piotrgd25
12.11.07, 07:33
rządzącej już niebawem opcji? Okazuje się, że nieprędko! Do koryta dorwali się
szamani, bo ostało się ino rzucanie zaklęć:
"Deklaracja, której ostateczny kształt nadali Zbigniew Chlebowski z PO i
Eugeniusz Grzeszczak z PSL, jest bardzo ogólna. Nie ma nic o programie rządu,
jego priorytetach i wyzwaniach. Dla sygnatariuszy wszystko jest jasne. "Razem
tworzymy lepszą przyszłość. By żyło się lepiej. Wszystkim" - te hasła wyborcze
PO i PSL powtórzono w dokumencie dwukrotnie."