Dodaj do ulubionych

Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyńskiego?

17.03.07, 17:04
Ot choćby sukcesy gospodarcze - wzrost gospodarczy ponad 6% (znacznie wyższy,
niż w ostatnich latach 3.RP), produkcja rośnie, eksport rośnie, konsumpcja
rośnie, optymizm konsumentów rośnie. A tymczasem media tak przedstawiają
sytuację w Polsce, jakby się tu wszystko paliło i waliło.

Dlaczego???
Obserwuj wątek
    • jackmal Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:05
      A czemu kwiestionuje się odwiedziny UFO?
    • socjalliberal Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:05
      Bo byłoby stokroć lepiej gdyby nie było faszystów u władzy.
      • tylko4rp.blox.pl Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:07
        > Bo byłoby stokroć lepiej gdyby nie było faszystów u władzy.

        Kogo konkretnie nazywasz faszystą i dlaczego?
    • premier_hiacynt_wielki Nikt nie kwestionuje.problem ze to nie jego sukces 17.03.07, 17:06
      y... obecny rzad gospodarczo nie robi nic (chociaz patrzac po dzialach w
      ktorych cos robi mozna uznac ze to bardzo dobrze). Wazne co bedzie za 2 lata i
      pozniej...ale z drugiej strony zwolennicy PISSdzielcow tego nie potrafia
      zrozumiec...bo czym mieliby myslec??
    • sclavus Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:07
      tylko4rp.blox.pl napisał:

      > Ot choćby sukcesy gospodarcze - wzrost gospodarczy ponad 6% (znacznie wyższy,
      > niż w ostatnich latach 3.RP), produkcja rośnie, eksport rośnie, konsumpcja
      > rośnie, optymizm konsumentów rośnie. A tymczasem media tak przedstawiają
      > sytuację w Polsce, jakby się tu wszystko paliło i waliło.
      >
      > Dlaczego???

      Już raz otworzyłeś taki wątek i jasno ci ukazano, że żadnych sukcesów Kaczory
      nie mają (nie miały i nie będą miały)
      Sukces i Kaczory - to się wyklucza ale..., ty uparciuszek jesteś... :|
      • tylko4rp.blox.pl Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:10
        > Już raz otworzyłeś taki wątek i jasno ci ukazano, że żadnych sukcesów Kaczory
        > nie mają (nie miały i nie będą miały)
        > Sukces i Kaczory - to się wyklucza ale..., ty uparciuszek jesteś... :|

        RZecz w tym, ze jedynym "argumentem" moich adwersarzy było coś w rodzaj "Gdyby
        nie Kaczory, byłby 8-9% albo jeszcze więcej", bez jakiegokolwiek uzasadnienia
        takiego stanowiska. Sorry, ale do bani z takimi "argumentami".
        • karbat Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:14
          tylko4rp.blox.pl napisał:

          > Ot choćby sukcesy gospodarcze - wzrost gospodarczy ponad 6% (znacznie wyższy,
          > niż w ostatnich latach 3.RP),

          moherowy mozdzku ,o efekcie gosp. wstapienia do UNii potepianej przez kaczystow
          cos slyszyles ?

          > produkcja rośnie, eksport rośnie,

          fakt zainwestowany kapital firm zagranicznych ,przynosi efekty
          70 % calosci polskiego exportu ,to export firm zachodnich -kapitlu zachodniego
          czerpia zyski w Polsce i exportuja i dobrze

          >konsumpcja rośnie, optymizm konsumentów rośnie.

          zadluzenie panstwa i spoleczenstwa tez ,zadluzamy sie w niezlym tempie ,twe
          dzieci to beda splacac albo ty jak jestes mlody

          >A tymczasem media tak przedstawiają
          > sytuację w Polsce, jakby się tu wszystko paliło i waliło.

          sa media ,ktore s sposob obiektywny przedstawiaja sprawe , ilosc problmow
          nierozwiazanych przez polski rzad narasta lawinowo ,odkjladane reformy beda b
          bolesne dla spoleczenstwa
          kaczki naprawde nic nie zrobily od czasu rozpoczecia swych rzadow ,nie
          rozwiazaly zadnego z licznych problemow spol .-gosp. woza sie na reformach
          swych poprzednikow i tyle
          • tylko4rp.blox.pl Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:19
            > moherowy mozdzku ,o efekcie gosp. wstapienia do UNii potepianej
            > przez kaczystow cos slyszyles ?

            Osobiste wycieckzi pominę, przejdę do konkretów:

            Do Unii wstąpiliśmy znacznie wcześniej, niż PiS przejął władzę. Tymczasem za
            rządów SLD (już jak byliśmy w Unii) wcale i było różowo. Mniejsza o to, czy PiS
            potępia Unię czy nie (moim zdaniem nie potępia, to LPR potępia), ale rząd
            Kaczyńskiego potrafi zrobić z naszego członkowstwa w Unii właściwy użytek.
            Poprzedni rząd tego nie potrafił.

            > fakt zainwestowany kapital firm zagranicznych ,przynosi efekty
            > 70 % calosci polskiego exportu ,to export firm zachodnich -
            . kapitlu zachodniego czerpia zyski w Polsce i exportuja i dobrze

            A widzisz, jednak dobrze! Czyli rząd Kacyzńskiego niczego nie psuje - wbrew
            temu,co głosza nieprzychylne mu media.

            > zadluzenie panstwa i spoleczenstwa tez ,zadluzamy sie w niezlym tempie ,twe
            > dzieci to beda splacac albo ty jak jestes mlody

            Jeśłi sie zadłużamy, to znaczy, że wierzymy, że uda nam się to spłacić. Jakoś
            za poprzednich rządów tej wiary brakowało.

            > sa media ,ktore s sposob obiektywny przedstawiaja sprawe , ilosc problmow
            > nierozwiazanych przez polski rzad narasta lawinowo ,odkjladane reformy beda b
            > bolesne dla spoleczenstwa

            O właśnie, ilość nierozwiązanych problemów! A po kim odzedziczyliśmy te
            problemy? Tak, tak, po "wspaniałej" 3.RP!

            Skoro gospodarka się rozwija, przestępczość jest sprawnie zwalczana, to znaczy,
            że te odziedziczone po 3.RP problemy są rozwiązywane.

            > kaczki naprawde nic nie zrobily od czasu rozpoczecia swych rzadow ,nie
            > rozwiazaly zadnego z licznych problemow spol .-gosp. woza sie na reformach
            > swych poprzednikow i tyle

            Uwaga j.w.
            • wanda43 Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:29
              Zobaczymy jak skończą, ja wieszcze, ze marnie. Nam tez bedzie marnie.
    • czubas Gospodarka sie rozwija wylacznie dzieki UE 17.03.07, 17:22
      a nie dzieki rzadowi Kaczynskiego.
      Na szczescie Kaczynski nie robi duzo by gospodarke zepsuc, chociaz jeszcze tez
      nie zrobil nic by jej pomoc.
      Pamietam, ze PiS nie byl entuzjastycznie nastawiony do przynaleznosci do UE i
      dobrze, ze nie byl przy wladzy w 2004 roku....

      Gospodarka sie rozwija w praktyce dzieki UE - glowne jej czynniki to:
      - inwestycje zagraniczne (z UE glownie i tylko dzieki temu, ze jestesmy jej
      czescia)
      - popyt wewnetrzny (pobudzony znacznymi sumami przesylanymi do kraju przez
      emigrantow - ok 10 mld euro rocznie)
      - wzrost ekportu - do UE i dzieki inwestycjom z UE.

      Tak wiec, nalezy sie cieszyc, ze PiS nie stara sie niczego zepsuc, ale z kolei
      ciezko chwalic rzad za wyniki, na ktore on nie mial wplywu.
      • karbat Re: Gospodarka sie rozwija wylacznie dzieki UE 17.03.07, 17:45
        tylko4rp.blox.pl napisał:

        > Do Unii wstąpiliśmy znacznie wcześniej, niż PiS przejął władzę. Tymczasem za
        > rządów SLD (już jak byliśmy w Unii) wcale i było różowo. Mniejsza o to, czy
        PiS
        >
        > potępia Unię czy nie (moim zdaniem nie potępia, to LPR potępia),

        kaczynski byl zawsze sceptyczny wobec Unii i jest dalej !!!!!!!!!!!! ale rząd
        Efekkt wstapiuenia do UNIi dziala z poslizgiem jak kazde zjawiskio spol-
        gosp. !!!!!!!
        >
        > A widzisz, jednak dobrze! Czyli rząd Kacyzńskiego niczego nie psuje - wbrew
        > temu,co głosza nieprzychylne mu media.

        KAczka niczego nie psuje tzn jest dobrze ,to dobry pan !!!!!
        jednak jesteds moherem umyslowym ,potwierdzasz to swym rozumowaniem ;)
        >
        > Jeśłi sie zadłużamy, to znaczy, że wierzymy, że uda nam się to spłacić. Jakoś
        > za poprzednich rządów tej wiary brakowało.

        jestes czlowiekiem wierzacym ,religijnym katolikiem
        ekononia NIC z wiara nie ma WSPOLNEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        DZieci to beda splacac albo wyjada z kraju by tego nie splacac .amen
    • tornson To są sukcesy Belki nie kaczystów. 17.03.07, 17:48
      tylko4rp.blox.pl napisał:

      > Ot choćby sukcesy gospodarcze - wzrost gospodarczy ponad 6% (znacznie wyższy,
      > niż w ostatnich latach 3.RP), produkcja rośnie, eksport rośnie, konsumpcja
      > rośnie, optymizm konsumentów rośnie. A tymczasem media tak przedstawiają
      > sytuację w Polsce, jakby się tu wszystko paliło i waliło.
      >
      > Dlaczego???
    • douglasmclloyd Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:51
      tylko4rp.blox.pl napisał:

      > Ot choćby sukcesy gospodarcze - wzrost gospodarczy ponad 6% (znacznie wyższy,
      > niż w ostatnich latach 3.RP), produkcja rośnie, eksport rośnie, konsumpcja
      > rośnie, optymizm konsumentów rośnie. A tymczasem media tak przedstawiają
      > sytuację w Polsce, jakby się tu wszystko paliło i waliło.

      A tymczasem wszysto jest zasługą przystąpienia Polski do UE, której koalicja
      TRWAM była przeciw. Europy ojcyzn im się zachciało, ładnie byśmy dziś wyglądali.
    • p.smerf Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:51
      A czy mógłbyś wymienić ustawy przedłożone przez rząd PiS-u, które spowodowały
      ten wzrost?
    • hrabia.m.c Re: Czemu kwestionuje się sukcesy rządu Kaczyński 17.03.07, 17:56
      Sukcesy???
      propaganda sukcesu?
    • figi.gov.pl autosabotaż 17.03.07, 17:57
      pewne sukcesy tej koalicji, a są takie - chociażby wcale rozsądny plan polityki
      prorodzinnej Kluzik, jakieś tam porządki w policji i sądownictwie Dorna i
      Ziobro (pomijając ostatnie zagrywki), bardzo istotny plan Kluski zwiększający
      zakres swobody gospodarczej itp. - są skutecznie zagłuszane lustracyjno-
      aborcyjną wrzawą

      innymi słowy – koalicja zagłusza sama siebie, i to w/g najlepszych pisowskich
      wzorców

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka