Dodaj do ulubionych

"Chciałabym, chciała..." ;-)

05.12.06, 06:18
"Danuta Hojarska, posłanka Samoobrony:
– „Wyborcza” mija się z prawdą i ja te doniesienia traktuję, jakby dzisiaj
był 1 kwietnia. Dlatego ten artykuł jest. Takie jest moje zaufanie do tej
gazety. Do kolegów z Samoobrony mam zaufanie, bo gdyby tak nie było, nie
byłabym już w partii. Niech prokuratura się tym zajmie i wyjaśni całą sprawę.
Kobiety w Samoobronie są bardzo dobrze traktowane. A może ja bym chciała,
żeby molestował mnie który, ale jakoś się nikt nie bierze. A jestem samotną
kobietą, jak pan wie. (...)"


www.trybuna.com.pl/n_show.php?code=2006120506
Obserwuj wątek
    • ave.duce Re: "Chciałabym, chciała..." ;-) 05.12.06, 06:23
      pulchna.lapka.w.pulpit napisał:

      > A może ja bym chciała,
      > żeby molestował mnie który, ale jakoś się nikt nie bierze. A jestem samotną
      > kobietą, jak pan wie. (...)"
      >

      wiadomosci.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=2175621
      Jakoś mnie to nie dziwi...

      Biedne "brakujące ogniwo"!

      :)
    • homosovieticus [...] 05.12.06, 06:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • buffalo_bill Posłanko Hojarsko jest wyposzczono? 05.12.06, 09:48
      A mówią, że w tej SBobronie same jurne chłopy. A tu rzeczywistość wygląda
      raczej żałośnie:

      > A może ja bym chciała, żeby molestował mnie który, ale jakoś się nikt
      > nie bierze. A jestem samotną kobietą, jak pan wie. (...)"
      • ross128 Re: Posłanko Hojarsko jest wyposzczono? 05.12.06, 09:51
        buffalo_bill napisał:

        > A mówią, że w tej SBobronie same jurne chłopy. A tu rzeczywistość wygląda
        > raczej żałośnie:
        >
        > > A może ja bym chciała, żeby molestował mnie który, ale jakoś się nikt
        > > nie bierze. A jestem samotną kobietą, jak pan wie. (...)"

        To po prostu jest tak jak w dowcipie: "Co powstanie ze skrzyżowania posłanki
        Hojarskiej z gorylem? Nie wiadomo - do pewnych rzeczy goryla nie da się
        zmusić" :)
        • pulchna.lapka.w.pulpit Czy tym gorylem z dowcipu... 05.12.06, 14:18
          ...jest Łyżwiński ?... ;)
    • kotek.filemon Re: "Chciałabym, chciała..." ;-) 05.12.06, 09:50
      Ach te wesołe wdówki!
      • mmikki Re: "Chciałabym, chciała..." ;-) 05.12.06, 09:54
        pani Danusia z pyszczkiem barrakudy, babcia - jak pieszczotliwie nazywał
        dojrzałe panie "wesoły" Łyżwiński - chce sie porównywac z apetyczną
        trzydziestoletnią brunetką, Anetą?
        Łyżwa lubi brunetki a nie spalone domową trwała "blondy"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka