Gość: RobertP
IP: *.pnet.com.pl
17.05.01, 14:56
dopóki nie podbili nas Polanie - byliśmy częścią państwa wielkomorawskiecgo -
pierwszego państwa słowian.
Nie czuję się związany bardziej z Mazowszanami, czy mieszkańcami Podlasia niż
ze Ślązakami.
Dlatego - też chcę mieć jakąś fajną narodowość.
Co wy na to - rodacy Wiślanie.