aron2004
27.09.06, 19:26
jak myslicie, czy PiS zechce teraz wprowadzić próg np. 15-procentowy w
wyborach? Tak jest np. we Francji.
Gwarantowałoby to pozbycie się PSLu, a może też SLD i Samoobrony ze sceny
politycznej.
PO może to poprzeć, bo pozbywa się części konkurencji. A może jednak PO okaże
się solidarne z SO, SLD i PSL i tego nie poprze?