Dodaj do ulubionych

Afera w krakowskiej izbie skarbowej

IP: *.gze.pl / 192.168.1.* 25.06.03, 20:58
Czy w tym pieprzonym kraju kumoterstwo sie nie skonczy????
Poseł PSL chce wrocic na stanowisko - no nie czeski film...
widac izba Skarbowa to jego manufaktura. Tym bardziej ze na
stanowisku naczelnika znajduje sie niekompatentna baba umoczona
po uszy w aferze zakopianskiej. Skandal wieli i to finansowany
z naszych podatkow.
Obserwuj wątek
    • Gość: emka Re: Afera w krakowskiej izbie skarbowej IP: *.acn.pl 25.06.03, 21:01
      Gość portalu: Marcin napisał(a):

      > Czy w tym pieprzonym kraju kumoterstwo sie nie skonczy????
      > Poseł PSL chce wrocic na stanowisko - no nie czeski film...
      > widac izba Skarbowa to jego manufaktura. Tym bardziej ze na
      > stanowisku naczelnika znajduje sie niekompatentna baba
      umoczona
      > po uszy w aferze zakopianskiej. Skandal wieli i to finansowany
      > z naszych podatkow.
      Nie, nic się nie zmieni, bo kolesie to swoi ludzie a reszta to -
      według znanego SMS - chuje.
      • michal25arizona Re: Afera w krakowskiej izbie skarbowej 25.06.03, 22:22
        Co to cholera za kraj w ktorym zwiazek zawodowy moze sie
        sprzeciwic odwolaniu szefowej US ??? Jak umoczyla to niech ja
        wsadza do wiezienia gdzie jej miejsce....
        • Gość: x ANONIMOW SIE NIE CZYTA ! IP: 217.153.49.* 26.06.03, 14:32
    • Gość: niepoprawny Re: Afera w krakowskiej izbie skarbowej IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 25.06.03, 23:28
      W tym kraju, aby cos sie zmienilo, potrzebny jest taki
      wspolczesny Zorro, ktory -nie powiazany z nikim i z niczym
      ukladami, moglby roz...... to towarzystwo wzajemnej pomocy.
      Wpadlismy w sidla tzw. demokracji; zamiast rozstrzeliwac
      bandytow my probujemy im cos udowodnic wiedzac, ze to oni
      trzymaja w rekach, nomen omen, wymiar sprawiedliwosci i
      policje. I, aby bylo ciekawiej, nadal nami rzadza i smieja sie
      z nas. Ale kino...
      • Gość: Mały Jasiu Ja bym chciał zostać takim Zorro IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 26.06.03, 18:39
        Gość: niepoprawny napisał:
        >W tym kraju, aby cos sie zmienilo, potrzebny jest taki
        >wspolczesny Zorro, ktory -nie powiazany z nikim i z niczym
        >ukladami, moglby roz...... to towarzystwo wzajemnej pomocy.
        -------------
        Na początek moglbym roz...... Ziobra i Rokitę.
    • Gość: Rober Re: Afera w krakowskiej izbie skarbowej IP: *.sulechow.sdi.tpnet.pl / 192.168.1.* 26.06.03, 07:21
      I my mówimy o reformie finansów - a może najpierw likwidacji
      prywatnych folwarków -Minister boji sie zwolnić jakąs stara nie
      kompetentną babe bo dostał faks - poseł kupczy stanowiskami - w
      normalnym kraju tacy ludzie nigdy byy już nie dostali państwiwej
      posady
      JA CHCĘ WYBORÓW BEZPOŚREDNICH !!!!!!!!! KONIEC ROBIENIA
      SPOŁECZEŃSTWU WODY Z MUZGU
    • kitek1 SZARA STREFA.................. 26.06.03, 08:18
      metoda,
      na te matactwa:)
    • Gość: marioosh cd na temat skarbówki IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 26.06.03, 08:55
      w naszym kraju. obserwuję z ciekawością jak długo pacjent
      wytrzyma.
    • Gość: jacek84 Re: Afera w krakowskiej izbie skarbowej IP: *.in.brzesko.net.pl / 192.168.3.* 26.06.03, 09:46
      Izba Skarbowa - banda łobuzów !!!
    • Gość: Piotr Wyp......ierdolic na bruk te złodziejki. IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 26.06.03, 10:36
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka