Gość: Student
IP: *.akademia.piotrkow.pl
30.11.01, 10:11
Towarzysze Studenci czas powiedzieć NIE. Chcą nam ograniczyć ulge z 50 do 37%
na PKP I PKS. Ja mam w legitymacji wpisane wyraźnie że upoważnia mnie ona DO 50%
ZNIŻKI. To jest zamch!!! Legitymacje przecież firmuje państwo a nie sołtys !!!
To sie nadaje do RZecznika Praw Obywatelskich !!! Przecież oni chcą nam
ograniczyć (a potem może zabrać) to co nam sie należy !!! Tak nie moze być!!!
Albo niech wymienią legitymacje na nowe żeby pisało ze 37 % !!! (fotka do
dokumentu na koszt tych co to wymyśłili)