p_fotek Re: Prezydent szamba 28.09.06, 12:20 Łudziłeś się, że w PiSuarze może być coś innego ? Przyzwolenie na zagrywki Kurskiemu powinno już wyjaśniało wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Prezydent szamba 28.09.06, 12:25 To bylo wiadomo od początku. Polacy jak zwykle,mądrzy po szkodzie,a po rozum siegają dopiero wtedy,gdy dostana solidnego kopa w d... . Odpowiedz Link Zgłoś
krystian10 Re: Prezydent szamba 28.09.06, 12:28 Wstyd przed znajomymi z innych stron świata :( Odpowiedz Link Zgłoś
antoni.goczal [...] 28.09.06, 12:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lika78 Re: Prezydent szamba 28.09.06, 12:47 Czy ci, którzy na niego głosowali (obecni jakże licznie na tym forum) nie mają kaca, kogo reszcie społeczeństwa zafundowali? Odpowiedz Link Zgłoś
gh10 Re: Prezydent szamba. Moze czegos sie nauczymy. 28.09.06, 13:01 Ostroznosci w przyjmowaniu za dobra monete geb wypchanych klamliwymi frazesami o Polsce, odnowie moralnej i Polsce solidarnej. Odpowiedz Link Zgłoś
gh10 Re: Prezydent szamba. 07.10.2006 w W-wie! 28.09.06, 12:45 Musimy powiedziec NIE ZGADZAMY SIE NA TAKA POLSKE. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: O Nie! 28.09.06, 23:47 lasviol napisała: > Fotku, jeszcze raz - nie mój. Może ich? **************************** Jest nawet gorzej,on jest niestety nasz,ale nie mój. Odpowiedz Link Zgłoś