Dodaj do ulubionych

Co będzie łaczyć Polańskiego i Kaczyńskiego?

21.03.08, 23:00
Jeżeli kanadyjski gej zrealizuje swoją groźbę, to obydwaj będą unikali
postawienia stopy na amerykańskiej ziemi. Po wyrokach w sprawach związanych z
seksem :)
Kaczyński nie byłby pierwszą głową państwa unikająca Ameryki. Castro, Kadafi...
Obserwuj wątek
    • hummer Zacne grono 21.03.08, 23:03
      Służyć całe życie SZA i tak dostać po lędźwiach?
    • the-skin Re: Co będzie łaczyć Polańskiego i Kaczyńskiego? 22.03.08, 12:14
      czyżby Kaczor przeleciał jakąś (albo jakiegoś)małolate? (małolata?)
      • man_sapiens Re: Co będzie łaczyć Polańskiego i Kaczyńskiego? 22.03.08, 12:36
        > czyżby Kaczor przeleciał jakąś (albo jakiegoś)małolate? (małolata?)

        Nic mi o tym nie wiadomo. Ale jeżeli ten gej wyprocesuje od niego odszkodowanie,
        to będzie miał wyrok bez przyjemności.
    • marouder.eu Dodam Benka XVI, ktory ma sprawe karna.. 22.03.08, 12:23
      ..w USA w zwiazku ze swoim listem, w ktorym nawoluje do ukrywania przed wymiarem
      sprawiedliwosci przypadkow pedofilii wsrod kleru.

      Ze wzgledu na mozliwosc zatrzymania przez policje Beno nie odbyl w 2007 roku
      tzw. pielgrzymki do USA:)
    • zoil44elwer Re: Co będzie łaczyć Polańskiego i Kaczyńskiego? 22.03.08, 12:36
      Polańskiego z Kaczyńskim będzie łączyć niemożność postawienia stopy za
      oceanem.Ale dzieli ich różnica:Polański woli młode dzieci(jak M Jackson),a LK
      lubi starsze panie.
    • ka12332 Re: Co będzie łaczyć Polańskiego i Kaczyńskiego? 22.03.08, 12:51
      tylko patrzeć jak ta para geyów domagać się będzie od prezydenta RP(Skarbu
      Państwa?) np 5 mln $ odszkodowania.



      --
      ksiezapedofile.info/
      • zoil44elwer Re: Co będzie łaczyć Polańskiego i Kaczyńskiego? 22.03.08, 12:58
        A sądy amerykańskie są naprawdę niezawisłe.Tam Ziober czy Ćwiąkała to mogą
        ewentualnie robić(?)tylko za podsądnych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka