Dodaj do ulubionych

Kretyni u władzy

04.09.06, 12:09
Ciągle chodzi mi po głowie powiedzenie Czesława Bieleckiego o dniu obecnym,
że to czas ataku kretynów. Bielecki pewnie się nie przejęzyczył i nie myślał
o ataku klonów, bo dotykałoby to powiedzenie rządzące rodzeństwo, ale o
szerszy ogląd spraw. Czytam teraz, że kaczystom nie podoba się "Szkło
kontaktowe" i opisujący ten program pisze, że kipi w nim od nienawiści...
Kretyn, co to napisał twierdzi, że ogląda program z zoologiczną
przyjemnością, ale pewnie ogląda dlatego by podlizać się rządzącej partii, bo
sygnał do ataku na "Szkło" dał ten od kamaszy i burych suk, od którego może
zależyć powodzenie skretyniałego pismaka liżącego tyłek władzy. Dorn
oczywiście może być autorytetem dla równych sobie genetycznych partyjniaków,
którzy jak psy Pawłowa na znak zapalonej lampki merdają ogonkiem, szczekają a
z pysków cieknie im ślinka.
A "Szkło" jest dla ludzi wolnych a nie zniewolonych skretyniałych pismaków,
którzy mylą ekran telewizora z klatką w ZOO. A mylą dlatego, że ZOO to ich
naturalne otoczenie, gdzie kwiki, beczenie, pierdnięcia i pchły to
codzienność, dlatego ich słowotoki są tak zezwierzęcone, że można się
zastanawiać jaka to małpa z brzytwą napisała.
Zniewolony umysł kaczystów jest m.in. widoczny w tym jak traktują jeden z
najiteligentniejszych programów w eterze.
Obserwuj wątek
    • andrzejg Nie wiesz,ze nie mozna nasmiewać się z Partii 04.09.06, 12:12
      Przewodniej Siły Narodu
      Jeszcze trochę i zastosuja szantaż koncesją
      a wszystko w imie wolności słowa

      A.
    • reakcjonista1 I znowu ten jezyk nienawisci, opluwanie 04.09.06, 12:25

      • karlin To ich język codzienny 04.09.06, 12:28
        No, chyba że to są zaklęcia na parą woskowych laleczek.
        • cichociemnym Re: To ich język codzienny 04.09.06, 12:33
          masz na myśli "ich" czyli PiSdzielców? Masz słusznego(widziałem jak sikałeś) -
          w pełni zgadzam się z tobą robaczku :-)))
          • reakcjonista1 Re: To ich język codzienny 04.09.06, 12:40
            PiSdzielców? Znowu zapozyczyles technikę od Giertycha?
            • cichociemnym Re: To ich język codzienny 04.09.06, 12:48
              korzystam ze zrozumiałych dla ciebie wzorców :-)
              • reakcjonista1 Re: To ich język codzienny 04.09.06, 12:50
                Sorry, ja nie korzystam.
      • cichociemnym jak Kuba Bogu..... 04.09.06, 12:28
        tak Gwatemala Gwadelupie. Kto mieczem wojuje temu mogą mieczem obciąć jaja.
        • reakcjonista1 Znizasz sie do poziomu Giertycha? 04.09.06, 12:32
          :-)
          • leszek.sopot raczej Ziemkiewicza i Dorna 04.09.06, 12:33

          • cichociemnym Re: Znizasz sie do poziomu Giertycha? 04.09.06, 12:34
            nie, stosuję jego techniki. Szybko sie uczę.
            • reakcjonista1 Re: Znizasz sie do poziomu Giertycha? 04.09.06, 12:36
              A jakie to te techniki jesli mozna spytać?
              Jak zechce sobie popluć na Kuronia to nie bedziesz protestował bo ja sie powołam
              na techniki Giertycha? :-)))
      • leszek.sopot skończył się miesiąc dobroci dla zwierząt i chamów 04.09.06, 12:30

        • nielubiegazety2 Re: skończył się miesiąc dobroci dla zwierząt i c 04.09.06, 12:33
          Surowy, ale sprawiedliwy osąd Bujaka.
        • jaa_ga Re: skończył się miesiąc dobroci dla zwierząt i c 04.09.06, 12:33
          Prawie rok, Leszku, już prawie rok...
          Podpisuję się obiema rękami
          i moim osobistym poczuciem etyki i estetyki -
          pod Twoim pierwszym postem.
        • reakcjonista1 Więc jezyk nienawisci, opluwanie i pogarda 04.09.06, 12:33
          są juz prawnie usankcjonowane dekretem tow. leszka.sopot?
          Tylko sie nie zapluj :-)
          • leszek.sopot Partyjniak przybiegł i zaszczekał 04.09.06, 12:37
            Dorn da ci pojeść z miseczki, staraj się dalej piseczku
            • reakcjonista1 Mowilem tylko sie nie zapluj :-)) 04.09.06, 12:38
              Michnik da ci pojeść z miseczki, staraj się dalej piseczku
              • leszek.sopot wypracowujesz premię? 04.09.06, 12:40

                • reakcjonista1 To ja sie ciebie pytam :-)) 04.09.06, 12:47

                  • leszek.sopot lampka się znowu zapaliła i ślinka pociekła? 04.09.06, 12:51

        • my.uczennice.vii.liceum Re: skończył się miesiąc dobroci dla zwierząt i c 04.09.06, 12:34
          Alez panie Leszku, my bedziemy Panu znacznie dluzej wybaczac!
    • jaslon Kumuchy i resztkówka unitów startują w wyborach 04.09.06, 12:32
      i stąd ten przypływ energii u Leszka z Sopotów. Skończą się wybory przyjdzie
      uspokojenie, tak jak po wyborach do Sejmu Leszek miał ciche dni ;)

      Ale fakt, język coraz wulgarniejszy, Ach ta frustracja ...
    • nielubiegazety2 Re: Kretyni u władzy 04.09.06, 12:32
      Ziemkiewicz to kaczysta, a to ciekawe?
      • karlin Spokojnie 04.09.06, 12:36
        lesiu ma zlecenie na "wontek nienawiści"

        Pewnie redaktor Mosór czeka.

        :)
        • nielubiegazety2 Pana Lesia targa od paru dni. Nienawiść rzuca nim 04.09.06, 12:38
          klawiaturze, że strach się bać.
          :)
          • karlin Coś mi się wydaje 04.09.06, 12:40
            że jakieś "pisiory" zachodzą go od tyłu.

            A może mu się to tylko przyśniło?
          • leszek.sopot nienawiść aż kipi w "Szkle" 04.09.06, 12:42
            a z ust kaczystów słyszę "samo dobro"
      • cichociemnym Re: Kretyni u władzy 04.09.06, 12:36
        Żałosny jesteś. I masz bardzo mizerny zasób słów. W koło bełkoczesz to
        samo.Ktoś musi ci to powiedzieć.
    • jaslon Bugaj: odchodzę z UP, bo "Wspólna Polska" to oszus 04.09.06, 12:39
      Bugaj: odchodzę z UP, bo "Wspólna Polska" to oszustwo

      I oby Bugajowi się udało!!! Dobić czerwonego gada!!! Szkoda, że część
      przyzwoitych ludzi z UW kończy swój polityczny żywot wspierając kumuchów tylko
      dla osobistych politycznych karier :(((
      • leszek.sopot Trzymam za Ryśka kciuki 04.09.06, 12:40
        niestety to pechowiec:(
        • jaslon byli tacy co mu pomogli ... 04.09.06, 12:42
          i teraz patałętają się przy komuchach!
    • ab554 Re: Kretyni u władzy 04.09.06, 12:44
      Leszek , to ty?A moze sprzedales licencje na swojego nicka?
      • leszek.sopot Dorn zmienił mnie w wykształciucha 04.09.06, 12:45
        tak więc nie wiem czy to ja czy nie ja
        • nielubiegazety2 Dałeś się pan Ludwikowi Eeeeee 04.09.06, 12:47

          • leszek.sopot Wepchnęli mnie do szufladki 04.09.06, 12:50
            To i tak tu milej niż w szufladce z inteligentami z KPP, kapusiami, lewakami i
            esbekami, choć od czasu do czasu ktoś te papiery przewraca w szufladkach i nie
            wiadomo w jakim kto znajdzie się towarzystwie. Komuś bardzo zależy na tym aby
            wszystko zbrzydło i obrzydło - do tych ktosiów na pewno ty się zaliczasz.
        • my.uczennice.vii.liceum Re: Dorn zmienił mnie w wykształciucha 04.09.06, 13:05
          Strasznie chcialybysmy Pana, panie Leszku pocieszyc, przykro nam ale nie mozemy
          napisac, ze to budzik kaze Panu zwalac sprawe na Dorna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka