Dodaj do ulubionych

STUDENCI WZYWAM DO BUNTU

IP: *.akademia.piotrkow.pl 30.11.01, 10:11
Towarzysze Studenci czas powiedzieć NIE. Chcą nam ograniczyć ulge z 50 do 37%
na PKP I PKS. Ja mam w legitymacji wpisane wyraźnie że upoważnia mnie ona DO 50%
ZNIŻKI. To jest zamch!!! Legitymacje przecież firmuje państwo a nie sołtys !!!
To sie nadaje do RZecznika Praw Obywatelskich !!! Przecież oni chcą nam
ograniczyć (a potem może zabrać) to co nam sie należy !!! Tak nie moze być!!!
Albo niech wymienią legitymacje na nowe żeby pisało ze 37 % !!! (fotka do
dokumentu na koszt tych co to wymyśłili)
Obserwuj wątek
    • Gość: harry APELU c.d. IP: *.net.autocom.pl 01.12.01, 02:37
      W pełni popieram. Niech sobie posłowie zrezygnują z ulg na komunikację miejską
      bo i tak nią nie jeżdżą. My mamy mieć 50% i już.
      Widać , że SLD - A(U)P zależy żeby mieć w kraju niewykształconych bo tych
      łatwiej oszukać pustymi obietnicami.

      popieram protest
      • Gość: www Re: Uczcie sie studenci aby wiedziec jak otwierac IP: *.reyrey.net 01.12.01, 02:46
        biznesy, tworzyc miejsca pracy bo lewusy socjalistyczne ich wam nie stworza i
        moze wy kiedys wyciagniecie Polske z smiertelnego uscisku komunistow.
        Bunty to glupota wiedza to to potegi klucz, ale wiedza ktora mozna spozytkowac
        a nie papierek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka