Dodaj do ulubionych

Podatki dzielą SLD

IP: *.elektron.pk.edu.pl 22.10.03, 13:12
Filek - zrób nam dobrze i powieś się sama!
Obserwuj wątek
    • Gość: Rak Re: Podatki dzielą SLD IP: 157.25.139.* 22.10.03, 13:21
      Co zabolało? Podatek powinien być podniesiony, ale tylko dla
      prominentów siedzących na krzesełkach Rządowych oraz poselskich
      od przekroczonego trzymiesięcznego wynagrodzenia pensji i diet i
      diabli wiedzą czego jeszcze, łącznie.
      • Gość: Mala Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: 213.146.57.* 22.10.03, 15:08
        Czy Ty nie wiesz czy nie chcesz wiedzieć, że największe
        pieniądze zbija sie wróżnych spółkach.
        Prezes banku Millenium "zariabia" miesięcznie 350 kawałków.
        Ludzie o których piszesz maja tyle - ale w kilka lat.
        • Gość: adam Re: Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: *.raciborz.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:29
          No to niech sobie zarabia. To wolny kraj.
          A jeżeli Ciebie to boli to ulokuj pieniążki
          w innym banku, tam gdzie prezes zarabia mniej :>
          • Gość: XXX Re: Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: *.acn.waw.pl 22.10.03, 15:50
            Gość portalu: adam napisał(a):

            > No to niech sobie zarabia. To wolny kraj.
            > A jeżeli Ciebie to boli to ulokuj pieniążki
            > w innym banku, tam gdzie prezes zarabia mniej :>
            Nie zarabiałby takich pieniędzy gdyby rózne opłaty były robione
            poprzez kasy a nie poprzez banki.A opłaty w róznej
            wysokosci /30-60zł/za prowadzenie konta przy działalnosci
            gospodarczej to rozbój w biały dzień.Niektórzy mają tylko 4
            operacje w miesiacu itd.Popierajmy dalej banki a one nas
            oskubią z ostatniej koszuli.
          • Gość: Yag Re: Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.03, 16:03
            Nie widzisz czasem czegos niestosownego w podnoszeniu wszystkich
            podatkow jakie sie da (ostatnio: VAT na internet, VAT na
            mieszkania, kolejna oplata "na drogi" w cenie paliwa) po to by
            obnizac je arystokracji managerskiej?
            • Gość: Leon Re: Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: *.fgp.infosat.net / 10.159.37.* / *.fgp.infosat.net 22.10.03, 16:27
              Zaloz firme, zostan prezesem i zarabiaj. Nie narzekaj.
              • Gość: kartofelek POLACZKOWSKIE PIERD....NIE IP: *.aster.pl / 10.64.6.* 22.10.03, 20:13
                Ludzie zajmijcie sie soba, a nie innymi. Typowe polaczkowskie
                gadannie czyli wpierdalanie sie w nie swoje sprawy.
                • Gość: Yag Re: POLACZKOWSKIE PIERD....NIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.03, 21:44
                  Mylisz sie - moje pieniadze sa moja sprawa. A moze uwazasz
                  inaczej? Czyzby, o zgrozo, wlasnosc prywatna nie byla dla Ciebie
                  swieta?

                  Sojusz Liberalno Demokratyczny caly czas (od Belki poczynajac na
                  Hausnerze konczac) dowala przypadkowemu spoleczenstwu ciagle nowe
                  podatki po to by dawac kolejne prezenty republice kolesiow
                  prezesow. Jezeli sytuacja pozwala na ciecia podatkow to powinna
                  byc obnizona np. akcyza na paliwo albo podstawowa stawka VAT'u.
    • Gość: SB-997 Re: Podatki dzielą SLD IP: 80.50.20.* 22.10.03, 14:37
      Gość portalu: Fazi napisał(a):

      > Filek - zrób nam dobrze i powieś się sama!
      SB997 - Filek... Tacy "geniusze", jak ty powinni sami korzystać
      ze swoich rad. Na pewno zrobiliby dobrze Całej Polsce, a w
      szczególności przeciętnym podatnikom. To chyba jedyna logicznie
      myśląca kobieta w SLD! Nie jestem ich zwolennikiem, wręcz
      przeciwnie, ale gdyby w SLD tak zaczęto podchodzić do sytuacji
      gospodarczej, mielibyśmy wreszcie szansę załatać tę dziurę. A
      pewnie i ja zmieniłbym z przyjemnością swój poglad na ich
      politykę. Następnym razem zastanów się, co chcesz napisać, a
      potem dopiero pisz. Nie, jak do tej pory w SLD - odwrotnie.
      • Gość: rydzyk wszyscy mamy takie same żołądki !!! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 14:58
        dlaczego tylko 50%?? państwo powinno zabierać po 100%!!,a
        następnie przydzielać wszystkim obywatelom po 2 koszule rocznie,
        3 kilo kiełbasy miesięcznie,pół litra tygodniowo i tak dalej...
      • Gość: robert Re: Podatki dzielą SLD IP: *.motorola.com 22.10.03, 19:22
        Gość portalu: SB-997 napisał(a):
        [...]
        > Na pewno zrobiliby dobrze Całej Polsce, a w
        > szczególności przeciętnym podatnikom. To chyba jedyna logicznie
        > myśląca kobieta w SLD! [...] ale gdyby w SLD tak zaczęto
        > podchodzić do sytuacji gospodarczej, mielibyśmy wreszcie
        > szansę załatać tę dziurę. [...]

        Pewny jestes ze ich intencja jest tylko zalatanie dziury ?

        Z tego co widze to im wiecej id dasz o tyle wiecej beda chcieli.
        Oni nigly nie zalataja dziury bo sie boja ciac wydatki zeby nie
        stracic glosow w nastepnych glosowaniach.

        Polska jest zbyt opiekunczym panstwem... niestety Polski nie stac
        w tej chwili to, i ciecia sa niezbedne.

        Niestety SDL boi sie tego i nidgy nie zerofmuje wydatkow...
        przekonalismy my sie o tym za Gierka i przekonujemy sie i teraz...
        SLD woli siegnac po wiecej podatkow lub sie bardziej zapozyczyc
        przekazujac koniecznosc reformy/ciecia wydatkow na nastepne zady...
        Tak wlasnie stalo sie z UW, ktora to stracila popularnosc.. bo na
        poczatku podjela samobujcze ktoki po przez rozne niepopularne
        reformy ale jakze konieczne.

        pozdrawiam...
        r.


    • Gość: Edmund Filek bukakke party!!! IP: 130.219.2.* 22.10.03, 15:34
      ;)
    • Gość: ja Re: Podatki dzielą SLD IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.10.03, 15:51
      Już kilka dni temu w innym wątku podana była informacja o tym, że pani Filek
      jest współwłaścicielką zakladu pracy chronionej. Czy ktoś z Krakowa może to
      potwierdzić? Jeżeli to prawda, to pani Filek z całą pewnością nie ma takich
      dużych dochodów na papierze i jeszcze dodatkowo ciągnie kasę z naszych
      podatków na "tworzenie miejsc pracy dla niepełnosprawnych". Łatwo komuś kazać
      płacić wysokie podatki, gdy samemu dostaje się niepodatkowaną wysoką dietę
      poselską (za rozłąkę z rodziną wg p.Filek).
      • Gość: indis Re: Podatki dzielą SLD IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.10.03, 18:11
        Chyba nie włascicielem lecz Przezsem Spółdzieleni Inwalidów, a może to wszystko
        jedno...
        Tu jest więcej
        orka.sejm.gov.pl/OswIVk.nsf/web/081


        A poza tym, nie ma nic przeciwko aby "menedżerowie" państwowego kapitalizmu,
        jak w/w prezes Milenium, płacili 50% PIT. W ogóle takie wynagrodzenie dla
        prezesa państwowej firmy, nie ważne czy nazwiemy ją pp, sp. z o.o., SA,
        Fundacją PolskoNiemieckie Pojednanie, czy jakoś inaczej, takie wynagrodzenie w
        państwowej firmie to zwykłe kradziejstwo.
    • Gość: Kugel Widzieliscie Pania posel Filek na sejm.gov.pl ??? IP: 62.181.161.* 22.10.03, 16:12
      Zdjecie wystarczy za caly komentarz do osoby i dzialalnosci tej
      pani. Polscy wyborcy do niestety stado matolow.
    • Gość: misiek Re: Podatki dzielą SLD IP: 217.153.87.* 22.10.03, 17:46
      Brawo towarzyszko Filek! Jest to jak najbardziej zgodne z
      ideologią tow.tow Lenina,Marksa i Engelsa - tyle tylko , że
      większosć towarzyszy posłów z SLD musiałaby płacić ten podatek.
      Jak można być tak lekkomyślną...
      • Gość: SLD-UPek Stała się rzecz niesłychana! IP: *.czajen.pl 22.10.03, 17:54
        Dotychczas w sprawie podatków byliśmy jednomyślni. Niech płacą inni, tylko nie
        my! Nasz aktyw był na dietach, a diety są nieopodatkowane.
    • Gość: wojtula Głupia Torba sama ma kasy jak lodu to niech sie dzieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 18:05
      robin hood w spodnicy sie znalazl dobic jeszze tych co jeszcze
      cos robia ci co maja placic to i tak juz dawno placa na
      kajmanach.
    • Gość: martin Re: Podatki dzielą SLD IP: *.client.comcast.net 22.10.03, 18:28
      Owszem w Stanach jest kilka progow podatkowych , ale ten
      najwiekszy to 38% Ale zeby zabierac 50% kogos zarobkow to
      czysty absurd!!! No ale maja Polacy na co glosowali!
      • Gość: kaa Re: Podatki dzielą SLD IP: *.musicport.sopot.pl 22.10.03, 18:34
        Tragedia - to że P. Filek mówi bzdury to wie kazdy ekonomista (
        tzw. krzywa Leffera, poza którą już podnoszenie podatków nie
        daje większych kwot do budż. ale nawet je zmniejsza ), ale
        wypowiedzi są przygnębiające, przestaje od pewnego czasu czytać
        posty ale znowu się dałem wciągnąć i niestety nie wytrzymałem i
        musiałem napisać :( Spuścizna komuny nadal daje się we znaki.
        Nie pozdrawiam :(
        • Gość: gosc USA Re: Podatki dzielą SLD IP: *.hrl.com 22.10.03, 18:52
          Oczywiscie to kompletne bzdury Pani Filek, Po prostu on chce ukarac . Prosze powiedziec ile ona jest w stanie sciagnac z tych
          powyzej 250 tys.podatnikow. Popieram MArtina , w USA jst max 38%, ale tzw joint filing , malzenstwo wspolnych dochodow ponad$
          $200 tys na rok jest spory odsetek.
          TAk w Szweccji jest 50% lub nawet wiecej , ale tam rzad placi nawet aliment za ktych ktorzy sie ukrywaja , zreszta kazdy wie jaki
          jest standard zycia w Szwecji w porownaniu z Polska
    • Gość: Toronto Re: Podatki dzielą podatkowych sadystow..? Ciekawe?! IP: *.sympatico.ca 22.10.03, 19:52
      Podatki dziela podatkowych sadystow z SLD-UP? To ciekawe bo
      powinny raczej dzielic ich w kwestich sposobu zagospodarownia
      funduszy przez nie kreaowanych. Tak przynajmniej podpowiada
      zdrowy rozsadek. Podatkow nie tworzy sie dla podatkow. No coz
      jaki narod ktory wybralpasterzy ktorzy je prowadza, tacy i
      pasterze....
      Zycze powodzenia w...polaczki!
    • Gość: Ana Re: Podatki dzielą SLD IP: *.acn.waw.pl 22.10.03, 19:58
      A jaką propozycję ma SLD dla tych co zarabiają 800 zł
      brutto /na rękę 588,29 / czy podatek 19 % to nie za duże
      obciążenie.Może kwota wolna od podatku powinna obowiązywać
      tylko tych, którzy mają do 2000 zł brutto.Tutaj widzę duże pole
      dla działań Ministra Finansów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka