Dodaj do ulubionych

Wymodlili.

08.06.08, 21:18
Czarni pecha przyniesli :(((
Obserwuj wątek
    • jdbad Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:19
      TFU TFU TFU!
    • e-skin Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:19
      przynieśli pecha Robertowi Kubicy?
    • hummer Przecież Polak strzelił :) 08.06.08, 21:22
      i nawet się nie cieszył...
      • jdbad Re: Przecież Polak strzelił :) 08.06.08, 21:26
        Cicho bądż! :)
      • of.woman.born Wcale tam nie celował... 08.06.08, 21:29

      • e-skin Podolski i Klose to są renegaci!!! zdrajcy!! 08.06.08, 21:35
        • hummer To profesjonaliści 08.06.08, 21:58
          Widziałem jego łzy. Ale co robić taki zawód.
        • dystans4 Z pogardą 08.06.08, 22:53
          Trudno się do tego (wypowiedzi e-skina) odnieść inaczej, niż z
          pogardą. Z głęboką pogardą.
    • ka12332 Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:29
      kapelani przynoszą naszym piłkarzom pecha :(
    • zoro_wieczorowo_poro Heidfeld też jechał długo przed KUbicą :P 08.06.08, 21:30

    • wiewiorzasta Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:31
      Jak q... deszcz dwa lata temu :(
      • pies_na_czarnych Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:33
        Tfuj, tfuj przez lewe ramie.
        • jdbad Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:35
          No właśnie
          pies_na_czarnych napisała:

          > Tfuj, tfuj przez lewe ramie.
        • wiewiorzasta Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:57
          pies_na_czarnych napisała:

          > Tfuj, tfuj przez lewe ramie.

          I przez lewe, i przez prawe, parzyście, nieparzyście i solą posypałam, i kota czarnego wygoniłam do drugiego pokoju... I co jeszcze mogę??? :(
          • jdbad Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:58
            Kot powinien wrócic:)
            • wiewiorzasta Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:03
              jdbad napisała:

              > Kot powinien wrócic:)

              Przylazła przed chwilą, ale akurat Rodżer dał ciała :( Rzuciła okiem i zrozumiała, że musi zostać tam, gdzie telewizora nie ma. Ona mądra kocinka :)
              • jdbad Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:04
                Pod Azincourt też było cięzko:)
                • wiewiorzasta Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:10
                  jdbad napisała:

                  > Pod Azincourt też było cięzko:)

                  Czyżby z powodu braku mojej Kociny??? :)
                  • jdbad Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:12
                    Nie:) tam czarny kot przniosl zwycięstwo Anglikom:)
                    • wiewiorzasta Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:24
                      jdbad napisała:

                      > Nie:) tam czarny kot przniosl zwycięstwo Anglikom:)

                      mUndrzejsza już jestem :) Ale co Polska, to nie Anglia.
                      • jdbad Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:25
                        Niestety:(
    • l.george.l Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:36
      Gdyby mieli Matkę Boską na koszulkach, szło by lepiej. Zatrzymała Szwedów,
      zatrzymałaby i Niemca.
    • ka12332 Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:43
      dobrze że Kubica nie ma kapelana -specjalisty od Formuły 1 :)))
    • nonno1 Re: Uszło powietrze z balonu 08.06.08, 21:51
      zarozumialstwa i fałszywych nadziei podgrzewanych na 1000 sposobów
      przez wszystkie media.
      Czy wśród setek wypowiedzi i komentarzy można było znaleźć choć
      kilka trzeźwo oceniających stosunek sił i umiejętności?
      • wiewiorzasta Re: Uszło powietrze z balonu 08.06.08, 22:11
        nonno1 napisał:

        > zarozumialstwa i fałszywych nadziei podgrzewanych na 1000 sposobów
        > przez wszystkie media.
        > Czy wśród setek wypowiedzi i komentarzy można było znaleźć choć
        > kilka trzeźwo oceniających stosunek sił i umiejętności?

        Dziesiątki. Przerzuć się na media, porzuć merdia! :)
    • ka12332 Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:14
      a czy taki niedietetyczny ksiądz mógł przynieśc farta naszej reprezentacji ?
      www.tvn24.pl/12694,1552562,0,1,wiadomosc.html
    • jupiss Gdzie jest Czyniący Cuda ?! 08.06.08, 22:29
      Do roboty leniu ! :P
      --
      • hrabia.m.c Re: Gdzie jest Czyniący Cuda ?! 08.06.08, 22:31
        Pan B. ma w dupie naszych księży,jakoś nie mogą sie doprosić
        posłuchania:)))
        • pies_na_czarnych Re: Gdzie jest Czyniący Cuda ?! 08.06.08, 22:37
          Gdzie ta gadzina jest?
          • hrabia.m.c Re: Gdzie jest Czyniący Cuda ?! 08.06.08, 22:39
            On patrzyl czy komuś skrobanki nie robią
          • x2468 Re: Gdzie jest Czyniący Cuda ?! 08.06.08, 23:00
            Na trybunie w Klagenfurcie.Spiewal Mazurka na melodie Deutschland,Deutschland
            über alles.Dobrze mu szlo.Lepiej od hymnu Wolski.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka