Dodaj do ulubionych

Tonący okręt PiS

17.04.07, 11:28
- Będą wybory? - zapytał portal tvn24.pl członka kierownictwa PiS. - Tak -
padła krótka odpowiedź. - To nie żart? - Nie, muszą być jeszcze w tym roku,
zanim na dobre zaczną spadać nam sondaże. Decyzja zapadnie szybko.

www.tvn24.pl/-1,1503174,wiadomosc.html
Ciekawe - większość koalicji musi sobie zdawać sprawę, że po wyborach trafiają
na kanapę. Będą się czepiać koryta rękami i nogami. Jeśli Kaczyński zdecyduje
się na wybory aby ratować resztki PiSu to zacznie się wśród oszołków wojna na
noże i gnojowice. Będzie z czego się pośmiać :)
Obserwuj wątek
    • woda.woda Nie wierzę w to, 17.04.07, 11:35
      że PiS odda władzę z własnej woli.
      • leasem Ja i większośc internautów też nie 17.04.07, 11:41
        (na www.tvn24.pl jest sondaż, który to potwierdza)

        Do tej pory partie siłą bezwładu wolały czerpać maksimum zysków ze znanej
        sytuacji niż ryzykować nowe rozdanie. Ale w PiS rządzą oszołomy - jak sobie coś
        ubrdają to mogą to zrobić. Tym bardziej, że PiS to partia miernot (każdy który
        przejawiał choćby cień inicjatywy został już wywalony albo złamany - Sikorski,
        Dorn, Marcinkiewicz), więc nikt się nie postawi.

        Na samą myśl o tym jak aktualni koalicjanci zaczną się wzajem wyżynać i
        opluskwiać aż mi się weselej robi :)
        • woda.woda A jak PiS miałby to zrobić? 17.04.07, 11:43
          Te nowe wybory? Na jakiej podstawie? Chyba argument "bo tak" to za mało.
          • leasem W intrygach Kaczyński jest "miszczem" 17.04.07, 11:45
            i ma brata prezia.

            Ale lekko nie będzie - zbuntują się przystawki, a i sporo jego pretorian nie
            pójdzie dobrowolnie na rzeź.

            Ano zobaczymy :)
            • woda.woda Ciekawe jest też, 17.04.07, 11:47
              jak w sytuacji nowych (a przegranych) wyborów czułby się Lech Kaczyński jako
              prezydent ...
              • witek.bis Re: Ciekawe jest też, 17.04.07, 11:51
                Dobrze się będzie czuł, bo Kaczory najlepiej czują się w oblężonej twierdzy. I
                założę się, że nasze Hektorki nie oddadzą wrogom swojego zamku. Na koniec
                kadencji pewnie się w nim wysadzą. A dokładniej przyjdzie mama i ich wysadzi.
    • witek.bis Re: Tonący okręt PiS 17.04.07, 11:38
      To chyba najlepsze rozwiązanie dla PiS-u. Najlepsze, ale - paradoksalnie - wcale
      nie znaczy, że dobre. Te wybory to będzie prawdziwa rzeźnia. Kualycjanty rzucą
      się Kaczorowi do gardła. Zaczną opowiadać jakich to wielkich reform chciały
      dokonać i jak bardzo wstrętny Kaczor im w tym przeszkadzał. Zdradzą wszyskie
      kulisy kualycyjnej kuchni. I znowu wielkim głosem będą pytać o warszawskie
      tekturowe bombki. A na deser poinformują publiczność, kogo i co Kaczory
      wykreśliły z raportu WSI. Bedzie się działo.
    • sierzant_nowak nie pojda na to... 17.04.07, 11:44
      teraz LPR bedzie tluklo w sprawe ochrony zycia jak w beben, odzyskujac skrajny elektorat katoprawicowy. PiS nie wroci w okolice centrum po tym, jak wydal wojne inteligencji. Cu zamen do kupy 3 partie koalicyjne moze i zgarna 35% glosow, ale beda w opozycji wzgledem rzadow PO-lewica :D
      • aron2004 Re: nie pojda na to... 17.04.07, 11:52
        tyle że rząd PO-lewica nie uchwali nic ponadto na co pozwoli prezydent
        Kaczyński buhahahahaha
        • p.s.j Re: nie pojda na to... 17.04.07, 11:53
          pamiętaj, że przy pewnej większości parlamentarnej veto prezydenckie można
          odrzucić
          • aron2004 Re: nie pojda na to... 17.04.07, 11:54
            p.s.j napisał:

            > pamiętaj, że przy pewnej większości parlamentarnej veto prezydenckie można
            > odrzucić

            tyle czy wystarczy PO+lewiźnie na to glosów? Nie sądzę.
            • sierzant_nowak wiesz, demokracja ma swoje mechanizmy... 17.04.07, 14:44
              jezeli wola narodu zabierze kaczkom wladze, to prezydent nie moze ot tak blokowac sobie wszystkiego z gory na dol. Wiesz co sie dzialo na ukrainie? Albo na Wegrzech? Glowny Dyspeptyk Kraju nie moze ot tak pluc w twarz spoleczenstwu, jezeli ono zdecydowana wiekszoscia wybierze inna opcje.

              Nie mowiac o tym, ze zawsze preziunciowi mozna zasugerowac trybunalik stanu za raport o WSI :]
        • leasem Re: nie pojda na to... 17.04.07, 11:53
          aron2004 napisał:

          > tyle że rząd PO-lewica nie uchwali nic ponadto na co pozwoli prezydent
          > Kaczyński buhahahahaha

          Jeśli prezio Kaczyński będzie uwalał wszystkie ustawy jak leci to nie tylko nie
          będzie miał co marzyć o reelekcji ale może od razu pakować szczoteczkę do zębów
          bo prosto z pałacu trafi przed trybunał :-P
          • aron2004 Re: nie pojda na to... 17.04.07, 11:55
            prezio Kaczyński zawetuje ustawy jakie nie będą mu się podobać. A w
            międzyczasie skończy się wzrost gospodarczy, PiSiory zwalą to na PO i lewiznę i
            reelekcja pewna.
            • joella.r ale fajne myślenie! 17.04.07, 11:58
              a gdzie w tym wszystkim Polska? ;)
              • scoutek Re: ale fajne myślenie! 17.04.07, 11:59
                joella.r napisała:

                > a gdzie w tym wszystkim Polska? ;)

                a kogo to obchodzi?
              • woda.woda Jaka Polska? :) 17.04.07, 12:00
                Nie pamiętasz? "Polska to ja!"
            • leasem Cóż za piękny objaw cynizmu i nikczemności :) 17.04.07, 12:00
              aron2004 napisał:

              > prezio Kaczyński...

              jest miękki jak świeża i do teko z lekka rzadka kupa - będzie grzecznie
              podpisywał ustawy

              > A w międzyczasie skończy się wzrost gospodarczy, PiSiory zwalą to na PO i
              > lewiznę i reelekcja pewna.

              Na tym polega różnica pomiędzy PO, a PiSem że ci pierwsi kreują koniunkturę, a
              ci drudzy tylko ją przeżerają.

              A co do reelekcji durnia to nie rozśmieszaj mnie - Kaczyński nie ma szans na
              wygranie jakichkolwiek wyborów - chyba, że na pajaca Żoliborza :)
          • witek.bis Re: nie pojda na to... 17.04.07, 11:55
            O reelekcji to on już od dawna nie myśli. Ale rzeczywiście najwyższy czas, żeby
            pomyślał trochę o Trybunale Stanu.
          • woda.woda Reelekcja? 17.04.07, 11:57
            Przy jednocyfrowym dziś poparciu?
    • p.s.j Re: Tonący okręt PiS 17.04.07, 11:47
      Kierownictwo może by i chciało, ale przeczuwam opór "dołów" parlamentarnych,
      które nabrały kredytów "poselskich" i przerwanie kadencji w połowie jest dla
      niektórych prostą drogą do niewypłacalności. Widzę tu podstawę do większej
      stanowczości w sprzeciwie wobec Kaczorów, niż przy pryncypialnych sprawach
      aborcji, eutanazji czy innej dysplazji.
      • woda.woda Ano właśnie. 17.04.07, 11:49
        Co wtedy stanie się z pozycją Jarosława Kaczyńskiego jako wodza?
        • p.s.j Re: Ano właśnie. 17.04.07, 11:51
          To, co zazwyczaj z Kaczorami w okresie Wielkiej Nocy. Kęsim, kęsim
        • pulchna.lapka.w.pulpit Re: Co stanie się z pozycją Jarosława jako wodza ? 17.04.07, 16:37
          "Autorytet się mnie kruszy, autorytet - ważna rzecz!" ;-D

    • leasem Dryf w pełnej krasie :) 17.04.07, 12:31
      W kancelarii premiera zakończyło się spotkanie komitetu politycznego PiS, czyli
      ścisłego kierownictwa partii. Omawiano scenariusze polityczne na najbliższe dni,
      w tym możliwość wcześniejszych wyborów. Żadnych decyzji jednak nie podjęto

      Jednym słowem trzymamy się stołków i czekamy co będzie dalej
      • kikoo1 Karawana płynie dalej~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 17.04.07, 12:44
        piranie obywają się smakiem!!!!!!!!!!!
        Hi hi hi.........
        • ross128 Re: Karawana płynie dalej~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 17.04.07, 12:46
          To genialny strateg juz tak popieprzył kierunki że z pustyni wlazł gdzieś w
          ocean??? :)))
        • kacza.republika.bananowa do szamba? 17.04.07, 12:48
          kikoo1 napisała:
          > Hi hi hi.........
        • leasem Karawan Gąsko, karawan toczy się dalej 17.04.07, 12:52
          aż do żałosnego końca PiS na cmentarzu historii :)
          • kikoo1 Karawana plynie na " suchego przestwór oceanu"! 17.04.07, 13:35
            cmentarz wszystkim pisany, w swoim czasie.
            PiS ma jeszcze wiele do zrobienia!
            Ps.
            Sierpem i Młotem czerwoną hołotę!!!!!!!!!!!!!!
            • kacza.republika.bananowa może to już kibitka? 17.04.07, 13:36

            • ross128 Re: Karawana plynie na " suchego przestwór ocea 17.04.07, 13:37
              gąsko, to na "suchego przestworze oceanu" są piranie??? :) Co ty gąsko w szkole
              na biologii robiłas?? :)))
              • kikoo1 Re: Karawana plynie na " suchego przestwór ocea 17.04.07, 13:41
                to sa pustynne piranie, nie jesteś na bieżąco :((
                To przez tego cybucha na kwaśne baterie, pewnie ejakulowały.....
                • 1tomasz1 Re: Karawana plynie na " suchego przestwór ocea 17.04.07, 13:55
                  Przestań się biedaku ośmieszać.
                  Chyba, że Ty też występujsze tu w roli 5 kolumny PiS? ;)
                  • alistair-p Odwalcie się od Mickiewicza!! b/t 17.04.07, 14:13

                • alistair-p Re: Karawana plynie na " suchego przestwór ocea 17.04.07, 14:15
                  kikoo1 napisała:

                  > to sa pustynne piranie, nie jesteś na bieżąco :((
                  > To przez tego cybucha na kwaśne baterie, pewnie ejakulowały.....
                  *******************************
                  Na Krymie nie ma piranii.Nawet pustynnych.
                  • kikoo1 Re: Karawana plynie na " suchego przestwór ocea 17.04.07, 14:54
                    EEEeee, nie bujaj....
            • banme2 Re: Karawana plynie na " suchego przestwór ocea 18.04.07, 02:43
              raczej niewiele zrobi, oprocz wyslania reszty zolniezy do Afganistanu. potem na
              urlop wieczny.
    • ross128 Re: Tonący okręt PiS 17.04.07, 16:47
      Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że się genialny strateg i jego
      dzielna drużyna ch....watów wykopyrtnęli na - jakby to ładnie określić -
      problemie kiepu:)
      • mmikki Re: Tonący okręt PiS 17.04.07, 22:23
        a jacy wierzący nagle się zrobili: "nadal wierzymy, że Marek Jurek wróci do PiS"
        • pisuarro Re: "wierzymy, że Marek Jurek wróci do PiS" 18.04.07, 01:57
          Na Prezesa łono ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka