Gość: Marcin
IP: *.gze.pl / 192.168.1.*
25.06.03, 20:58
Czy w tym pieprzonym kraju kumoterstwo sie nie skonczy????
Poseł PSL chce wrocic na stanowisko - no nie czeski film...
widac izba Skarbowa to jego manufaktura. Tym bardziej ze na
stanowisku naczelnika znajduje sie niekompatentna baba umoczona
po uszy w aferze zakopianskiej. Skandal wieli i to finansowany
z naszych podatkow.