Dodaj do ulubionych

WROGOWIE KAPITALIZMU !

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.12.01, 12:17
To wszystkie partie post-solidarnosciowe( AWS,UW,UP) i post-komunistyczne
(SLD,PSL)i nowe bandy LPR i Samoobrona. Wszystkie te bandy dziela sie
na :

1) narodowych-socjalistow w katolickim opakowaniu ,czyli:
AWS,PSL,LPR,Samoobrona

2)kosmopolitycznych socjalistow - ateistow , czyli:
UW,SLD,UP

do tych band nienawidzacych gospodarczego liberalizmu (kapitalizmu) ,dochodzi
jeszcze Koscol Rzymsko-Katolicki ,ktory tez nienawidzi kapitalizmu. Oraz inne
chrzescijanskie
koscioly.
UWAGA !!! Kapitalizmu nienawidza takze elity w Unii Europejskiej ,oraz ci co
chca wepchnac tam Polske (w ta totalitarno-socjalistyczna
otchlan ) !!
DOPUKI NIE ROZGONIMY TYCH BANDZIOROW ,DOPOKI W
POLSCE NIE BEDZIEMY MIEC DRUGIEJ AMERYKI ! i wolnosci i
dobrobytu !

ps. takze neo-poganie i fani liberalizmu w gospodarce : LACZCIE SIE ! I
WALCZCIE !


i wyslijcie pocztowke z pozdrowieniami dla generala Pinocheta !
Obserwuj wątek
    • Gość: GMR Ale się nam porobiło! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 02.12.01, 13:16
      Kiedyś mieliśmy wrogów ludu i socjalizmu a dziś ścigamy wrogów kapitalizmu
      • Gość: Zbyszek Re: Ale się nam porobiło! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.12.01, 13:56
        To nie My mielismy wrogow ludu i socjalizmu ,tylko czerwona mafia rzadzaca i ci
        ktorych szczula na rzekomych wrogow..
    • Gość: Piotr Re: WROGOWIE KAPITALIZMU ! IP: *.warszawa-zoliborz.sdi.tpnet.pl 02.12.01, 20:21
      Gość portalu: Zbyszek napisał(a):

      > To wszystkie partie post-solidarnosciowe( AWS,UW,UP) i post-komunistyczne
      > (SLD,PSL)i nowe bandy LPR i Samoobrona. Wszystkie te bandy dziela sie
      > na :
      >
      >
      >
      > 1) narodowych-socjalistow w katolickim opakowaniu ,czyli:
      > AWS,PSL,LPR,Samoobrona
      >
      >
      >
      > 2)kosmopolitycznych socjalistow - ateistow , czyli:
      > UW,SLD,UP
      >
      >
      >
      > do tych band nienawidzacych gospodarczego liberalizmu (kapitalizmu) ,dochodzi
      > jeszcze Koscol Rzymsko-Katolicki ,ktory tez nienawidzi kapitalizmu. Oraz inne
      > chrzescijanskie
      > koscioly.
      >
      > UWAGA !!! Kapitalizmu nienawidza takze elity w Unii Europejskiej ,oraz ci co
      > chca wepchnac tam Polske (w ta totalitarno-socjalistyczna
      > otchlan ) !!
      >
      > DOPUKI NIE ROZGONIMY TYCH BANDZIOROW ,DOPOKI W
      >
      > POLSCE NIE BEDZIEMY MIEC DRUGIEJ AMERYKI ! i wolnosci i
      > dobrobytu !

      i wtedy się obudziłeś i łóżko było mokre
    • Gość: Kagan Re: WROGOWIE KAPITALIZMU ! IP: *.bluewin.ch 02.12.01, 21:18
      Gość portalu: Zbyszek napisał(a):

      > To wszystkie partie post-solidarnosciowe( AWS,UW,UP) i post-komunistyczne
      > (SLD,PSL)i nowe bandy LPR i Samoobrona. Wszystkie te bandy dziela sie
      > na :
      >
      >
      >
      > 1) narodowych-socjalistow w katolickim opakowaniu ,czyli:
      > AWS,PSL,LPR,Samoobrona

      Nie obrazaj narodowych socjalistow!


      > 2)kosmopolitycznych socjalistow - ateistow , czyli:
      > UW,SLD,UP
      Od kiedy to UW byla za socjalizmem?


      do tych band nienawidzacych gospodarczego liberalizmu (kapitalizmu) ,dochodzi
      jeszcze Koscol Rzymsko-Katolicki ,ktory tez nienawidzi kapitalizmu. Oraz inne
      chrzescijanskie koscioly.

      UWAGA !!! Kapitalizmu nienawidza takze elity w Unii Europejskiej ,oraz ci co
      chca wepchnac tam Polske (w ta totalitarno-socjalistyczna otchlan ) !!

      KOles!
      Pisze te slowa z Zurychu (szwajcaria NIE jest w UE) a po pobycie w nie tak
      dawno$socjalistycznej Austrii, i rznica jest raczej na korzysc Austrii...

      DOPUKI NIE ROZGONIMY TYCH BANDZIOROW ,DOPOKI W POLSCE NIE BEDZIEMY MIEC
      DRUGIEJ AMERYKI ! i wolnosci i dobrobytu !

      BOZE uchron bas przed Druga Ameryka z ta przestepczoscia i murzynami...
      I z tymi sadami wojskowymi bez odwolania...


      ps. takze neo-poganie i fani liberalizmu w gospodarce : LACZCIE SIE ! I
      WALCZCIE !



      i wyslijcie pocztowke z pozdrowieniami dla generala Pinocheta !
      Mam nadzije, ze do wiezienia...

      Kagan

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka