Dodaj do ulubionych

PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskiego

22.05.07, 08:22
Piłsudski jego marzenia a PiS

Marzył o Kraju ludzi uczciwych! Ludzi dla których dobro publiczne jest pierwsze
.O Kraju w którym złodzieje dobra publicznego siedzą w więzieniach a nie
przechadzają się po Warszawce w purpurze!
Marzył o Polsce Jagiellonów(koncepcja federacyjna) O Polsce która ma za sąsiada
niepodległą Ukrainę a Rosja jest cofnięta do swego matecznika( Ruś Zaleska)

kecaw wraz z innymi kaczystami świadom ciężkiej 6 letniej pracy!!
Prawo moralne w nas( testament Marszałka) a niebo gwiaździste nad nami( obecność
nasza w UE)
Obserwuj wątek
    • kecawa Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 08:28
      Niewątpliwie kontynuacją myśli Piłsudskiego jest nasza polityka zagraniczna.Nie
      dążymy co prawda do tzw Międzymorza lecz odzyskanie niepodległości przez Litwę
      Łotwę Estonię Ukrainę i Mołdawię jest wyraźnym nawiązaniem do tej
      koncepcji!Moskwa cofnięta do swojego matecznika ma szansę stać się w przyszłości
      standardowym europejskim krajem!Długa jeszcze przed Rosją droga lecz pierwsze
      śliwki robaczywiki jak mawiali starożytni Rzymianie

      kecaw
      • zoro333 Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 08:32
        kacap co ty pierdzisz. Mineło 80 lat. To wieki w sytuacji politycznej. Mapa
        Europy jest zupełnie inna. Z pisuary wzieły od marszałka tylko zamach czyli
        atak na demokratyczne organy państwa i Berezę. dosłownie.
        katoprawica szuka sobie symboli.
        • kecawa Re Analogi jest wiele wiele 22.05.07, 08:44
          Mapa Europy nie jest tak do końca inna!Popatrz de facto zrealizowane jest to do
          czego dążył Piłsudski( koncepcja federacyjna) Litwa i Łotwa a nawet Estonia jest
          częścią federacji( UE) Sojusznikiem tej federacji staje się niepodległa
          Ukraina(popatrz po pomarańczowej rewolucji jest widoczny marsz tego państwa ku
          Europie- to dlatego te rosyjskie sankcje wobec UE- Polski)

          Ponadto Piłsudski podobnie traktował tzw łże-elity i tych jakże licznych
          wykształciuchów którym tak naprawdę kury macać a nie Kraj prowadzić!!
          • fury11 Re: Re Analogi jest wiele wiele 22.05.07, 10:12
            Piłsudski z szacunkiem wypowiadał się o Marksie. Kaczyński docenił tę filozofię
            w swojej pracy. To jeszcze jedna analogia
            • kecawa Re: Re Analogi jest wiele wiele 22.05.07, 11:50
              Marks czy sie komuś podoba czy nie był i jest uznanym filozofem do którego
              poglądów odnosi sie wielu współczesnych

              kecaw
      • gryziec Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 08:37
        i jest na bardzo dobrej drodze:
        www.wrzuta.pl/obraz/u9AiAGsZq9/Powodzenia!
        • os_rooj Re:PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskiego 22.05.07, 19:57
          ?
          gryziec napisała:

          > i jest na bardzo dobrej drodze:
          > wizerunek IV RP
    • cassidy_i Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 08:38
      A no własnie , i w tym cały problem.
      Społeczeństwo pracuje cięzko i płaci niewolnicze podatki na was żebyscie sobie
      jakieś bezsensowne marzenia realizowali zabawiając się Polską?
      Paranoja sięga limitu.
    • alistair-p Piłsudski się w grobie przewraca!!!! b/t 22.05.07, 08:38

      • cics Re: Piłsudski w grobie się smieje 22.05.07, 08:52
        Poprawienie stosunków z Ukrainą i wsparcie jej w najtrudniejszych chwilach wbrew
        Rosji - to Kwaśniewski , a nie Kaczyński
        Idee jagiellońskie , to pokojowa współpraca ludzi różnych religii i kultur i
        rozszerzanie praw i wolności Korony na Wielkie Księstwo , a nie równanie do
        ultrakatolickiego wzorca.
        Piłsudski - wywodził się z tradycji PPS-owskiej , która ma sie nijak do
        PiS-owskiego bolszewizmu
        A tak mimochodem, to podobno bardziej cenicie Dmowskiego. Trzeba dużej
        ekwilibrystyki aby tworzyć syntezę ich obu. Niepowodzenie murowane.
        • gryziec Re: Piłsudski w grobie się smieje 22.05.07, 09:03
          cics napisał:
          > A tak mimochodem, to podobno bardziej cenicie Dmowskiego. Trzeba dużej
          > ekwilibrystyki aby tworzyć syntezę ich obu. Niepowodzenie murowane.

          Ooooooo, nie doceniasz pisowców i ich nieograniczonych możliwości
          ekwilibrystyki umysłowej. Poczytaj przemyślenia wodza:
          teczowa-ksiazeczka.blog.onet.pl/
          i dowiedz się, co jeszcze nas czeka.
          :)
    • 1tomasz1 Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 08:59
      kecawa napisał:

      > Piłsudski jego marzenia a PiS
      >
      > Marzył o Kraju ludzi uczciwych! Ludzi dla których dobro publiczne jest pierwsze
      > .O Kraju w którym złodzieje dobra publicznego siedzą w więzieniach a nie
      > przechadzają się po Warszawce w purpurze!

      Czy można budować uczciwe państwo przy pomocy przestępców i oszustów?
      • kecawa Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 11:53
        Marszałek usiłował to czynić. Byl realista a nie fantasta! Gdy sie nie ma tego
        co sie lubi to lubi sie to co sie ma


        kecaw z miłym kwa kwa
    • 3promile Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 09:01
      kecaw, bijesz kolejny rekord
    • rydzyk_fizyk Ruscy nad Bugiem 22.05.07, 09:02
      to ma być realizacji zamierzeń Marszałka? :P
    • bubba49 Re:Panie Boże broń nas przed takimi nauczycielami. 22.05.07, 09:05
    • man_sapiens Propaganda sukcesu 22.05.07, 09:25
      PiS jest raczej realizatorem marzeń Gierka :/
      Słowa, słowa, słowa... A rzeczywistość? Ubecy i PRLowscy dygnitarze
      (prokuratorzy, dyspozycyjni sędziowie) w rządzie, "reforma" kodeksu karnego
      przygotowywana przez donosiciela UB, nepotyzm w PFRON, lekarze okradani przez
      państwo, w spółkach kontrolowanych przez państwo zwalnianie fachowych menedżerów
      i zastępowanie ich partyjnymi "miernymi ale wiernymi", policja i prokuratora
      wykorzystywana politycznie... Brakuje tylko Berezy Kartuskiej.
      Jedyne co Kaczyńscy rzeczywiście przejęli od Piłsudskiego to chamski język,
      trzeba przyznać, że zostawiają w pobitym polu niektórych kolesiów pijących piwo
      przed sklepami.
      A Piłsudski - jego wielkim osiągnięciem jest wygrana wojna z sowietami w 1920,
      ale zbudować sprawnego państwa nie potrafił. W 1939r. Polska była kompletnie
      osamotniona. centralne władze poszły natychmiast w rozsypkę. Ojczyzny broniła
      tylko tak przez niego (i Kaczyńskich) znienawidzona władza samorządowa.
    • kacza.republika.bananowa Piłsudski miał na myśli d...pę? 22.05.07, 09:51
      kecawa napisał:

      > Prawo moralne w nas( testament Marszałka)


      ostatnio poseł Mularczyk pokazał gdzie Pis ma prawo moralne
      • alistair-p Re: Piłsudski miał na myśli d...pę? 22.05.07, 09:57
        PiS postępuje jak mąż 50 letniej zamężnej dziewicy.Cały czas opowiada jak to
        będzie wspaniale gdy juz się weżmie do roboty.
      • wos9 Piłsudski o takich, jak Kecawa mawiał 22.05.07, 10:00
        - co już mu ktoś wczoraj napisał na forum - "wam to kury macać".
    • sierzant_nowak Pilsudski z pewnoscia marzyl o tym, zeby dzieciom 22.05.07, 10:07
      Gieni Wisniewskiej i kolegow/kolezanek z samoobrony nie dziala sie krzywda :D
    • bogucjusz Kury szcz... prowadzac, nie polityke robic! 22.05.07, 10:41
      Niewatpliwie PiS jest adresatem tychze slow Marszalka. Co do marzen, to PiS jest
      o lata swietlne od nich.




      ---
      Tzw. "Prawo i Sprawiedliwość", patrz --> nadużycie semantyczne
    • pieron.slonski Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 10:51
      Marzenia dobra rzecz.
      Zwłaszcza o złodziejach dobra publicznego w więzieniu.
      Nie mniej, przy okazji wielu porządnych Polaków też znalazło się w więzieniu
      (podówczas) - jak Wojciech Korfanty. Niektórzy z tego więzienia już nie wyszli.
      Więc...
      Miejmy marzenia.
      Kultywujmy je,
      ale i weryfikujmy.
      • fury11 Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 11:10
        Różnica też jest. Piłsudski powiedział: „Czynię próbę, czy Polską można rządzić
        bez bata”. Ci czynią próbę, czy można rządzić batem. Pociechą jest na szczęście
        Hrabal: „Bata z g.. nie ukręcisz, a nawet jak ukręcisz, to nie strzelisz”.
        • wos9 A poza tym - marzeniem Piłsudskiego był... Kecawa 22.05.07, 11:46
          • joannabarska Maj sie kończy 22.05.07, 12:06
            Na siłę mozna cos wygrzebac, ale inne czasy. Kaczynski niech sie jednak spieszy
            z zamachem stanu. Maj sie kończy. No, moze przed wyborami z tym wyskoczyc!
            Jesli nie odejdzie w niesławie...
            • jdbad Re: Maj sie kończy 22.05.07, 20:01
              Tak sobie myślę, że gdyby marszałek żył to zamachnąłby się ręką na dzisiejszą
              władzę.
    • marouder Oraz mawial: "Konstytuta-Prostytuta" a takze"Panom 22.05.07, 20:00
      ..poslom nie rzadzic, a kaczki szczac prowadzac!"...prawda, ze to ostatnie nad
      podziw aktualne Wacusiu?
    • twoj.psychiatra PiS to jest zła odpowiedź na bardzo ważne Pytania 22.05.07, 20:08
      w oryginale tak powiedziano o Jean Marie Le Pen'nie, ale pasuje jak ulał do
      obecnej Polski.
    • lasviol Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 20:17
      Marszałek raczył był stwierdzić na zjeżdzie legionistów w Kaliszu (1927):
      Polacy są narodem idiotów.
      PIS też tak sądzi?
    • marouder Kecawko, czy fajnie ci... 22.05.07, 20:23
      ..jako zrealizowanemu marzeniu sp. Marszalka?
      • wos9 Re: Kecawko, czy fajnie ci... 22.05.07, 20:26
        marouder napisał:

        > ..jako zrealizowanemu marzeniu sp. Marszalka?

        Już mu to kiedyś napisałam. Ale on odporny jest!
    • allspice Re: PiS realizatorem marzeń Marszałka Piłsudskieg 22.05.07, 21:15
      Hahaha:)))) To chyba wszystko przez te upały. Za takie 'konotacje',to marszałek
      sie w grobie przewraca.
      • pisubek Re: PiS realizatorem marzeń Stalina i Bieruta. 22.05.07, 21:16
        W kazdym detalu maja ochote ich nasladowac.
    • czapka-nie-widka PiS realizatorem marzeń wszystkich Polakow ! 22.05.07, 21:52
      prawdziwych Polakow
      • pisubek Re: PiS realizatorem marzeń wszystkich Rosjan ! 22.05.07, 21:55
        Pognebic priwislanski kraj. PiS to zalatwi.
    • zablokowany1 Wacuś oddaj to co ukradłeś... 22.05.07, 21:53
      a jak nie to spieprzaj dziadu...
      • kecawa Re: Wacuś oddaj to co ukradłeś... 23.05.07, 09:14
        Dziwi Cię to może lecz nie kradłem i nie kradnę .

        kecaw kaczysta z dumnym kwa kwa
        • sierzant_nowak kradniesz :-) - glosujesz od lat na partie, ktore 23.05.07, 09:50
          budowaly i buduja system, ktory mnie co miesiac okrada. Zerznales ze mnie rekami US ostatnio 10.000 gdy kupowalem mieszkanie z - oczywiscie - opodatkowanych juz pieniedzy. Popierasz rzad, ktory nie ruszy KRUSu, przez co (m.in.) ja ZUSu place pare tysiakow miesiecznie. Nie wiem ile masz lat ale podejrzewam ze do twojej emerytury tez ja sie dorzucam...
          • pis.to.komuna Przeciez wiadomo, ze.... 23.05.07, 10:04
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka