Dodaj do ulubionych

albo Gwiazda albo Borusewicz

14.05.07, 16:15
Obaj nie moga jednoczesnie pełnić swoich stanowisk chyba, że IV RP to kraj
schizofreników.
Obserwuj wątek
    • cics Re: albo Gwiazda albo Borusewicz 14.05.07, 16:21
      piotr7777 napisał:

      > chyba, że IV RP to kraj schizofreników.

      Mało spostrzegawczy jesteś,skoro zauważyłeś to dopiero po półtora roku
      istnienia "IV RP" ;-)
      • piotr7777 Re: albo Gwiazda albo Borusewicz 14.05.07, 16:25
        cics napisał:

        > piotr7777 napisał:
        > Mało spostrzegawczy jesteś,skoro zauważyłeś to dopiero po półtora roku
        > istnienia "IV RP" ;-)
        Wiedziałem, że PiS to szaelńcy ale zakładałem, ze w swoim szaleństwie są
        logiczni.
        • douglasmclloyd Re: albo Gwiazda albo Borusewicz 14.05.07, 16:26
          piotr7777 napisał:

          > cics napisał:
          >
          > > piotr7777 napisał:
          > > Mało spostrzegawczy jesteś,skoro zauważyłeś to dopiero po półtora roku
          > > istnienia "IV RP" ;-)
          > Wiedziałem, że PiS to szaelńcy ale zakładałem, ze w swoim szaleństwie są
          > logiczni.

          W każdym szaleńśtwie jest logika ale normalny człowiek tego nie zrozumie.
    • woda.woda Dlaczeo nie mogą ? 14.05.07, 16:26
      Przecież słowa i fakty przestały miec swoje pierwotne znaczenie.
    • 123i321 Gwiazda !!! 14.05.07, 18:21
    • slepatemida Borusewicz 14.05.07, 18:22
      pkn.blox.pl/2006/07/Andrzej-Marszalkowski-czy-Bogdan-Borusewicz-byl.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka