Dodaj do ulubionych

Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą

    • Gość: Jakub B. NASTĘPNY BŁĄD MILLERA - JakubBoska+CZOCHRATY IP: *.toya.net.pl 29.03.03, 18:20
      NIE DA SIĘ ZACHOWAĆ TWARZ Z TAKIM TANDEMEM
    • Gość: Ignacy w. Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: 80.48.168.* 29.03.03, 19:59
      Szkoda mi p.Jakubowskiej.Przez tyle dni musiała kupować Gazetę.W
      piątek 28 bm się doczekała.
    • Gość: baska Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.pila.sdi.tpnet.pl 29.03.03, 20:09
    • Gość: Zuza Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.pila.sdi.tpnet.pl 29.03.03, 20:12
      Jan Maria Rokita - Prezydentem i tyle mam do powiedzenia.
      Szkoda gdybania , szkoda slow, patrzmy w przyszlosc.
    • Gość: kika Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.devs.futuro.pl 29.03.03, 20:42
      Rozjazgotana, gadająca byle gadać Jakubowska. Dużo , głupio
      ale z tupetem . Primitywne założenie , ze wszystcy sa głupi
      i można im wcisnąć każdy kit. Szkoda czasu aby słuchać
      tego bełkotu. Muszę przyznać , ze Miller imponuje mi
      umiejetnoscią otaczania się tak niekompetentnymi osobami.
      Jego zamiłowanie do amatorszcyzny , do osób nie
      umiejących negocjować , nieumiejących formuować wyważonych
      zbalansowasnych ocen , antaganizujących kazdym gestem ,
      kazdym słowem i powierzanie im funkcji które wymagają
      charyzmatycznych cech i umiejętnosci konstruktywnego
      budowania jest imponująca. I podpisuje sie pod tym cała
      SLD. Rozpacz.
      • Gość: zgred Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.03.03, 20:47
        > Rozjazgotana, gadająca byle gadać Jakubowska. Dużo , głupio
        > ale z tupetem . Primitywne założenie , ze wszystcy sa głupi
        > i można im wcisnąć każdy kit. Szkoda czasu aby słuchać
        > tego bełkotu. Muszę przyznać , ze Miller imponuje mi
        > umiejetnoscią otaczania się tak niekompetentnymi osobami.
        > Jego zamiłowanie do amatorszcyzny , do osób nie
        > umiejących negocjować , nieumiejących formuować wyważonych
        > zbalansowasnych ocen , antaganizujących kazdym gestem ,
        > kazdym słowem i powierzanie im funkcji które wymagają
        > charyzmatycznych cech i umiejętnosci konstruktywnego
        > budowania jest imponująca. I podpisuje sie pod tym cała
        > SLD. Rozpacz.

        Czy to co czytamy w Twoim wydaniu, to jest może przykład "wyważonej
        zbalansowanej oceny"?
        • Gość: klin Zgred !!! i to jest ta wasza millerowska tandeta IP: *.toya.net.pl 29.03.03, 21:10
          kołek nie może ogarnąć co pozostałe kołki stosują w "polityce kołka" -
          gratuluję sojusznika w sejmie
        • Gość: wqurwiony Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.03, 21:32
          Czy ktoś tu jeszcze pamięta od czego się ta cała afera zaczęła i
          o co w niej chodzi? Podobno Agora chce kupić Polsat i podobno p.
          Zygmunt Solorz, który jest właścicielem Polsatu, wcale nie chce
          go sprzedać. Jak by sprzedał Agorze - to by była wolność słowa i
          Kataryna nadawałaby na okrągło? A jeśli nie sprzeda - to kęsim?
          Rząd, z premierem na czele - na szpic i na księżyc, sejm i senat
          w buraki, KRRiT do piachu, szefostwo TVP do betonu!!! Zamiast
          wyborów "Wyborcza"! Zrobimy rewolucję multimedialną i dla dobra
          tego durnego, przypadkowego społeczeństa wprowadzimy
          AGORAKRACJĘ? Bo co jest dobre dla AGORY jest dobre dla Polski!
          Tak nam dopomóż Michnik!!!
    • Gość: v.lazlo Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.zamosc.mm.pl 29.03.03, 20:57
      "Pani minister" nie ma natury "wojownika" jest po prstu
      bezczelnie chamska.Wprzypadku konfrontacji W.Rapaczyńska musi
      miec sie na bacznosci bo "wojowniczy cham" ma chłopskie dłonie.
    • Gość: Bogdan Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.vline.pl / 172.16.2.* 29.03.03, 21:08
      tak, tak najlepiej gdyby zamiast Jakubowskiej czy Czarzastego
      wystawiono Brauna .Wtedy Agora miałaby wszystkoOn by na pewno do
      kompromisu doprowadził a nawet powiem więcej .On umieściłby w
      tej ustawie więcej niz by chcieli.Problem w tym,że ktoś musi tu
      bronić intresu PANSTWA bo dzisiaj jest ten rząd a jutro inny a
      pojutrze jeszcze inny ale POLSKI.I zapewnienie silnej TVP to
      NASZ interes,NASZA racja stanu.Zaden "miękki" Braun tego nie
      zrobi bo go czapką nakryją ale Jakubowskiej czy Czarzastego NIE
      NAKRYJĄ.Dlatego tyle "prawdziwego tekstu" pod ich adresem
      Gazeta zamieszcza, bo oni Agorze przeszkadzają, trzeba ich
      zamienić na typu ludzi "Braun" czyli nijakich ,wtedy wszystko
      będzie OK.Ludzie (nie
      wszyscy) czy Wy nie widzicie ,że mocodawcy Agory NIE ŻYJĄ tu w
      Polsce i nie o nasze interesy dbają , czy naprawde Wy chcecie
      sprzedać wszystko i słuchć przez telewizję tego co "obcy"
      narzuci a nie tego co nasze ,polskie. TELEWIZJA POLSKA musi byc
      silna , silna na tyle aby pod róznymi rządami (przecież one sie
      będą zmieniać) był słyszalny nasz POLSKI GŁOS.Te pseudo polskie
      głosy wspierajace Agorę pod płaszczykiem górnolotnych
      słów :wolne media, nasz wolny głos itp itd to zakłamanie
      najwyzszego lotu.Chciałbym usłyszeć od tych obrońców "wolnego
      słowa" odpowiedz na pytanie a jak się zmieni opcja rządzaca w
      Polsce, będziemy w Unii, nie zadbamy o silną TVp to kto tę naszą
      racją stanu ,o te nasze polskie sprawy będzie rodakom
      uzmysławiał, kto ?.czy te media teoretycznie "wolne" ale bedące
      w dyspozycji obcego kapitału lub przez niego zarządzane czy te
      nasze,państwowe,polskie.Dlatego nie wolno doprowadzic do potęgi
      Agory bo ludzie tam zgromadzeni tożadna polska racja stanu to
      ludzie bdący w rękach innych i chociaż do tego przyznać sie nie
      chcą śa i będą narzedziem w ręku innych.To gra o rządy
      polskich "dusz".Wygrana Agory to wielka przegrana nas wszystkich
      żyjacych w ty kraju.zablokujmy ich działania.
      • Gość: cenzor Bodzio- zmęczyłeś i główkę i rączkę tyle musiałeś IP: *.toya.net.pl 29.03.03, 21:19
        przepisać, ale coś popieprzyłeś -to za trudne dla ciebie - nie będzie
        premii... oj nie będzie - KOMPROMITOWAĆ MOCODAWCÓW I PŁATNIKÓW !!! wracaj pod
        kamień !
      • Gość: Ichnia Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.03.03, 21:30
        Bogdan: wytapetuj się POLSKĄ i NASZĄ, ale buzi już fatyguj.
      • Gość: kika Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.devs.futuro.pl 29.03.03, 21:43
        Gość portalu: Bogdan napisał(a):

        > tak, tak najlepiej gdyby zamiast Jakubowskiej czy Czarzastego
        > wystawiono Brauna .Wtedy Agora miałaby wszystkoOn by na pewno
        do
        > kompromisu doprowadził a nawet powiem więcej .On umieściłby w
        > tej ustawie więcej niz by chcieli.Problem w tym,że ktoś musi
        tu
        > bronić intresu PANSTWA bo dzisiaj jest ten rząd a jutro inny a
        > pojutrze jeszcze inny ale POLSKI.I zapewnienie silnej TVP to
        > NASZ interes,NASZA racja stanu.Zaden "miękki" Braun tego nie
        > zrobi bo go czapką nakryją ale Jakubowskiej czy Czarzastego
        NIE
        > NAKRYJĄ.Dlatego tyle "prawdziwego tekstu" pod ich adresem
        > Gazeta zamieszcza, bo oni Agorze przeszkadzają, trzeba ich
        > zamienić na typu ludzi "Braun" czyli nijakich ,wtedy wszystko
        > będzie OK.Ludzie (nie
        > wszyscy) czy Wy nie widzicie ,że mocodawcy Agory NIE ŻYJĄ tu w
        > Polsce i nie o nasze interesy dbają , czy naprawde Wy chcecie
        > sprzedać wszystko i słuchć przez telewizję tego co "obcy"
        > narzuci a nie tego co nasze ,polskie. TELEWIZJA POLSKA musi
        byc
        > silna , silna na tyle aby pod róznymi rządami (przecież one
        sie
        > będą zmieniać) był słyszalny nasz POLSKI GŁOS.Te pseudo
        polskie
        > głosy wspierajace Agorę pod płaszczykiem górnolotnych
        > słów :wolne media, nasz wolny głos itp itd to zakłamanie
        > najwyzszego lotu.Chciałbym usłyszeć od tych obrońców "wolnego
        > słowa" odpowiedz na pytanie a jak się zmieni opcja rządzaca w
        > Polsce, będziemy w Unii, nie zadbamy o silną TVp to kto tę
        naszą
        > racją stanu ,o te nasze polskie sprawy będzie rodakom
        > uzmysławiał, kto ?.czy te media teoretycznie "wolne" ale
        bedące
        > w dyspozycji obcego kapitału lub przez niego zarządzane czy
        te
        > nasze,państwowe,polskie.Dlatego nie wolno doprowadzic do
        potęgi
        > Agory bo ludzie tam zgromadzeni tożadna polska racja stanu to
        > ludzie bdący w rękach innych i chociaż do tego przyznać sie
        nie
        > chcą śa i będą narzedziem w ręku innych.To gra o rządy
        > polskich "dusz".Wygrana Agory to wielka przegrana nas
        wszystkich
        > żyjacych w ty kraju.zablokujmy ich działania.

        Nie martw się . Mamy wielu nieugiętych orędowników
        Twojej sprawy którzy będa o nią walczyć : kwiat SLD
        Błochowiak , Rydzoń jak podpatrzy jescze jak jego żona wype
        łni następny PIT ( i uzyska większa wiedzę w zakresie
        finansów ) oraz cała elytę Millera z Jakubowską ,
        Czarzstymi, Łapińskim , Łybacką itd. Wtedy bedziesz miał
        rodzimą siermiężną swojskośc.
      • Gość: cenzor TOTALNY I FRONTALNY ATAK ORDYNACKIEJ IP: *.toya.net.pl 30.03.03, 17:27
        AŻ TAK JESTEŚCIE PRZERAŻENI - MACIE PRAWO I PODSTAWY
    • Gość: optymista Bajer z palmtopem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.03.03, 21:23
      Ciekawe, czy ktos w komisji dal sie nabrac na ten bajer
      Jakubowskiej odnosnie braku danych na temat starych spotkan z
      powodu uzywania palmtopa, ktory zapamietuje tylko ostatnie 6
      miesiecy. Nie przypuszczam, aby pani Premier uzywala go BEZ
      synchronizacji z komputerem stacjonarnym, ktory zapamietuje
      wszystkie dane. Oj nieladnie pani Premier - takiej bajki
      opowiadac. Z drugiej strony, jezeli idzie tak na calosc, to musi
      czuc, ze nie ma juz nic do stracenia.
      • Gość: Vega Bajer z palmtopem-nie ma to jak zwykly kalendarz... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.03.03, 23:12
        Gość portalu: optymista napisał(a):

        > Ciekawe, czy ktos w komisji dal sie nabrac na ten bajer
        > Jakubowskiej odnosnie braku danych na temat starych spotkan z
        > powodu uzywania palmtopa, ktory zapamietuje tylko ostatnie 6
        > miesiecy. Nie przypuszczam, aby pani Premier uzywala go BEZ
        > synchronizacji z komputerem stacjonarnym, ktory zapamietuje
        > wszystkie dane. Oj nieladnie pani Premier - takiej bajki
        > opowiadac. Z drugiej strony, jezeli idzie tak na calosc, to
        musi
        > czuc, ze nie ma juz nic do stracenia.
    • Gość: gadacz Re: Aleksandra Jakubowska do solarium !! IP: *.tera.com.pl 29.03.03, 21:31
      idz kochan ado sloarium i zrob sobie otulinę z botuliny bo żle wyglądasz,
      załoz mini żeby wyciąc te "wckaczkę", a pozniej pomyslimy o reszcie !!
    • Gość: wujek rozkmina Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.net.pl 29.03.03, 21:36
      Jakubowska (nieformalnie!) informuje Rapaczyńską o możliwości
      kompromisu, potem jako reprezertnat propozycji (ale tylko jako
      posłaniec) przychodzi Rywin do Rapaczyńskiej (+ Niemczyckiego
      na korytarzu) , pewny siebie, no bo nie ma się czego bać -
      prawdopodobnie za nim stoi cała wierchuszka lewicy, Agorze nie
      pasuje płacić aż tyle więc Michnik nagrywa Rywina, który po
      konfrontacji u Premiera jest zszokowany, bo zdaje sobie sprawę z
      tego, że wszyscy się go wyprą, i że został kozłem ofiarnym SLD,
      a Agora układająca się już wcześniej z lewicą czeka na wejście
      Polski do Unii (korzystnego dla jej planów rozwoju licząc, że
      zamieszanie wokół afery powoduje nieuchwalenia zapisów
      antykoncentracyjnych).
      Cała warszawka, która zna ten schemat już od dawna dziwi się
      jedynie jak mógł Michnik nagrać Rywina skoro wszystko było jak
      zawsze?!
      Business is business!
    • Gość: jot Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: 62.233.216.* 29.03.03, 22:23
      niestety pan michnik i pani rapacznska wpadli idzie o wielki
      szmal
      a artykul pana smolenskiego w tym czasie i tym miejscu
      najtrafniej skomentowal pan przew nałęcz to taka bajka o kalim
    • Gość: mer Jakubowska=Rapaczynski IP: *.toya.net.pl 29.03.03, 22:24
      Jedna drugiej warta. Niech wam zrobią zawody w kisielu;.
    • Gość: Zbig Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.oc.oc.cox.net 29.03.03, 22:29
      Jakubowska i Czarzasty, komunistyczni aktywisci - na Kube, lub
      do Korei Polnocnej!!!
      • Gość: rom "Wyborcza" na skróty IP: *.wa.bigpond.net.au 31.03.03, 14:24


        www.trybuna.com.pl/200303/d.htm?id=3103
        Kwestia owego zaproszenia jest o tyle istotna, iż - wedle twierdzeń samego
        Rywina - zostało mu ono doręczone przez kuriera w przeddzień konferencji z
        inicjatywy Wandy Rapaczyńskiej. Wpisanie Rywina - w ostatniej chwili - na
        listę osób zaproszonych nastąpiło w rezultacie jego wcześniejszego spotkania z
        Andrzejem Zarębskim, lobbystą Agory. Z Zarębskim i Markiem Sową Rywin spotkał
        się w restauracji Wenecja 9 lipca zeszłego roku. Poszedł na ten lunch na
        prośbę Wandy Rapaczyńskiej. Wówczas też Rywin ulegając usilnym namowom
        Andrzeja Zarębskiego - reprezentującego Wandę Rapaczyńską i interesy Agory -
        zgodził się włączyć do dyskusji, jaka toczyła się wokół nowelizacji ustawy
        radiowo-telewizyjnej.

    • Gość: zbig Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.oc.oc.cox.net 29.03.03, 22:32
      Jakubowska i Czarzasty, komunistyczni aktywisci - na Kube, lub
      do Korei Polnocnej!!!
      • Gość: JAN Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.lightspeed.bc.ca 29.03.03, 23:43
        A SWOJA DROGE CIEKAW JESTEM JAK SIE ZMIENI ELEKTORAT WYBORCZY PO
        TEJ AFERZE. CZY BEDZIE JAKAS PARTIA KTORA Z CZYSTYM SUMIENIEM
        POTRAFI RZADZIC KRAJEM????
        • Gość: sumienie Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.toya.net.pl 30.03.03, 00:12
          SAMOOBRONA !!! - przynajmniej jawnie łamie każde prawo, karne, skarbowe,
          moralne i boskie - matury w 3 miesiące, magisterium po drodze na polowanie -
          a gdzie kary - kar nie ma za odpowiednie głosowanie.
      • Gość: Anna Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.acn.waw.pl 30.03.03, 00:13
        Nie wiem, co było w poprzednich wątkach, (nie chce mi się czytać, większość to
        jakieś debilne okrzyki), ale po dzisiejszym przesłuchaniu AFERA RYWINA zaczęła
        mi się układać w jakąś całość:

        osoby dramatu:
        K - Kwiatkowski
        C - Czarzasty
        R - Rywin
        SK - Sekretarka Kwiatkowskiego

        K i C czekają na efekt rozmowy Rywina z Michnikiem:
        K: - Jak myślisz, Włodek, Jąkała połknął przynętę, czy nie? Da się Agorę
        skompromitować, że daje w łapę, czy się nie da?
        C: - HGW... Przyjdzie Lew to zobaczymy.
        Przychodzi Lew.
        C, K: - No i co, no i co?!
        R: - No i gówno, nic z tego. Na wszelki wypadek trzeba jakąś lipną notatkę dla
        prezydenta napisać.
        C, K: - No, to dupa. Idziemy na brydża.
        Na brydżu:
        K: Ale z tej Jakubowskiej to głupia cipa, wcale się nie połapała.
        C: Daj spokój, ona nic nie kuma. Aż mnie łeb rozbolał od tych głupich gadek z
        nią.
        K: Ale na wszelki wypadek utrzymuj dobre kontakty, jej wszystko można wmówić,
        to na przyszłość może się przydać.
        dryń, dryń, dryń...
        K: Słucham?
        SK: Panie prezesie, w tym miesiącu znacznie zwiększyły się wpływy z abonamentu.
        K: H mnie to obchodzi, kobieto! Co ty mi takimi kwotami dupę zawracasz? Dzwonił
        ten reklamodawca, co wczoraj?
        SK: Nie...
        K: No to dzwoń do niego i powiedz, że kupiliśmy na następny miesiąc 8
        holywoodzkich superprodukcji! Ale już!
        C: Co tam?
        K (chowając telefon): Nic, głupia cipa.
        C: No, dobra, Robert, to sprawa na razie stoi. Ja lecę, cześć.
        K: No cześć, cześć.

        Cześć. Tak więc nie poznamy dramatu ciągu dalszego.
        • Gość: bobi_x Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.wodzislaw.sdi.tpnet.pl 30.03.03, 00:20
          hahahaha........:)))))))))))
          kupuje to :))))))))
      • Gość: Anna DRAMAT W JEDNEJ ODSŁONIE IP: *.acn.waw.pl 30.03.03, 00:17
        Nie wiem, co było w poprzednich wątkach, (nie chce mi się czytać, większość to
        jakieś debilne okrzyki), ale po dzisiejszym przesłuchaniu AFERA RYWINA zaczęła
        mi się układać w jakąś całość:

        osoby dramatu:
        K - Kwiatkowski
        C - Czarzasty
        R - Rywin
        SK - Sekretarka Kwiatkowskiego

        K i C czekają na efekt rozmowy Rywina z Michnikiem:
        K: - Jak myślisz, Włodek, Jąkała połknął przynętę, czy nie? Da się Agorę
        skompromitować, że daje w łapę, czy się nie da?
        C: - HGW... Przyjdzie Lew to zobaczymy.
        Przychodzi Lew.
        C, K: - No i co, no i co?!
        R: - No i gówno, nic z tego. Na wszelki wypadek trzeba jakąś lipną notatkę dla
        prezydenta napisać.
        C, K: - No, to dupa. Idziemy na brydża.
        Na brydżu:
        K: Ale z tej Jakubowskiej to głupia cipa, wcale się nie połapała.
        C: Daj spokój, ona nic nie kuma. Aż mnie łeb rozbolał od tych głupich gadek z
        nią.
        K: Ale na wszelki wypadek utrzymuj dobre kontakty, jej wszystko można wmówić,
        to na przyszłość może się przydać.
        dryń, dryń, dryń...
        K: Słucham?
        SK: Panie prezesie, w tym miesiącu znacznie zwiększyły się wpływy z abonamentu.
        K: H mnie to obchodzi, kobieto! Co ty mi takimi kwotami dupę zawracasz? Dzwonił
        ten reklamodawca, co wczoraj?
        SK: Nie...
        K: No to dzwoń do niego i powiedz, że kupiliśmy na następny miesiąc 8
        holywoodzkich superprodukcji! Ale już!
        C: Co tam?
        K (chowając telefon): Nic, głupia cipa.
        C: No, dobra, Robert, to sprawa na razie stoi. Ja lecę, cześć.
        K: No cześć, cześć.

        Cześć. Tak więc nie poznamy dramatu ciągu dalszego.
    • Gość: Marco Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.magma-net.pl 30.03.03, 00:45
      I od tego czasu nie wiadomo, czy Jakubowska łże jak Czarzasty,
      czy Czarzasty jak Jakubowska...
    • Gość: U Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.30.177.222.Dial.Boston1.Level3.net 30.03.03, 03:01
      Przeciez ta jakoboska wyglada jak luna brystygierova...
    • Gość: Esteta Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.mega.tmns.net.au 30.03.03, 05:34
      Patrzac na fotografie Jakubowskiej watpie o urodzie Polek.
      Umazane w kosmetykach chamisko. Dawniej nie bylo to tak widoczne
      bo takie podstarzale dziewki chodzily na potancowki. Teraz
      chodza na bale lub wydaje sie dla nich bale. Mam nadzieje ze to
      sie zmieni i wnuczka Millera wroci tam skad pochodzi.
      • Gość: U Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.30.183.216.Dial.Boston1.Level3.net 30.03.03, 06:25
        Gość portalu: Esteta napisał(a):

        > Patrzac na fotografie Jakubowskiej watpie o urodzie Polek.
        > Umazane w kosmetykach chamisko. Dawniej nie bylo to tak
        widoczne
        > bo takie podstarzale dziewki chodzily na potancowki. Teraz
        > chodza na bale lub wydaje sie dla nich bale. Mam
        nadzieje ze to
        > sie zmieni i wnuczka Millera wroci tam skad pochodzi.



        Ona je taka Polka,jak ja Maotsetung.
    • Gość: Caminante Znów trzy po trzy IP: *.swic.dialup.inetia.pl 30.03.03, 08:32
      Skończył pleść trzy po trzy Paweł Smoleński, to ruszyła mu na
      pomoc opwiadając swoje bajeczki Agnieszka Kublik. Oto prawda w
      wykonaniu "Wyborczej". Wszystko to śmiechu warte - czy
      redakcja "Wyborczej" uważa swoich czytaelników za półgłówków?
      Widocznie tak...
    • Gość: Trybuna HA HA HA ! TOREBKA NIE BOI SIĘ GW !!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.03.03, 08:41
      Możecie Jej co najwyżej machnąć przed oczyma !!!!!!
    • Gość: UważnyFlorian Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.crowley.pl 30.03.03, 08:42
      Z uwagą wysłuchałem wczoraj zeznań Pani Jakubowskiej. Z zeznań
      tych wyłania się mroczny obraz Michnikowej (Amerykańskiej czy
      też innej?)Gazety Wyborczej i Spółki Agora, który ująć można
      krótko - obłuda i przedkładanie reprezentacji Obcego Kapitału
      nad elementarne potrzeby i oczekiwania Polaków otumanionych
      przez bełkot Michnika i jemu podobnych, w tym niestety
      Prezydentaa RP. To dobrze, że takie spółki jak Agora nie mogą
      zawładnąć umysłami Polaków. Bo, to do czego jest zdolny
      amerykański kapitał widać w Ameryce Południowej. Ja mam wielu
      przyjaciół, którzy znają tamtejsze stosunki i to co opowiadają
      to zgroza. Jakubowska jawi się jako patriotyczny urzędnik
      państwowy, podobnie ludzie z otoczenia Premiera. Dwuznaczna jest
      natomiast rola Aleksandra Kwaśniewskiego w tym wzystkim. Jego
      zapowiedzi, że nie podpisze ustawy, bo jest niedobra dla Agory
      (to było w domyśle), wymusiły jej zmianę tak jak chciał Michnik
      i jego poplecznicy. A potem, a potem Pan Prezydent zwyczajnie
      zapomniał o notatce i kontaktach z Rywinem, podobnie
      jak "zapomniał" powiedzieć, że nie ma ukończonych studiów i nie
      jest magistrem, zapomniał zawiadomić Sejm, że wysyła naród na
      wojnę, zapomniał się w Katyniu. Tych luk w pamięci możnaby
      zliczyć bardzo wiele. Prywatne telewizje deprawują
      społeczeństwo, podsuwając mu wzorce rodzem z rynsztoka i agencji
      towarzyskiej. W związku z tym powinny mieć nałożony kaganiec.
      Szkoda tylko, że tego nie rozumie uważany przez wielu za
      inteligentnego i patriotycznego poseł Jan Maria Rokita,
      nieustanie szermujący szczytnymi hasłami patriotycznymi. Wczoraj
      swoimi pytaniami udowodnił, że tak naprawdę na sercu leży mu
      Agora i cała ta prywatna banda. Udowodnił też, że ma w dupie
      naród, zresztą jego buta i arogancja jest znana w Krakowie,
      gdzie chciał być Prezydentem miasta. Bóg ustrzegł to piękne
      miasto przed tą prawicową klątwą i zarazą podobnej do tej jaka
      spotkała Łódź w osobie Kropiwnickiego. Opowiadał Jaś (którego
      mama trzymała na podołku i razem słuchali Wolnej Europy) o
      swojej pracy w Urzędzie Rady Ministrów. Tak to był popis. Ludzie
      w Krakowie pamiętają pana szefa Urzędu Rady Ministrów, jak
      kiedyś przyleciał rządowym odrzutowcem z Warszawy do Balic
      (lotnisko krakowskie)sam jeden jak palec, a gdy miał wysiadać to
      wszystkich oczekujących obsługa wyrzuciła z hallu na mróz, nawet
      inwalidów. Ma się co wspominać, wyciskając teraz stołki w sejmie
      i komisji, cały napełniony frustracją i poczuciem niespełnienia.
      Przez wszystkie jego pytania przebijała megalomańska i moim
      zdaniem całkiem bezzasadna nutka wyższości. Pamiętają też jego
      koledzy z podziemia czasy stanu wojennego, gdy Janek jako
      działacz NZS prowadził komisję, dział interwencji. Gdy ktoś
      zapukał w swojej naglącej sprawie (zatrzymali np. kolegę za
      roznoszenie ulotek itp.)do jego drzwi, a było już nieco późno,
      mamusia odprawiała zrozpaczonego delikwenta od drzwi, mówiąc
      proszę przyjść jutro Janek już śpi. A jutro można się było
      znaleźć w pierdlu na drugim końcu Polski i cała interwencja na
      nic. Tak było Panie Pośle Rokita!. A teraz ten zawodowy polityk,
      który własnymi rękami ani własynm rozumem nie zarobił uczciwie
      złotówki idzie na pasku szemranego kapitału. Nie zainteresował
      go jakś wątek urabiania przez diasporę powiązaną z Agorą i
      Wyborczą negatywnej opinii o Polsce i Polakach za granicą, o
      bezczelnych i chamskich naciskach o jakich mówiła Pani Minister
      Jaukbowska. Polacy, którzy uczyli się historii własnego narodu
      (tego prywatne stacje radiowe i telewizyjne nie będą robić na
      pewno) pamiętają słowo "jurgeltnik" - osobnik pozostający na
      usługach obcego mocarstwa i otrzymujący za to od nich roczną
      gażę. Byli wśród nich arystokraci, posłowie, biskupi i
      arcybiskupi (niektóych na szczęście powieszono), którzy
      realizowani interesy Rosji i Francji. Panie Rokita i Panie
      Prezydencie RP, przeczytajcie proszę chociażby "Boże Igrzysko"
      Normana Daviesa, tam to jest udokumentowane. Teraz też mamy w
      Polsce "jurgeltników" nazywają się pięknie "lobbystami", albo
      też są to tzw. "agenci wpływu" i tutaj mam na myśli Pana A.
      Michnika i Jego superuczciwą AGORĘ. Opluwanie swojego kraju za
      ganicą toż to najwyższego rodzaju zdrada narodowa, chyba że nie
      jest to ich kraj i wtedy nie ma też zdrady. Tym wątkiem psucia
      Polsce opinii zagranicą nie zaiteresował się też Pan Prezydent
      Kwaśniewski, ani też Prokuratura. To dałoby się przecież
      udowodnić. Przeprowadzić śledztwo, wziąć na dywanik Adama i
      jeszcze przed wspólnym biesiadowaniem powiedzieć mu aby przestał
      lub taką wiadomość przekazał tym co to robą. Nic z tych rzeczy,
      Pan Prezydent w bezruchu, po co ostatnia to przecież kadencja, a
      potem NATO. Ja wysłałby Pana Prezydenta tam już, wtedy po
      praktyce w Polsce, szybciej by ten spojusz rozpieprzył niż się
      Yankesom wydaje. Amen
      • Gość: strażak Florek to nie ta bajka - wracaj do kazamatów UB IP: *.toya.net.pl 30.03.03, 10:09
        na klawisza, ale mnie się wydaje, że to ty Czochraty pod dyktando
        JakubBoskiej. Wstyd...
        • Gość: nord Re: Florek to nie ta bajka - wracaj do kazamatów IP: *.015-47-6d6c6d11.cust.bredbandsbolaget.se 30.03.03, 12:28
          Co to sie porobilo w tym kraju!!!
          A i na swiecie nie jest lepiej.
          -czarny najlepszy w golfa
          -bialy najlepszym raperem
          -a niemcy wojowac nie chca.

          -
      • Gość: Bogdan Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.vline.pl / 172.16.2.* 30.03.03, 12:26
        Gość portalu: UważnyFlorian napisał(a):

        ) Z uwagą wysłuchałem wczoraj zeznań Pani Jakubowskiej. Z zeznań
        ) tych wyłania się mroczny obraz Michnikowej (Amerykańskiej czy
        ) też innej?)Gazety Wyborczej i Spółki Agora, który ująć można
        ) krótko - obłuda i przedkładanie reprezentacji Obcego Kapitału
        ) nad elementarne potrzeby i oczekiwania Polaków otumanionych
        ) przez bełkot Michnika i jemu podobnych, w tym niestety
        ) Prezydentaa RP. To dobrze, że takie spółki jak Agora nie mogą
        ) zawładnąć umysłami Polaków. Bo, to do czego jest zdolny
        ) amerykański kapitał widać w Ameryce Południowej. Ja mam wielu
        ) przyjaciół, którzy znają tamtejsze stosunki i to co opowiadają
        ) to zgroza. Jakubowska jawi się jako patriotyczny urzędnik
        ) państwowy, podobnie ludzie z otoczenia Premiera. Dwuznaczna jest
        ) natomiast rola Aleksandra Kwaśniewskiego w tym wzystkim. Jego
        ) zapowiedzi, że nie podpisze ustawy, bo jest niedobra dla Agory
        ) (to było w domyśle), wymusiły jej zmianę tak jak chciał Michnik
        ) i jego poplecznicy. A potem, a potem Pan Prezydent zwyczajnie
        ) zapomniał o notatce i kontaktach z Rywinem, podobnie
        ) jak "zapomniał" powiedzieć, że nie ma ukończonych studiów i nie
        ) jest magistrem, zapomniał zawiadomić Sejm, że wysyła naród na
        ) wojnę, zapomniał się w Katyniu. Tych luk w pamięci możnaby
        ) zliczyć bardzo wiele. Prywatne telewizje deprawują
        ) społeczeństwo, podsuwając mu wzorce rodzem z rynsztoka i agencji
        ) towarzyskiej. W związku z tym powinny mieć nałożony kaganiec.
        ) Szkoda tylko, że tego nie rozumie uważany przez wielu za
        ) inteligentnego i patriotycznego poseł Jan Maria Rokita,
        ) nieustanie szermujący szczytnymi hasłami patriotycznymi. Wczoraj
        ) swoimi pytaniami udowodnił, że tak naprawdę na sercu leży mu
        ) Agora i cała ta prywatna banda. Udowodnił też, że ma w dupie
        ) naród, zresztą jego buta i arogancja jest znana w Krakowie,
        ) gdzie chciał być Prezydentem miasta. Bóg ustrzegł to piękne
        ) miasto przed tą prawicową klątwą i zarazą podobnej do tej jaka
        ) spotkała Łódź w osobie Kropiwnickiego. Opowiadał Jaś (którego
        ) mama trzymała na podołku i razem słuchali Wolnej Europy) o
        ) swojej pracy w Urzędzie Rady Ministrów. Tak to był popis. Ludzie
        ) w Krakowie pamiętają pana szefa Urzędu Rady Ministrów, jak
        ) kiedyś przyleciał rządowym odrzutowcem z Warszawy do Balic
        ) (lotnisko krakowskie)sam jeden jak palec, a gdy miał wysiadać to
        ) wszystkich oczekujących obsługa wyrzuciła z hallu na mróz, nawet
        ) inwalidów. Ma się co wspominać, wyciskając teraz stołki w sejmie
        ) i komisji, cały napełniony frustracją i poczuciem niespełnienia.
        ) Przez wszystkie jego pytania przebijała megalomańska i moim
        ) zdaniem całkiem bezzasadna nutka wyższości. Pamiętają też jego
        ) koledzy z podziemia czasy stanu wojennego, gdy Janek jako
        ) działacz NZS prowadził komisję, dział interwencji. Gdy ktoś
        ) zapukał w swojej naglącej sprawie (zatrzymali np. kolegę za
        ) roznoszenie ulotek itp.)do jego drzwi, a było już nieco późno,
        ) mamusia odprawiała zrozpaczonego delikwenta od drzwi, mówiąc
        ) proszę przyjść jutro Janek już śpi. A jutro można się było
        ) znaleźć w pierdlu na drugim końcu Polski i cała interwencja na
        ) nic. Tak było Panie Pośle Rokita!. A teraz ten zawodowy polityk,
        ) który własnymi rękami ani własynm rozumem nie zarobił uczciwie
        ) złotówki idzie na pasku szemranego kapitału. Nie zainteresował
        ) go jakś wątek urabiania przez diasporę powiązaną z Agorą i
        ) Wyborczą negatywnej opinii o Polsce i Polakach za granicą, o
        ) bezczelnych i chamskich naciskach o jakich mówiła Pani Minister
        ) Jaukbowska. Polacy, którzy uczyli się historii własnego narodu
        ) (tego prywatne stacje radiowe i telewizyjne nie będą robić na
        ) pewno) pamiętają słowo "jurgeltnik" - osobnik pozostający na
        ) usługach obcego mocarstwa i otrzymujący za to od nich roczną
        ) gażę. Byli wśród nich arystokraci, posłowie, biskupi i
        ) arcybiskupi (niektóych na szczęście powieszono), którzy
        ) realizowani interesy Rosji i Francji. Panie Rokita i Panie
        ) Prezydencie RP, przeczytajcie proszę chociażby "Boże Igrzysko"
        ) Normana Daviesa, tam to jest udokumentowane. Teraz też mamy w
        ) Polsce "jurgeltników" nazywają się pięknie "lobbystami", albo
        ) też są to tzw. "agenci wpływu" i tutaj mam na myśli Pana A.
        ) Michnika i Jego superuczciwą AGORĘ. Opluwanie swojego kraju za
        ) ganicą toż to najwyższego rodzaju zdrada narodowa, chyba że nie
        ) jest to ich kraj i wtedy nie ma też zdrady. Tym wątkiem psucia
        ) Polsce opinii zagranicą nie zaiteresował się też Pan Prezydent
        ) Kwaśniewski, ani też Prokuratura. To dałoby się przecież
        ) udowodnić. Przeprowadzić śledztwo, wziąć na dywanik Adama i
        ) jeszcze przed wspólnym biesiadowaniem powiedzieć mu aby przestał
        ) lub taką wiadomość przekazał tym co to robą. Nic z tych rzeczy,
        ) Pan Prezydent w bezruchu, po co ostatnia to przecież kadencja, a
        ) potem NATO. Ja wysłałby Pana Prezydenta tam już, wtedy po
        ) praktyce w Polsce, szybciej by ten spojusz rozpieprzył niż się
        ) Yankesom wydaje. Amen
        ) Z przyjemnośćią przeczytałem pański komentarz .Utożsamiam się zarówno z
        argumentacja jak też z prezentowanymi tezami.Zadawałem sobie już
        wczesniej ,przed pańskim komentarze pytanie dotyczące właśnie tych problemów bo
        wydaje mi się,że wielu logicznie myślących ludzi takie pytania o te problemy
        musi sobie zadawać.Przeraża mnie tylko to, że tych watków nikt na forum
        komisji nie ma zamiaru ujawniać, dociekać, zbadac i szerzej
        poruszyć."prawicowi" tego nie uczynią a "lewicowi" są wg mnie za słabi by to
        ryzyko podjąc.Ponieważ nie chcę powtarzać treśći komentarza podzielę sie też
        innymi spostrzeżeniami.Nabieram przekonania ,że ten spektakl służy niektórym do
        wykreowaniu się na "gwiazdę" medialną.Pan Maria Rokita robił to wczoraj
        wspaniale ,co za mimika,gesty,praca rąk, a oczy, przybierały chyba 6 róznych
        stanów(mrużenie obu, jednego ,stan całkowitego przymykania,puszczanie oka,
        pełne zdziwienie),rózne pozy (podparcie brody,oparcie na łokciach,łapanie za
        szyję,oparcie klatki o stół,objęcie twarzy obiema rękami ,objęcie brody jedną),
        maksymalne zaangazowanie do gestów poszczególnych palców (szkoda ,że nie jest
        stonogą), zapomniałem o uszach (podrapywanie lewego potem zmiana ,pociągnie za
        ucho, wiercenie,ściskanie ucha)wprost nie do wiary ile róznych gestów ten
        czlowiek wykonał podczas zadawania pytań Jakubowskiej.Niestety efekt tego
        przesłuchania żaden, nie usłyszał tego co chciał usłyszeć i dlatego
        zdenerwowany ,wielokrotnie po odpowiedzi dołączał swój komentarz co jest
        niedozwoloną praktyką.Niestety "miękki"Nałecz nie reagował.
        Ale gdy Rokita zakończy kadencję w sejmie,nie będzie posłem, to posadę mima w
        teatrze (cyrku) ma zapewnioną.
        Ziobro natomiast przypomina mi"psa goniącego za swym ogonem".Gdy zaczyna mówić
        to jego podniecenie z każdą minutą rosnie w postepie geometrycznym (jak u psa
        który dostrzegł swój uciekajacy ogon) i nie daj Boże by ktoś chciał mieć inne
        zdanie.Ma mieć takie jak on, wtedy jest zgodnie z kodeksem postepowania
        karnego.W przeciwnym wypadku będzie na kazda uwagę czy też stwierdzenie
        reagował zmienionym wyrazem twarzy ,zwiastującym nieuchronną ripostę z
        potokiem słów i uzasadnień przekonujących ,że tylko i wyłącznie działa w
        kierunku by sprawę wyjasnic a składany wniosek lub stawiana teza temu celowi
        wyłącznie służy .Bez jej zbadania lub wyjaśnienia nie ma pewności że dana osoba
        lub dokument mogła w tej sprawie miec kluczowe znaczenie (te słowa są
        wypowiadane przez tegoz pana niezaleznie o jaki dowód lub osobę idzie) a na
        potwierdzenie tego wylewa dosłownie "rzekę" słów ,nie jest zdolny do
        potwierdzenia lub zaprzeczenia czegokolwiek bez "wyplucia całych stron"
        tekstu.Wśród wszystkich członków komisji widać wyrazne oznaki
        zniecierpliwienia ,w kazdym przypadku zabierania głosu przez w/w. Wg Ziobry
        (śmiem tak twierdzić), wszystko co na tym bożym świecie żyje lub
        • Gość: Bogdan Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.vline.pl / 172.16.2.* 30.03.03, 13:11
          Jesli Trybuna w przeddzień zeznań p.Rapaczynski publikuje artykuł
          dotyczący Agory to p.Michnik "suchej nitki" na Trybunie nie pozostawia
          przypisując jej "stek" najprzerózniejszych niecnych okreslen.Gdy w przeddzień
          zeznań p.Jakubowskiej czyni to Agora to wszystko jest Ok. Prawo Kallego jest
          ściśle w Agorze przestrzegane .Nie dziwię się, wszak to twórca nie tak daleki
          Michnikowi i zarządowi Agory.Czy ludzie pracujący w Gazecie tak dalece już sie
          oderwali od rzeczywistości i nie dostrzegaja ,że coraz częściej są postrzegani
          nie jako rzecznicy polskiego społeczeństwa lecz kojarzeni zupełnie z innymi
          siłami.Czy tylko oni maja zawsze rację i tylko droga wskazywana przez nich
          prowadzie do celu który jest naszym polskim celem.Mam bardzo duże wątpliwośći a
          w wielu przypadkach jestem przekonany ,że tak nie jest.
        • Gość: aal Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.03, 01:54
          Gość portalu: Bogdan napisał(a):

          ) Gość portalu: UważnyFlorian napisał(a):
          )
          ) ) Z uwagą wysłuchałem wczoraj zeznań Pani Jakubowskiej. Z zeznań
          ) ) tych wyłania się mroczny obraz Michnikowej (Amerykańskiej czy
          ) ) też innej?)Gazety Wyborczej i Spółki Agora, który ująć można
          ) ) krótko - obłuda i przedkładanie reprezentacji Obcego Kapitału
          ) ) nad elementarne potrzeby i oczekiwania Polaków otumanionych
          ) ) przez bełkot Michnika i jemu podobnych, w tym niestety
          ) ) Prezydentaa RP. To dobrze, że takie spółki jak Agora nie mogą
          ) ) zawładnąć umysłami Polaków. Bo, to do czego jest zdolny
          ) ) amerykański kapitał widać w Ameryce Południowej. Ja mam wielu
          ) ) przyjaciół, którzy znają tamtejsze stosunki i to co opowiadają
          ) ) to zgroza. Jakubowska jawi się jako patriotyczny urzędnik
          ) ) państwowy, podobnie ludzie z otoczenia Premiera. Dwuznaczna jest
          ) ) natomiast rola Aleksandra Kwaśniewskiego w tym wzystkim. Jego
          ) ) zapowiedzi, że nie podpisze ustawy, bo jest niedobra dla Agory
          ) ) (to było w domyśle), wymusiły jej zmianę tak jak chciał Michnik
          ) ) i jego poplecznicy. A potem, a potem Pan Prezydent zwyczajnie
          ) ) zapomniał o notatce i kontaktach z Rywinem, podobnie
          ) ) jak "zapomniał" powiedzieć, że nie ma ukończonych studiów i nie
          ) ) jest magistrem, zapomniał zawiadomić Sejm, że wysyła naród na
          ) ) wojnę, zapomniał się w Katyniu. Tych luk w pamięci możnaby
          ) ) zliczyć bardzo wiele. Prywatne telewizje deprawują
          ) ) społeczeństwo, podsuwając mu wzorce rodzem z rynsztoka i agencji
          ) ) towarzyskiej. W związku z tym powinny mieć nałożony kaganiec.
          ) ) Szkoda tylko, że tego nie rozumie uważany przez wielu za
          ) ) inteligentnego i patriotycznego poseł Jan Maria Rokita,
          ) ) nieustanie szermujący szczytnymi hasłami patriotycznymi. Wczoraj
          ) ) swoimi pytaniami udowodnił, że tak naprawdę na sercu leży mu
          ) ) Agora i cała ta prywatna banda. Udowodnił też, że ma w dupie
          ) ) naród, zresztą jego buta i arogancja jest znana w Krakowie,
          ) ) gdzie chciał być Prezydentem miasta. Bóg ustrzegł to piękne
          ) ) miasto przed tą prawicową klątwą i zarazą podobnej do tej jaka
          ) ) spotkała Łódź w osobie Kropiwnickiego. Opowiadał Jaś (którego
          ) ) mama trzymała na podołku i razem słuchali Wolnej Europy) o
          ) ) swojej pracy w Urzędzie Rady Ministrów. Tak to był popis. Ludzie
          ) ) w Krakowie pamiętają pana szefa Urzędu Rady Ministrów, jak
          ) ) kiedyś przyleciał rządowym odrzutowcem z Warszawy do Balic
          ) ) (lotnisko krakowskie)sam jeden jak palec, a gdy miał wysiadać to
          ) ) wszystkich oczekujących obsługa wyrzuciła z hallu na mróz, nawet
          ) ) inwalidów. Ma się co wspominać, wyciskając teraz stołki w sejmie
          ) ) i komisji, cały napełniony frustracją i poczuciem niespełnienia.
          ) ) Przez wszystkie jego pytania przebijała megalomańska i moim
          ) ) zdaniem całkiem bezzasadna nutka wyższości. Pamiętają też jego
          ) ) koledzy z podziemia czasy stanu wojennego, gdy Janek jako
          ) ) działacz NZS prowadził komisję, dział interwencji. Gdy ktoś
          ) ) zapukał w swojej naglącej sprawie (zatrzymali np. kolegę za
          ) ) roznoszenie ulotek itp.)do jego drzwi, a było już nieco późno,
          ) ) mamusia odprawiała zrozpaczonego delikwenta od drzwi, mówiąc
          ) ) proszę przyjść jutro Janek już śpi. A jutro można się było
          ) ) znaleźć w pierdlu na drugim końcu Polski i cała interwencja na
          ) ) nic. Tak było Panie Pośle Rokita!. A teraz ten zawodowy polityk,
          ) ) który własnymi rękami ani własynm rozumem nie zarobił uczciwie
          ) ) złotówki idzie na pasku szemranego kapitału. Nie zainteresował
          ) ) go jakś wątek urabiania przez diasporę powiązaną z Agorą i
          ) ) Wyborczą negatywnej opinii o Polsce i Polakach za granicą, o
          ) ) bezczelnych i chamskich naciskach o jakich mówiła Pani Minister
          ) ) Jaukbowska. Polacy, którzy uczyli się historii własnego narodu
          ) ) (tego prywatne stacje radiowe i telewizyjne nie będą robić na
          ) ) pewno) pamiętają słowo "jurgeltnik" - osobnik pozostający na
          ) ) usługach obcego mocarstwa i otrzymujący za to od nich roczną
          ) ) gażę. Byli wśród nich arystokraci, posłowie, biskupi i
          ) ) arcybiskupi (niektóych na szczęście powieszono), którzy
          ) ) realizowani interesy Rosji i Francji. Panie Rokita i Panie
          ) ) Prezydencie RP, przeczytajcie proszę chociażby "Boże Igrzysko"
          ) ) Normana Daviesa, tam to jest udokumentowane. Teraz też mamy w
          ) ) Polsce "jurgeltników" nazywają się pięknie "lobbystami", albo
          ) ) też są to tzw. "agenci wpływu" i tutaj mam na myśli Pana A.
          ) ) Michnika i Jego superuczciwą AGORĘ. Opluwanie swojego kraju za
          ) ) ganicą toż to najwyższego rodzaju zdrada narodowa, chyba że nie
          ) ) jest to ich kraj i wtedy nie ma też zdrady. Tym wątkiem psucia
          ) ) Polsce opinii zagranicą nie zaiteresował się też Pan Prezydent
          ) ) Kwaśniewski, ani też Prokuratura. To dałoby się przecież
          ) ) udowodnić. Przeprowadzić śledztwo, wziąć na dywanik Adama i
          ) ) jeszcze przed wspólnym biesiadowaniem powiedzieć mu aby przestał
          ) ) lub taką wiadomość przekazał tym co to robą. Nic z tych rzeczy,
          ) ) Pan Prezydent w bezruchu, po co ostatnia to przecież kadencja, a
          ) ) potem NATO. Ja wysłałby Pana Prezydenta tam już, wtedy po
          ) ) praktyce w Polsce, szybciej by ten spojusz rozpieprzył niż się
          ) ) Yankesom wydaje. Amen
          ) ) Z przyjemnośćią przeczytałem pański komentarz .Utożsamiam się zarówno z
          ) argumentacja jak też z prezentowanymi tezami.Zadawałem sobie już
          ) wczesniej ,przed pańskim komentarze pytanie dotyczące właśnie tych problemów
          bo
          )
          ) wydaje mi się,że wielu logicznie myślących ludzi takie pytania o te problemy
          ) musi sobie zadawać.Przeraża mnie tylko to, że tych watków nikt na forum
          ) komisji nie ma zamiaru ujawniać, dociekać, zbadac i szerzej
          ) poruszyć."prawicowi" tego nie uczynią a "lewicowi" są wg mnie za słabi by to
          ) ryzyko podjąc.Ponieważ nie chcę powtarzać treśći komentarza podzielę sie też
          ) innymi spostrzeżeniami.Nabieram przekonania ,że ten spektakl służy niektórym
          do
          )
          ) wykreowaniu się na "gwiazdę" medialną.Pan Maria Rokita robił to wczoraj
          ) wspaniale ,co za mimika,gesty,praca rąk, a oczy, przybierały chyba 6 róznych
          ) stanów(mrużenie obu, jednego ,stan całkowitego przymykania,puszczanie oka,
          ) pełne zdziwienie),rózne pozy (podparcie brody,oparcie na łokciach,łapanie za
          ) szyję,oparcie klatki o stół,objęcie twarzy obiema rękami ,objęcie brody
          jedną),
          )
          ) maksymalne zaangazowanie do gestów poszczególnych palców (szkoda ,że nie jest
          ) stonogą), zapomniałem o uszach (podrapywanie lewego potem zmiana ,pociągnie
          za
          ) ucho, wiercenie,ściskanie ucha)wprost nie do wiary ile róznych gestów ten
          ) czlowiek wykonał podczas zadawania pytań Jakubowskiej.Niestety efekt tego
          ) przesłuchania żaden, nie usłyszał tego co chciał usłyszeć i dlatego
          ) zdenerwowany ,wielokrotnie po odpowiedzi dołączał swój komentarz co jest
          ) niedozwoloną praktyką.Niestety "miękki"Nałecz nie reagował.
          ) Ale gdy Rokita zakończy kadencję w sejmie,nie będzie posłem, to posadę mima w
          ) teatrze (cyrku) ma zapewnioną.
          ) Ziobro natomiast przypomina mi"psa goniącego za swym ogonem".Gdy zaczyna
          mówić
          ) to jego podniecenie z każdą minutą rosnie w postepie geometrycznym (jak u psa
          ) który dostrzegł swój uciekajacy ogon) i nie daj Boże by ktoś chciał mieć
          inne
          ) zdanie.Ma mieć takie jak on, wtedy jest zgodnie z kodeksem postepowania
          ) karnego.W przeciwnym wypadku będzie na kazda uwagę czy też stwierdzenie
          ) reagował zmienionym wyrazem twarzy ,zwiastującym nieuchronną ripostę z
          ) potokiem słów i uzasadnień przekonujących ,że tylko i wyłącznie działa w
          ) kierunku by sprawę wyjasnic a składany wniosek lub stawiana teza temu celowi
          ) wyłącznie służy .Bez jej zbadania lub wyjaśnienia nie ma pewności że dana
          osoba
          )
          ) lub dokument mogła w tej sprawie miec kluczowe znaczenie (te słowa są
          ) wypowiadane przez tegoz pana niezaleznie o jaki dowód lub osobę idzie) a na
          ) potwierdzenie tego wylewa dosłownie "rzekę" słów ,nie
      • Gość: hahah Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.proxy.aol.com 30.03.03, 17:21
        chyba spales z ta stara klempa bo ci sie w glowie popierd....
        jej juz nikt nie chce i zostanie wyslana na kurewska emeryture
    • Gość: Toronto Re: Jak urwac glowe Hydrze IP: *.sympatico.ca 30.03.03, 13:27
      Subject: marsz, zalozenia, zgloszenia


      Drodzy woJOWnicy!
      Opracowywane sa wlasnie wstepne zalozenia naszej wakacyjnej
      akcji promocyjnej JOW, ktora okreslamy w skrocie jako "Marsz na
      Warszawe".
      Celem tej akcji jest przeprowadzenie intensywnej promocji JOW,
      przecwiczenie naszych zwolennikow w prowadzeniu agitacji
      bezposredniej, zwrocenie uwagi spoleczenstwa na ten sposob
      ratowania Ojczyzny, ktory uwazamy za najskuteczniejszy.
      W sferze politycznej akcja mialaby polegac na rzodawaniu po
      drodze ulotek nt. JOW, zbieraniu podpisów pod wnioskiem o
      rzowiazanie sejmu, ktory wybrany zostal z pogwalceniem biernych
      praw wyborczych obywateli i wybor nowych poslow w JOW (100%).
      Zanieslibysmy takze prezydentowi (no bo komu, chyba ze
      Prymasowi jako Interrexowi) nasz projekt ordynacji opracowany
      przez zespol prof. Czachora.
      Marsz wyruszalby z Czestochowy (pierwotny pomysl, zeby byl to
      Krakow niestety wydluza znacznie trase) po mszy spod jasnej
      Gory, trwal 12 dni i dochodzilibysmy do Warszawy od strony
      Ozarowa, po zaliczeniu 12 duzych miast i kilkudziesięciu
      mniejszych miejscowosci.
      W miastach, rpzez ktore przechodzilibysmy prowadzilibysmy
      krotkie akcje ulotkowe, w miastach, w ktorych bylby postoj -
      dluzsze mityngi.
      Oczywiscie megafony, glosniki, wyklady po drodze dla
      uczestnikow, mozliwosc uczestnictwa kilkudniowego lub nawet
      jednodniowego, itd.itp.
      Prosilbym o zdecydowane zglaszanie sie, kto z Panstwa bedzie
      uczestniczyl w przygotowaniach i w samym marszu, dlatego, ze nie
      chcialbym zapychac skrzynek tych osob, ktore nie zamierzaja brac
      udzialu w imprezie, informacjami organizacyjnymi.
      Marszowi powinna towarzyszyc intensywna akcja informacyjna "na
      tylach frontu". Powinny na ten czas powstac Birua Inforamcyjne
      Marszu na warszawe, ktore codziennie publikowalbyby komuniakt z
      Marszu. (Ida, doszli do pitrkowa, przeprowadzili akcje ulotkowa,
      zebrali tyle, a tyle podpisow pod wnioskiem o rozwiazanie sejmu
      itd, itp.)
      Poniewaz Marsz to jest akcja widowskowa, jej
      propagandowe "sprzedanie" szerszej publicznosci, zalezy tylko od
      Panstwa. Dlatego nalezy przewidziec nawet tego typu
      zaangazowanie w tej imprezie. oczywiscie jesli ktos chce w tym
      uczestniczyc, boc przecie rpzymusu nie ma.
      Nasza mobilizacja na ten okres musi miec rozne wymiary, rowniez
      wymiar finansowy, bo marsz bedzie nas przeciez pare tysiecy
      kosztowal. Trzeba bowiem utworzyc fundusz marszu.
      Ja w Nysie dysponuje nowa kuchnia polowa, samochod-bus,
      megafonami montowanmi na samochodzie, ale potrzeba jeszcze wiele
      rzeczy. wlasnie kilka samochdoow, trzeba ludzi wyzywic, zapalcic
      za sprzet, ulotki itd.itp. Tak wiec czeka nas duza rpaca, ktora
      wszakze moze nas zmobilizowac i nakrecic nasz Ruch. Zwlaszcza,
      ze Marsz jest swietna forma udzialu ludzi mlodych, ktorzy
      przeciez maja duzo energii.
      Tak wiec prosze wszystkich woJOWnikow, o zglaszanie swojego
      udzialu z podaniem w jakiej formie beda uczestniczyc w akcji.
      Wszystkich, ktorzy sie zglosza, bede zawiadamial o sprawach
      organizacyjnych, ktore bedziemy wspolnie rozwiazywac.
      Tak wiec "wszystkie rece na poklad."
      Pozdrawiam
      Janusz Sanocki
      • Gość: Menuet zastaw...duszy ! IP: *.Swiebodzin.com.pl 30.03.03, 16:55
        Myślę,że tacy ludzie jak p.Adam i jego elita dziennikarska ryzykuje zbyt dużo.
        Czy warto za ludzi 'bussinesu'nadstawiać głowy?Czy warto na szalę kłaść swój
        autorytet i dobre imię?Czy warto, [a raczej w imię czego],rezygnowac
        z 'kasy',która ich bogaci jeszcze bardziej?To chyba taki 'odwrócony' Janosik.
        Nie da sie [historia uczy]prowadzic interesów całkiem czysto.Pan Adam całym
        swoim sercem wierzy ,że jednak tak.Gdybyś Panie Adamie zachował akcje ,to teraz
        byłbyś niezależny. To samo dotyczy p.Smoleńskiego i p.Kublik. Nie mogę
        zrozumieć dlaczego w swoich artykułach pozwalacie sobie na 'manipulacje'.Ja
        przesłuchań słucham [ i nagrywam] i stwierdzam,że tam gdzie chcecie
        zdyskredytowac to dokonujecie manewru 'pomijania' ;słów, interpunkcji lub
        wstawiacie cos niepotrzebnego. Z tego wnioskuję,że NIE JESTEŚCIE wolni...
        • Gość: cenzor TOTALNY I FRONATALNY ATAK ORDYNACKIEJ IP: *.toya.net.pl 30.03.03, 17:32
          TAK BARDZO JESTEŚCIE PRZERAŻENI - MACIE PRAWO I PODSTAWY
    • Gość: jacek Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 30.03.03, 17:31
      taka dziwka sld-owska
      • Gość: 11 Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: 10.30.129.* 30.03.03, 17:39
        od czasu
      • Gość: 11 Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: 10.30.129.* 30.03.03, 17:53
        Czytam wasze wypowiedzi i pewna mysl nie daje mi spokoju. Mysle
        ze na dzien dzisiejszy w Polsce wiekszosc spoleczenstwa tak
        bardzo emocjonalnie podchodzi do teamtu PRZYCHODZI RYWIN DO
        MICHNIKA ze juz dawno nie jest wstanie obiektywnie ocenic
        faktow. A faktem jest ze wiele osob i instytucji popelnilo bledy
        i nie zachowalo sie tak jak nalezalo. Dotyczy to wszystkich
        zainteresowanych, ale nie to jest najwazniejsze. Najwazniejsze
        jest to ze takie pomysly powstaja, ze tak ktos potrafi myslec. W
        tej batali nie ma swietych, sa tylko mniej lub bardziej szarzy.
        Ale istota problemu lezy w sposobie myslenia Zaplaccie a my wam
        cos zalatwimy. My ludzie spolecznego zaufania ktorzy
        zapomnielismy ze polityk jest dla ludzi a nie odwrotnie, wiem
        Rywin nie jest politykiem ale sam tego nie wymyslil a za takie
        myslenie powinno sie karac z najwyzsza surowoscia i to jest
        sedno tej sprawy.
        • Gość: oko ZA 17,5 MIL.USD NIE KUPI SIĘ TELEWIZJI, ALE SPRYWA IP: *.toya.net.pl 30.03.03, 18:09
          TYZUJE TVP2, DO TEGO POSTAWI NA NOGI NOWĄ TRYBUNĘ - RYWIN WOLNY STRZELEC
          PÓJDZIE I UBABRZE ŁAPY, ALE ZA PREZESA POLASATU ZAŁATWI KANT - I CO... I
          ORDYNACKA GÓRĄ!!!!!!!!!! czysta jak łza Judasza
          • Gość: romek948 Re: ZA 17,5 MIL.USD NIE KUPI SIĘ TELEWIZJI, ALE S IP: 213.77.79.* 30.03.03, 21:56
            Od kolesiow mozna kupic nawet za zlotowke ja sie ma uklady
    • buzek2 Czyje tel. komorkowe testuje pani Jakubowska !!!!! 30.03.03, 20:55
      Afera za afera!!!!
    • buzek2 Czyje tel. komorkowe testuje pani Jakubowska !!!!! 30.03.03, 20:58
      Afera za afera!!!!
    • Gość: romek948 Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: 213.77.79.* 30.03.03, 21:51
      Czy te oczka mogą kłamać, czemu nie.....?
      • Gość: beko Re: Aleksandra Jakubowska przed komisją śledczą IP: *.rtk.net.pl / 192.168.106.* 31.03.03, 01:17
        jedno pytanie w sprawie p. jakubowskiej: kogo ta P...ZDA
        reprezentuje? Który ciul na nia głosował, że siedzi w
        parlamencie za nasze pieniądze?
        Ujawnijcie się wyborcy - dewianci!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka