Dodaj do ulubionych

o przyszłości Zarządu TVP

26.08.03, 12:59
O trudnej sztuce odpowiadania na proste pytania.

Igor Janke pyta :"Jeśli na jednym z najbliższych posiedzeń rady padnie
wniosek o odwołanie Roberta Kwiatkowskiego, jak będzie pan głosował?"

Antoni Dragan-przewodniczący rady nadzorczej TVP jasno odpowiada:
"Są dwie płaszczyzny odpowiedzi na to pytanie: wewnętrzna, związana z
jakością zarządzania i efektami, które uzyskuje zarząd kierowany przez
Roberta Kwiatkowskiego, i zewnętrzna, związana z pracami komisji śledczej.
Jego rola w sprawie Rywina musi zostać wyjaśniona. To następuje. Prokuratura
nie postawiła prezesowi telewizji żadnych zarzutów.
Oddałem swój głos na prezesa Kwiatkowskiego w jego wyborze na pierwszą i
drugą kadencję. Nie żałuję tego. Robert Kwiatkowski jest kompetentnym
prezesem, ale świat nie stoi w miejscu, cała TVP potrzebuje nowego impulsu."

No future !

Obserwuj wątek
    • Gość: Tow. K. Re: o przyszłości Zarządu TVP IP: *.tvp.pl 26.08.03, 13:06
      Nie damy skrzywdzić naszego kochanego Prezesa!
      Ch**e precz!
    • lupus.lupus Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:16
      Dragan w końcu wydusza:

      IJ."Gdyby głosowanie było dziś, byłby pan przeciw odwołaniu Kwiatkowskiego?"

      Nadzorca Dragan wydusza:"Głosowania są tajne, ale panu powiem, że tak."


      • kataryna.kataryna Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:58
        lupus.lupus napisał:

        > Dragan w końcu wydusza:
        >
        > IJ."Gdyby głosowanie było dziś, byłby pan przeciw odwołaniu Kwiatkowskiego?"
        >
        > Nadzorca Dragan wydusza:"Głosowania są tajne, ale panu powiem, że tak."



        Powiem panu, że tak, bo Robert jeszcze porządzi więc sobie nie chcę tyłów
        robić. A głosowania i tak są tajne więc kto mnie sprawdzi?
    • kataryna.kataryna Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:17
      Wydaje się, że minister propagandy stołek uratuje. Od dawna zresztą wszystko na
      to wskazywało. Za bardzo jest SLD potrzebny, przecież wkrótce wybory a na
      jesieni trzeba będzie jeszcze raport komisji śledczej relacjonować, potem
      proces Rywina, no i Starachowice i te afery, które SLD zdąży jeszcze zmontować
      przez najbliższe dwa lata. Cała masa brudnej roboty a nikt się do niej lepiej
      niż Robert nie nadaje. Robert i jego wierne hufce - Mariusz Rudnik, Piotr
      Gembarowski, Kamil Durczok i reszta kwiatu polskiego niezależnego, rzetelnego i
      apolitycznego dziennikarstwa.
      • lupus.lupus Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:22
        Teraz nawet zdobył się na humor:

        "Programy informacyjne telewizji publicznej mają dużą oglądalność i
        wiarygodność. Niewątpliwie na tle działania konkurencyjnych mediów można
        postawić im różne zarzuty w konkretnych sprawach i szukać lepszych rozwiązań.
        Ale nie zgodzę się z tezą, że programy telewizji publicznej są niewiarygodne i
        gorzej realizowane. To nie stacja publiczna eksponuje na pierwszym miejscu
        różne sensacje. Informacja nie jest dla nas towarem.:

        tyle nadzorca Dragan

        • kataryna.kataryna Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:31
          lupus.lupus napisał:

          > Teraz nawet zdobył się na humor:
          >
          > "Programy informacyjne telewizji publicznej mają dużą oglądalność i
          > wiarygodność. Niewątpliwie na tle działania konkurencyjnych mediów można
          > postawić im różne zarzuty w konkretnych sprawach i szukać lepszych rozwiązań.
          > Ale nie zgodzę się z tezą, że programy telewizji publicznej są niewiarygodne
          i
          > gorzej realizowane. To nie stacja publiczna eksponuje na pierwszym miejscu
          > różne sensacje. Informacja nie jest dla nas towarem.:


          I tu się z Draganem zgadzam, dla ministra propagandy informacja nie jest
          towarem. Jest walutą. Za stołek i ochronę nią płaci.
      • iznota33 Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 15:38
        tak,tak.za Walendziaka było dobrze, SŁUSZNIE I OBIEKTYWNIE.
        • kataryna.kataryna Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 16:16
          iznota33 napisał:

          > tak,tak.za Walendziaka było dobrze, SŁUSZNIE I OBIEKTYWNIE.


          A co ma do tego Walendziak? Jeśli kiedyś było źle to ma być źle już zawsze? To
          dlaczego SLD obiecywało, że będzie lepiej, zamiast mówić szczerze, że będzie
          tak samo tylko kto inny u koryta? Złe zdanie masz o swoich faworytach jeśli
          uważasz, że jedyne na co ich stać to równanie w dół i konkurowanie z
          poprzednikami o to kto gorszy. Zresztą w tej konkurencji Robert bije
          Walendziaka na głowę, tak skompromitowanego prezesa w III RP jeszcze nie
          mieliśmy.
    • lupus.lupus Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:21
      W końcu Dragan wydusza z siebie:

      IJ :"Gdyby głosowanie było dziś, byłby pan przeciw odwołaniu Kwiatkowskiego?

      Nazdzorca Dragan: "Głosowania są tajne, ale panu powiem, że tak."




    • lupus.lupus Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:25
      I jeszcze jeden dowcip nadzorcy Dragana:

      "Nie chcę używać terminu "polityczne zlecenia". Niczego takiego nie robiliśmy.
      Wracając do pańskiego pierwszego pytania, uważam, że dziś telewizja spełnia
      coraz lepiej zadania telewizji publicznej"

      Ja też mam dziś dobry humor.Może to coś w powietrzu?
      • kataryna.kataryna Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:38
        lupus.lupus napisał:

        > I jeszcze jeden dowcip nadzorcy Dragana:
        >
        > "Nie chcę używać terminu "polityczne zlecenia". Niczego takiego nie
        robiliśmy.



        Nie chcę używać terminu "polityczne zlecenia" bo musiałbym przyznać, że je
        realizujemy. Użyję więc terminu "nic takiego". Otóż "niczego takiego" nie
        robiliśmy.


        > Wracając do pańskiego pierwszego pytania, uważam, że dziś telewizja spełnia
        > coraz lepiej zadania telewizji publicznej"


        A to wszystko dzięki przedefiniowaniu zadań telewizji publicznej. Było kiepsko,
        ale odkąd zarzuciliśmy służenie widzowi rzetelną informacją na rzecz służenia
        Millerowi bezczelną dezinformacją, idzie nam coraz lepiej. Klucz do sukcesu
        leży we właściwym określeniu zadań TVP, dziś mogę powiedzieć, że misja, tak jak
        ją z Robertem rozumiemy, wychodzi nam bardzo dobrze.



        > Ja też mam dziś dobry humor.Może to coś w powietrzu?
    • lupus.lupus Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:32
      Ha! Wreszcie wiemy dlaczego TVP nie pokazała obrzydliwych obrazków z
      Charkowa.Bardzo chciała.To Ci przebrzydli komercyjni nadawcy nie chcieli
      sprzedać materiałow.

      Kłamiecie Dragan! TVP miała tam swoją ekipę.



      IJ. "To mówmy o konkretach. Czy w telewizji publicznej powinna być pokazana
      relacja z kontrowersyjnego zachowania prezydenta RP w Katyniu?"

      Nadzorca Dragan :"W telewizji publicznej powinno się pokazywać wszystkie
      informacje, które ważne są dla społeczeństwa. Nie chcę bronić tej sprawy,
      ale "Wiadomości" obszernie informowały o przebiegu wydarzeń, pokazały
      fotografię z "Gazety Polskiej", nie uzyskały zgody od stacji komercyjnej na
      kupno tych paru ujęć. O tej sprawie, o której pan mówi, rozmawialiśmy na
      posiedzeniu rady nadzorczej i otrzymaliśmy informację, że zaginął (sic!!!)
      materiał z tamtego nagrania."

      :)))

      Zaginął....co za pech.Eee..może przesadzam.Może to zwykły zbieg okoliczności :)

      • kataryna.kataryna Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 13:47
        lupus.lupus napisał:

        > Ha! Wreszcie wiemy dlaczego TVP nie pokazała obrzydliwych obrazków z
        > Charkowa.Bardzo chciała.To Ci przebrzydli komercyjni nadawcy nie chcieli
        > sprzedać materiałow.
        >
        > Kłamiecie Dragan! TVP miała tam swoją ekipę.
        >
        >
        >
        > IJ. "To mówmy o konkretach. Czy w telewizji publicznej powinna być pokazana
        > relacja z kontrowersyjnego zachowania prezydenta RP w Katyniu?"
        >
        > Nadzorca Dragan :"W telewizji publicznej powinno się pokazywać wszystkie
        > informacje, które ważne są dla społeczeństwa. Nie chcę bronić tej sprawy,
        > ale "Wiadomości" obszernie informowały o przebiegu wydarzeń, pokazały
        > fotografię z "Gazety Polskiej", nie uzyskały zgody od stacji komercyjnej na
        > kupno tych paru ujęć. O tej sprawie, o której pan mówi, rozmawialiśmy na
        > posiedzeniu rady nadzorczej i otrzymaliśmy informację, że zaginął (sic!!!)
        > materiał z tamtego nagrania."



        I chciałem jeszcze dodać, że w zaginięciu naszej taśmy maczał palce TVN, to
        spisek obliczony na skompromitowanie rzetelnej i wiarygodnej, no i Najlepszej w
        Europie telewizji. Wiem z wiarygodnego źródła, że TVN wykradł nam kasetę po to,
        żeby się potem pastwić, że tego filmu nie puściliśmy. A my naprawdę chcieliśmy!
        I może kiedyś pokażemy, jak Olek będzie jeszcze Leszkowi podskakiwał taśma może
        się znienacka odnaleźć. W gabinecie prezesa.

    • pokrzywa.pokrzywa Re: o przyszłości Zarządu TVP 26.08.03, 14:19
      lupus.lupus napisał:

      > O trudnej sztuce odpowiadania na proste pytania.
      >
      > Igor Janke pyta :"Jeśli na jednym z najbliższych
      posiedzeń rady padnie
      > wniosek o odwołanie Roberta Kwiatkowskiego, jak będzie
      pan głosował?"
      >
      > Antoni Dragan-przewodniczący rady nadzorczej TVP jasno
      odpowiada:
      > "Są dwie płaszczyzny odpowiedzi na to pytanie:
      wewnętrzna, związana z
      > jakością zarządzania i efektami, które uzyskuje zarząd
      kierowany przez
      > Roberta Kwiatkowskiego, i zewnętrzna, związana z
      pracami komisji śledczej.
      > Jego rola w sprawie Rywina musi zostać wyjaśniona.

      Czyli za wnioskiem.

      > Prokuratura
      > nie postawiła prezesowi telewizji żadnych zarzutów.

      Aczkolwiek przeciw.

      > Oddałem swój głos na prezesa Kwiatkowskiego w jego
      wyborze na pierwszą i
      > drugą kadencję. Nie żałuję tego. Robert Kwiatkowski
      jest kompetentnym
      > prezesem,

      Zdecydowanie za.

      > ale świat nie stoi w miejscu, cała TVP potrzebuje
      nowego impulsu."

      A może przeciw.

      Dragan pokazuje wewnętrzną walkę swoich myśli. Rozwagę i
      dojrzałość w podejmowaniu decyzji w oparciu o geometrię
      Euklidesa czyli wielopłaszczyznowe analizy. A przecież
      wiadomo jak zagłosuje.
      • Gość: b po trzykroć IP: *.biaman.pl 26.08.03, 14:39
        pokrzywa.pokrzywa napisał:


        > Dragan pokazuje wewnętrzną walkę swoich myśli. Rozwagę i
        > dojrzałość w podejmowaniu decyzji w oparciu o geometrię
        > Euklidesa czyli wielopłaszczyznowe analizy. A przecież
        > wiadomo jak zagłosuje.

        Trzy razy "tak"?
    • Gość: babariba oooooo, antykwiatkowskie combo z urlopów wróciło IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 26.08.03, 15:31
      pozdrowienia
      **********
      lupus.lupus napisał:

      > O trudnej sztuce odpowiadania na proste pytania.
      >
      > Igor Janke pyta :"Jeśli na jednym z najbliższych posiedzeń rady padnie
      > wniosek o odwołanie Roberta Kwiatkowskiego, jak będzie pan głosował?"
      >
      > Antoni Dragan-przewodniczący rady nadzorczej TVP jasno odpowiada:
      > "Są dwie płaszczyzny odpowiedzi na to pytanie: wewnętrzna, związana z
      > jakością zarządzania i efektami, które uzyskuje zarząd kierowany przez
      > Roberta Kwiatkowskiego, i zewnętrzna, związana z pracami komisji śledczej.
      > Jego rola w sprawie Rywina musi zostać wyjaśniona. To następuje. Prokuratura
      > nie postawiła prezesowi telewizji żadnych zarzutów.
      > Oddałem swój głos na prezesa Kwiatkowskiego w jego wyborze na pierwszą i
      > drugą kadencję. Nie żałuję tego. Robert Kwiatkowski jest kompetentnym
      > prezesem, ale świat nie stoi w miejscu, cała TVP potrzebuje nowego impulsu."
      >
      > No future !
      >
      • Gość: stendhal Czerwone i czarne IP: *.biaman.pl 26.08.03, 17:20
        kolego sąsiedzie, widzę że i Ty wróciłeś. Sorry, ja juz zapomniałem , dlaczego
        się kiedyś spieraliśmy. Ty byłeś czerwony czy czarny? :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka