leasem
17.04.07, 11:28
- Będą wybory? - zapytał portal tvn24.pl członka kierownictwa PiS. - Tak -
padła krótka odpowiedź. - To nie żart? - Nie, muszą być jeszcze w tym roku,
zanim na dobre zaczną spadać nam sondaże. Decyzja zapadnie szybko.
www.tvn24.pl/-1,1503174,wiadomosc.html
Ciekawe - większość koalicji musi sobie zdawać sprawę, że po wyborach trafiają
na kanapę. Będą się czepiać koryta rękami i nogami. Jeśli Kaczyński zdecyduje
się na wybory aby ratować resztki PiSu to zacznie się wśród oszołków wojna na
noże i gnojowice. Będzie z czego się pośmiać :)