Gość: Critto
IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl
13.11.01, 13:21
Witam,
z oburzeniem przeczytałem artykuł o skinie, któremu grozi rok więzienia
za 'znieważenie amerykańskiej flagi'. Dodam od razu, iż ze skinami nie mam nic
wspólnego jestem ZWOLENNIKIEM Ameryki i USA.
Wielokrotnie w rozmowach z przyjaciółmi z zagranicy (w tym również z USA), oraz
z działającymi za granicą organizacjami broniącymi praw człowieka,
przedstawiałem III RP jako państwo łamiące podstawowe prawo człowieka