pulchna.lapka.w.pulpit
05.12.06, 06:18
"Danuta Hojarska, posłanka Samoobrony:
– „Wyborcza” mija się z prawdą i ja te doniesienia traktuję, jakby dzisiaj
był 1 kwietnia. Dlatego ten artykuł jest. Takie jest moje zaufanie do tej
gazety. Do kolegów z Samoobrony mam zaufanie, bo gdyby tak nie było, nie
byłabym już w partii. Niech prokuratura się tym zajmie i wyjaśni całą sprawę.
Kobiety w Samoobronie są bardzo dobrze traktowane. A może ja bym chciała,
żeby molestował mnie który, ale jakoś się nikt nie bierze. A jestem samotną
kobietą, jak pan wie. (...)"
www.trybuna.com.pl/n_show.php?code=2006120506