Dodaj do ulubionych

próg 15-procentowy

27.09.06, 19:26
jak myslicie, czy PiS zechce teraz wprowadzić próg np. 15-procentowy w
wyborach? Tak jest np. we Francji.

Gwarantowałoby to pozbycie się PSLu, a może też SLD i Samoobrony ze sceny
politycznej.

PO może to poprzeć, bo pozbywa się części konkurencji. A może jednak PO okaże
się solidarne z SO, SLD i PSL i tego nie poprze?
Obserwuj wątek
    • indris Cos Ci się pomieszało 27.09.06, 19:28
      We Francji jest system JOW.
    • cichociemnym Re: próg 15-procentowy 27.09.06, 19:28
      może tak być, oni nie maja głowy do procentów, 4o% ich zabija

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka