piotr7777 14.05.07, 16:15 Obaj nie moga jednoczesnie pełnić swoich stanowisk chyba, że IV RP to kraj schizofreników. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cics Re: albo Gwiazda albo Borusewicz 14.05.07, 16:21 piotr7777 napisał: > chyba, że IV RP to kraj schizofreników. Mało spostrzegawczy jesteś,skoro zauważyłeś to dopiero po półtora roku istnienia "IV RP" ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: albo Gwiazda albo Borusewicz 14.05.07, 16:25 cics napisał: > piotr7777 napisał: > Mało spostrzegawczy jesteś,skoro zauważyłeś to dopiero po półtora roku > istnienia "IV RP" ;-) Wiedziałem, że PiS to szaelńcy ale zakładałem, ze w swoim szaleństwie są logiczni. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: albo Gwiazda albo Borusewicz 14.05.07, 16:26 piotr7777 napisał: > cics napisał: > > > piotr7777 napisał: > > Mało spostrzegawczy jesteś,skoro zauważyłeś to dopiero po półtora roku > > istnienia "IV RP" ;-) > Wiedziałem, że PiS to szaelńcy ale zakładałem, ze w swoim szaleństwie są > logiczni. W każdym szaleńśtwie jest logika ale normalny człowiek tego nie zrozumie. Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Dlaczeo nie mogą ? 14.05.07, 16:26 Przecież słowa i fakty przestały miec swoje pierwotne znaczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
slepatemida Borusewicz 14.05.07, 18:22 pkn.blox.pl/2006/07/Andrzej-Marszalkowski-czy-Bogdan-Borusewicz-byl.html Odpowiedz Link Zgłoś