loppe 05.02.07, 22:07 56 - Opera Narodowa 22- Teatr Narodowy 22 -Filharmonia Narodowa Razem 100 milionów zł dotacji rocznie. www.teatry.art.pl/!inne/finanse/panstwowez.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
loppe Re: I co w związku z tym? 05.02.07, 22:09 no właśnie zaraz zobaczymy różne reakcje na interesująca informację Odpowiedz Link Zgłoś
pisuarro Re: reakcje na interesująca informację 05.02.07, 22:30 A co jest interesującego w tej informacji ? Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: reakcje na interesująca informację 06.02.07, 09:29 Byłem na wszystkich spektaklach w reżyserii Grzegorzewskiego w Narodowym (kilkanaście), na wielu operach w Wielkim oraz koncertach w Narodowej. Dziękuję Wam rodacy za dofinansowanie moich przyjemności. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: I co w związku z tym? 05.02.07, 22:12 ano jak jakis wielebny z episkopatu czyta post loppe , to wspolczuje ,alez bidne te instytucje uzytku publicznego nie potrafia skutecznie czesac kasy panstwowej Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: I co w związku z tym? teraz łosie widzicie jak 05.02.07, 22:21 piękną rolę odgrywają podatki:)) Odpowiedz Link Zgłoś
zablokowany1 Nie dla debili i złodziejaszków spod znaku PiS 05.02.07, 22:27 Zrozum to raz na zawsze prymitywie... Odpowiedz Link Zgłoś