homosovieticus
22.12.06, 09:53
Z wielkim trudem, ale udało mi się w końcu zdobyć wspaniałą, internetową
choinkę z Nowego Targu.Teraz, osadzona cichcem na forum Kraj i pięknie
przystrojona, przyciąga wzrok wszystkich forumowiczów i zachęca do składania
światecznych podarków i co ważniejsze serdecznych życzeń, od wszystkich i dla
wszystkich, niezależnie od osobistych przekonań, z okazji wspaniałych Świąt
Bożego Narodzenia 2006.