Dodaj do ulubionych

Kuchcinski odwolany

23.08.07, 18:39
z szefa Komisji Sejmowej
Obserwuj wątek
    • jaa_ga Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 18:40
      1 trafiony
      Jeszcze 8.
      • wanda43 Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 18:42
        Sprawy wewnetrzne i administracja.
        Fiu,fiuuuu
      • szeptana_propaganda :-)))))) 23.08.07, 18:42
        PiS przełożony przez kolano opozycji:-))) Aż miło patrzeć jak mu d** puchnie:-))))
    • off_nick No i ??? n/t 23.08.07, 18:41
      wanda43 napisała:

      > Kuchcinski odwolany
      > z szefa Komisji Sejmowej

      ================================================================
    • jaa_ga Kom. ADministracji i Spraw Wewnętrznych :-) 23.08.07, 18:42
      Logicznie, konsekwentnie.
      Dzień opozycyjnej szarańczy
    • trzymilionowy.post Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 18:45
      Ale za to następny TUZ wstąpił do pisolandii:

      www.tvn24.pl/0,1518984,0,1,wiadomosc.html
      Kolejna osoba, która kandydowała do Sejmu z list Samoobrony
      dołączyła do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Po Józefie Cepilu PiS
      wzmocniła Halina Molka z Koła Posłów Bezpartyjnych.
      Zanim Halina Molka, dotychczas posłanka Koła Posłów Bezpartyjnych,
      wcześniej Samoobrony dołączyła do klubu PiS - taki komunikat podało
      biuro prasowe klubu.

      Biuro nie pisze, że wcześniej Molka była też członkiem PZPR.

      Molka kandydowała i weszła do Sejmu z list Samoobrony zdobywając
      tylko 3706 głosów. Był To jeden ze słabszych wyników w kraju.
      • hummer Czy w PiS jest ktoś kto nie był w PZPR? 23.08.07, 18:47
        trzymilionowy.post napisał:

        > Biuro nie pisze, że wcześniej Molka była też członkiem PZPR.

        Lub nie miał ojca leninisty :)
      • wanda43 Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 18:47
        Pogielo ją, czy co?
        Na tonący statek sie pcha
        • kon.by.sie.usmial Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 19:05
          wanda43 napisała:

          > Pogielo ją, czy co?
          > Na tonący statek sie pcha

          kiedy SO już nna dnie
          • wanda43 Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 19:12
            PiS tyż tonie
      • pumper Nic jej to nie da. rzeczywiste poparcie 23.08.07, 18:49
        społeczne dla PiS wynosi obecnie zaledwie 7-8%.
        Te bajki o 20 - 24 %,
        to dopiero bzdury nad bzdurami.
        • krwawy.zenek łudź się... 23.08.07, 18:53
          pumper napisał:

          > społeczne dla PiS wynosi obecnie zaledwie 7-8%.

          Przed poprzednimi wyborami też się tak wydawało...
          Jest druga Polska, której istnienia chyba nie przeczuwasz nawet.
          Ludzie, którzy niczego nie czytają i niczego nie oglądają, a jeżeli,
          to i tak nie rozumieją. Wielu (większość?) z nich pewnie nawet nie
          wie, co się od kilkunastu dni dzieje.
          • jaa_ga Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :-) 23.08.07, 18:57
            Dopiero są skołowani...
            Wątpliwości na pewno zasiane zostały
            • krwawy.zenek Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 19:01
              Oglądalność TV Trwam to kilkanaście tysięcy ludzi.
              Prędzej słuchają Radyja.
              A jeśżeli przez prawie dwa lata nic nie zasiało ich wątpliwości, to
              i teraz się takowe nie zasieją. JK powiedział, że oni walczą z
              korupcją a pozostali są przeciw i to wystarczy! Zapewne wśród Twoich
              krewnych i znajomych nie ma takich "prostych" umysłów ale w
              społeczeństwie jest ich wiele milionów. Tyle, że nie masz z nimi
              żadnego styku.

              • pies_na_czarnych Módlcie się za polityków! 23.08.07, 19:03
                Czarni dali glos, moze da to maluczkim troche do myslenia.
                www.tvn24.pl/12690,1518985,0,1,wiadomosc.html
              • wanda43 Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 19:04
                Z radyjem ostatnio cos sie stalo. Same modly i mantry. Jak ktos zadzwoni i zaczyna o polityce, natychmiast gonią. Chyba mają szlaban na agitki.
                • jaa_ga Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 19:18
                  W sobotę Episkopat o Radyju będzie debatować :-)
                  Niektórzy chcą pozbawić Rydzyka funkcji dyrektora
                  • wanda43 Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 19:21
                    Nie da rady.Lux Veritatis to jego prywatna fundacja, ktora jest wlascicielem. Mogą mu na puklez naskoczyc. Funkce dyrektora fundacji ma dozywotnią.
              • mietowe_loczki Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 21:09
                Kompletna zgoda. Najbardziej 'niebezpieczni' są nie ci, którzy
                oglądają Trwam (czy coś tam), a ci, których w ogóle nie interesuje,
                co się dzieje w polityce. Znam ludzi z wyższym wykształceniem,
                którzy mylą Jarosława z Lechem (chodzi o ich funkcje) - brzmi to jak
                kiepski żart, prawda? Albo podniecają się tym, że wreszcie
                przestępcom PiS chce konfiskować majątki, lub od czasu do czasu
                przebąkuje o przywróceniu kary śmierci. Żenada kompletna, bo właśnie
                przez takich ponownie wygrają wybory.
                • wanda43 Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 21:29
                  mysląc o majątkach mają przewaznie na mysli cudze ;-))))
    • pumper Kacze mocarstwo sypie się na całego. 23.08.07, 18:46
    • jaa_ga A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:48
      PiS miał szefów w dziewięciu komisjach sejmowych:

      Administracji i Spraw Wewnętrznych - Marek Kuchciński (odwołany)
      Ds. Unii Europejskiej - Karol Karski
      Finansów Publicznych - Aleksandra Natalli-Świat
      Gospodarki - Maks Kraczkowski
      Kultury i Środków Przekazu - Jan Ołdakowski
      Regulaminowa i Spraw Poselskich - Marek Suski
      Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztof Jurgiel
      Spraw Zagranicznych - Paweł Zalewski
      Ustawodawczej - Wojciech Piotr Szarama
      www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=57745
      Swietny plan, platformersi, szacuneczek :-))
      • szeptana_propaganda Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:51
        Nie chroni go immunitet poślubny?? Wredna opozycja, niczego nie potrafi
        uszanować. Boga w sercu nie ma.
      • wanda43 Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:53
        Przypomnialo mi sie - Jurgiel-Taxi- służe uprzejmie ojcze dyrektorze!
        • odpoczywam Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:57
          W koncu ktos zauwazyl, ze nie jest to inteligent z Zoliborza.Skad takich do PiS
          przywiało?
          • jaa_ga Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:58
            To stara gwardia z PC
            Elita
            • wanda43 Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 19:06
              tego to chyba z bialostoczczyzny.
              • wanda43 Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 19:07
                znaczy myslalam o Jurgielu.
                Karski byl radnym na Zoliborzu.
      • dr_schab Ludwik leje krokodyle łzy nad "złamaniem zasady... 23.08.07, 19:10
        ...parytetu"; kiedy sam - i jego partia - łamie różne zasady to jest
        OK ;-D
    • krwawy.zenek Chryste Panie! 23.08.07, 18:55
      Osobnik bez wykształcenia, nieumiejący mówić po polsku (i pewnie w
      żadnym innym języku) był szefem Komisji Administracji???
      • 440417mz Re: Chryste Panie! 23.08.07, 19:06
        Elity niczego się nie nauczyły a wszystko zapomniały.One nie mają nawet luksusu
        własnego zdania.Za głupie miłości do głupich ludzi i spraw,głupcy płacą
        najgłupiej.Usłużny głupiec gorszy jest od wroga,a Kuchcik był takim głupcem.
        • odpoczywam Re: Chryste Panie! 23.08.07, 19:09
          Po tych narkotykach i rock and Rollu to chyba był jakiś satanista czy inny przugłup?
          • 440417mz Re: Chryste Panie! 23.08.07, 19:16
            On nawet listy z pogróżkami i mąką kartoflaną wysyłał do siebie!Mali!-zaprawdę
            mali. Man kann singen,man kann tanzen aber nicht mit Zasrancen!
            • szeptana_propaganda Re: Chryste Panie! 23.08.07, 19:19
              440417mz napisał:

              > On nawet listy z pogróżkami i mąką kartoflaną wysyłał do siebie!Mali!-zaprawdę
              > mali. Man kann singen,man kann tanzen aber nicht mit Zasrancen!

              Ciekawe, czy jak odejdą od wladzy w koncu wyjaśni się kto podłozył bomby w
              Warszawie na dzien przed wyborami prezydenckimi. Przypominam, że Kaczynski
              wygrał dzięki temu. Oczywiście pomógł mu Tusk - swoją nieudolnością.
            • wanda43 Re: Chryste Panie! 23.08.07, 19:19
              Man kann trinken, PiS kaput! ;-)))))
              • 440417mz Re: Chryste Panie! 23.08.07, 21:44
                wanda43 napisała:

                > Man kann trinken, PiS kaput! ;-)))))
                PiS=abfall nach schweinestall!Jedem das Seine.Erpel raus!
                • wanda43 Re: Chryste Panie! 23.08.07, 21:50
                  Kurde! Niemieckiego nie trenowalam od bodaj 30 lat.A nie mozesz tak po Polsku? Cos tam o swiniach,cos o kazdym innym,cos won?
                  • 440417mz Re: Chryste Panie! 23.08.07, 22:08
                    Gdy piszę po polsku o pisiorach,to Giwi mi wypikowuje kropkami.A gdy napiszę o
                    PiSie per zasrancen to ro przechodzi bez ingerencji.Zadne żaby nie grają tak
                    pięknie jak polskie?Nieprawda.
                • wanda43 Re: Chryste Panie! 23.08.07, 21:50
                  Kurde! Niemieckiego nie trenowalam od bodaj 30 lat.A nie mozesz tak po Polsku? Cos tam o swiniach,cos o kazdym innym,cos won?
    • douglasmclloyd PiSiory padają jak muchy, hehe bt 23.08.07, 18:59
      • pies_na_czarnych SEJM odzyskany! :o))) 23.08.07, 19:01
        Potwierdziły się informacje tvn24.pl - opozycja rozpoczęła
        odwoływanie szefów sejmowych komisji z PiS. Stanowisko w komisji
        administracji i spraw wewnętrznych stracił wieczorem Marek
        Kuchciński. Jego miejsce zajmie Grzegorz Dolniak z PO.
        Wniosek o odwołanie Kuchcińskiego złożył poseł Platformy
        Obywatelskiej Paweł Olszewski. Za jego odwołaniem opowiedziało się
        20 członków komisji, przeciwko - 5.
        www.tvn24.pl/12690,1519011,0,1,wiadomosc.html
        • szeptana_propaganda A gdzie się podziała nasza forumowa pisujska 23.08.07, 19:04
          pies_na_czarnych napisała:

          >gromadka?
          • kon.by.sie.usmial Re: A gdzie się podziała nasza forumowa pisujska 23.08.07, 19:06
            szeptana_propaganda napisała:

            > pies_na_czarnych napisała:
            >
            > >gromadka?

            zdezintegrowała się
            • szeptana_propaganda zdematerializowała? 23.08.07, 19:08
              kon.by.sie.usmial napisał:

              > szeptana_propaganda napisała:
              >
              > > pies_na_czarnych napisała:
              > >
              > > >gromadka?
              >
              > zdezintegrowała się


              Prawie nikogo na szaro. Jak dziwnie:DD
              • kon.by.sie.usmial no wiesz, przecież 23.08.07, 19:12
                Fascynująca jest ta dezintegracja zmysłowego poznania, kiedy napotyka
                brutalną prawdę i czmycha w popłochu, zastępując realność mirażami i
                budując kruche bufory, mające chronić przed atakami zbyt
                przerażającej egzystencji!

                (sygnaturka kikoo)

                • szeptana_propaganda kikunia wiedziała, kiedy się ulotnić:-) 23.08.07, 19:14
                  kon.by.sie.usmial napisał:

                  Przeciek? Ciekawe czy Ziobro czy Kaczmarek:-) A może Ryba?
          • wanda43 Re: A gdzie się podziała nasza forumowa pisujska 23.08.07, 19:10
            PiS straci kase i juz wyczuli,ze za pisanie na forum kasy nie bedzie.
            • szeptana_propaganda 3-miesięcznych odpraw nie dostaną? I premii?nt 23.08.07, 19:11
              wanda43 napisała:

              > PiS straci kase i juz wyczuli,ze za pisanie na forum kasy nie bedzie.
          • l.o.r.t.e.a Z uwagą śledzimy rozwój sytuacji. 23.08.07, 19:21

            • wos9 Re: Z uwagą śledzimy rozwój sytuacji. 23.08.07, 19:38
              l.o.r.t.e.a napisał:

              >
              I co wam wychodzi?
              • wanda43 Re: Z uwagą śledzimy rozwój sytuacji. 23.08.07, 19:42
                Szpiclują dla zasady, lubi szef, lubia i oni.
              • l.o.r.t.e.a Postawić opozycję pod ścianą w sprawie 23.08.07, 19:44
                samorozwiązania sejmu.

                Albo poprą, i sejm się kończy i te wszystkie cyrki też.

                Albo nie poprą, to im oddajemy władzę, i ciekawe co z nią zrobią.
                • szeptana_propaganda Skonczyć ten cyrk? Po co? 23.08.07, 19:46
                  l.o.r.t.e.a napisał:

                  Nie dobija się kaczek? Pierwsze słyszę. Kaczki to nie konie.
                  • l.o.r.t.e.a Tu nie chodzi o kaczki, konie i inne zwierzątka. 23.08.07, 19:48
                    Chodzi o sprawną władzę, sprawny sejm i rząd mający stabilne
                    poparcie w tym sejmie, tak trudno zrozumieć?
                    • szeptana_propaganda przez dwa lata był niestabilny 23.08.07, 19:50
                      l.o.r.t.e.a napisał:

                      > Chodzi o sprawną władzę, sprawny sejm i rząd mający stabilne
                      > poparcie w tym sejmie, tak trudno zrozumieć?

                      To jak jeszcze pobędzie niestabilny do 7 września to się nic nie stanie. Należy
                      się obywatelom takie odreagowanie. Przez dwa lata oni sobie kpili z nas, teraz
                      my możemy się z nich trochę pośmiać. Są nam to winni.
                      • l.o.r.t.e.a Przez dwa lata była mało stabilna koalich 23.08.07, 19:51

                        • l.o.r.t.e.a Przez dwa lata była mało stabilna koalicja, 23.08.07, 19:53
                          tak jak za rządów SLD-PSL, jak za AWS, teraz nie ma nawet koalicji.

                          A do 7 września, owszem, możecie się bawić, te zabawy Polacy widzą.
                    • pies_na_czarnych Re: Tu nie chodzi o kaczki, konie i inne zwierząt 23.08.07, 19:57
                      l.o.r.t.e.a napisał:

                      > Chodzi o sprawną władzę, sprawny sejm i rząd mający stabilne
                      > poparcie w tym sejmie, tak trudno zrozumieć?


                      Dopuki chociaz jeden kaczysta bedzie w sejmie to nigdy nie bedzie
                      spokoju.
                      Nie dobijac jednak. Niech sie wykrwawia do ostatniego!
                • wanda43 Re: Postawić opozycję pod ścianą w sprawie 23.08.07, 19:48
                  Sie nie uda. Narod ma was dosc.Najpierw komisje.Potem to juz tylko osinowy kolek.
                  • l.o.r.t.e.a Naród, scenariusz z komisjami przed wyborami, 23.08.07, 19:54
                    przyjmie bardzo źle, jako odwlekanie wyborów i dziwaczną grę
                    opocycji.
                    • hummer Założymy się? Asienka zakład przegrała? 23.08.07, 20:55
                      l.o.r.t.e.a napisał:

                      > przyjmie bardzo źle, jako odwlekanie wyborów i dziwaczną grę
                      > opocycji.
    • przemasowski Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 21:00
      ...mamlasa odwołali , jaka szkoda:(, a taki był z niego fajny
      obciągacz Jarka ...
      • jdbad Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 21:01
        Był fuj!
        • i.12 Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 22:00
          Ważne są zasady:
          (jak twierdzi PIS)
          jeśli chodzę się wysr.. z moim psem
          to wyłącznie pod płot sąsiada
          • pollack5 [...] 23.08.07, 22:05
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka