homosovieticus
23.10.06, 10:16
Argument Platformy,że ujawnianiem agentów, którzy złamali prawo powinien
zająć się sąd a nie Urząd Prezydenta, okazał się być, po analizie
zdroworozsadkowej, całkowicie bezzasadnym.
Fakt czy złamali oni prawo, w rozumieniu służb specjalnych, oceniac powinni
ludzie odpowiedzialni za te słuzby i ich zwierzchnicy odpowiedzialni za
bezpieczeństwo Państwa. Do nich należy Prezydent a nie sądy.
Tak myslę a szanowni forumowicze jakie maja zdanie na temat mojego myslenia?