bu2m 28.03.07, 00:05 Kto oglądał dziś Teraz My, ten wie. Gazowaty chciał Morozowskiemu dać w papę kilka razy. To rodzi się nowa świecka tradycja. Każdy gość w Teraz My daje Morozowskiemu w papę. Urośnie oglądalność jak nic, no i o to tu chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bu2m Re: I znowu by było "antysemityzm" za PiS-u /bt. 28.03.07, 00:09 Sekielskiego, z racji jego postury, boją się. Nie to co chudzina Morozowski. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: I znowu by było "antysemityzm" za PiS-u /bt. 28.03.07, 00:14 Skoro chcą lać Morozowskiego,to akurat tylko dobrze o nim świadczy. Oglądałem Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: I znowu by było "antysemityzm" za PiS-u /bt. 28.03.07, 00:17 bu2m napisał: > Sekielskiego, z racji jego postury, boją się. Nie to co chudzina Morozowski. No i nie wiadomo, czy Sekielski to Żyd (bo o Morozowskim wiadomo - bo niepytany się przyznał w "GW"; ciekawe, kogo to obchodzi?). Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Pewno tych z polonica.net i nielubiegazety2. 28.03.07, 00:24 Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Gruby i głupszy 28.03.07, 00:46 Mrozowski za głupotę i brak taktu kiedyś zdrowo oberwie. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Lizus Karnowski takich pytań nie zada 28.03.07, 00:51 jak Morozowski. kikoo1 napisała: > Mrozowski za głupotę i brak taktu kiedyś zdrowo oberwie. Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Karnowski 28.03.07, 00:56 jest dobrze wychowany a Mrozowski zaledwie natrętny prostak Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: Morozowski znów mógł dostać w papę 28.03.07, 02:39 Morozowskiemu juz przed zaczeciem kazdego z nim programu nalezaloby dac w pape, dla zachowania rozsadku. Odpowiedz Link Zgłoś