pies_na_czarnych 08.06.08, 21:18 Czarni pecha przyniesli :((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hummer To profesjonaliści 08.06.08, 21:58 Widziałem jego łzy. Ale co robić taki zawód. Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Z pogardą 08.06.08, 22:53 Trudno się do tego (wypowiedzi e-skina) odnieść inaczej, niż z pogardą. Z głęboką pogardą. Odpowiedz Link Zgłoś
ka12332 Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:29 kapelani przynoszą naszym piłkarzom pecha :( Odpowiedz Link Zgłoś
jdbad Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:35 No właśnie pies_na_czarnych napisała: > Tfuj, tfuj przez lewe ramie. Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:57 pies_na_czarnych napisała: > Tfuj, tfuj przez lewe ramie. I przez lewe, i przez prawe, parzyście, nieparzyście i solą posypałam, i kota czarnego wygoniłam do drugiego pokoju... I co jeszcze mogę??? :( Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:03 jdbad napisała: > Kot powinien wrócic:) Przylazła przed chwilą, ale akurat Rodżer dał ciała :( Rzuciła okiem i zrozumiała, że musi zostać tam, gdzie telewizora nie ma. Ona mądra kocinka :) Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:10 jdbad napisała: > Pod Azincourt też było cięzko:) Czyżby z powodu braku mojej Kociny??? :) Odpowiedz Link Zgłoś
jdbad Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:12 Nie:) tam czarny kot przniosl zwycięstwo Anglikom:) Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:24 jdbad napisała: > Nie:) tam czarny kot przniosl zwycięstwo Anglikom:) mUndrzejsza już jestem :) Ale co Polska, to nie Anglia. Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:36 Gdyby mieli Matkę Boską na koszulkach, szło by lepiej. Zatrzymała Szwedów, zatrzymałaby i Niemca. Odpowiedz Link Zgłoś
ka12332 Re: Wymodlili. 08.06.08, 21:43 dobrze że Kubica nie ma kapelana -specjalisty od Formuły 1 :))) Odpowiedz Link Zgłoś
nonno1 Re: Uszło powietrze z balonu 08.06.08, 21:51 zarozumialstwa i fałszywych nadziei podgrzewanych na 1000 sposobów przez wszystkie media. Czy wśród setek wypowiedzi i komentarzy można było znaleźć choć kilka trzeźwo oceniających stosunek sił i umiejętności? Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Uszło powietrze z balonu 08.06.08, 22:11 nonno1 napisał: > zarozumialstwa i fałszywych nadziei podgrzewanych na 1000 sposobów > przez wszystkie media. > Czy wśród setek wypowiedzi i komentarzy można było znaleźć choć > kilka trzeźwo oceniających stosunek sił i umiejętności? Dziesiątki. Przerzuć się na media, porzuć merdia! :) Odpowiedz Link Zgłoś
ka12332 Re: Wymodlili. 08.06.08, 22:14 a czy taki niedietetyczny ksiądz mógł przynieśc farta naszej reprezentacji ? www.tvn24.pl/12694,1552562,0,1,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: Gdzie jest Czyniący Cuda ?! 08.06.08, 22:31 Pan B. ma w dupie naszych księży,jakoś nie mogą sie doprosić posłuchania:))) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Gdzie jest Czyniący Cuda ?! 08.06.08, 22:37 Gdzie ta gadzina jest? Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: Gdzie jest Czyniący Cuda ?! 08.06.08, 22:39 On patrzyl czy komuś skrobanki nie robią Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Gdzie jest Czyniący Cuda ?! 08.06.08, 23:00 Na trybunie w Klagenfurcie.Spiewal Mazurka na melodie Deutschland,Deutschland über alles.Dobrze mu szlo.Lepiej od hymnu Wolski. Odpowiedz Link Zgłoś