Gość: Fazi IP: *.elektron.pk.edu.pl 22.10.03, 13:12 Filek - zrób nam dobrze i powieś się sama! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rak Re: Podatki dzielą SLD IP: 157.25.139.* 22.10.03, 13:21 Co zabolało? Podatek powinien być podniesiony, ale tylko dla prominentów siedzących na krzesełkach Rządowych oraz poselskich od przekroczonego trzymiesięcznego wynagrodzenia pensji i diet i diabli wiedzą czego jeszcze, łącznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mala Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: 213.146.57.* 22.10.03, 15:08 Czy Ty nie wiesz czy nie chcesz wiedzieć, że największe pieniądze zbija sie wróżnych spółkach. Prezes banku Millenium "zariabia" miesięcznie 350 kawałków. Ludzie o których piszesz maja tyle - ale w kilka lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: *.raciborz.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 15:29 No to niech sobie zarabia. To wolny kraj. A jeżeli Ciebie to boli to ulokuj pieniążki w innym banku, tam gdzie prezes zarabia mniej :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: *.acn.waw.pl 22.10.03, 15:50 Gość portalu: adam napisał(a): > No to niech sobie zarabia. To wolny kraj. > A jeżeli Ciebie to boli to ulokuj pieniążki > w innym banku, tam gdzie prezes zarabia mniej :> Nie zarabiałby takich pieniędzy gdyby rózne opłaty były robione poprzez kasy a nie poprzez banki.A opłaty w róznej wysokosci /30-60zł/za prowadzenie konta przy działalnosci gospodarczej to rozbój w biały dzień.Niektórzy mają tylko 4 operacje w miesiacu itd.Popierajmy dalej banki a one nas oskubią z ostatniej koszuli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yag Re: Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.03, 16:03 Nie widzisz czasem czegos niestosownego w podnoszeniu wszystkich podatkow jakie sie da (ostatnio: VAT na internet, VAT na mieszkania, kolejna oplata "na drogi" w cenie paliwa) po to by obnizac je arystokracji managerskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leon Re: Prezes Millenium = 350.000 miesięcznie ! IP: *.fgp.infosat.net / 10.159.37.* / *.fgp.infosat.net 22.10.03, 16:27 Zaloz firme, zostan prezesem i zarabiaj. Nie narzekaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kartofelek POLACZKOWSKIE PIERD....NIE IP: *.aster.pl / 10.64.6.* 22.10.03, 20:13 Ludzie zajmijcie sie soba, a nie innymi. Typowe polaczkowskie gadannie czyli wpierdalanie sie w nie swoje sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yag Re: POLACZKOWSKIE PIERD....NIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.03, 21:44 Mylisz sie - moje pieniadze sa moja sprawa. A moze uwazasz inaczej? Czyzby, o zgrozo, wlasnosc prywatna nie byla dla Ciebie swieta? Sojusz Liberalno Demokratyczny caly czas (od Belki poczynajac na Hausnerze konczac) dowala przypadkowemu spoleczenstwu ciagle nowe podatki po to by dawac kolejne prezenty republice kolesiow prezesow. Jezeli sytuacja pozwala na ciecia podatkow to powinna byc obnizona np. akcyza na paliwo albo podstawowa stawka VAT'u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SB-997 Re: Podatki dzielą SLD IP: 80.50.20.* 22.10.03, 14:37 Gość portalu: Fazi napisał(a): > Filek - zrób nam dobrze i powieś się sama! SB997 - Filek... Tacy "geniusze", jak ty powinni sami korzystać ze swoich rad. Na pewno zrobiliby dobrze Całej Polsce, a w szczególności przeciętnym podatnikom. To chyba jedyna logicznie myśląca kobieta w SLD! Nie jestem ich zwolennikiem, wręcz przeciwnie, ale gdyby w SLD tak zaczęto podchodzić do sytuacji gospodarczej, mielibyśmy wreszcie szansę załatać tę dziurę. A pewnie i ja zmieniłbym z przyjemnością swój poglad na ich politykę. Następnym razem zastanów się, co chcesz napisać, a potem dopiero pisz. Nie, jak do tej pory w SLD - odwrotnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rydzyk wszyscy mamy takie same żołądki !!! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 14:58 dlaczego tylko 50%?? państwo powinno zabierać po 100%!!,a następnie przydzielać wszystkim obywatelom po 2 koszule rocznie, 3 kilo kiełbasy miesięcznie,pół litra tygodniowo i tak dalej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert Re: Podatki dzielą SLD IP: *.motorola.com 22.10.03, 19:22 Gość portalu: SB-997 napisał(a): [...] > Na pewno zrobiliby dobrze Całej Polsce, a w > szczególności przeciętnym podatnikom. To chyba jedyna logicznie > myśląca kobieta w SLD! [...] ale gdyby w SLD tak zaczęto > podchodzić do sytuacji gospodarczej, mielibyśmy wreszcie > szansę załatać tę dziurę. [...] Pewny jestes ze ich intencja jest tylko zalatanie dziury ? Z tego co widze to im wiecej id dasz o tyle wiecej beda chcieli. Oni nigly nie zalataja dziury bo sie boja ciac wydatki zeby nie stracic glosow w nastepnych glosowaniach. Polska jest zbyt opiekunczym panstwem... niestety Polski nie stac w tej chwili to, i ciecia sa niezbedne. Niestety SDL boi sie tego i nidgy nie zerofmuje wydatkow... przekonalismy my sie o tym za Gierka i przekonujemy sie i teraz... SLD woli siegnac po wiecej podatkow lub sie bardziej zapozyczyc przekazujac koniecznosc reformy/ciecia wydatkow na nastepne zady... Tak wlasnie stalo sie z UW, ktora to stracila popularnosc.. bo na poczatku podjela samobujcze ktoki po przez rozne niepopularne reformy ale jakze konieczne. pozdrawiam... r. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Podatki dzielą SLD IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.10.03, 15:51 Już kilka dni temu w innym wątku podana była informacja o tym, że pani Filek jest współwłaścicielką zakladu pracy chronionej. Czy ktoś z Krakowa może to potwierdzić? Jeżeli to prawda, to pani Filek z całą pewnością nie ma takich dużych dochodów na papierze i jeszcze dodatkowo ciągnie kasę z naszych podatków na "tworzenie miejsc pracy dla niepełnosprawnych". Łatwo komuś kazać płacić wysokie podatki, gdy samemu dostaje się niepodatkowaną wysoką dietę poselską (za rozłąkę z rodziną wg p.Filek). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: indis Re: Podatki dzielą SLD IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.10.03, 18:11 Chyba nie włascicielem lecz Przezsem Spółdzieleni Inwalidów, a może to wszystko jedno... Tu jest więcej orka.sejm.gov.pl/OswIVk.nsf/web/081 A poza tym, nie ma nic przeciwko aby "menedżerowie" państwowego kapitalizmu, jak w/w prezes Milenium, płacili 50% PIT. W ogóle takie wynagrodzenie dla prezesa państwowej firmy, nie ważne czy nazwiemy ją pp, sp. z o.o., SA, Fundacją PolskoNiemieckie Pojednanie, czy jakoś inaczej, takie wynagrodzenie w państwowej firmie to zwykłe kradziejstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kugel Widzieliscie Pania posel Filek na sejm.gov.pl ??? IP: 62.181.161.* 22.10.03, 16:12 Zdjecie wystarczy za caly komentarz do osoby i dzialalnosci tej pani. Polscy wyborcy do niestety stado matolow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: Podatki dzielą SLD IP: 217.153.87.* 22.10.03, 17:46 Brawo towarzyszko Filek! Jest to jak najbardziej zgodne z ideologią tow.tow Lenina,Marksa i Engelsa - tyle tylko , że większosć towarzyszy posłów z SLD musiałaby płacić ten podatek. Jak można być tak lekkomyślną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SLD-UPek Stała się rzecz niesłychana! IP: *.czajen.pl 22.10.03, 17:54 Dotychczas w sprawie podatków byliśmy jednomyślni. Niech płacą inni, tylko nie my! Nasz aktyw był na dietach, a diety są nieopodatkowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtula Głupia Torba sama ma kasy jak lodu to niech sie dzieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 18:05 robin hood w spodnicy sie znalazl dobic jeszze tych co jeszcze cos robia ci co maja placic to i tak juz dawno placa na kajmanach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martin Re: Podatki dzielą SLD IP: *.client.comcast.net 22.10.03, 18:28 Owszem w Stanach jest kilka progow podatkowych , ale ten najwiekszy to 38% Ale zeby zabierac 50% kogos zarobkow to czysty absurd!!! No ale maja Polacy na co glosowali! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaa Re: Podatki dzielą SLD IP: *.musicport.sopot.pl 22.10.03, 18:34 Tragedia - to że P. Filek mówi bzdury to wie kazdy ekonomista ( tzw. krzywa Leffera, poza którą już podnoszenie podatków nie daje większych kwot do budż. ale nawet je zmniejsza ), ale wypowiedzi są przygnębiające, przestaje od pewnego czasu czytać posty ale znowu się dałem wciągnąć i niestety nie wytrzymałem i musiałem napisać :( Spuścizna komuny nadal daje się we znaki. Nie pozdrawiam :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc USA Re: Podatki dzielą SLD IP: *.hrl.com 22.10.03, 18:52 Oczywiscie to kompletne bzdury Pani Filek, Po prostu on chce ukarac . Prosze powiedziec ile ona jest w stanie sciagnac z tych powyzej 250 tys.podatnikow. Popieram MArtina , w USA jst max 38%, ale tzw joint filing , malzenstwo wspolnych dochodow ponad$ $200 tys na rok jest spory odsetek. TAk w Szweccji jest 50% lub nawet wiecej , ale tam rzad placi nawet aliment za ktych ktorzy sie ukrywaja , zreszta kazdy wie jaki jest standard zycia w Szwecji w porownaniu z Polska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toronto Re: Podatki dzielą podatkowych sadystow..? Ciekawe?! IP: *.sympatico.ca 22.10.03, 19:52 Podatki dziela podatkowych sadystow z SLD-UP? To ciekawe bo powinny raczej dzielic ich w kwestich sposobu zagospodarownia funduszy przez nie kreaowanych. Tak przynajmniej podpowiada zdrowy rozsadek. Podatkow nie tworzy sie dla podatkow. No coz jaki narod ktory wybralpasterzy ktorzy je prowadza, tacy i pasterze.... Zycze powodzenia w...polaczki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ana Re: Podatki dzielą SLD IP: *.acn.waw.pl 22.10.03, 19:58 A jaką propozycję ma SLD dla tych co zarabiają 800 zł brutto /na rękę 588,29 / czy podatek 19 % to nie za duże obciążenie.Może kwota wolna od podatku powinna obowiązywać tylko tych, którzy mają do 2000 zł brutto.Tutaj widzę duże pole dla działań Ministra Finansów. Odpowiedz Link Zgłoś