Gość: eres
IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl
25.11.01, 21:39
Forum nin. zostało w dużej mierze opanowane przez wulgarnych, chamskich
polemistów, co zraża do udziału w rzeczowych polemikach. Zdaję sobie sprawę, że
eliminowanie wulgarnych wypowiedzi jest technicznie trudne. Myślę jednak, że
jest wiele innych portali typu nin. forum, które nękane przez podobnych
polemistów poradziły sobie z tym problemem. Warto więc z ich doświadczeń
skorzystać. Wiem, że uporało się z tym np. niemieckie forum „ha Galil”.