haen1950 30.03.07, 19:33 Teraz Pan minister Kaczmarek. Czy sledztwo w sprawie sexafery zakończone, nic nie słychać o umorzeniu, ludzie siedzą. Zapomną o nich, czy po cichu wypuścili? Będzie jak z bombkami Kaczora w Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
p.smerf Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 19:44 Pamiętam taką scenę, gdy pełna energii pani poseł o błyszczących oczach wkraczała do prokuratury z doniesieniem o popełnieniu przestępstwa przez prezydenckich ministrów. Czy ktoś wie, jak przebiega śledztwo? Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Sporo spraw ostatnio dziwnych. 30.03.07, 19:54 Tak jakby prokuratorzy bali się umorzenia, a jednocześnie w sprawach tych nie ma albo zarzutów, albo aktów oskarżenia. Bardzo ciekawa jest sprawa gorzowskiego prezydenta Tadeusza Jędrzejczaka, który nawet w areszcie jakiś czas siedział, a w zeszłym roku wybrany został już w 1. turze ponownie. Podobnie utknęła sprawa olsztyńskich samorządowców (obecny i były prezydent, szef rady miejskiej) w jakiejś sprawie o niegospodarność. Dalej sprawa zastępców Kropiwnickiego w Łodzi pomówionych przez braci Gałkiewiczów. Prezydent Poznania Grobelny uniewinniony. Kracik ledwo za jeden czyn skazany z przejściem na przestępstwo nieumyślne... Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pissarro Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:01 Nie wiedziałem, że J.Kaczmarek piastuje równoczesnie dwa urzędy - szefa MSWiA i prokuratora generalnego RP ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:02 A kto powiedział, że Kaczmraek jest prokuratorem generalnym RP? Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pissarro Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:17 A o jakim prokuratorze Kaczmarku jest mowa w tytule niniejszego wątku ?Może chodzi o innego Kaczmarka na przykład znanego Ci Jana Kaczmarka , którego kiedyś pomyliłeś z innym Janem Kaczmarkiem, kompozytorem robiącym karierą w Stanach... Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:01 O warszawskich bombkach to już możemy zapomnieć. Jedyna nadzieja była w policji, ale skoro teraz rządzi nią facet, który ma zwyczaj nie zauważać krwawych plam na podłodze i ścianach... Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Prokurator Kaczmarek 30.03.07, 20:10 Z Anetką i Łyżwińskim będzie im trudno. Popecki siedzi, Anetka wnosi o powtórne badanie ojcostwa, Łyżwa się pieniaczy. W końcu sady będą musiały się za to zabrać, bez końca nie mogą zwlekać, bo Anetka do Strasburga pójdzie. A do bombek warszawskich będzie można wrócić po kadencji Kaczorów. Ludzie ich nie cierpią i z chęcią będą gadać. Odpowiedz Link Zgłoś