wanda43 23.08.07, 18:39 z szefa Komisji Sejmowej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wanda43 Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 18:42 Sprawy wewnetrzne i administracja. Fiu,fiuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
szeptana_propaganda :-)))))) 23.08.07, 18:42 PiS przełożony przez kolano opozycji:-))) Aż miło patrzeć jak mu d** puchnie:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick No i ??? n/t 23.08.07, 18:41 wanda43 napisała: > Kuchcinski odwolany > z szefa Komisji Sejmowej ================================================================ Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Kom. ADministracji i Spraw Wewnętrznych :-) 23.08.07, 18:42 Logicznie, konsekwentnie. Dzień opozycyjnej szarańczy Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 18:45 Ale za to następny TUZ wstąpił do pisolandii: www.tvn24.pl/0,1518984,0,1,wiadomosc.html Kolejna osoba, która kandydowała do Sejmu z list Samoobrony dołączyła do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Po Józefie Cepilu PiS wzmocniła Halina Molka z Koła Posłów Bezpartyjnych. Zanim Halina Molka, dotychczas posłanka Koła Posłów Bezpartyjnych, wcześniej Samoobrony dołączyła do klubu PiS - taki komunikat podało biuro prasowe klubu. Biuro nie pisze, że wcześniej Molka była też członkiem PZPR. Molka kandydowała i weszła do Sejmu z list Samoobrony zdobywając tylko 3706 głosów. Był To jeden ze słabszych wyników w kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Czy w PiS jest ktoś kto nie był w PZPR? 23.08.07, 18:47 trzymilionowy.post napisał: > Biuro nie pisze, że wcześniej Molka była też członkiem PZPR. Lub nie miał ojca leninisty :) Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 18:47 Pogielo ją, czy co? Na tonący statek sie pcha Odpowiedz Link Zgłoś
kon.by.sie.usmial Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 19:05 wanda43 napisała: > Pogielo ją, czy co? > Na tonący statek sie pcha kiedy SO już nna dnie Odpowiedz Link Zgłoś
pumper Nic jej to nie da. rzeczywiste poparcie 23.08.07, 18:49 społeczne dla PiS wynosi obecnie zaledwie 7-8%. Te bajki o 20 - 24 %, to dopiero bzdury nad bzdurami. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek łudź się... 23.08.07, 18:53 pumper napisał: > społeczne dla PiS wynosi obecnie zaledwie 7-8%. Przed poprzednimi wyborami też się tak wydawało... Jest druga Polska, której istnienia chyba nie przeczuwasz nawet. Ludzie, którzy niczego nie czytają i niczego nie oglądają, a jeżeli, to i tak nie rozumieją. Wielu (większość?) z nich pewnie nawet nie wie, co się od kilkunastu dni dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :-) 23.08.07, 18:57 Dopiero są skołowani... Wątpliwości na pewno zasiane zostały Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 19:01 Oglądalność TV Trwam to kilkanaście tysięcy ludzi. Prędzej słuchają Radyja. A jeśżeli przez prawie dwa lata nic nie zasiało ich wątpliwości, to i teraz się takowe nie zasieją. JK powiedział, że oni walczą z korupcją a pozostali są przeciw i to wystarczy! Zapewne wśród Twoich krewnych i znajomych nie ma takich "prostych" umysłów ale w społeczeństwie jest ich wiele milionów. Tyle, że nie masz z nimi żadnego styku. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Módlcie się za polityków! 23.08.07, 19:03 Czarni dali glos, moze da to maluczkim troche do myslenia. www.tvn24.pl/12690,1518985,0,1,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 19:04 Z radyjem ostatnio cos sie stalo. Same modly i mantry. Jak ktos zadzwoni i zaczyna o polityce, natychmiast gonią. Chyba mają szlaban na agitki. Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 19:18 W sobotę Episkopat o Radyju będzie debatować :-) Niektórzy chcą pozbawić Rydzyka funkcji dyrektora Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 19:21 Nie da rady.Lux Veritatis to jego prywatna fundacja, ktora jest wlascicielem. Mogą mu na puklez naskoczyc. Funkce dyrektora fundacji ma dozywotnią. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 21:09 Kompletna zgoda. Najbardziej 'niebezpieczni' są nie ci, którzy oglądają Trwam (czy coś tam), a ci, których w ogóle nie interesuje, co się dzieje w polityce. Znam ludzi z wyższym wykształceniem, którzy mylą Jarosława z Lechem (chodzi o ich funkcje) - brzmi to jak kiepski żart, prawda? Albo podniecają się tym, że wreszcie przestępcom PiS chce konfiskować majątki, lub od czasu do czasu przebąkuje o przywróceniu kary śmierci. Żenada kompletna, bo właśnie przez takich ponownie wygrają wybory. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Oni karnie oglądają TRWAM i...obrady Sejmu :- 23.08.07, 21:29 mysląc o majątkach mają przewaznie na mysli cudze ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:48 PiS miał szefów w dziewięciu komisjach sejmowych: Administracji i Spraw Wewnętrznych - Marek Kuchciński (odwołany) Ds. Unii Europejskiej - Karol Karski Finansów Publicznych - Aleksandra Natalli-Świat Gospodarki - Maks Kraczkowski Kultury i Środków Przekazu - Jan Ołdakowski Regulaminowa i Spraw Poselskich - Marek Suski Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztof Jurgiel Spraw Zagranicznych - Paweł Zalewski Ustawodawczej - Wojciech Piotr Szarama www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=57745 Swietny plan, platformersi, szacuneczek :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
szeptana_propaganda Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:51 Nie chroni go immunitet poślubny?? Wredna opozycja, niczego nie potrafi uszanować. Boga w sercu nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:53 Przypomnialo mi sie - Jurgiel-Taxi- służe uprzejmie ojcze dyrektorze! Odpowiedz Link Zgłoś
odpoczywam Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:57 W koncu ktos zauwazyl, ze nie jest to inteligent z Zoliborza.Skad takich do PiS przywiało? Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 18:58 To stara gwardia z PC Elita Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 19:06 tego to chyba z bialostoczczyzny. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: A do odwołania jeszcze....KARSKI :-))) 23.08.07, 19:07 znaczy myslalam o Jurgielu. Karski byl radnym na Zoliborzu. Odpowiedz Link Zgłoś
dr_schab Ludwik leje krokodyle łzy nad "złamaniem zasady... 23.08.07, 19:10 ...parytetu"; kiedy sam - i jego partia - łamie różne zasady to jest OK ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Chryste Panie! 23.08.07, 18:55 Osobnik bez wykształcenia, nieumiejący mówić po polsku (i pewnie w żadnym innym języku) był szefem Komisji Administracji??? Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Chryste Panie! 23.08.07, 19:06 Elity niczego się nie nauczyły a wszystko zapomniały.One nie mają nawet luksusu własnego zdania.Za głupie miłości do głupich ludzi i spraw,głupcy płacą najgłupiej.Usłużny głupiec gorszy jest od wroga,a Kuchcik był takim głupcem. Odpowiedz Link Zgłoś
odpoczywam Re: Chryste Panie! 23.08.07, 19:09 Po tych narkotykach i rock and Rollu to chyba był jakiś satanista czy inny przugłup? Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Chryste Panie! 23.08.07, 19:16 On nawet listy z pogróżkami i mąką kartoflaną wysyłał do siebie!Mali!-zaprawdę mali. Man kann singen,man kann tanzen aber nicht mit Zasrancen! Odpowiedz Link Zgłoś
szeptana_propaganda Re: Chryste Panie! 23.08.07, 19:19 440417mz napisał: > On nawet listy z pogróżkami i mąką kartoflaną wysyłał do siebie!Mali!-zaprawdę > mali. Man kann singen,man kann tanzen aber nicht mit Zasrancen! Ciekawe, czy jak odejdą od wladzy w koncu wyjaśni się kto podłozył bomby w Warszawie na dzien przed wyborami prezydenckimi. Przypominam, że Kaczynski wygrał dzięki temu. Oczywiście pomógł mu Tusk - swoją nieudolnością. Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Chryste Panie! 23.08.07, 21:44 wanda43 napisała: > Man kann trinken, PiS kaput! ;-))))) PiS=abfall nach schweinestall!Jedem das Seine.Erpel raus! Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Chryste Panie! 23.08.07, 21:50 Kurde! Niemieckiego nie trenowalam od bodaj 30 lat.A nie mozesz tak po Polsku? Cos tam o swiniach,cos o kazdym innym,cos won? Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Chryste Panie! 23.08.07, 22:08 Gdy piszę po polsku o pisiorach,to Giwi mi wypikowuje kropkami.A gdy napiszę o PiSie per zasrancen to ro przechodzi bez ingerencji.Zadne żaby nie grają tak pięknie jak polskie?Nieprawda. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Chryste Panie! 23.08.07, 21:50 Kurde! Niemieckiego nie trenowalam od bodaj 30 lat.A nie mozesz tak po Polsku? Cos tam o swiniach,cos o kazdym innym,cos won? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych SEJM odzyskany! :o))) 23.08.07, 19:01 Potwierdziły się informacje tvn24.pl - opozycja rozpoczęła odwoływanie szefów sejmowych komisji z PiS. Stanowisko w komisji administracji i spraw wewnętrznych stracił wieczorem Marek Kuchciński. Jego miejsce zajmie Grzegorz Dolniak z PO. Wniosek o odwołanie Kuchcińskiego złożył poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski. Za jego odwołaniem opowiedziało się 20 członków komisji, przeciwko - 5. www.tvn24.pl/12690,1519011,0,1,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
szeptana_propaganda A gdzie się podziała nasza forumowa pisujska 23.08.07, 19:04 pies_na_czarnych napisała: >gromadka? Odpowiedz Link Zgłoś
kon.by.sie.usmial Re: A gdzie się podziała nasza forumowa pisujska 23.08.07, 19:06 szeptana_propaganda napisała: > pies_na_czarnych napisała: > > >gromadka? zdezintegrowała się Odpowiedz Link Zgłoś
szeptana_propaganda zdematerializowała? 23.08.07, 19:08 kon.by.sie.usmial napisał: > szeptana_propaganda napisała: > > > pies_na_czarnych napisała: > > > > >gromadka? > > zdezintegrowała się Prawie nikogo na szaro. Jak dziwnie:DD Odpowiedz Link Zgłoś
kon.by.sie.usmial no wiesz, przecież 23.08.07, 19:12 Fascynująca jest ta dezintegracja zmysłowego poznania, kiedy napotyka brutalną prawdę i czmycha w popłochu, zastępując realność mirażami i budując kruche bufory, mające chronić przed atakami zbyt przerażającej egzystencji! (sygnaturka kikoo) Odpowiedz Link Zgłoś
szeptana_propaganda kikunia wiedziała, kiedy się ulotnić:-) 23.08.07, 19:14 kon.by.sie.usmial napisał: Przeciek? Ciekawe czy Ziobro czy Kaczmarek:-) A może Ryba? Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: A gdzie się podziała nasza forumowa pisujska 23.08.07, 19:10 PiS straci kase i juz wyczuli,ze za pisanie na forum kasy nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
szeptana_propaganda 3-miesięcznych odpraw nie dostaną? I premii?nt 23.08.07, 19:11 wanda43 napisała: > PiS straci kase i juz wyczuli,ze za pisanie na forum kasy nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Z uwagą śledzimy rozwój sytuacji. 23.08.07, 19:38 l.o.r.t.e.a napisał: > I co wam wychodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Z uwagą śledzimy rozwój sytuacji. 23.08.07, 19:42 Szpiclują dla zasady, lubi szef, lubia i oni. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Postawić opozycję pod ścianą w sprawie 23.08.07, 19:44 samorozwiązania sejmu. Albo poprą, i sejm się kończy i te wszystkie cyrki też. Albo nie poprą, to im oddajemy władzę, i ciekawe co z nią zrobią. Odpowiedz Link Zgłoś
szeptana_propaganda Skonczyć ten cyrk? Po co? 23.08.07, 19:46 l.o.r.t.e.a napisał: Nie dobija się kaczek? Pierwsze słyszę. Kaczki to nie konie. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Tu nie chodzi o kaczki, konie i inne zwierzątka. 23.08.07, 19:48 Chodzi o sprawną władzę, sprawny sejm i rząd mający stabilne poparcie w tym sejmie, tak trudno zrozumieć? Odpowiedz Link Zgłoś
szeptana_propaganda przez dwa lata był niestabilny 23.08.07, 19:50 l.o.r.t.e.a napisał: > Chodzi o sprawną władzę, sprawny sejm i rząd mający stabilne > poparcie w tym sejmie, tak trudno zrozumieć? To jak jeszcze pobędzie niestabilny do 7 września to się nic nie stanie. Należy się obywatelom takie odreagowanie. Przez dwa lata oni sobie kpili z nas, teraz my możemy się z nich trochę pośmiać. Są nam to winni. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Przez dwa lata była mało stabilna koalicja, 23.08.07, 19:53 tak jak za rządów SLD-PSL, jak za AWS, teraz nie ma nawet koalicji. A do 7 września, owszem, możecie się bawić, te zabawy Polacy widzą. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Tu nie chodzi o kaczki, konie i inne zwierząt 23.08.07, 19:57 l.o.r.t.e.a napisał: > Chodzi o sprawną władzę, sprawny sejm i rząd mający stabilne > poparcie w tym sejmie, tak trudno zrozumieć? Dopuki chociaz jeden kaczysta bedzie w sejmie to nigdy nie bedzie spokoju. Nie dobijac jednak. Niech sie wykrwawia do ostatniego! Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Postawić opozycję pod ścianą w sprawie 23.08.07, 19:48 Sie nie uda. Narod ma was dosc.Najpierw komisje.Potem to juz tylko osinowy kolek. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Naród, scenariusz z komisjami przed wyborami, 23.08.07, 19:54 przyjmie bardzo źle, jako odwlekanie wyborów i dziwaczną grę opocycji. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Założymy się? Asienka zakład przegrała? 23.08.07, 20:55 l.o.r.t.e.a napisał: > przyjmie bardzo źle, jako odwlekanie wyborów i dziwaczną grę > opocycji. Odpowiedz Link Zgłoś
przemasowski Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 21:00 ...mamlasa odwołali , jaka szkoda:(, a taki był z niego fajny obciągacz Jarka ... Odpowiedz Link Zgłoś
i.12 Re: Kuchcinski odwolany 23.08.07, 22:00 Ważne są zasady: (jak twierdzi PIS) jeśli chodzę się wysr.. z moim psem to wyłącznie pod płot sąsiada Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 [...] 23.08.07, 22:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś