rzewuski1 24.03.07, 16:04 bo ja w zasadzie nie jestem dumny z zadnego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antithesis Re: z jakiego posła jestescie dumni? 24.03.07, 16:05 ja tez z zadnego. Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany dumny? z Bogdana Zdrojewskiego 24.03.07, 16:33 ale popieram wielu wiecej i ciesze sie, ze sa poslami. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczyjar Re: dumny? z Oleksego 24.03.07, 16:35 Oleksy to jeden z najuczciwszych ludzi – wiedząc ze jest krętaczem wypisał się z seminarium duchownego . Teraz wiecie kto tam pozostał . Odpowiedz Link Zgłoś
my.sex.vii.liceum Hoojarska, Hoojarska to je to;)) 25.03.07, 09:25 Eee, jaj se nie robię ;P Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Tylko Zawisza!!!! 24.03.07, 22:26 Żaden naród na świecie nie ma takiego posła jak on!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczonyryj Ja z jednej posłanki 25.03.07, 08:02 wiadomosci.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=2175621 i posła koti.mbnet.fi/y-t/pics/hot_ebony_ass.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zwykly321 Re: z jakiego posła jestescie dumni? 25.03.07, 09:56 "Natchnij się mówię dumą narodową o ile bowiem wszelka duma jest występkiem, o tyle narodowa powinnością." (Kazimierz Brodziński) Odpowiedz Link Zgłoś