Dodaj do ulubionych

Prezydent szamba

27.09.06, 23:54
mamy co wybralimy 1
Obserwuj wątek
    • p_fotek Re: Prezydent szamba 28.09.06, 12:20
      Łudziłeś się,
      że w PiSuarze może być coś innego ?
      Przyzwolenie na zagrywki Kurskiemu powinno już wyjaśniało wszystko.
    • wanda43 Re: Prezydent szamba 28.09.06, 12:25
      To bylo wiadomo od początku.
      Polacy jak zwykle,mądrzy po szkodzie,a po rozum siegają dopiero wtedy,gdy
      dostana solidnego kopa w d... .
    • krystian10 Re: Prezydent szamba 28.09.06, 12:28
      Wstyd przed znajomymi z innych stron świata :(
      • antoni.goczal [...] 28.09.06, 12:34
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • lika78 Re: Prezydent szamba 28.09.06, 12:47
          Czy ci, którzy na niego głosowali (obecni jakże licznie na tym forum) nie mają
          kaca, kogo reszcie społeczeństwa zafundowali?
          • gh10 Re: Prezydent szamba. Moze czegos sie nauczymy. 28.09.06, 13:01
            Ostroznosci w przyjmowaniu za dobra monete geb wypchanych klamliwymi frazesami
            o Polsce, odnowie moralnej i Polsce solidarnej.
    • gh10 Re: Prezydent szamba. 07.10.2006 w W-wie! 28.09.06, 12:45
      Musimy powiedziec NIE ZGADZAMY SIE NA TAKA POLSKE.
    • lasviol O Nie! 28.09.06, 16:14
      Ja go nie wybrałam!
      • p_fotek Re: O Nie! 28.09.06, 16:31
        Ja też go nie wybrałem !!!
        On jest wasz !!!
        • lasviol Re: O Nie! 28.09.06, 16:34
          Fotku, jeszcze raz - nie mój. Może ich?
          • alistair-p Re: O Nie! 28.09.06, 23:47
            lasviol napisała:

            > Fotku, jeszcze raz - nie mój. Może ich?
            ****************************
            Jest nawet gorzej,on jest niestety nasz,ale nie mój.
      • gh10 Re: O Nie! Ja tez ich nie wybieralem! 28.09.06, 23:29
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka