leje-sie
25.09.06, 11:31
Z kim władza?
Dlaczego PO jest tak bierna w czasie przesilenia parlamentarnego i rządowego i
nie próbuje nawet tworzyć większości?
Liczenie na wygraną 50% we wcześniejszych wyborach to mrzonki. Układ sił
zmieni się niewiele i z kimś koalicję trzeba będzie zawiązywać.
Chyba, że PO władzy się brzydzi.