Dodaj do ulubionych

PiS-owi stale rośnie po debacie jest 35%..

02.10.07, 20:41
Alek został wykorzystany przez Jarosława Kaczyńskiego jak wcześniej przystawki :))))
Obserwuj wątek
    • czapka-nie-widka-online 35%..na dobry poczatek ! PiS to potega ! 02.10.07, 20:53
      • cat8cat Re: 35%..na dobry poczatek ! PiS to potega ! 02.10.07, 20:56
        Karawana PiS-u jedzie dalej po kolejny wawrzyn....
    • porno_owca Re: PiS-owi stale rośnie po debacie jest 35%.. 02.10.07, 20:57
      cat8cat napisał:

      > Alek został wykorzystany przez Jarosława Kaczyńskiego jak wcześniej przystawki
      > :))))

      Alek ma wprawe, bo przez 10 lat nachylal sie wielokrotnie. Dobrze, ze tym razem
      wydymal go swoj, a nie obcy.
      • cat8cat Re: PiS-owi stale rośnie po debacie jest 35%.. 02.10.07, 21:06
        porno_owca napisał:

        > cat8cat napisał:
        >
        > > Alek został wykorzystany przez Jarosława Kaczyńskiego jak wcześniej przys
        > tawki
        > > :))))
        >
        > Alek ma wprawe, bo przez 10 lat nachylal sie wielokrotnie. Dobrze, ze tym razem
        > wydymal go swoj, a nie obcy.
        -----------------------------------
        trzeźwy polityk rzadko pije piwo, które sobie nawarzył...:)))))
    • jola_iza Re: Czy Wy PiSdzielce nauczycie się czytać? 02.10.07, 21:15
      Do kużwy nędzy?
      "Raport powstał na podstawie sondaży przeprowadzonych od 16 do 30 września na ogólnopolskiej, reprezentatywnej łącznej próbie 4366 osób"
      Gdzie tu mowa o debacie.
      Swoją drogą czego od was wymagać skoro psedudoprofesjonalni dziennikarze rozumują jak...
      • cat8cat Re: Czy Wy PiSdzielce nauczycie się czytać? 02.10.07, 21:21
        jola_iza napisała:

        > Do kużwy nędzy?
        > "Raport powstał na podstawie sondaży przeprowadzonych od 16 do 30 września na o
        > gólnopolskiej, reprezentatywnej łącznej próbie 4366 osób"
        > Gdzie tu mowa o debacie.
        > Swoją drogą czego od was wymagać skoro psedudoprofesjonalni dziennikarze rozumu
        > ją jak...
        ------------------------------------------------------
        PiS-owi stale rośnie po debacie jest 35%.. - czytaj ze zrozumieniem :))))
        • jola_iza Re: Sam czytaj 02.10.07, 21:25
          " wynika z podsumowania sondaży Polskiej Grupy Badawczej z II połowy września. Na PiS chciało głosować 35 proc. ankietowanych ."
          Wiesz co znaczy i jak to się robi" podsumowanie sondaży"?
          A może to jest niejasne:"Raport powstał na podstawie sondaży przeprowadzonych od 16 do 30" ?
          • cat8cat PiSowi stale rośnie :))))) 02.10.07, 21:29
            • jola_iza Re: A balonik uciekł i niebieski jest :) 02.10.07, 21:31

    • mistrz_ognia a gdy emocje opadna to pisowi opada.... 02.10.07, 21:16
      tak jest zawsze....
    • masuma Przed debatą było 35%, po debacie jest 35%.. STOI 02.10.07, 21:27
      • rewers10 Re: Przed debatą było 35%, po debacie jest 35%.. 02.10.07, 21:28
        rośnie LiD-owi, spada PO
        • cat8cat Re: Przed debatą było 35%, po debacie jest 35%.. 02.10.07, 21:32
          PO ma słabą kampanie ....
          • obseerwator i co dalej, misu - pysiu 02.10.07, 22:11
            35% dla PiS
            65% dla calej reszty

            PiS z kim zrobi koalicję, misiaczku ?
            • ehehehe Re: i co dalej, misu - pysiu 02.10.07, 23:00
              obseerwator napisał:

              > 35% dla PiS
              > 65% dla calej reszty
              >
              > PiS z kim zrobi koalicję, misiaczku ?

              koalicję się tworzy... ale po co gdy 35 w 65 jest więcej niż 50 ze 100
    • zablokowany1 Kłamiesz..Pisbolszewia ma już 99,95 % 02.10.07, 23:03
      cat8cat napisał:

      > Alek został wykorzystany przez Jarosława Kaczyńskiego jak
      wcześniej przystawki
      > :))))

      a jak sfałszują wynik wborów to będą mieli 110 % i dopiero Kim Jong
      Il się zdenerwuje
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka