cat8cat 02.10.07, 20:41 Alek został wykorzystany przez Jarosława Kaczyńskiego jak wcześniej przystawki :)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czapka-nie-widka-online 35%..na dobry poczatek ! PiS to potega ! 02.10.07, 20:53 Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: 35%..na dobry poczatek ! PiS to potega ! 02.10.07, 20:56 Karawana PiS-u jedzie dalej po kolejny wawrzyn.... Odpowiedz Link Zgłoś
porno_owca Re: PiS-owi stale rośnie po debacie jest 35%.. 02.10.07, 20:57 cat8cat napisał: > Alek został wykorzystany przez Jarosława Kaczyńskiego jak wcześniej przystawki > :)))) Alek ma wprawe, bo przez 10 lat nachylal sie wielokrotnie. Dobrze, ze tym razem wydymal go swoj, a nie obcy. Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: PiS-owi stale rośnie po debacie jest 35%.. 02.10.07, 21:06 porno_owca napisał: > cat8cat napisał: > > > Alek został wykorzystany przez Jarosława Kaczyńskiego jak wcześniej przys > tawki > > :)))) > > Alek ma wprawe, bo przez 10 lat nachylal sie wielokrotnie. Dobrze, ze tym razem > wydymal go swoj, a nie obcy. ----------------------------------- trzeźwy polityk rzadko pije piwo, które sobie nawarzył...:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: Czy Wy PiSdzielce nauczycie się czytać? 02.10.07, 21:15 Do kużwy nędzy? "Raport powstał na podstawie sondaży przeprowadzonych od 16 do 30 września na ogólnopolskiej, reprezentatywnej łącznej próbie 4366 osób" Gdzie tu mowa o debacie. Swoją drogą czego od was wymagać skoro psedudoprofesjonalni dziennikarze rozumują jak... Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: Czy Wy PiSdzielce nauczycie się czytać? 02.10.07, 21:21 jola_iza napisała: > Do kużwy nędzy? > "Raport powstał na podstawie sondaży przeprowadzonych od 16 do 30 września na o > gólnopolskiej, reprezentatywnej łącznej próbie 4366 osób" > Gdzie tu mowa o debacie. > Swoją drogą czego od was wymagać skoro psedudoprofesjonalni dziennikarze rozumu > ją jak... ------------------------------------------------------ PiS-owi stale rośnie po debacie jest 35%.. - czytaj ze zrozumieniem :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: Sam czytaj 02.10.07, 21:25 " wynika z podsumowania sondaży Polskiej Grupy Badawczej z II połowy września. Na PiS chciało głosować 35 proc. ankietowanych ." Wiesz co znaczy i jak to się robi" podsumowanie sondaży"? A może to jest niejasne:"Raport powstał na podstawie sondaży przeprowadzonych od 16 do 30" ? Odpowiedz Link Zgłoś
mistrz_ognia a gdy emocje opadna to pisowi opada.... 02.10.07, 21:16 tak jest zawsze.... Odpowiedz Link Zgłoś
rewers10 Re: Przed debatą było 35%, po debacie jest 35%.. 02.10.07, 21:28 rośnie LiD-owi, spada PO Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: Przed debatą było 35%, po debacie jest 35%.. 02.10.07, 21:32 PO ma słabą kampanie .... Odpowiedz Link Zgłoś
obseerwator i co dalej, misu - pysiu 02.10.07, 22:11 35% dla PiS 65% dla calej reszty PiS z kim zrobi koalicję, misiaczku ? Odpowiedz Link Zgłoś
ehehehe Re: i co dalej, misu - pysiu 02.10.07, 23:00 obseerwator napisał: > 35% dla PiS > 65% dla calej reszty > > PiS z kim zrobi koalicję, misiaczku ? koalicję się tworzy... ale po co gdy 35 w 65 jest więcej niż 50 ze 100 Odpowiedz Link Zgłoś
zablokowany1 Kłamiesz..Pisbolszewia ma już 99,95 % 02.10.07, 23:03 cat8cat napisał: > Alek został wykorzystany przez Jarosława Kaczyńskiego jak wcześniej przystawki > :)))) a jak sfałszują wynik wborów to będą mieli 110 % i dopiero Kim Jong Il się zdenerwuje Odpowiedz Link Zgłoś