Dodaj do ulubionych

Szanowni Forumowicze

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 12:48
Od wczoraj jestem obiektem kpin i - nie waham się użyć tego słowa -
bezwzględnej nagonki. Pragnę oświadczyć, że jest to wynikiem nieporozumienia
a raczej świadomego przekłamania w mediach moich słów. Otóż na uwagę pana
redaktora Michnika o kolorowych skarpetkach odpowiedziałam "mówi się, że
wpadały w beż" a nie, jak relacjonowały media "mówi się, że pedały też". Jako
przedstawicielka formacji, która wysoko stawia poprzeczkę etyczną (oraz
wszystkie inne poprzeczki) jestem ostatnią osobą, którą można posądzać o
nieżyczliwy - nomen omen - stosunek do mniejszości seksualnych (oraz
wszystkich innych mniejszości).

Brutalna nagonka prywatnych mediów jest zemstą za moje bezkompromisowe
dociekanie prawdy i próbą odwrócenia uwagi od poczynionych przeze mnie
ustaleń kluczowych dla wyjaśnienia afery Rywina, by wspomnieć tylko obalenie
mitu o "chińskim murze" w Agorze. Nie mam cienia wątpliwości iż ponieważ moje
dążenie do prawdy zagraża interesom mediów prywatnych, postanowiono
skompromitować moją osobę, manipulując i przeinaczając moje wypowiedzi.

A wszystkim tym, którzy się tu na mnie wyżywają, chcę powiedzieć, że nie
jesteście mnie w stanie obrazić bo trzeba mieć klasę do tego. A jak żeście
nie zrozumieli to dodam jeszcze, że chwała nam i naszym kolegom, ch.je - bez
względu na orientację - precz!
Obserwuj wątek
    • Gość: brzytwa Re: Szanowni Forumowicze IP: *.pcz.czest.pl 23.10.03, 13:03
      E tam, nie wierze, ze to naprawde Pani. Ale jesli to rzeczywiscie Pani,
      to wydaje mi sie, ze ta linia obrony sie nie sprawdzi. Coz, popelnila
      pani niewybaczalny blad polityczny. Przeciez dla wspolczesnej lewicy
      pederasci i inni zboczency to zelazny elektorat. W dodatku robi to Pani
      w chwili, kiedy p. starsi koledzy umizguja sie do tego elektoratu.
      Chcac zachowac wiarygodnosc i zadowolic osobnikow z defektami genetycznymi
      beda musieli pania ukatrupic politycznie.
      • Gość: Anita Błochowiak Re: Szanowni Forumowicze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 13:17
        Gość portalu: brzytwa napisał(a):

> E tam, nie wierze, ze to naprawde Pani. Ale jesli to rzeczywiscie Pani,
        > to wydaje mi sie, ze ta linia obrony sie nie sprawdzi. Coz, popelnila
        > pani niewybaczalny blad polityczny. Przeciez dla wspolczesnej lewicy
        > pederasci i inni zboczency to zelazny elektorat. W dodatku robi to Pani
        > w chwili, kiedy p. starsi koledzy umizguja sie do tego elektoratu.
        > Chcac zachowac wiarygodnosc i zadowolic osobnikow z defektami genetycznymi
        > beda musieli pania ukatrupic politycznie.

Proszę Pana, to ja. Uznałam, że po tym wszystkim co się o mnie wypisuje moim
        obowiązkiem jest zareagować, dla dobra lewicy i naszego programu walki o
        równouprawnienie "sypiających inaczej" (czy jakoś tak). To nie jest, proszę
        Pana, moja linia obrony, to jest prawda materialna, te "pedały" to nie było
        moje przejęzyczenie tylko Wasze przesłyszenie.

Miło mi, że Pan się troszczy o moją polityczną karierę, wczoraj wieczorem
        rozmawiałam z sekretarzem Dyduchem i powzięłam formalną wiadomość, iż moje
        dalsze losy wschodzącej gwiazdy schodzącej partii są niezagrożone, ustaliliśmy
        iż moi koledzy się ode mnie zdecydowanie odetną a ja odetnę się od tej
        wypowiedzi, w końcu kto będzie o niej pamiętał za dwa lata? Nikt, bo proszę
        Pana, pedały się polityką nie interesują, za rok wznowię kampanię "Załóż gumę
        na instrument" i to załatwi sprawę.

• Gość: brzytwa Re: Szanowni Forumowicze IP: *.pcz.czest.pl 23.10.03, 13:36
          Gość portalu: Anita Błochowiak napisał(a):

> ja odetnę się od tej
          > wypowiedzi, w końcu kto będzie o niej pamiętał za dwa lata? Nikt, bo proszę
          > Pana, pedały się polityką nie interesują, za rok wznowię kampanię "Załóż gumę
          > na instrument" i to załatwi sprawę.

Rozumiem teraz dlaczego lewica tak w Pania inwestuje. Rzeczywiscie, pomimo
          mlodego wieku, widac ze wie juz Pani o co chodzi w polityce. Nie podzielam
          jednak Pani optymizmu co do pamietliwosci pederastow. Mysle, ze dla nich to
          bedzie pierwszorzedna sprawa i jeszcze za 20 lat to Pani wypomna.

• Gość: Anita Błochowiak Re: Szanowni Forumowicze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 13:53
            Gość portalu: brzytwa napisał(a):

> Gość portalu: Anita Błochowiak napisał(a):
            >
            > > ja odetnę się od tej
            > > wypowiedzi, w końcu kto będzie o niej pamiętał za dwa lata? Nikt, bo prosz
            > ę
            > > Pana, pedały się polityką nie interesują, za rok wznowię kampanię "Załóż g
            > umę
            > > na instrument" i to załatwi sprawę.
            >
            > Rozumiem teraz dlaczego lewica tak w Pania inwestuje. Rzeczywiscie, pomimo
            > mlodego wieku, widac ze wie juz Pani o co chodzi w polityce.

Miło słyszeć, rzeczywiście, bardzo się staram a jako osoba wyjątkowo pojętna
            szybko się uczę i potrafię się znaleźć w każdej sytuacji, czy to zakładanie
            prezerwatywy na banana, czy podwójnego nelsona redaktorowi Michnikowi.

Nie podzielam
            > jednak Pani optymizmu co do pamietliwosci pederastow. Mysle, ze dla nich to
            > bedzie pierwszorzedna sprawa i jeszcze za 20 lat to Pani wypomna.

Proszę Pana, kto wie co będzie za 20 lat? Ja się do żadnych poglądów nie
            przywiązuję, nie wyjdzie z pedałami to się na coś innego przerzucę, w końcu
            jest tyle tematów gdzie moja lewicowa wrażliwość się przyda. Ot, na przykład
            kaleki, może się kalekami zajmę, też są dyskryminowane. Z tolerancją dla
            murzynów, cyganów, ruskich czy żółtków też u nas kiepsko więc i tu mam wiele do
            zrobienia.

• Gość: Lew Andowski Re: Szanowni Forumowicze IP: 217.98.232.* 23.10.03, 13:19
      Potwierdzam słowa pani poseł Błochowiak. Jako jedna z dwóch osób, które
      dochodzą do wykrycia prawdziwych wydarzeń, które miały miejsce w przeciągu tych
      kilku kluczowych miesięcy, stała wraz z tą drugą osobą, której nazwiska nie
      trzeba tutaj wymieniać, obiektem podłych manipulacji mediów prywatnych. Ta
      druga osoba (której nazwiska nie trzeba wymieniać, bo to skromny śledczy, który
      nie liczy na rozgłos, w odróżnieniu od awanturników Rokity i Ziobry) także
      stała się obiektem kpin na tym forum, pomimo wykrycia faktów o wiele bardziej
      znaczących niż ta sławna już rozmowa czysto biznesowa. Wystarczy wspomnieć
      chociażby o wykryciu niedopuszczalnych nacisków na konstytucyjny rząd IIIRP,
      jakich dopuścił się niejaki Dennis Berry, czy wspólne spotkania prowodyra całej
      sytuacji biznesowej z redaktorem naczelnym gazety o przeciwnym kursie
      politycznym.

Potwierdzam więc wersję pani Anity, bo oczywista jest jej logika w tej
      sytuacji. Nie rozumiem natomiast, dlaczego dajecie się wodzić za nos w tej
      sprawie, jak i w każdej innej dotyczącej rozmowy biznesowej. Stąd właśnie
      wynika bagatelizowanie faktów, które przedstawiliśmy wyżej, pomimo że
      wykazaliśmy, expressis verbis, całą prawdę.

• oszolom.z.radia.maryja Re: Szanowni Forumowicze 23.10.03, 13:52
      Kurde! czytam i oczom nie wierzę..nie mogę powstrzymać się od śmiechu...
      samokrytyka jak za "starych dobrych czasów" sądząć po tyllu w jakim pani
      napisała tę samokrytykę wnioskuję ze zżynała pani z Gomułki...on też się kajał
      z powodu prawicowego odchylenia..wróżę pani wielką karierę...myślę że zboczki
      wybaczą pani te "fopa" i dzięki ich glosom znajdzie sie pani w europarlamencie
      na zasłużonej aczkowliek przedwczesnej emeryturze politycznej
      • Gość: Anita Błochowiak Re: Szanowni Forumowicze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 14:01
        oszolom.z.radia.maryja napisał:

> Kurde! czytam i oczom nie wierzę..nie mogę powstrzymać się od śmiechu...
        > samokrytyka jak za "starych dobrych czasów" sądząć po tyllu w jakim pani
        > napisała tę samokrytykę wnioskuję ze zżynała pani z Gomułki...on też się
        kajał
        > z powodu prawicowego odchylenia..wróżę pani wielką karierę...myślę że zboczki
        > wybaczą pani te "fopa" i dzięki ich glosom znajdzie sie pani w
        europarlamencie
        > na zasłużonej aczkowliek przedwczesnej emeryturze politycznej

Szanowny Panie Oszołomie, nie rozumiem Pańskiego zdziwienia. Przecież już
        niejednokrotnie udowadnialiśmy iż nasza partia, jak żadna inna, potrafi
        przyznać się do błędu, zwłaszcza jeśli to błąd prywatnych mediów
        relacjonujących posiedzenie komisji. Ja naprawdę nie mam sobie nic do
        zarzucenia, zostałam źle zrozumiana i najbardziej boli, że przez tych, których
        dobro leży mi na sercu bardziej niż moje własne - uciskanych, ciemiężonych,
        dyskryminowanych ludzi w kolorowych skarpetkach. Wpadających w beż.
    • Gość: większość Szanowna Pani A.B. - głowa do góry, nie reagować.. IP: *.Red-81-34-19.pooles.rima-tde.net 23.10.03, 13:58
      ..na zaczepki kundelków. Znaleźli się na nagle "obrońcy" z pod znaku LPR i
      Katoklechistanu! Perfidia, intryganctwo i kunktatorstwo niemniejsze, niż u AM -
      Agoro Mana. Cenimy Panią za prezentowanie przymiotów charakteru diametralnie
      przeciwnych do wyżej wymienionych. Pani urok, wdzięk, inteligencja połączone z
      racjonalnością myślenia wzbudzają zawiść u maluczkich.Serdecznie pozdrawiamy.
      • oszolom.z.radia.maryja Re: Szanowna Pani A.B. - głowa do góry, nie reago 23.10.03, 14:06
        Gość portalu: większość napisał(a):

> ..na zaczepki kundelków. Znaleźli się na nagle "obrońcy" z pod znaku LPR i
        > Katoklechistanu! Perfidia, intryganctwo i kunktatorstwo niemniejsze, niż u
        AM -
        >
        > Agoro Mana. Cenimy Panią za prezentowanie przymiotów charakteru diametralnie
        > przeciwnych do wyżej wymienionych. Pani urok, wdzięk, inteligencja połączone
        z
        > racjonalnością myślenia wzbudzają zawiść u maluczkich.Serdecznie pozdrawiamy.

-lizus!
        • Gość: ten sam Re: Szanowna Pani A.B. - głowa do góry, nie reago IP: *.Red-81-34-19.pooles.rima-tde.net 23.10.03, 14:14
          oszolom.z.radia.maryja napisał:

> Gość portalu: większość napisał(a):
          >
          > > ..na zaczepki kundelków. Znaleźli się na nagle "obrońcy" z pod znaku LPR i
          >
          > > Katoklechistanu! Perfidia, intryganctwo i kunktatorstwo niemniejsze, niż u
          >
          > AM -
          > >
          > > Agoro Mana. Cenimy Panią za prezentowanie przymiotów charakteru diametraln
          > ie
          > > przeciwnych do wyżej wymienionych. Pani urok, wdzięk, inteligencja połączo
          > ne
          > z
          > > racjonalnością myślenia wzbudzają zawiść u maluczkich.Serdecznie pozdrawia
          > my.
          >
          > -lizus!

Drogi pobratymcu duchowy...jeżelim lizus, to lizus superrekordzista, bo z
          językiem ponad 3000 km długim. Ciebie też pozdrawiam - bez lizania, jednak.
      • Gość: Anita Błochowiak Re: Szanowna Pani A.B. - głowa do góry, nie reago IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 14:12
        Gość portalu: większość napisał(a):

> ..na zaczepki kundelków. Znaleźli się na nagle "obrońcy" z pod znaku LPR i
        > Katoklechistanu! Perfidia, intryganctwo i kunktatorstwo niemniejsze, niż u
        AM -
        >
        > Agoro Mana. Cenimy Panią za prezentowanie przymiotów charakteru diametralnie
        > przeciwnych do wyżej wymienionych. Pani urok, wdzięk, inteligencja połączone
        z
        > racjonalnością myślenia wzbudzają zawiść u maluczkich.Serdecznie pozdrawiamy.

Jestem wzruszona. Zgadzam się z Panem, że te ataki na moją osobę są częścią
        planu katolickiego kleru usiłującego storpedować wysiłki postępowej lewicy na
        rzecz zniesienia wszelkiej dyskryminacji. Miło słyszeć, że są jeszcze ludzie,
        którzy potrafią docenić skromność, obowiązkowość, lojalność oraz dążenie do
        prawdy. Wczorajszy dzień był dla mnie wyjątkowo trudny, już rano w korytarzu
        redaktor Michnik podszedł do mnie i powiedział "No co, mała, nie ma tej od
        qurwików to ty biedna będziesz bo się dzisiaj na damski boks nastawiłem",
        trochę mnie to wybiło z rytmu ale uważam, że do końca zachowałam trzeźwość
        umysłu i jak zawsze pomogłam znacząco zbliżyć się do prawdziwej prawdy o
        rzekomej aferze rzekomego Rywina, po wczorajszym dniu chyba nikt już nie ma
        wątpliwości jaką perfidną grę prowadzi Agora i Adam Michnik oraz kto za tym
        stoi.
        • Gość: naszość Re: Szanowna Pani A.B. - głowa do góry, nie reago IP: *.Red-81-34-19.pooles.rima-tde.net 23.10.03, 14:18

> Gość portalu: większość napisał(a):
          >
          > > ..na zaczepki kundelków. Znaleźli się na nagle "obrońcy" z pod znaku LPR i
          >
          > > Katoklechistanu! Perfidia, intryganctwo i kunktatorstwo niemniejsze, niż u
          >
          > AM -
          > >
          > > Agoro Mana. Cenimy Panią za prezentowanie przymiotów charakteru diametraln
          > ie
          > > przeciwnych do wyżej wymienionych. Pani urok, wdzięk, inteligencja połączo
          > ne
          > z
          > > racjonalnością myślenia wzbudzają zawiść u maluczkich.Serdecznie pozdrawia
          > my.
          >
          >
          >
          > Jestem wzruszona. Zgadzam się z Panem, że te ataki na moją osobę są częścią
          > planu katolickiego kleru usiłującego storpedować wysiłki postępowej lewicy na
          > rzecz zniesienia wszelkiej dyskryminacji. Miło słyszeć, że są jeszcze ludzie,
          > którzy potrafią docenić skromność, obowiązkowość, lojalność oraz dążenie do
          > prawdy. Wczorajszy dzień był dla mnie wyjątkowo trudny, już rano w korytarzu
          > redaktor Michnik podszedł do mnie i powiedział "No co, mała, nie ma tej od
          > qurwików to ty biedna będziesz bo się dzisiaj na damski boks nastawiłem",
          > trochę mnie to wybiło z rytmu ale uważam, że do końca zachowałam trzeźwość
          > umysłu i jak zawsze pomogłam znacząco zbliżyć się do prawdziwej prawdy o
          > rzekomej aferze rzekomego Rywina, po wczorajszym dniu chyba nikt już nie ma
          > wątpliwości jaką perfidną grę prowadzi Agora i Adam Michnik oraz kto za tym
          > stoi.

Milutki z pod ksywy "Anita Błochowiak", a wielki Agoro Man nie zaproponował Ci
          pisania wstępniaków w swojej gadzinówce?
          • Gość: Anita Błochowiak Re: Szanowni Forumowicze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 14:53
            Gość portalu: kabotyna.kabotyna napisał(a):

> maksimum napisał:
            >
            > > Gość portalu: Adam napisał(a):
            > >
            > > > Anito Błochowiak Cipalska kto ty jestes ??\\
            > >
            > > To moze byc nowy nick Kataryny.
            > Kataryna jest za cienki na takie numery, a poza tym nie ma czasu - zarabia na
            > życie wychodki sprzątając.

Ma Pan rację, jestem niepowtarzalna i byle kto mnie nie jest w stanie podrobić,
            a tę całą katarynę to ja nosem wciągam.
            • Gość: Goni Pielęgniarza Re: Szanowni Forumowicze IP: *.Red-81-34-19.pooles.rima-tde.net 23.10.03, 14:56

> Gość portalu: kabotyna.kabotyna napisał(a):
              >
              > > maksimum napisał:
              > >
              > > > Gość portalu: Adam napisał(a):
              > > >
              > > > > Anito Błochowiak Cipalska kto ty jestes ??\\
              > > >
              > > > To moze byc nowy nick Kataryny.
              > > Kataryna jest za cienki na takie numery, a poza tym nie ma czasu - zarabia
              > na
              > > życie wychodki sprzątając.
              >
              >
              >
              > Ma Pan rację, jestem niepowtarzalna i byle kto mnie nie jest w stanie
              podrobić,
              >
              > a tę całą katarynę to ja nosem
              wciągam.
              A co z tym jego wychodkowym zapaszkiem? Konweniuje?
              • Gość: Anita Błochowiak Re: Szanowni Forumowicze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 14:59
                Gość portalu: Goni Pielęgniarza napisał(a):

>
                > > Gość portalu: kabotyna.kabotyna napisał(a):
                > >
                > > > maksimum napisał:
                > > >
                > > > > Gość portalu: Adam napisał(a):
                > > > >
                > > > > > Anito Błochowiak Cipalska kto ty jestes ??\\
                > > > >
                > > > > To moze byc nowy nick Kataryny.
                > > > Kataryna jest za cienki na takie numery, a poza tym nie ma czasu - za
                > rabia
                > > na
                > > > życie wychodki sprzątając.
                > >
                > >
                > >
                > > Ma Pan rację, jestem niepowtarzalna i byle kto mnie nie jest w stanie
                > podrobić,
                > >
                > > a tę całą katarynę to ja nosem
                >
                wciągam.
                > A co z tym jego wychodkowym zapaszkiem? Konweniuje?

Proszę Pani, to była taka przenośnia, Pani jakaś niezbyt rozgarnięta chyba.
                • basia.basia Droga Anito! 23.10.03, 15:13
                  Tu się nic nie rozumieją na Pani finezyjnych przenośniach.
                  Cóż zrobić, nie każdy ma taki polot jak Pani. A zazdrośników
                  wszędzie pełno. Życzę Pani wiele sukcesów w partyjnej walce
                  o naprawianie naszego biednego kraju. I niech się Pani nic
                  nie przejmuje złośliwościami tych nierozgarniętych (niektórych,
                  zaznaczam) typów. Oni nie dorastają Pani do pięt!
                  • bratek4 Droga wiewiórko 23.10.03, 15:17
                    Basiu, cokolwiek chciałaś powiedzieć, nie było to ani inteligentne, ani
                    dowcipne. To zaszczyt nie rozeznawać się w Twoich bon motach. Może już czas
                    skończyć z gruchaniem o wiewiórkach i łaszeniem się - i pora powrócić do
                    poprzedniego wcielenia?
                    • lupus.lupus Re: Droga wiewiórko 23.10.03, 15:43
                      bratek4 napisał:

> Basiu, cokolwiek chciałaś powiedzieć, nie było to ani inteligentne, ani
                      > dowcipne. To zaszczyt nie rozeznawać się w Twoich bon motach. Może już czas
                      > skończyć z gruchaniem o wiewiórkach i łaszeniem się - i pora powrócić do
                      > poprzedniego wcielenia?

Białostocki gentelman.Połączenie Iwińskiego z Florkiem.
                  • Gość: Anita Błochowiak Re: Droga Anito! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 15:20
                    basia.basia napisała:

> Tu się nic nie rozumieją na Pani finezyjnych przenośniach.
                    > Cóż zrobić, nie każdy ma taki polot jak Pani. A zazdrośników
                    > wszędzie pełno. Życzę Pani wiele sukcesów w partyjnej walce
                    > o naprawianie naszego biednego kraju. I niech się Pani nic
                    > nie przejmuje złośliwościami tych nierozgarniętych (niektórych,
                    > zaznaczam) typów. Oni nie dorastają Pani do pięt!

Szanowna Pani Basiu, bardzo dziękuję za wsparcie, szczególnie cenne, iż od
                    osoby po drugiej stronie politycznej sceny. Uważam, że wszyscy powinniśmy
                    prezentować taką postawę jak Pani, bo przecież nawet mimo odmiennych poglądów
                    można się szanować.
                    • bratek4 Anita sprzeniewierzona 23.10.03, 15:23
                      > Szanowna Pani Basiu, bardzo dziękuję za wsparcie, szczególnie cenne, iż od
                      > osoby po drugiej stronie politycznej sceny. Uważam, że wszyscy powinniśmy
                      > prezentować taką postawę jak Pani, bo przecież nawet mimo odmiennych poglądów
                      > można się szanować.

A, to pani Robocop w SLD jako piąta kolumna robi?
                      • Gość: Anita Błochowiak Re: Anita sprzeniewierzona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 15:25
                        bratek4 napisał:

> > Szanowna Pani Basiu, bardzo dziękuję za wsparcie, szczególnie cenne, iż od
                        >
                        > > osoby po drugiej stronie politycznej sceny. Uważam, że wszyscy powinniśmy
                        > > prezentować taką postawę jak Pani, bo przecież nawet mimo odmiennych poglą
                        > dów
                        > > można się szanować.
                        >
                        > A, to pani Robocop w SLD jako piąta kolumna robi?

Szanowny Panie Bratku, dlaczego Pan mnie Robocopem nazywa? I dlaczego piąta
                        kolumna? Rozumiem, że to o wiele dalej w hierarchii niż pierwszy szereg.
                        Dopiero dopiero piąta?
                      • Gość: kabotyna.kabotyna Re: bratkowa odliczanka IP: *.Red-81-34-19.pooles.rima-tde.net 23.10.03, 15:30
                        bratek4 napisał:

> > Szanowna Pani Basiu, bardzo dziękuję za wsparcie, szczególnie cenne, iż od
                        >
                        > > osoby po drugiej stronie politycznej sceny. Uważam, że wszyscy powinniśmy
                        > > prezentować taką postawę jak Pani, bo przecież nawet mimo odmiennych poglą
                        > dów
                        > > można się szanować.
                        >
                        > A, to pani Robocop w SLD jako piąta kolumna robi?

No i widzisz, Cipalscy nawet do 5/kolumny/ umieją liczyć i w 3-cę świętą
                        talmudzką wierzą/AgoroMan+Rapaczyński+Kurzywo/
                    • basia.basia Re: Droga Anito! 23.10.03, 15:36
                      Szanowna Pani Anito.

Za poparcie jakiego Pani udzieliłam napastuje mnie jakiś chwast!
                      Czy nie zechciałaby Pani wziąć sobie za następny cel zwalczanie
                      tego rodzaju wrednych i szkodliwych badziewi? Może należałoby
                      przywrócić impotr DDT a może wystarczyłby Prusakolep?

Serdecznie pozdrawiam

• Gość: bratek Basiu IP: *.biaman.pl 23.10.03, 15:51
                        Poza tym gdybyś uważniej czytała, wzięłabyś ten "atak" za co innego. Gdybyś
                        uważniej czytała inne rzeczy, wiedziałabyś też, jak się zachować i
                        zrezygnowałabyś z koncepcji "zderzaków".
                        • lupus.lupus Bratku 23.10.03, 16:00
                          "Basiu, cokolwiek chciałaś powiedzieć, nie było to ani inteligentne, ani
                          dowcipne. To zaszczyt nie rozeznawać się w Twoich bon motach"

"Twoje posty nie są już tak inteligentne i przenikliwe jak kiedyś" (coś w tym
                          stylu)

Maniery rodem z największego wydarzenia kulturalnego w Białymstoku- potańcówki
                          w remizie.
        • bratek4 los maćka 23.10.03, 14:56
          Myślalem, że się już do ciebie nie odezwę, ale zrobię to jeszcze raz. Otóż
          musisz kiedyś zrozumieć, że nieuctwa i tupetu chamstwem nigdy się nie nadrobi.
          Choćbyś się starał ze wszystkich sił, zawsze pozostaniesz maćkiem,
          zakompleksionym Polakiem w wielkiej Ameryce, wytykanym palcami i obśmiewanym
          przez sąsiadów. Odreagowującym życiowe niepowodzenia w internecie.
      • bratek4 Pakuły "Adama" 23.10.03, 14:52
        O, tutaj na przykład jakaś brzytwa by się przydała. Ucięcie główki poszłoby
        łatwo, bo pusta i lekka (pakuły takie ciężkie w końcu nie są).
    • Gość: tow. Dziewulski Re: Szanowni Forumowicze IP: *.acn.waw.pl 23.10.03, 15:35
      Wiecie Państwo, ja Państwu coś powiem. Tak się składa, że akurat przechodziłem
      obok sali kolumnowej, kiedy tow. Anita wymawiała te słowa. I chociaż to było
      przez ścianę, wyraźnie słyszałem (ja mam bardzo wyostrzone zmysły), że
      powiedziała "wpadają w beż". Co do tego nie mam wątpliwości. Żadnych, proszę
      Państwa!
      Więcej, proszę Państwa, ja osobiście miałem okazję przekonać się co do
      tolerancji tow. Anity wobec kochających inaczej. Wiecie Państwo, ile to razy
      wpadała tow. Anita do mojego biura poselskiego po jakieś dokumenty? I
      wielokrotnie widziała mnie w miłosnych uściskach z tow. Sobotką. Nawet krzywym
      okiem na nas nie spojrzała! Raz nawet chciała mieć nasze zdjęcie jak kochamy
      się w samych skarpetkach. Beżowych oczywiście.
      Zrobię kilka odbitek również dla siebie-będę miał na pamiątkę gdyby tow.
      Sobotko poszedł do kicia.
    • bratek4 Triumf Lupusa 23.10.03, 16:01
      Wiesz co, lupus, nie wiem, dlaczegoś taki nikczemny typ. Ale zanim zacząłeś
      zasuwac swoje pseudoprawicowe teksty, w rzekomej obronie Herberta czy w
      idiotycznych atakach na homoseksualistów, na tym forum działo się coś bardzo
      fajnego. Ty tego nie zrozumiesz, ale zdołałeś to rozp.erdolić. Wypada tylko
      pogratulować.
      • basia.basia Re: Triumf Lupusa 23.10.03, 16:43
        Daj już spokój z tą nikczemnością Lupusa. To bez sensu jest.
        Nie rozumiem jak Ty możesz nie rozumieć tego, że tylko Ty jeden
        takie masz zdanie o Lupusie. Jesteś śmieszny w tym swoim sądzie
        ale także w tym, co piszesz o rozp... forum. Działo się nam tu
        fajnie dopóki Ty się nie pojawiłeś. Ciągle się kogoś czepiasz,
        o coś masz pretensje, nauczasz i oceniasz, szafujesz reprymendami
        i koniecznie chcesz by Twoje poglądy na sprawy i osoby były naszymi.
        Stawiasz w trudnej sytuacji pokojowo nastawione osoby domagając się
        by się opowiedziały za tym lub owym - zwykle po to by sprawy były po
        Twojej myśli. A jak Ci się sprzeciwiają to je strofujesz, pouczasz
        a czasami kopiesz szafy.

To jest już nudne. A mnie się nie chce dociekać o co Ci chodzi z tymi
        wiewiórkami i w ogóle czego odemnie chcesz. Nie czytaj moich postów jak
        Ci się takie beznadziejne wydają. Nie zawracaj sobie mną głowy. Już wszyscy,
        nawet Ci których to nic nie obchodzi, wiedzą że mnie nie lubisz, masz za
        głupią itd. Przyjęli do wiadomości. Starczy. Nie nudź już.

To jest nie do wytrzymania! To, że w różne wątki wplatasz stale te zaczepki
        w moją stronę. Nikogo to nie obchodzi. To zamula rozmowy na całkiem inne
        tematy! Zrozum wreszcie, że to jest UPIERDLIWE. Przestań!
        • Gość: aplauz Re: Dziękujemy Ci basiu.basiu. za te słowa... IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net 23.10.03, 17:00

Napisałaś wysoce kulturalnie i bardzo oględnie to, co większość z nas czuje,
          poddana harcom niezrównażonego osobnika mieniącego się być "bratkiem"..numerów
          nie wymieniam i innych nicko-ksyw również
          nie.

basia.basia napisała:

> Daj już spokój z tą nikczemnością Lupusa. To bez sensu jest.
          > Nie rozumiem jak Ty możesz nie rozumieć tego, że tylko Ty jeden
          > takie masz zdanie o Lupusie. Jesteś śmieszny w tym swoim sądzie
          > ale także w tym, co piszesz o rozp... forum. Działo się nam tu
          > fajnie dopóki Ty się nie pojawiłeś. Ciągle się kogoś czepiasz,
          > o coś masz pretensje, nauczasz i oceniasz, szafujesz reprymendami
          > i koniecznie chcesz by Twoje poglądy na sprawy i osoby były naszymi.
          > Stawiasz w trudnej sytuacji pokojowo nastawione osoby domagając się
          > by się opowiedziały za tym lub owym - zwykle po to by sprawy były po
          > Twojej myśli. A jak Ci się sprzeciwiają to je strofujesz, pouczasz
          > a czasami kopiesz szafy.
          >
          > To jest już nudne. A mnie się nie chce dociekać o co Ci chodzi z tymi
          > wiewiórkami i w ogóle czego odemnie chcesz. Nie czytaj moich postów jak
          > Ci się takie beznadziejne wydają. Nie zawracaj sobie mną głowy. Już wszyscy,
          > nawet Ci których to nic nie obchodzi, wiedzą że mnie nie lubisz, masz za
          > głupią itd. Przyjęli do wiadomości. Starczy. Nie nudź już.
          >
          > To jest nie do wytrzymania! To, że w różne wątki wplatasz stale te zaczepki
          > w moją stronę. Nikogo to nie obchodzi. To zamula rozmowy na całkiem inne
          > tematy! Zrozum wreszcie, że to jest UPIERDLIWE. Przestań!
          • skrzypek.skrzypek Ja też Ci dziękuję, Basiu.Basiu 23.10.03, 17:13
            Wszystko mi wyjaśniłaś. Pochyliłaś się nad psychopatą, przy okazji rąbnęłaś z
            byka. Tak trzeba: miłosiernie i bezlitośnie zarazem.
            Zdradź tylko, kto Ci dał prawo wypowiadania się za innych? Mów za siebie -
            przecież jesteś tylko Basią.Basią, nikim więcej.
            • skrzypek.skrzypek I jeszcze prośba 23.10.03, 17:20
              Czy mogłabyś, gdy nie masz nic do powiedzenia, nie wtrącać się w polemiki
              Kataryny i Bratka? Mnie one pasjonują, a obawiam się, że swoją grubą skórą
              płoszysz któreś z nich raz po raz.
              • Gość: t1s Re: I jeszcze prośba IP: *.acn.waw.pl 23.10.03, 21:02
                To bardzo ciekawe stwierdzenie, że Basia ma grubą skórę.
                Ja myślę, że jest zupełnie odwrotnie. Miedzy innymi pod Jej wpływem ja nie
                pokazuję do końca swojej grubej skóry.
                A wierz mi, gdybym to zrobił, niektórym skóra by miękła na nogach. Po tym jak
                by im po nich poszło.
                • bratek4 I jeszcze druga prośba 23.10.03, 21:09
                  Gość portalu: t1s napisał(a):

> To bardzo ciekawe stwierdzenie, że Basia ma grubą skórę.
                  > Ja myślę, że jest zupełnie odwrotnie. Miedzy innymi pod Jej wpływem ja nie
                  > pokazuję do końca swojej grubej skóry.
                  > A wierz mi, gdybym to zrobił, niektórym skóra by miękła na nogach. Po tym jak
                  > by im po nich poszło.

Hej, Pierwszy Sekretarzu, to wszystko, co masz do powiedzenia w sprawie? Po co
                  sie krygujesz?, wal śmiało, jestem pewien, że tym razem Basia nie będzie miała
                  nic przeciwko temu.

p.s. Skrzypku, daj spokój, poradzę sobie sam.
                  • Gość: t1s Re: I jeszcze druga prośba IP: *.acn.waw.pl 23.10.03, 21:16
                    bratek4 napisał:

> Gość portalu: t1s napisał(a):
                    >
                    > > To bardzo ciekawe stwierdzenie, że Basia ma grubą skórę.
                    > > Ja myślę, że jest zupełnie odwrotnie. Miedzy innymi pod Jej wpływem ja nie
                    >
                    > > pokazuję do końca swojej grubej skóry.
                    > > A wierz mi, gdybym to zrobił, niektórym skóra by miękła na nogach. Po tym
                    > jak
                    > > by im po nich poszło.
                    >
                    > Hej, Pierwszy Sekretarzu, to wszystko, co masz do powiedzenia w sprawie? Po
                    co
                    > sie krygujesz?, wal śmiało, jestem pewien, że tym razem Basia nie będzie
                    miała
                    > nic przeciwko temu.
                    >
                    > p.s. Skrzypku, daj spokój, poradzę sobie sam.

Bratku, ja pozwoliłem sobie wyrazić jedynie odmienny pogląd na temat grubości
                    skóry Basi. Nic więcej.
                    Co miałbym jeszcze dodać?

• bratek4 Trudno 23.10.03, 21:20
                      Klops. Tak groźnie zapowiedziałeś.. nie bardzo wiem co, ale coś bardzo
                      groźnego, coś takiego, od czego miękknie skóra i już myślałem, że wszyscy
                      niegodziwcy tego świata, to jest tego wątku, przekonają się na własnej:)
                      skórze, co to takiego jest. A tu się wycofujesz. Jakże to tak?

p.s. Osoba, o której zechciałeś się wypowiedzieć, w istocie ma grubą skórę.
                      • Gość: t1s Re: Trudno IP: *.acn.waw.pl 23.10.03, 21:27
                        bratek4 napisał:

> Klops. Tak groźnie zapowiedziałeś.. nie bardzo wiem co, ale coś bardzo
                        > groźnego, coś takiego, od czego miękknie skóra i już myślałem, że wszyscy
                        > niegodziwcy tego świata, to jest tego wątku, przekonają się na własnej:)

A dlaczego uważasz, że miałem na myśli kogokolwiek z tego wątku?

> skórze, co to takiego jest. A tu się wycofujesz. Jakże to tak?

Widocznie nie mam powodu.

> p.s. Osoba, o której zechciałeś się wypowiedzieć, w istocie ma grubą skórę.

Więc ja tylko poinformowałem, że zdania są podzielone.
                        • bratek4 przegrany 23.10.03, 21:31
                          Klops raz jeszcze. Nie dałeś mi satysfakcji. Nie wiem, kogo miałeś na myśli,
                          ale zapowiedź Twoja brzmiała obiecująco, więc chciałem pomóc. Nie skorzystałeś.
                          Gdyby poszukać dłużej, na pewno komuś w tym wątku można by dać popalić.
                          Myślałem, że może masz jakieś nikczemne typy na uwadze.
                          • Gość: t1s Re: przegrany IP: *.acn.waw.pl 23.10.03, 21:36
                            bratek4 napisał:

> Klops raz jeszcze. Nie dałeś mi satysfakcji. Nie wiem, kogo miałeś na myśli,
                            > ale zapowiedź Twoja brzmiała obiecująco, więc chciałem pomóc. Nie
                            skorzystałeś.
                            > Gdyby poszukać dłużej, na pewno komuś w tym wątku można by dać popalić.
                            > Myślałem, że może masz jakieś nikczemne typy na uwadze.

Więc przegrany. Nie pierwszy i nie ostatni raz.
                            Co do szukania-wiadomo, jak się chce znaleźć można wszystko.
                            Tylko ja wcale nie mam ochoty szukać.
                    • bratek4 Re: służę 23.10.03, 21:21
                      Gość portalu: t1s napisał(a):

> bratek4 napisał:
                      >
                      > > Jeżeli już jesteś gotowy, obracam się i nadstawiam.
                      >
                      >
                      > Jestem heteroseksualny:).
                      >
                      > Bratek, nie żartuj!

Cóż, moje żarty w porównaniu z Twoimi są znacznie mniej seksowne.
              • lupus.lupus Re: I jeszcze prośba 24.10.03, 08:13
                Co to ma znaczyć skrzpyku?
                Jest oczywiste, że każdy wypowiada się tu w swoim imieniu. Nie widzę w postach
                Basi żadnego odwołania się do większej grupy osób. W innym wątku byłeś
                zniesmaczony tlącą się awanturą. W tym, wpadając tu z buciorami i chlapiąc przy
                okazji błotem Basię prowokujesz nową.
                Zarzut przerywania polemik bratka i Kataryny. Nikt ich nie przerywa. Tym
                bardziej Basia. Nie zauważyłem by Basia nie miała nic do powiedzenia. Wręcz
                przeciwnie. Nie mogąc w tych dniach dokładnie śledzić na bieżąco przesłuchań
                Michnika czytałem jej posty z prawdziwą przyjemnością.

Zarzutu o gruboskórności nawet nie będę komentował. To nie do pomyślenia by w
                taki sposób potraktować forumowiczkę cieszącą się tu ogólną sympatią i
                szacunkiem. Widać pierwsze efekty pasjonowania się polemikami bratka.
                Nie wiedząc o co chodzi, wpadasz tu , popychając Basię. Nie zauważyłeś ,że to
                właśnie Basia jest w tym wątku złośliwie traktowana przez bratka.
                Jeżeli chcesz uchodzić w moich oczach chociaż w połowie za tak rozsądnego
                forumowicza za jakiego cię uważałem oczekuję przeprosin Basi. Zresztą mam
                nadzieję,że zrobiłeś to już dawno drogą mailową.
        • maksimum Re: Triumf Lupusa 23.10.03, 17:08
          basia.basia napisała:

> Daj już spokój z tą nikczemnością Lupusa. To bez sensu jest.
          > Nie rozumiem jak Ty możesz nie rozumieć tego, że tylko Ty jeden
          > takie masz zdanie o Lupusie. Jesteś śmieszny w tym swoim sądzie
          > ale także w tym, co piszesz o rozp... forum. Działo się nam tu
          > fajnie dopóki Ty się nie pojawiłeś. Ciągle się kogoś czepiasz,
          > o coś masz pretensje, nauczasz i oceniasz, szafujesz reprymendami
          > i koniecznie chcesz by Twoje poglądy na sprawy i osoby były naszymi.
          > Stawiasz w trudnej sytuacji pokojowo nastawione osoby domagając się
          > by się opowiedziały za tym lub owym - zwykle po to by sprawy były po
          > Twojej myśli. A jak Ci się sprzeciwiają to je strofujesz, pouczasz
          > a czasami kopiesz szafy.

Calkiem niezle,ale mogloby tez byc "kopiesz w szaty".

> To jest już nudne. A mnie się nie chce dociekać o co Ci chodzi z tymi
          > wiewiórkami i w ogóle czego odemnie chcesz. Nie czytaj moich postów jak
          > Ci się takie beznadziejne wydają. Nie zawracaj sobie mną głowy. Już wszyscy,
          > nawet Ci których to nic nie obchodzi, wiedzą że mnie nie lubisz, masz za
          > głupią itd. Przyjęli do wiadomości. Starczy. Nie nudź już.
          >
          > To jest nie do wytrzymania! To, że w różne wątki wplatasz stale te zaczepki
          > w moją stronę. Nikogo to nie obchodzi. To zamula rozmowy na całkiem inne
          > tematy! Zrozum wreszcie, że to jest UPIERDLIWE. Przestań!
    • Gość: fan? Re: Szanowni Forumowicze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 16:07
      Odwagi ,droga posłanko.Wiedziałem ze to niemozliwe zeby pani użyła pani tak
      obrażającego naszych najwierniejszych wyborców sformułowania.Bezczelny
      fonomontaz którego uzyły zależne media zmieniajacy sens pani jakze błyskotliwej
      wypowiedzi tym bardziej dowodzi ze racje w sporze o ustawe medialna ma
      tow.Czarzasty i tow.Jakubowska.Gdyby wszystkie media były w ich rękach oraz
      tow.Kwiatkowskiego tak obrzydliwa fonomanipulacja nigdy nie miała by miejsca.
      Chwała naszym kolegom ,tym w bezowych i czerwonych skarpetach też!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka