scoutek
02.07.07, 10:13
czyzby pisiakom sie to spodobalo?
czepialiscie sie Kwasniewskiego, choc nigdy mu tego nie udowodniliscie, a tu
prosze, Piotr Zaremba bardzo przychylny obecnej wladzy (eufemizm), napisal i
cisza, nikt sie nie oddzywa?
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4280774.html