Dodaj do ulubionych

Prokurator Kaczmarek

30.03.07, 19:33
Teraz Pan minister Kaczmarek. Czy sledztwo w sprawie sexafery zakończone, nic
nie słychać o umorzeniu, ludzie siedzą. Zapomną o nich, czy po cichu
wypuścili? Będzie jak z bombkami Kaczora w Warszawie?
Obserwuj wątek
    • p.smerf Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 19:44
      Pamiętam taką scenę, gdy pełna energii pani poseł o błyszczących oczach
      wkraczała do prokuratury z doniesieniem o popełnieniu przestępstwa przez
      prezydenckich ministrów.
      Czy ktoś wie, jak przebiega śledztwo?
    • elfhelm Sporo spraw ostatnio dziwnych. 30.03.07, 19:54
      Tak jakby prokuratorzy bali się umorzenia, a jednocześnie w sprawach tych nie ma
      albo zarzutów, albo aktów oskarżenia.

      Bardzo ciekawa jest sprawa gorzowskiego prezydenta Tadeusza Jędrzejczaka, który
      nawet w areszcie jakiś czas siedział, a w zeszłym roku wybrany został już w 1.
      turze ponownie. Podobnie utknęła sprawa olsztyńskich samorządowców (obecny i
      były prezydent, szef rady miejskiej) w jakiejś sprawie o niegospodarność. Dalej
      sprawa zastępców Kropiwnickiego w Łodzi pomówionych przez braci Gałkiewiczów.
      Prezydent Poznania Grobelny uniewinniony. Kracik ledwo za jeden czyn skazany z
      przejściem na przestępstwo nieumyślne...

    • camille_pissarro Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:01
      Nie wiedziałem, że J.Kaczmarek piastuje równoczesnie dwa urzędy - szefa MSWiA i
      prokuratora generalnego RP ;-))
      • witek.bis Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:02
        A kto powiedział, że Kaczmraek jest prokuratorem generalnym RP?
        • camille_pissarro Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:17
          A o jakim prokuratorze Kaczmarku jest mowa w tytule niniejszego wątku ?Może
          chodzi o innego Kaczmarka na przykład znanego Ci Jana Kaczmarka , którego
          kiedyś pomyliłeś z innym Janem Kaczmarkiem, kompozytorem robiącym karierą w
          Stanach...
    • witek.bis Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:01
      O warszawskich bombkach to już możemy zapomnieć. Jedyna nadzieja była w policji,
      ale skoro teraz rządzi nią facet, który ma zwyczaj nie zauważać krwawych plam na
      podłodze i ścianach...
    • haen1950 Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:10
      Z Anetką i Łyżwińskim będzie im trudno. Popecki siedzi, Anetka wnosi o powtórne
      badanie ojcostwa, Łyżwa się pieniaczy. W końcu sady będą musiały się za to
      zabrać, bez końca nie mogą zwlekać, bo Anetka do Strasburga pójdzie.
      A do bombek warszawskich będzie można wrócić po kadencji Kaczorów. Ludzie ich
      nie cierpią i z chęcią będą gadać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka