Dodaj do ulubionych

Bestry sam podpisał, że molestował 12-latkę

20.10.06, 18:34
Poseł był zatrudniony w szkole podstawowej nr 54 im. Króla Maciusia (obecnie
im. Janusza Korczaka) w Szczecinie na początku roku szkolnego 1985/1986. Z
byłą dyrektor szkoły Aleksandrą Długopolską nie udało się PAP skontaktować.

Obecna dyrektorka Mirosława Zgrych-Dobersztyn potwierdziła, że Bestry pracował
w tej placówce od połowy września 1985 roku do połowy kwietnia 1986 roku.

Pytana, czy w archiwach szkoły znajdują się jakieś dokumenty, dotyczące posła,
dyrektor odparła, że jest jego teczka akt osobowych, która zawiera m.in.
dokumenty umowy o pracę oraz jej rozwiązania.


Na pytanie, czy w tym ostatnim piśmie podano powód wypowiedzenia pracy
Bestremu, Zgrych-Dobersztyn potwierdziła, że taki zapis jest.

"Jako powód rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym podano próbę
molestowania 12-letniej uczennicy" - powiedziała. Na dokumencie figuruje
podpis złożony przez obecnego posła.
Obserwuj wątek
    • douglasmclloyd Re: Bestry sam podpisał, że molestował 12-latkę 20.10.06, 18:36
      jaa_ga napisała:

      > "Jako powód rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym podano próbę
      > molestowania 12-letniej uczennicy" - powiedziała. Na dokumencie figuruje
      > podpis złożony przez obecnego posła.

      Jarus K. znowu wyszedl na glupka.
      • porannakawa Re: Bestry sam podpisał, że molestował 12-latkę 20.10.06, 18:38
        douglasmclloyd napisał:

        > jaa_ga napisała:
        >
        > > "Jako powód rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym podano próbę
        > > molestowania 12-letniej uczennicy" - powiedziała. Na dokumencie figuruje
        > > podpis złożony przez obecnego posła.
        >
        > Jarus K. znowu wyszedl na glupka.
        Ten typ tak ma!
        Constans!
        On jest prawnikiem?
        >
      • w11mil a moze Jarus K. nie wiedział o tym dokumencie? 20.10.06, 18:40
        douglasmclloyd napisał:

        > Jarus K. znowu wyszedl na glupka.
        • jaa_ga Re: a moze Jarus K. nie wiedział o tym dokumencie 20.10.06, 18:47
          No to teraz wie.

          wiadomosci.onet.pl/1421491,11,item.html
          • katrina_bush Pod latarnią jak zwykle najciemniej... 20.10.06, 19:29
            Pod latarnią jak zwykle najciemniej...

            Z reszta kryminalne afery seksualne to specjalnosc Jedynie Slusznych Moralnie Odnowionych na calym
            swiecie.

        • douglasmclloyd To po jaka cholere dziob otwieral? 20.10.06, 18:48
          PiSiory tak maja. Miela jezorem tylko po to, zeby za chwile wszystko odszczekac.
        • idiotyzmy-kacze a dlaczego pierwszym jego odruchem było 20.10.06, 18:50
          bronienie Bestrego ?
          • w11mil moze ma złą opinie o dziennikarzach? 20.10.06, 19:01
            np. dziennikarze Expresu Bydgoskiego zaszczuli zonę Rulewskiego
            • idiotyzmy-kacze na zlecenie PiSu 20.10.06, 19:20
              Rulewski kilka tygodni temu udzielił wywiadu, w którym powiedział, że przed wyborami sejmowymi odwiedził go Sikorski i zaproponował wysokie stanowisko rządowe w zamian za wycofanie się z kandydowania. Atak na Rulewskiego był więc kwestią czasu.
      • jaa_ga Re: Bestry sam podpisał, że molestował 12-latkę 20.10.06, 18:41
        Kaczyński totalnie oderwał się od rzeczywistości.
        O r b i t u j e
        • douglasmclloyd Re: Bestry sam podpisał, że molestował 12-latkę 20.10.06, 18:50
          jaa_ga napisała:

          > Kaczyński totalnie oderwał się od rzeczywistości.
          > O r b i t u j e

          On ciagle przebywa w kontrrzeczywistosci.
        • mgr.imprezio Danuta Waniekwidział dyplom prezia. 20.10.06, 19:04

          • capitalissimus Re: Danuta Waniekwidział dyplom prezia. 20.10.06, 19:17
            To jeszcze wytłumacz nam co ma wspólnego kłamstwo Kwacha z pedofilią Bestrego.
            • jaa_ga Daj spokój :-) 20.10.06, 19:19
              Ten nick ma różowe papiery :-))
            • douglasmclloyd Re: Danuta Waniekwidział dyplom prezia. 20.10.06, 19:32
              capitalissimus napisał:

              > To jeszcze wytłumacz nam co ma wspólnego kłamstwo Kwacha z pedofilią Bestrego.

