Dodaj do ulubionych

Panie Komorowski - jestes Pan prostak....

26.03.08, 21:29
"Jak za każdym razem na zmarłego będziemy robić minutę ciszy, to nie starczy
czasu sejmowego"
www.dziennik.pl/polityka/article143264/Marszalkowi_szkoda_czasu_na_uczczenie_zmarlych.html
Współczuje Pana żonie, współczuje Pana rodzinie, współczuje Pana rodzicom....
Obserwuj wątek
    • ajdija Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 26.03.08, 21:32
      prostak to zbyt łagodne określenie...
    • obraza.uczuc.religijnych Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 26.03.08, 21:34
      Żenada z tym Komorowskim.
    • masuma [...] 26.03.08, 21:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • xx23 [...] 26.03.08, 21:45
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • elena4 Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 26.03.08, 21:46
      Co zrobi? Dwa dni żałoby narodowej po autorytecie narodowym.
      A czego innego po nim sie można było spodziewac niż takiego
      zachowania?
      • andrra Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 27.03.08, 00:19
        wyjątkowy burak i chamidło
        • xx23 Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 27.03.08, 00:33
          Komora Komorowski!
          Nawet nie jestes wart spluniecia!
          • xx23 Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 27.03.08, 00:37

            Panie Komora Komorowski!

            Jesteś pan śmieciem nie wartym nawet splunięcia.
        • kon.by.sie.usmial Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 27.03.08, 13:53
          kikuta, po co stwarzasz sztuczny tłok? Co do Komorowskiego, to
          zachował się wyjątkowo małostkowo; zgadzam się.
      • prawie_magister Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 27.03.08, 13:40
        elena4 napisała:

        > Co zrobi? Dwa dni żałoby narodowej po autorytecie narodowym.
        > A czego innego po nim sie można było spodziewac niż takiego
        > zachowania?
    • donek_z_bagien Prostak to za mało. 27.03.08, 07:51
      Czy obiektywne media z TuskVN , GW napiętnowały słowa marsałka ?Co by się działo
      gdyby tak powiedział np.Dorn ?POyeb to jednak POyeb.
      • kubala11 Re: Prostak to za mało. 27.03.08, 09:10
        donek_z_bagien napisał:

        > Czy obiektywne media z TuskVN , GW napiętnowały słowa marsałka ?Co by się dział
        > o
        > gdyby tak powiedział np.Dorn ?POyeb to jednak POyeb.

        Ponawiam pytanie Donka z bagien. I tak sobie dzisiaj bedę ponawiał, żeby ten
        watek nie spadł za bardzo w dół.:)
        Ktoś wyżej stwierdził, że Komorowski nie jest wart spluniecia. Pełna zgoda.
    • viceversal01 Dopiero dziś to wiesz??? 27.03.08, 08:33
      A cisza w sejmie nad Blidą? był czas i miejsce? SKANDAL.
    • nowytor.nowytor8 Cynizm i prostactwo. 27.03.08, 09:51
      Czy tym głupkom popierającym Peło wydaje się, że da radę o tym zapomnieć? Przy
      każdej okazji będę to przypominał
    • irma223 Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 10:02
      Szczypińska łże - jak zwykle zresztą:

      orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/18B59A22CDED2CFCC12574190012E4AA/$file/11_a_ksiazka.pdf

      To kiedy ten klub PiS miał niby się zwrócić o minutę ciszy?
      Bo w stenogramie tego brak!
      • nowytor.nowytor8 Niech się lepiej sam Komorowski, publicznie 27.03.08, 10:05
        z tego wytłumaczy, bo w tej chwili temu gnojowi mam ochotę napluć w ten kłamliwy
        ryj.
        • venus99 Re: Niech się lepiej sam Komorowski, publicznie 27.03.08, 10:07
          gnojek z kaprawą mordą to ty jesteś pisuarowy fagasie.
          • wos9 Re: Niech się lepiej sam Komorowski, publicznie 27.03.08, 10:20
            venus99 napisał:

            > gnojek z kaprawą mordą to ty jesteś pisuarowy fagasie.
            >
            I patrz, jaki odważny!!! Wirtualnie by napluł...
      • venus99 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 10:05
        oni żyją z kłamstwa i manipulacji.Blida była posłanka.o tym,że
        zamordowana przez PiS nie wspomnę.Andrzejewski był senatorem i to
        jest sprawa senatu a nie sejmu.ujadanie pisuarów jak zawsze bez
        sensu.lepiej niech zrobia kolejny głupawy filmik o
        p.o.prezydenta.znowu sie posmiejemy.
        • kubala11 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 10:10
          venus99 napisał:

          > oni żyją z kłamstwa i manipulacji.Blida była posłanka.

          Była BYłą posłanką, podobnie jak śp.Mazurkiewicz
          o tym,że
          > zamordowana przez PiS nie wspomnę.

          Masz na to dowody to je przedstaw. Nie masz to odszczekaj i pamietaj, net wcale
          nie jest anonimowy i jesli ktoś zechce masz z tego sprawę i leżysz.:))
          • venus99 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 10:37
            otóż pisuarku,
            Blida była b.posłanka.Mazurkiewicz był czynnym senatorem i jest to
            sprawa senatu a nie sejmu.Blida została zamordowana przez pisuarowe
            politykierstwo,kaczą nienawiść,dyletanctwo ministra zerowego.została
            zamordowana przez całą mizerię i miernotę pisuarową.i to jest fakt
            powszechnie znany.w dodatku systematycznie kontynuowany przez taką
            kreaturę jak Kurski czy Karski.
            niczego nie odszczekam.grozić to możesz-taka wasza bolszewicka
            mentalność.nie zapominaj,że możesz jeszcze nasłac na mnie fagasów
            Kamińskiego.
            • kubala11 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 10:46
              No widzisz miernotko*, nie masz żadnych dowodów, dlatego może to mnie sie zachce
              doprowadzić do twojego bankructwa, a może komu innemu. Przyznam, że sprawa jest
              kusząca zobaczyć jak finansujesz tak "ulubiony" przez ciebie Caritas...:))
              * nie lubię używać w stosunku do adwersarzy obraźliwych słów chyba, ze sami zaczną.
              • venus99 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 10:50
                w Polsce głupota jest niestety bezkarna,dyletanctwo Ziobry
                też,podłość Kurskiego także.nic mnie w tym kraju nie zdziwi.
                myslisz,że prokuratura jest w dalszym ciągu dyspozycyjna?
                • kubala11 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 11:18
                  venus99 napisał:


                  > myslisz,że prokuratura jest w dalszym ciągu dyspozycyjna?

                  Nie, teraz nie. Dlatego leżysz...:)))
                  • venus99 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 12:48
                    jestem zmuszony zawiadomić prokuraturę,że pomawiasz ją o
                    stronniczość i dyspozycyjność w czasach rządów ministra zerowego.nie
                    wstyd ci? :)))))))
                    • kubala11 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 13:25
                      venus99 napisał:

                      > jestem zmuszony zawiadomić prokuraturę,że pomawiasz ją o
                      > stronniczość i dyspozycyjność w czasach rządów ministra zerowego.

                      Znowu pudło miernotko. W którym miejscu tak twierdzę? Wskażesz? Udowodnisz?
                      Pewnie tak samo jak to o co sie spieramy...:))

                      PS Cieniutki polemist(k)a z ciebie.
                      PPS Leżysz...:))
                      • venus99 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 13:50
                        cytuję:nie,TERAZ NIE.oczywiście,że teraz nie.ministra zerowego już
                        nie ma.przez poprzednie 2 lata rządów miernot i kryminalistów tak
                        było a więc rzeczywiście masz rację pisząc teraz NIE.
                        najpierw pomyśl a potem pisz.i nie zapominaj o konsekwencjach.
                        poziom polemiki dostosowany do twoich możliwości umysłowych więc
                        rzeczywiście może być kiepski.
                        • kubala11 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 13:54
                          venus99 napisał:

                          > cytuję:nie,TERAZ NIE.oczywiście,że teraz nie

                          Ależ ty jesteś cienias.:))
                          To przedtem były tylko rządy PiS-u? Nie było komunizmu? Nie było Wolińskiej? Nie
                          było Stefana Michnika?
                          Jak udowodnisz, że nie było to wtedy ja przestane cie mieć za jełopka.:))
                          • venus99 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 14:14
                            były rządy komunistów,była Wolińska i popatrz-nie zyskali takiej
                            sławy jak minister zerowy,kretacz i jego usłuzni prokuratorzy.
                            jedyna rzecz jaką możesz zrobić (jak każdy pisuar i radiomaryjny) to
                            pocałować mnie w dupę.jeżeli masz zaświadczenie z sanepidu,że jesteś
                            zdrowy.na umyśle też.a teraz spieprzaj palancie.
                            • kubala11 Re: Szczypińska łże - dowód tutaj: 27.03.08, 14:23
                              venus99 napisał:

                              > były rządy komunistów,była Wolińska i popatrz-nie zyskali takiej
                              > sławy jak minister zerowy,kretacz i jego usłuzni prokuratorzy.
                              > jedyna rzecz jaką możesz zrobić (jak każdy pisuar i radiomaryjny) to
                              > pocałować mnie w dupę.jeżeli masz zaświadczenie z sanepidu,że jesteś
                              > zdrowy.na umyśle też.a teraz spieprzaj palancie.


                              Wodo, masz tutaj przykład języka "młodych, wykształconych, madrych z wielkich
                              miast".:))
                              Zero klasy, zero poziomu, zero argumentacji, zero wychowania, po prostu venus99.:)
        • a-siek Odpowie, nie odpowie, odpowie, nie.... 27.03.08, 10:16
          pozdrawiam Jacusiu :)
          • kubala11 Re: Odpowie, nie odpowie, odpowie, nie.... 27.03.08, 10:18
            a-siek napisała:

            > pozdrawiam Jacusiu :)
            >

            Cześć, Tobie również ślę pozdrowienia i ściskam wirtualnie.:)
    • elfhelm Szczypińska pewnie łże jak bura suka 27.03.08, 10:16
      Słowa pisowskiego posła są tyle warte, co zeszłoroczny śnieg.
      • a-siek Re: Szczypińska pewnie łże jak bura suka 27.03.08, 10:30
        elfhelm napisał:

        > Słowa pisowskiego posła są tyle warte, co zeszłoroczny śnieg.

        ... do dnia w którym przefarbuje się na PO-wca :)
        • elfhelm Re: Szczypińska pewnie łże jak bura suka 27.03.08, 10:32
          Nie uogólniajmy ;)

          Szczypińska to klasyka pisowskiego B.
          • a-siek Re: Szczypińska pewnie łże jak bura suka 27.03.08, 10:49
            elfhelm napisał:

            > Nie uogólniajmy ;)
            >
            > Szczypińska to klasyka pisowskiego B.

            elfhelm napisał:

            > Słowa pisowskiego posła są tyle warte, co zeszłoroczny śnieg.

            Dlaczego piszesz o sobie per MY?
    • berkowicz3 Re:co za bydlo :(:(:( 27.03.08, 10:49

      • elfhelm Re:co za bydlo :(:(:( 27.03.08, 13:01
        Szczypińska jest kobietą. To już wystarczy, by nie określać tej łże-
        podpaski mianem bydła.
        • kubala11 Re:co za bydlo :(:(:( 27.03.08, 13:51
          elfhelm napisał:

          > Szczypińska jest kobietą. To już wystarczy, by nie określać tej łże-
          > podpaski mianem bydła.

          Osiągasz poziom venus czy innych podobnych gorbich, co mi sprawia przykrość gdyż
          dotąd nie zauważyłem żebys był chamem. Dlatego myslę, że sie zreflektujesz i
          przyznasz, że pisałes ten post po wpływem chwilowego wzburzenia na zimną aurę
          tej wiosny...:)
          • elfhelm Re:co za bydlo :(:(:( 27.03.08, 13:53
            Czy to ja nazwałem kogoś bydłem czy raczej przedstawiciel PiS-B tow.
            berkowicz?
            Łże-podpaska nie jest przecież określeniem chamskim.
            • kubala11 Re:co za bydlo :(:(:( 27.03.08, 13:57
              elfhelm napisał:

              > Czy to ja nazwałem kogoś bydłem czy raczej przedstawiciel PiS-B tow.
              > berkowicz?

              No ale Ty przecież jesteś elitą, wykształconym, madrym, z wielkiego miasta,
              młodym etc, dlatego daj mu dobry przykład.

              > Łże-podpaska nie jest przecież określeniem chamskim.

              A jakim?
              • woda.woda Może 27.03.08, 13:59
                zanim innym będziesz kazał dawać dobre przykłady zaczniesz od
                siebie?

                Może ty daj dobry przykład i zwróć uwagę tym, którzy to ubliżają
                Komorowskiemu?

                Lub znajdź w stenogramie sejmu potwierdzenie tego, że PiS wnosił o
                minutę ciszy. Udanego, acz bezowocnego szukania. Szczypińska kłamie.

                • kubala11 Re: Może 27.03.08, 14:03
                  woda.woda napisała:

                  > zanim innym będziesz kazał dawać dobre przykłady zaczniesz od
                  > siebie?
                  >

                  Masz rację, jeśli tylko kiedykolwiek nazwałem Cie Łżepodpaską po stokroć
                  przepraszam!!!:)
                  • woda.woda Słabo. 27.03.08, 14:04
                    Cienias z ciebie
                    • kubala11 Może teraz 27.03.08, 14:06
                      Po tysiąckroć...:))
                      • woda.woda Nie. 27.03.08, 14:08
                        Brzydzę sie takim zakłamaniem, jakie tu prezentujesz.
                        • kubala11 Re: Nie. 27.03.08, 14:10
                          woda.woda napisała:

                          > Brzydzę sie takim zakłamaniem, jakie tu prezentujesz.

                          A Ty? Spojrzałaś w lustro? Moim zdaniem nie, i dlatego nie widzisz belki...:)
                        • a-siek Nie to żebym się czepiała, ale ... 27.03.08, 15:11
                          określenie "zakłamanie" dotyczy pewnego rodzaju zachowań ludzkich.

                          Gdzie Jacuś skłamał w tej dyskusji?
                        • bard333 a postawa Komorowskiego cię nie brzydzi???? 27.03.08, 15:40
                          to bydle jest i tyle! Nie mam podstaw by nie wierzyć dzinnikarzom, a skoro cos takiego poweidział, to jest małym człowieczkiem, który nie szanuje ludzi i nawet po smierci nimi gardzi...

                          POgarda... to jest właśnie to słowo, którym żyją POkraki, tak ich posłowie, jak i wyborcy

                          Nie takie wielkoludy padały, pamietaj o tym, a szacunek należy się każdemu, zwłaszcza po smierci...
              • elfhelm Re:co za bydlo :(:(:( 27.03.08, 13:59
                > > Czy to ja nazwałem kogoś bydłem czy raczej przedstawiciel PiS-B
                tow.
                > > berkowicz?
                >
                > No ale Ty przecież jesteś elitą, wykształconym, madrym, z
                wielkiego miasta,
                > młodym etc, dlatego daj mu dobry przykład.

                I dlatego nikogo nie nazwałem bydłem.


                > > Łże-podpaska nie jest przecież określeniem chamskim.
                >
                > A jakim?

                Wyłącznie ironicznym. I wynikającym tylko z zachowaniem panny
                Szczypińskiej z okresu strajku jej koleżanek po fachu.
                • a-siek Elfhelm 27.03.08, 15:14
                  Nazwij proszę łże-podpaską Szczukę albo posłankę Radziszewską. Już
                  one Ci wytłumaczą, dlaczego nie masz racji twierdząc:

                  > > > Łże-podpaska nie jest przecież określeniem chamskim.
                  > Wyłącznie ironicznym

                  :)))
    • silesiusmonachijski18 Nie tylko prostak i cham, ale tez len i spioch 27.03.08, 13:51
      www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=1585&news_id=187523&scroll_article_id=187523&layout=1&page=text&list_position=1

      grunt, ze jego koryto - po machlojkach przy zakupach broni jao AWS-owski szef
      MON-u (vide sprawa Szeremietiewa) - jest pelne; emeryci moga poczekac; najlepiej
      do smierci
      • venus99 Re: Nie tylko prostak i cham, ale tez len i spioc 27.03.08, 15:01
        jak już krytykujesz prezydenta to nie zapominaj dodawać czegoś o
        dyspepsji o otaczanie się durnymi dworakami.
    • alfa.alfa Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 27.03.08, 14:16
      Wow. Ale wątek zmasakrowany!
    • goldenwomen3 Panie Komorowski jestes Pan prostak nad prostaki 27.03.08, 14:26
      iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1041&Itemid=4


      Takich ludzi mamy w polskim rzadzie.
      • venus99 Re: Panie Komorowski jestes Pan prostak nad pros 27.03.08, 16:03
        zgroza.a przecież mieliśmy Ziobrę niedouczonego aplikanta,krętacza i
        kłamcę,rozbijacza komputerów,Wassermann-żółta rura,proces z
        emerytką,zaburzenia emocjonalne,Leppera-kryminalista i
        gwałciciel,Giertych-już nie wiem co wymieniać bo wszystko było
        cudowne,Jasiński-PZPR,szeregowy żołnierz chodnikowy z 1968
        roku,Fotyga-ta wprawiła w osłupienie pół świata,Gilowska-
        wielbicielka rozmów z SB,Dorn-kynolog,Religa-alkoholik.już mi się
        nie chce kontynuować.
    • polobolo2 Preziu w jednym oredziu obrazil pol swiata 27.03.08, 15:43
      gejow i MERKEL. To ostatnie to kosztowna zabawa dla POLAKOW - WSZYSTKICH!
    • zoil44elwer Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 27.03.08, 15:50

      • sas12 Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 27.03.08, 22:50
        panie Komorowski niech się Pan zrehabilituje i ogłosi świętą Barbarę Blidę.
        • x2468 Re: Panie Komorowski - jestes Pan prostak.... 27.03.08, 23:05
          Pismatolkom Putra tlumaczyl dlaczego nie moze byc minuty ciszy w Sejmie po
          smierci senatora.Czy pismatolki naplujecie Putrze w twarz?
    • basia.basia Było tak... 28.03.08, 02:38
      rano u Olejnik:

      "Monika Olejnik: Czy prawdą jest panie marszałku, że nie chciał pan uczcić
      minutą ciszy śmierci senatora Mazurkiewicza.

      Bronisław Komorowski: Nie, wie pani...

      Monika Olejnik: Pan powiedział, że gdyby czcić każdego to nie starczyłoby czasu...

      Bronisław Komorowski: Bardzo panią proszę żeby tego rodzaju rzeczy, niech pani
      zapyta może pana marszałka Putrę, jakie było jego stanowisko w tej kwestii.
      Marszałek Sejmu zawsze minutą ciszy czci śmierć posła, aktualnego. Pan
      Mazurkiewicz był aktualnym senatorem, będzie uczczony minutą ciszy w Senacie. I
      robienie z tego sprawy jest rzeczą niesmaczną według mnie. Radzę zapytać pana
      marszałka Putry, jakie jego było, z PiS ważnej postaci, jakie było jego
      stanowisko i co tłumaczył własnym kolegom z klubu."
      • ajdija Re: Było tak... 28.03.08, 07:07
        cynizm i małostkowość, podwójnie porażające,
        bo w obliczu śmierci
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka