rekontra
04.08.06, 08:03
w białych rękawiczkach traktujemy targowicę, w białych rękawiczkach stukamy w
klawiatury by napisać o targowicy, o Gremku i jego ministrach szkalujących
Polskę, o Wałęsie plującym na prezydenta, o odkorowanym Kuczynskim.
Myślę, że wskazane byłoby nazywanie rzeczy po imieniu, słownictwo bardziej
michnikowe niż geremkowe byłoby wskazane.
Gilowska kierując swe kroki do WC powiedział, że idzie wymiotować,
po wysłuchaniu zeznan esbeków.
Myślę, że pisanie o rzyganie jest jak najbradziej na miejscu, gdy poznajemy
te zakulisowe działania w obronie "dorobku" magdalenki i piszemy o słowach
chociażby Kuczyńskiego.