              Widze, ze kolega tez z czwartego wymiaru.
    • wyksztalciuch1 Re: Bestry sam podpisał, że molestował 12-latkę 20.10.06, 18:39
      czy min. Ziobro zrobi jutro na ten temat konferencję prasową ?
    • haen1950 Re: Bestry sam podpisał, że molestował 12-latkę 20.10.06, 18:45
      Trzeba prawdzie spojrzeć w oczy - cioty, pedofile i gangsterzy rządzą dzisiaj
      tym krajem i od nich zależy los tego narodu. Wcale nie żartuję.
    • elfhelm No no pedofil w koalicji rządzącej... 20.10.06, 18:47
      czy kogoś to dziwi, skoro w PiS toleruje się pzprowców, pijaków, przestępców i
      osoby zasłużone w zwalczaniu opozycji?
      • w11mil kiedy podpisali umowę koalicyjną? 20.10.06, 18:50
        • douglasmclloyd Z Jasinskim albo Kryze mieli podpisac? nt 20.10.06, 18:52
        • elfhelm PiS ma umowę z RLN :) 20.10.06, 19:33
      • douglasmclloyd Re: No no pedofil w koalicji rządzącej... 20.10.06, 18:51
        elfhelm napisał:

        > czy kogoś to dziwi, skoro w PiS toleruje się pzprowców, pijaków, przestępców i
        > osoby zasłużone w zwalczaniu opozycji?

        Z Jasinskim albo Kryze mieli podpisac?
    • wyksztalciuch1 nasza Partia wyjaśni sprawę tego członka 20.10.06, 18:49
      wiadomosci.onet.pl/1421491,11,item.html
      • douglasmclloyd Re: nasza Partia wyjaśni sprawę tego członka 20.10.06, 18:53
        wyksztalciuch1 napisał:

        > wiadomosci.onet.pl/1421491,11,item.html

        Sprawa zostanie oczywiscie wyjasniona pozytywnie i koalicja bedzie TRWAC dalej.
      • jaa_ga Co zrobi? Co u t n i e?... 20.10.06, 18:53
        Sprawę, czy organ?
        • wyksztalciuch1 Re: Co zrobi? Co u t n i e?... 20.10.06, 18:55
          nasza Partia publicznie odetnie się od tego członka



          --
          fotoforum.gazeta.pl/72,2,746,41031041,41066069.html
          • jaa_ga Re: Co zrobi? Co u t n i e?... 20.10.06, 19:00
            Pedofilia to podobno choroba. Sama nie mija,
            a wprost przeciwnie - nasila się.
            Jak jest teraz?
            Czy Bestry ma słabość do lolitek?
            Koledzy z pewnością wiedzą, bo
            to
            się
            wie.
            Ze wspólnych libacji

    • jaa_ga TVPiS nawet nie zauważyła dokumentu ! 20.10.06, 19:50
      Relacja w Wiadomościach w stylu - polityczna nagonka...
      Ale tu niszczarka nie zadziała.
      Jutro kolejne rewelacje w SE
      • karbat Re: TVPiS nawet nie zauważyła dokumentu ! 20.10.06, 19:53
        jaki dokument ,jaki dokument to oczywiste ,ze uklad zadzilal ,tylko wy o tym
        jeszcze nie wiecie :o
      • jaa_ga "Oto dowód, pedofilu!" - tytuł artykułu w SE 21.10.06, 12:59
        Tytuł artykułu mocny, ale i opublikowany dowód porażający.
        Bestry podpisał rozwiązanie um owy o pracę ze względu na nakłanianie
        12-letniej uczennicy do czynow lubieżnych.
        Jest podpis, jest dowód...będzie pisoukład?...
        Premier jakiś taki niezdecydowany...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka