homosovieticus
14.08.06, 19:29
Z radoscia wielką stwierdzam,że coraz mniej forumowego magla i niewieścich
dysput i przekomarzań a czasami kłótni o rzeczach błachych i ulotnych.O tym
co i w jaki sposób powiedział jakis zakichany polityk lub ogłupiony dawną
propagandą poprawny politycznie komentator z agorowego środowiska. Coraz
mniej zakłamanej michnikowszyzny a coraz więcej rzetelnej oceny politycznej
rzeczywistości w jaką dzięki Michnikowi został wtłoczony nasz Kraj.
Coraz wiecej prób zrozumienia dokąd i dlaczego powinna kroczyć Polska jesli
chce utrzymać swoja narodową tożsamość i pozostać niepodległym Państwem.
Taki stan rzeczy zaistniał dzieki mądrym postom coraz wiekszej liczby nowych
forumowiczów.
Niech forum Kraj stanie się wreszcie miejscem na,którym warto przystanąć na
chwilę żeby się pośmiac serdecznie a przy okazji dowiedzieć się czegoś z
polityki o polskiej racji stanu a z życia społecznego i kulturalnego o
ważnych i pożytecznych inicjatywach podejmowanych w całej Polsce, a nie tylko
o gadkach politykierów i "aferałach" z Warszawy lub Krakowa.
Mówiąc najkrócej wiecej przemyśleń a mniej bezmyślnych reportaży z gazet i
telewizji.