kicior99 17.04.07, 06:07 Wlasnie obejrzalem po raz pierwszy w zyciu "Kevin sam w domu". Czekam na sequel parlamentarny :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj