Dodaj do ulubionych

z jakiego posła jestescie dumni?

24.03.07, 16:04
bo ja w zasadzie nie jestem dumny z zadnego
Obserwuj wątek
    • antithesis Re: z jakiego posła jestescie dumni? 24.03.07, 16:05
      ja tez z zadnego.
    • niezapowiedziany dumny? z Bogdana Zdrojewskiego 24.03.07, 16:33
      ale popieram wielu wiecej i ciesze sie, ze sa poslami.
      • kaczyjar Re: dumny? z Oleksego 24.03.07, 16:35
        Oleksy to jeden z najuczciwszych ludzi – wiedząc ze jest krętaczem wypisał się z
        seminarium duchownego .
        Teraz wiecie kto tam pozostał .
        • kikoo1 Re: dumny? z Oleksego 24.03.07, 16:55
          Marek Jurek!
        • rzewuski1 Re: dumny? z Oleksego 24.03.07, 22:24
          Oleksy nie jest posłem
    • atropa_belladonna Sobecka, Sobecka!!! 24.03.07, 17:02
      Eee, jaja sobie robię ;P
      • my.sex.vii.liceum Hoojarska, Hoojarska to je to;)) 25.03.07, 09:25
        Eee, jaj se nie robię ;P
    • alistair-p Tylko Zawisza!!!! 24.03.07, 22:26
      Żaden naród na świecie nie ma takiego posła jak on!!!!
    • zapijaczonyryj Ja z jednej posłanki 25.03.07, 08:02
      wiadomosci.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=2175621
      i posła


      koti.mbnet.fi/y-t/pics/hot_ebony_ass.jpg
    • zwykly321 Re: z jakiego posła jestescie dumni? 25.03.07, 09:56
      "Natchnij się mówię dumą narodową o ile bowiem wszelka duma jest występkiem, o
      tyle narodowa powinnością."
      (Kazimierz Brodziński)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka