Dodaj do ulubionych

Do administratora Forum „GW”

IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.01, 21:39
Forum nin. zostało w dużej mierze opanowane przez wulgarnych, chamskich
polemistów, co zraża do udziału w rzeczowych polemikach. Zdaję sobie sprawę, że
eliminowanie wulgarnych wypowiedzi jest technicznie trudne. Myślę jednak, że
jest wiele innych portali typu nin. forum, które nękane przez podobnych
polemistów poradziły sobie z tym problemem. Warto więc z ich doświadczeń
skorzystać. Wiem, że uporało się z tym np. niemieckie forum „ha Galil”.
Obserwuj wątek
    • Gość: jajacek Re:eres IP: *.kabel.telenet.be 25.11.01, 21:45
      Gość portalu: eres napisał(a):

      > Forum nin. zostało w dużej mierze opanowane przez wulgarnych, chamskich
      > polemistów, co zraża do udziału w rzeczowych polemikach. Zdaję sobie sprawę, że
      >
      > eliminowanie wulgarnych wypowiedzi jest technicznie trudne. Myślę jednak, że
      > jest wiele innych portali typu nin. forum, które nękane przez podobnych
      > polemistów poradziły sobie z tym problemem. Warto więc z ich doświadczeń
      > skorzystać. Wiem, że uporało się z tym np. niemieckie forum „ha GalilR
      > 21;.

      A moze to ty prowokujesz takie zachowania ?
      Czy ktos bezposrednio ciebie zaatakowal ?

    • watto Nie jest to trudne. 26.11.01, 20:16
      Nie jest to trudne. Wystarczy wykasować każdą wypowiedz zawierającą wulgaryzm,
      albo ataki osobiste na współdyskutantów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka