Gość: Zbyszek
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
02.12.01, 12:17
To wszystkie partie post-solidarnosciowe( AWS,UW,UP) i post-komunistyczne
(SLD,PSL)i nowe bandy LPR i Samoobrona. Wszystkie te bandy dziela sie
na :
1) narodowych-socjalistow w katolickim opakowaniu ,czyli:
AWS,PSL,LPR,Samoobrona
2)kosmopolitycznych socjalistow - ateistow , czyli:
UW,SLD,UP
do tych band nienawidzacych gospodarczego liberalizmu (kapitalizmu) ,dochodzi
jeszcze Koscol Rzymsko-Katolicki ,ktory tez nienawidzi kapitalizmu. Oraz inne
chrzescijanskie
koscioly.
UWAGA !!! Kapitalizmu nienawidza takze elity w Unii Europejskiej ,oraz ci co
chca wepchnac tam Polske (w ta totalitarno-socjalistyczna
otchlan ) !!
DOPUKI NIE ROZGONIMY TYCH BANDZIOROW ,DOPOKI W
POLSCE NIE BEDZIEMY MIEC DRUGIEJ AMERYKI ! i wolnosci i
dobrobytu !
ps. takze neo-poganie i fani liberalizmu w gospodarce : LACZCIE SIE ! I
WALCZCIE !
i wyslijcie pocztowke z pozdrowieniami dla generala Pinocheta !