Dodaj do ulubionych

29 września święto narodowe?

14.09.08, 21:35
Czyje? Łatwo zgadnąć. Choć nie wykluczam też uroczystego obchodzenia dnia
urodzin Donka, Chlebusia, Jaruzelskiego Michnika czy Kiszczaka.
Obserwuj wątek
    • alfa.alfa4 29 września. Dzień kapusia? 14.09.08, 21:38
      alfa.alfa4 napisała:

      > Czyje? Łatwo zgadnąć. Choć nie wykluczam też uroczystego obchodzenia dnia
      > urodzin Donka, Chlebusia, Jaruzelskiego Michnika czy Kiszczaka.

      to tak dla podpowiedzi
      • jdbad Re: 29 września. Dzień kapusia? 14.09.08, 21:40
        camille pisarro!
        Chociaż ja go uważam za kłamczucha głównei:(
        • alfa.alfa jdbad = heniuś? 14.09.08, 21:54
          jdbad napisała:

          > camille pisarro!
          > Chociaż ja go uważam za kłamczucha głównei:(
          • jdbad Re: jdbad = heniuś? 14.09.08, 22:06
            Nie, ja tu sobie sama rzepkę skrobię i wiem że on kłaczuch ten
            camille:(
            • alfa.alfa Podpowiem: Dzień Bolka. To takie swojskie 14.09.08, 22:39
              jak pajda chleba ze smalcem
              • etta2 Re: Podpowiem: Dzień Bolka. To takie swojskie 14.09.08, 23:04
                No i fajnie, że pisdactwo obchodzi dzień Bolka. Robicie postępy,
                hahahaha. To jeszcze wyjasnij, co się wyjątkowego zdarzyło w zyciu
                Bolka 29.09? Spłodził kolejne dziecię? Bo Nobla dostał jakoś
                tak...zimą...chyba (o ile dobrze pamiętam). A może sam się urodził
                29.09? A może tobie się coś pop*?
                • alfa.alfa Re: Podpowiem: Dzień Bolka. To takie swojskie 14.09.08, 23:06
                  etta2 napisała:

                  > No i fajnie, że pisdactwo obchodzi dzień Bolka. Robicie postępy,
                  > hahahaha. To jeszcze wyjasnij, co się wyjątkowego zdarzyło w zyciu
                  > Bolka 29.09? Spłodził kolejne dziecię? Bo Nobla dostał jakoś
                  > tak...zimą...chyba (o ile dobrze pamiętam). A może sam się urodził
                  > 29.09? A może tobie się coś pop*?

                  Bolek w jednym szeregu z arabskim terrorystom
                  • elwer-pancerfaust44 Re: Podpowiem: Dzień Bolka. To takie swojskie 15.09.08, 01:10
                    Bolek w jednym szeregu Armii Pokoju z terrorystą i homoseksualistą Jassirem.Brat
                    Jassira ucieszył się na wiadomość o jego chorobie.Arafat zdradził
                    Palestyńczyków,Wałęsa robotników.
                    • kolor Re: Podpowiem: Dzień Bolka. To takie swojskie 15.09.08, 07:52
                      Dziadek ale belkot.

                      Zanim wyslesz swoje pierdy to moze je najpierw przeczytaj.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka