Dodaj do ulubionych

Lech Kaczynski - wielki rozdajacy?

02.07.07, 10:13
czyzby pisiakom sie to spodobalo?
czepialiscie sie Kwasniewskiego, choc nigdy mu tego nie udowodniliscie, a tu
prosze, Piotr Zaremba bardzo przychylny obecnej wladzy (eufemizm), napisal i
cisza, nikt sie nie oddzywa?

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4280774.html
Obserwuj wątek
    • scoutek Re: Lech Kaczynski - wielki rozdajacy? 02.07.07, 10:21
      cisza?
      • haen1950 Re: Lech Kaczynski - wielki rozdajacy? 02.07.07, 10:30
        To jego działalność poboczna. O wiele groźniejsze jest jego bezpośrednie
        zarządzanie całym aparatem przymusu policyjnego.
        To on, nie Jarek, sankcjonował i ugadniał wszystkie poczynania Ziobry i służb,
        łacznie z Blidą, lekarzami i aresztami wydobywczymi. Zdaje się, że stamtąd
        płyną wytyczne dla IPN i oszczerstw pod adresem niewinnych ludzi.

        Proszę pamiętać, że temu kurduplowi bardzo pasowała funkcja szeryfa i na niej
        wyjechał do wielkiej władzy. Lechu ma rację nazywając tego niby nieporadnego
        faceta zwyczajnym s-synem.

    • mike.recz Re: Lech Kaczynski - wielki rozdajacy? 02.07.07, 10:25
      Otóż pamiętam, jak osobiście w komisji śledczej piętnowałem zmowę
      Kwaśniewskiego z kilkoma politykami SLD w sprawie obsad rad nadzorczych spółek
      skarbu państwa i uważaliśmy to za patologię w państwie. Dziś to samo zjawisko
      nie jest tak naprawdę uważane za patologię, a w każdym razie nie jest
      piętnowane z taką mocą.
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4280774.html
      Jaka tam patologia, to zwykły pis.
      ;)
    • 1tomasz1 Re: Lech Kaczynski - wielki rozdajacy? 02.07.07, 10:29
      Przecież Jarosław K wyraźnie powiedział, że poprzedni układ trzeba... wymienić
      (sic!). Już wiem co miał na myśli. ;)
    • belkot_belkot_belkot TKM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! 02.07.07, 10:29
      TKM to najsłuszniejsza zasada w polityce. Trzeba się jej twardo trzymać.
    • dr_schab W tekście Zaremby jest więcej różnych smaczków 02.07.07, 10:33
      Warto przeczytać całość:


      tinyurl.com/2kutru
      • scoutek Re: W tekście Zaremby jest więcej różnych smaczkó 02.07.07, 11:22
        dzieki za ta calosc
        a jednak panegiryk, mimo dziegciu
        • mike.recz Re: W tekście Zaremby jest więcej różnych smaczkó 02.07.07, 11:31
          Strzeliłem od deski do deski. Na sam koniec stwierdza kategorycznie, że nie ma
          lepszego.
          • scoutek Re: W tekście Zaremby jest więcej różnych smaczkó 02.07.07, 11:32
            no, mowilam, ze panegiryk
            a winy zwala na wspolpracownikow
    • hummer Czyli za ślimacze tempo sprawy Jackiewicza 02.07.07, 11:27
      Odpowiada Kaczyński. To on ma tę krew niezmytą na rękach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka