Dodaj do ulubionych

Prokuratura o sprawie Rywina

IP: proxy / *.va.shawcable.net 13.01.03, 15:39
Ciąg dalszy zaciskania pętli na Polsce. Żydy (gudłaje) i chamy
rwą sukno Rzeczypospolitej, grając na nosach zamęczanego
społeczeństwa. Wiadomo, że żydy (szmoncesy)ze swoim lokajem
międzynarodowej (globalistycznej) żydonagonki -
AAAAA.....Adasiem ZZZZZZZ.....Zagozdą MMMMMMM....Michnikiem
realizują plan zredukowania polskich gojów do 20 mln. grupy
tanich wyrobników. Ano zobaczymy........
Obserwuj wątek
    • Gość: realista Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: netra:* / *.teleton.pl 13.01.03, 16:01
      Patriotyzm każe mi odpowiedzieć dawidkowi: pierdolisz jak
      poparzony, a rozsądek każe odpowiadać: masz rację.
      Ale co z tego?
      Co było do sprzedania, sprzedano już dawno.
      Co było do ukradzenia, ukradziono.
      To, że jeszcze się nad tym dziwujesz, bardzo mnie dziwuje.
    • Gość: Jacek Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.thoms1.vic.optusnet.com.au 13.01.03, 16:06
      Gość portalu: dawidek napisał(a):

      > Ciąg dalszy zaciskania pętli na Polsce. Żydy (gudłaje) i chamy
      > rwą sukno Rzeczypospolitej, grając na nosach zamęczanego
      > społeczeństwa. Wiadomo, że żydy (szmoncesy)ze swoim lokajem
      > międzynarodowej (globalistycznej) żydonagonki -
      > AAAAA.....Adasiem ZZZZZZZ.....Zagozdą MMMMMMM....Michnikiem
      > realizują plan zredukowania polskich gojów do 20 mln. grupy
      > tanich wyrobników. Ano zobaczymy........

      Czy moze ktos do dawidka wyslac karetke pogotowia ratunkowego?
      Tylko szybko, bo facet odlatuje w oczach.
      Jacek
    • Gość: igstr Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.01.03, 16:36
      To ile tych magnetofonów kupił w końcu pan Smoleński. I co na to
      księgowa? Chyba, że drugi dorzucili mu w promocji gratis..
    • Gość: stachu44 Teatrzyk jednego aktora!!! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.01.03, 16:39
      A publika wyje!
      Na zasilku.
    • Gość: kaszub ty dawidek chyba nie jesteś Polakiem IP: *.acn.pl / 10.71.2.* 13.01.03, 16:44
      Tak głupiego Polaka jeszcze nie spotkałem.
      • Gość: Jurek Re: ty dawidek chyba nie jesteś Polakiem IP: *.acn.pl / 10.65.5.* 13.01.03, 17:03
        Mysle, ze komisja sledcza w czasie przesluchan powinna
        sprawdzac, kto jest obrzezany - to ulatwi ustalenie powiazan.
        Procedura powinna sie zaczynac od tekstu: "kawa na ławę, ch.. na
        stół!"
    • Gość: anty-antysemita Re: ojoj CIEMNOTA CIEMNOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 IP: carramba:* / *.echostar.pl 13.01.03, 17:03
      co za qrwa popi.erdolone POLACZKI - nienawiść i ciemnota! Jestem
      polakiem (w 7pokoleniach)ale nie moge znieść współrodaków -
      ciemniaków upatrujących przyczyn swego lenistwa i ciemnoty w
      ATAKU Żydów masonów zielonoświądkowców czy smerfów i
      krasnoludków. o Talibach nie wpomnę:) . GŁUPOTA TO NAJWIĘKSZY
      GRZECH PANOWIE POLACY-KATOLICY - a Biblia przebąkuje coś o
      miłości bliźniego... ale to chyba żydzi dopisali by nam
      KATOLIKOM dopieprzyć. Prawda "Dawidek"?
      • Gość: kalop Re: ojoj CIEMNOTA CIEMNOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 IP: *.wps.on.ca 13.01.03, 19:54
        panie polaku od 7 pokolen , dobrze pan powiedzial ze to zydzi
        napisali zeby milowac blizniego. Tak jak Jezus byl zydem tak
        byli i apostolowie i ci ktorzy Biblie napisali a pozniej
        rozpropagowali. Sami tylko z niej nie korzystajac. Dla siebie
        zostawili Talmud czyli Stary Testament ktory mowi "oko za oko,
        zab za zab".
    • Gość: publika Gazeto nie manipulujcie juz nami w prywatnych celach IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 13.01.03, 17:17
      stenogram rozmowy z Rywinem był bez skrótów tak? - plikiem
      dźwiękowym z waszej strony Rzepa wam udowodniła, że jest
      inaczej. Panie Smoleński "och, ech i ach" to nie to samo co
      nazwiska osób publicznych. Jak dobrze, że jest jeszcze Rzepa.
      • Gość: Magis Re: Czy tylko gaazeta manipuluje? IP: *.zabki.net.pl / 10.4.5.* 13.01.03, 20:57
        Właśnie, dobrze że jeszcze Rzpa została. Udowodniła iż sktórty
        istniały. To rzutuje i bardzo na GW, półroczna zwłoka, skróty
        nie skróty. Oh, ach - jacy my wszyscy cnotliwi.
        NO i kto idzie na skróty? Przecież ludzie to była próba
        korupcji. Próba! Nikt nie wziął, więc łatwo można się wykręcić
        sianem. Kogo usadzi Komisja? Za co - Michnika - łąpówki nie
        przyjął, Rywina - łapówki nie dał. Milllera - czy widzieliście
        kiedyś czerwonego wsadzonego za kratki? Za półroczną zwłokę -
        tylko że odpowiedzialność jest zbirowa w tym przypadku, dlaczego
        to ma być Michnik lub Miller? Jak ktoryś z nich pójdzie siedzięć
        łącznie z tajemniczym łącznikiem sił sprawujących władze -
        Rywinem to sensacja całkowita, i na zasadzie dlaczego ja
        wygarnie prawdę! A nikomu z tego Trumwiratu nie pasuje. Oj nie
        pasuje bo tedy dowiemy się kto do kogo i po co wcześniej
        chodził. Czy wierzycie iż ktoś mógłby się powoływać na SLD, lub
        inną grupe władzy (Może PSL - toż TVP1 jak się okazuje
        zamieszana w tą aferę jest obsadzona PSLem) bez jej
        przyzwolenia. Od razu zostałby usadzony jak tylko Michnik
        pobiegł z nagraniem. Już "Grupa władzy" by pokazała takiemu
        gdzie jego miejsce. Ta sprawa ma wymiar korupcji przez
        władzę "niezależnych?" mediów
        A tak przy okazji Panie Premierze Miller za Pana kadencji tej
        zimy zamarzło juz ponad 200 osób? I co Pan na to?
        Sprawa z listem przekazanym prokuraturze to mało inteligentna
        akcja. Widać iż był mocno zainteresowany oczyszczeniem się.
        Przecież gdyby nie byl zamieszany to nic by Millera nie
        oczyściło jak postępoowanie, a tak chce za wszelką cenę zniknąć
        ze horyzontu zdarzeń Rywingate. Męska perswazja była, dobra
        stało się ujawnili to odsuń mnie od sprawy (a że Ci nie wierzę
        sam list oddam), oczyść a ja się postaram sprawę zatuszować.
        Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Chóć podejrzewam iż ktoś
        dobrze wiedzial iż SLD się kończy jako partia polityczna
        (całkowity rozkład na poziomie gminnym jak ostatnie wybory
        pokazały)gdy wejdziemy do UE. To juz teraz trzeba pogrążyć
        partię - tonącą łajbę , zgarnąć kasę. Ludzi, tych aktywistów z
        dołów i średniego szczebla zostawić na dole. A oni liczą na
        kariery swe w SLD.
        Ale cóż tam, i tak ma zamiar się utworzyć centroprawicowa
        partia z Kwaśniewskim w tle. A zapewne przekształci obecny
        ekskluzywny klub VIPów w partię polityczną. Zrobi to gdy dowie
        się iż nie bedzie sekretarzem generalnym w NATO, bo to tylko
        poklepywanie go po ramieniu na zasadzie czemu nie. Przecież w
        NATO nie lubią amerykanów i ich popleczników. Kariera, kariera -
        to jest skandal iż wykorzystuje do tego czas ze swej
        kandydatury. Czy rzuci swe 80% poparcie w społeczeństwie na
        szalę podpisując ustawę o bio-dzowatych paliwach? Mimo iż to
        jego ostania kadencja to będzie mu zależeć na poparciu
        społecznym dla swej osoby. Te 80% jest mu potrzebne jak rybie
        woda.
        To że skompromitowano GW to fakt, bo i o to chodziło. Jest tak
        wiele niejasności już tak zmanipulowanych przez trzy strony iż
        śmiało można powiedzieć triumwirat. Triumwirat winowajców, albo
        jak kto woli Panów, czerwonych panów ponad prawem.
        Sensacji już nie będzie. Z informacja jest jak ze sztuką. Jest
        ta popularna niepełna dla ludu i ekskluzywna dostępna tylko
        ellytom

    • Gość: stachu44 "Prokuratura nie ujawnia" bo Adam nie pozwolil!! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.01.03, 17:18
      GW - wie kiedy i komu ujawnic.
    • Gość: Lecho Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.tele2.pl 13.01.03, 17:26
      Gdyby istniał taki plan, to byłbym szczęśliwy, gdyby "Dawidek"
      znalazł się w grupie 18-tu milionów. Niestety, nie byłoby to
      możliwe, bo gówno zawsze na wierzch wypływa...
    • Gość: markus Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: 140.247.126.* 13.01.03, 17:37
      Gość portalu: dawidek napisał(a):

      > Ciąg dalszy zaciskania pętli na Polsce. Żydy (gudłaje) i chamy
      > rwą sukno Rzeczypospolitej, grając na nosach zamęczanego
      > społeczeństwa. Wiadomo, że żydy (szmoncesy)ze swoim lokajem
      > międzynarodowej (globalistycznej) żydonagonki -
      > AAAAA.....Adasiem ZZZZZZZ.....Zagozdą MMMMMMM....Michnikiem
      > realizują plan zredukowania polskich gojów do 20 mln. grupy
      > tanich wyrobników. Ano zobaczymy........

      A pfe , dawidek, ty brzydka antysemita, wstydz ty sie bardzo opowiadac takie rzeczy.
    • Gość: Toronto Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.rsp.ca 13.01.03, 18:10
      problem ze tak powiem odkorkowal pan Lepper ze swoim
      wystapieniem w sejmie. Na ta sprawe obarczania pana Michnika
      odpowiedizlanoscia mam dwie odpowiedzi:
      1. Nie tak dawno rozmaiwalem z dawnym czlonkiem PZPR na temat
      Samoobrony. Powiedzilem wowczas: Samoobrona i Lepper maja jednak
      wplyw na wywalczenie rekompensat dla rolnictwa. Na to moj
      rozmowca: Przestan sie wyglupiac!. Leppera wymyslilo SLD jako
      kij na owczsne rzady prawicy (UW, Solidarnosc, itp). Teraz
      wymkanl im sie z pod kontroli nieco, ale dalej jest pod ich
      wplywem.
      poniewaz mam innego kolege, wysokpostawionego dzialacza
      Samooborony z ktorym mam zazyle stosunki, postanowilem ze przy
      okazji to sprawdze. I w czasie rozmowy mowie: Sluchaj chodza
      plotki ze Leppera wymyslilo i wypromowalo SLD, czy to prawda?
      On zas nie odpowiedzil na to pytanie wcale. Zmienil temat i juz
      nie wrocilismy do niego.
      Mysle wiec ze trzeba bardzo ostroznie z tymi osadami pod adresem
      Michnika...

      Gość portalu: dawidek napisał(a):

      > Ciąg dalszy zaciskania pętli na Polsce. Żydy (gudłaje) i chamy
      > rwą sukno Rzeczypospolitej, grając na nosach zamęczanego
      > społeczeństwa. Wiadomo, że żydy (szmoncesy)ze swoim lokajem
      > międzynarodowej (globalistycznej) żydonagonki -
      > AAAAA.....Adasiem ZZZZZZZ.....Zagozdą MMMMMMM....Michnikiem
      > realizują plan zredukowania polskich gojów do 20 mln. grupy
      > tanich wyrobników. Ano zobaczymy........
    • Gość: TG Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.clinternal / 10.2.4.* 13.01.03, 18:48
      Patriotyzm nakazuje kopnąć w dupe, ale rozsądek - olać.
      Bo jak ktoś myśli ze sam fakt, ze jego mamusia i tatuś są Polakami daje mu
      jakąś przewagę nad resztą świata (no a szczególnie nad złymi Żydami, oczywiście
      jest to przewaga intelektualna no i tez etyczna ... ) ;) - to sie go nie
      przekona, bo on juz zyje w swoim wlasnym swiecie.
      Powodzenia dawidek - ostroznie na Zydów, masonów, ludozerców i uwazaj zeby Cie
      UFO nie porwało, Yeti nie zezarł itd. itp.
    • Gość: Renek Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.01.03, 19:08
      Rywin powinien być natychmiast aresztowany, a by nie mógł
      ewentualnie utrudniać śledztwa. Taki jest standard na całym
      świecie. Jeszcze go nawet nie przesłuchano. Totalny skandal.
    • Gość: Echo Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 13.01.03, 21:20
      Kolejny "autorytet moralny", pan Jacek Kuroń bierze w obronę postępowanie pana
      Adama Michnika. Pan Kuroń, który nadstawił pierś, by odznaczył go komunista,
      śmie się dziwić, że A.M. stał się obiektem ataków. Pan Kuroń ma wyłącznie jedno
      prawo: wzywać wszystkie ujawnione strony, by zaczęły mówić prawdę.

      Pan Michnik i pan Miller potraktowali naród polski jak bydło. Oni sami wiedzą
      lepiej, co i kiedy należy ujawniać narodowi polskiemu. Obydwaj uroili sobie
      prawo do organizowania "konfrontacji" i publicznego wystawiania świadectw
      zdrowia psychicznego. Powinni chyba zmienić miejsca pracy.

      A.M. czekał pięć miesięcy, by... nie zaszkodzić negocjacjom w Kopenhadze.
      Oczywiście, przed referendum znów robi wszystko, by zagonić bydło do głosowania
      tak, jak on i pan Miller sobie życzą: za traktatem wynegocjowanym przez agentów
      i komunistów...
    • Gość: yzrej prokuratura o sprawie ywina IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 13.01.03, 21:21
      to właśnie jest skandal na skalę światową !!
    • Gość: yossarian Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.agora.pl 13.01.03, 21:23
      Gość portalu: dawidek napisał(a):

      > Ciąg dalszy zaciskania pętli na Polsce. Żydy (gudłaje) i chamy
      > rwą sukno Rzeczypospolitej, grając na nosach zamęczanego
      > społeczeństwa. Wiadomo, że żydy (szmoncesy)ze swoim lokajem
      > międzynarodowej (globalistycznej) żydonagonki -
      > AAAAA.....Adasiem ZZZZZZZ.....Zagozdą MMMMMMM....Michnikiem
      > realizują plan zredukowania polskich gojów do 20 mln. grupy
      > tanich wyrobników. Ano zobaczymy........


      Przez Polske przetoczyli sie Szwedzi, Francuzji, Rosjanie,
      Niemcy, Autro-Wegrzy (Czesi, Austryjacy, Wegrzy). W Polsce
      mieszkali Litwini, Ukraincy, Zydzi Cyganie i Bog wie kto jeszcze.
      I kazda z tych nacji zostawiala w Polsce swoje geny. Ale ty
      Dawidek zapewne jestes czystej krwi Polakiem, tylko dlaczego
      mieszkasz w Kanadzie?
    • Gość: eva-monik Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.dip.t-dialin.net 13.01.03, 21:42
      Kolejny raz okazalo sie ,ze Polska rzadza tylko i wylacznie
      ZLODZIEJEEEEEEEEE!Ludzie ,ocknijcie sie i za mordy z tymi
      chamami,gnojami demokratycznymi!
      Nawoluje na barykady,bo trzeba cos zrobic,aby swinie sie dalej
      nie tuczyly na naszym garbie!Pokazcie,jak w bylej
      Jugoslawi,ludzie nie o#poszli do glosowania,a potrzebne jest
      mimo wszystko minimum.Mozna utrudnic jak juz sie nic nie da
      zrobic.
      • Gość: Waldy Re:Rywin,Michnik,Miler -jedne gówno IP: proxy / 10.102.7.* 13.01.03, 23:36
    • Gość: fan Za duzo chcieli i w tym klopot!! IP: *.com.pl / 10.0.3.* 14.01.03, 00:08
      Gdyby skonczylo sie na kwocie do przyjecia przez obie strony
      nigdy o ty nie dowiedzielibysmy sie.
    • darek.teodorczyk Re: Prokuratura o sprawie Rywina 14.01.03, 00:37
      Wojna bedzie, musi byc! To z Misia. Nie moge czytac tych bredni.
      Ludzie, czy Wy nie widzicie faktow??? Przyszedl facet do
      Michnika i zaproponowal mu potezna lapowke za ustawe. Umowmy
      sie, nienajwazniejsza na swiecie. Michnik nagral rozmowe i
      poszedl z zapisem do Millera. To premier jest. Przypominam
      zapominalskim. Potem upublicznil, rzeczony Michnik, cala sprawe.
      Bo nie chcial tych pieniedzy brac. Niewazne pobudki. Grunt, ze
      nie zachowal sie jak prawie 100% ludzi w tym kraju. Ujawnmil
      probe poteznej lapowki. A teraz Rzeczpospolita, Nasz Dziennik,
      jakies inne farmazonskie madrale probuja mu wmowic, ze to on
      ukradl. A Rywin jest cacy. I Jakubowska jest cacy, i
      Kwiatkowski, to swoj chlop. I ze wszystko to wina ufoludkow. No
      przeciez, jak sie te fakty zestawi ze soba i czytajac ten belkot
      nawiedzonych debili to mozna nabawic sie schizofrenii. Ludzie,
      Rapaczynska, Michnik, Blumsztajn i wielu w Gazecie, to ludzie
      moze nie o najczystszych sumieniach, ale nic nigdy nie mozna im
      bylo zarzucic jesli chodzi o prawosc jako tworcow Gazety. Nie
      chce miodzic, bo glupio. Ale zastanowcie sie nad tym, co
      piszecie. Blagam.
      • Gość: Beata Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.lanet.wroc.pl 14.01.03, 01:48
        W końcu ktoś dobrze podsumował temat.Brawo!!! Lew chciał sypnąć
        kasą i porządzić,jak na króla przystało.Tyle tylko,że to już
        przeżytkiem,iż król ponad prawem.Mnie to mało interesuje,czy
        Michnik żydek,czy polaczek-wazne,że zrobił co trzeba.
        • Gość: franek Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.proxy.aol.com 14.01.03, 02:08
          ludziska - ale nabiliscie piany.coz to pomoze?.przeciez i tak
          nic z tego nie bedzie.
          • Gość: Beata Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.lanet.wroc.pl 14.01.03, 02:18
            Gość portalu: franek napisał(a):

            > ludziska - ale nabiliscie piany.coz to pomoze?.przeciez i tak
            > nic z tego nie bedzie.
            Franek,bicie piany to nasza narodowa cecha.
            • Gość: franek Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.proxy.aol.com 14.01.03, 02:21
              masz racje Beatko, masz racje
              • Gość: Beata Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.lanet.wroc.pl 14.01.03, 02:35
                Dobrej nocy wszystkim rodakom.Jutro (dziś) do roboty - miłego
                dnia,bez "piany na ustach". A jak ktoś będzie chciał łapóweczkę
                wam wręczyć, to ujawniać, ujawniać.Może w podzięce media uczynią
                z Was Gwiazdy z pierwszych stron gazet.
      • Gość: miau Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.hcpc.uth.tmc.edu 14.01.03, 02:35
        Ale slodko panie Darku. Wspanialy ten pan Adas i jego kumple z
        gaduly wybiorczej. Jest uklad, ktory przynosi zyski, a tu Adas
        lamie ustalone reguly. Brzydko tak panie Adasiu. Przeciez jest
        fajnie "swoi" ludzie maja wladze i pieniadze, a tu taki numer.
        Jeszcze nagrywasz pan rozmowy i po 6 miesiacach pan je ujawniasz!
        No i po co biednym Polakom robic wode z mozgu. Jest dobrze, a
        bedzie jeszcze lepiej.
        Pozdrowienia, mam nadzieje, ze macie z Olkiem jakis plan na
        przetrwanie tej burzy. Trzymam za Was kciuki.
        Wielbiciel "spryciarzy". :)
    • Gość: Rusek Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 14.01.03, 08:17
      Te Dawidek, pogieło cię ???
    • Gość: Wiki Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 14.01.03, 08:25
      Jesteśmy z panem Lwem Rywinem w stałym kontakcie.....
      konsultujemy, co ma nam powiedzieć i w jakiej kolejności !
      Tego faceta powinno się przesłuchać PIERWSZEGO !
      Odnoszę wrażenie, że najbardziej jest winny Michnik bo
      powiedział głośno to o czym wiemy wszyscy.
    • Gość: Kuba Re: Prokuratura o sprawie Rywina IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.01.03, 10:49
      Czyżby nasz rząd miał poważny problem i próbuje zająć opinię
      publiczną czymś "zajmującym"?
    • Gość: Andrzej Pierwsze posty oczywiście krwiożerczych żydożerców IP: *.acn.pl / 10.65.2.* 14.01.03, 12:56
      Czy te śmieci z pierwszego postu nie mogą normalnie spadać na dół?
      Czy zawsze jacyś walnięci "antysemici" muszą dumnie wisieć na pierwszym
      miejscu? Aż podejrzenie się robi, czy to nie jest kreowanie "polskiego
      antysemityzmu"... Mam nadzieję że nie.

      Gość portalu: dawidek napisał(a):

      > I dalej obrzydzenie cytować ...........
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      Zapraszam do zestawienia artykułów
      prawica.net/modules.php?name=News&file=article&sid=125
      • Gość: Natalka Re: Pierwsze posty oczywiście krwiożerczych żydoż IP: *.232-202-24.mtl.mc.videotron.ca 15.01.03, 04:06
        Gość portalu: Andrzej napisał(a):

        > Czy zawsze jacyś walnięci "antysemici" muszą dumnie wisieć na
        pierwszym
        > miejscu? Aż podejrzenie się robi, czy to nie jest
        kreowanie "polskiego
        > antysemityzmu"... Mam nadzieję że nie.

        Mam wrazenie, ze tak. Przynajmniej podswiadomie. Takie debilne
        wstawki to woda na mlyn dla tropicieli polskiego antysemityzmu.
        Niestety, czesc z nich przegina a to z kolei mierzi ogol
        normalnego polskiego spoleczenstwa. A to stwarza odpowiedni,
        przyzwalajacy klimat dla tych zawodowych antysemitow z gory
        postu...Takze kreowanie wizerunku polskiego antysemityzmu lezy w
        zywotnym interesie antysemitow.

        A zreszta to niewazne. Wazne jest to, ze kazdy porzadny Polak,
        katolik czy po prostu uczciwy czlowiek powinien tym zydozerskim
        chamstwem sie brzydzic i tepic ta zaraze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka