Dodaj do ulubionych

100 milionów

05.02.07, 22:07
56 - Opera Narodowa
22- Teatr Narodowy
22 -Filharmonia Narodowa

Razem 100 milionów zł dotacji rocznie.

www.teatry.art.pl/!inne/finanse/panstwowez.htm
Obserwuj wątek
    • rydzyk_fizyk Ech, ile by za to kościołów można zbudować :) 05.02.07, 22:08

    • pisuarro I co w związku z tym? 05.02.07, 22:08
      .
      • loppe Re: I co w związku z tym? 05.02.07, 22:09
        no właśnie zaraz zobaczymy różne reakcje na interesująca informację
        • pisuarro Re: reakcje na interesująca informację 05.02.07, 22:30
          A co jest interesującego w tej informacji ?
          • loppe Re: reakcje na interesująca informację 06.02.07, 09:29
            Byłem na wszystkich spektaklach w reżyserii Grzegorzewskiego w Narodowym
            (kilkanaście), na wielu operach w Wielkim oraz koncertach w Narodowej. Dziękuję
            Wam rodacy za dofinansowanie moich przyjemności.
      • karbat Re: I co w związku z tym? 05.02.07, 22:12
        ano jak jakis wielebny z episkopatu czyta post loppe ,
        to wspolczuje ,alez bidne te instytucje uzytku publicznego
        nie potrafia skutecznie czesac kasy panstwowej
      • loppe Re: I co w związku z tym? teraz łosie widzicie jak 05.02.07, 22:21
        piękną rolę odgrywają podatki:))
    • t-800 WAŁĘSA - dawaj moje sto milionów! 05.02.07, 22:10
      ;-)
      • zablokowany1 Nie dla debili i złodziejaszków spod znaku PiS 05.02.07, 22:27
        Zrozum to raz na zawsze prymitywie...
    • luci-c Re: 100 milionów 05.02.07, 22:23
      Szpital Opaczności - 40
      • t-800 Re: 100 milionów 05.02.07, 22:43
        Ale to jednorazowo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka