Dodaj do ulubionych

Dzisiaj PiSuar przegrał jedno z głosowań

18.10.06, 19:51
Chodziło o poprawkę odcinającą dziennikarzy od akt IPNu. Niby sprawa poboczna ale dzięki temu, że ta poprawka nie przeszła poznamy niedługo akta "TW Albiny" blisko związanej z kartoflami. Będzie się działo :D

PS chyba, że "prezydent" zawetuje
Obserwuj wątek
    • idiotyzmy-kacze Bump dla TW Albiny 18.10.06, 23:37
      he he
      • kacza.republika.bananowa wszystko w rękach pana prezydenta 18.10.06, 23:39

    • lech.walesa11 Re: Dzisiaj PiSuar przegrał jedno z głosowań 18.10.06, 23:42
      i TW Bolka
      hi hi hi
      • idiotyzmy-kacze Re: Dzisiaj PiSuar przegrał jedno z głosowań 18.10.06, 23:50
        kaczyńskich chyba bardziej interesuje TW Albina niż TW Bolek he he he
    • rewolucja_moralna Re: Dzisiaj PiSuar przegrał jedno z głosowań 18.10.06, 23:48
      To dobrze. Nie tylko pisuar będzie miał dostęp. Bo o to chodziło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka