Dodaj do ulubionych

Dlaczego bronimy mitu Wałesy"niepodległościowca"?

02.12.08, 13:23
Jeśli ktoś z forowiczów potrafi przekonywująco odpowiedzieć na to pytanie to
należy Mu się specjalny szacunek nas wszystkich.
Ze swej strony obiecuje, temu komuś,że będe imie Jego zachwał z całych sił na
innych forach w Kraju.
Obserwuj wątek
    • buffalo_bill Dlatego: 02.12.08, 13:30
      "Ostatnie jednostki PGW opuściły Polskę 17 września 1993 r."
      pl.wikipedia.org/wiki/Północna_Grupa_Wojsk
      • homosovieticus Inne KDL-wej również opusciła Armia Czerwona 02.12.08, 13:34
        • buffalo_bill No właśnie - znudziła się i opuściła 02.12.08, 13:45
          I czemu my właściwie czcimy te "mity niepodległościowe"???
          • w11mil to rzad Olszewskiego doprowadzil do wyjscia 02.12.08, 14:57
            Ruskich - Wałesa byl przeciw
            • jack20 Re: to rzad Olszewskiego doprowadzil do wyjscia 02.12.08, 15:52
              Liznijcie pajace histori a potem pyskujcie na temat udzialu bolka w
              wycofaniu wojsk ruskich z polski. Uduzial jego polegal tylko na
              podpisaniu jako prezydent, ukladu o wspolpracy z ruskimi po
              rozpadzie zsrr
              Przedewszystkim wojska ruskie wycofaly sie z panstw nalezacych do
              ukladu warszawskiego z powodu rozpadu tego ukladu 1.7.91.
              Struktury wojskowe zostaly rozwiazane juz 31.3.91 r.
              Pakt zostal rozwiazany z inicjatywy ruskich po przylaczeniu sie ddr
              do brd w 90r, na mocy ukladu 4+2
      • w11mil Ruscy opuscili Polske wbrew woli Wałesy - 02.12.08, 14:53
        zapomianasz ze istnieje internet i zyja ludzie ktorzy pamietają

        buffalo_bill napisał:

        > "Ostatnie jednostki PGW opuściły Polskę 17 września 1993 r."
        > pl.wikipedia.org/wiki/Północna_Grupa_Wojsk
    • homosovieticus Z jakich powodów Wałesa mógł marzyć o wolnej 02.12.08, 13:33
      i niepodległej politycznie nikomu Polsce?

      Przecież WARTOŚĆ Wałęsy wynika nie z owoców Jego pracy zawodowej lecz z cech
      charakteru i woli, które mogły być wykorzystane i przez siły przeciwne naszej
      niepodległości, nieprawdaż?
    • etta2 Re: Dlaczego bronimy mitu Wałesy"niepodległościow 02.12.08, 14:47
      Twoje sugestie o "micie" są o kant d* potłuc. Jaki mit? Przecież
      Wałęsa żyje i zyje wielu, którzy z nim współpracowali w opozycji
      antykomunistycznej. Znają go doskonale i wiedzą, dlaczego zyskał tak
      wielkie uznanie w świecie, choć we własnym kraju takie neptki jak ty
      opluwają go ze wszystkich sił. Właśnie szykuje się wielka feta z
      okazji otrzymania przez Wałęsę Nobla, to pisie kundle obszczekują i
      obsikują kogoś, komu nie są warte czyścić butów.
      • w11mil oj to to! znają w kraju ale nie znaja za granicą 02.12.08, 14:55
        etta2 napisała:
        >zyje wielu, którzy z nim współpracowali w opozycji
        > antykomunistycznej. Znają go doskonale i wiedzą, dlaczego zyskał
        >tak wielkie uznanie w świecie, choć we własnym kraju
      • homosovieticus Rozmawiamy o MICIE Wałesy uważanego za bojownika 02.12.08, 14:57
        o wolność i niepodległośc Kraju. On sam wielokrotnie podpierał sie przy tym
        wywołanymi przez siebie "skutkami" biesiady z Jelcynem.
    • prskchx Re: Dlaczego bronimy mitu Wałesy"niepodległościow 02.12.08, 14:58
      Prawie cały Świat Go docenia a Ty pisdaku nie?
      • w11mil bo Świat nie zna p. Wałęsy 02.12.08, 14:59
        prskchx napisał:

        > Prawie cały Świat Go docenia a Ty pisdaku nie?
        • etta2 Re: bo Świat nie zna p. Wałęsy 02.12.08, 15:10
          Jasne, cały świat jest głupi i nie wie, że to SBecja uwolniła nas od
          komunizmu, a na czele SBecji walczącej z komuną stał niejaki Bolek.
          • prskchx Re: bo Świat nie zna p. Wałęsy 02.12.08, 15:30
            Idiotom nie odpowiadam z definicji!!!!
          • zoil44elwer Re: bo Świat nie zna p. Wałęsy 02.12.08, 15:37
            Bolek(?) Walesa to Yeti!!!!
      • homosovieticus Świat to byt bez głowy. Ja ją jeszcze mam. 02.12.08, 14:59
        • etta2 Re: Świat to byt bez głowy. Ja ją jeszcze mam. 02.12.08, 15:08
          Obawiam się, że tylko ci się wydaje, że masz głowę. Nie widać oznak
          posiadania mózgu, więc po co ci ta głowa? Może do noszenia fryzury,
          ale jak jesteś łysy...to i do tego się nie nadaje.
          Czy czynne uczestnictwo w ruchu antykomunistycznym, który w
          ostateczności doprowadził do wyzwolenia się naszego kraju z ruskiej
          okupacji i cholernie nieludzkiego socjalizmu TO MIT????? Jeden
          mędrzec wprawdzie powiedział, że głupota ludzka nie ma granic,
          ale...może jednak jakieś granice ma?
          • prskchx Re: Świat to byt bez głowy. Ja ją jeszcze mam. 02.12.08, 15:11
            Nie podniecaj się, pisdaki tego nie są w stanie zrozumieć.
          • homosovieticus Może ten mędrzec myslał o Twojej 02.12.08, 15:29
            głupocie?

            etta2 napisała:

            > Obawiam się, że tylko ci się wydaje, że masz głowę. Nie widać oznak
            > posiadania mózgu, więc po co ci ta głowa? Może do noszenia fryzury,
            > ale jak jesteś łysy...to i do tego się nie nadaje.
            > Czy czynne uczestnictwo w ruchu antykomunistycznym, który w
            > ostateczności doprowadził do wyzwolenia się naszego kraju z ruskiej
            > okupacji i cholernie nieludzkiego socjalizmu TO MIT????? Jeden
            > mędrzec wprawdzie powiedział, że głupota ludzka nie ma granic,
            > ale...może jednak jakieś granice ma?
            • v.t.s myslał o tym abyś ty gamoniu mógł dziś szczekać 02.12.08, 15:57
              na tym forum
              • homosovieticus Za to Mu dziękuje chociaż mam poważne wątpliwości 02.12.08, 16:07
                czy właśnie jemu, apodyktycznemu prostakowi.
    • pit_44 Re: Dlaczego bronimy mitu Wałesy"niepodległościow 02.12.08, 15:13
      MY nie bronimy żadnego mitu. Dla nas Wałęsa jest i będzie przywódcą
      ruchu społecznego Solidarność, któremu zawdzięczamy Okrągły Stół, a
      w konsekwencji niepodległość, członkostwo w UE i NATO.
      WY nie musicie bronić żadnego mitu, skoro Okrągły Stół to dla was
      zdrada narodowa, III RP to postkomuna, a wolność przyniesie dopiero
      mityczna tysiącletnia IV Kacza Wolska.

      Żyjemy w dwóch różnych rzeczywistościach. I szczerze mówiąc, nie za
      bardzo mamy ochotę na bliskie spotkanie.
      • homosovieticus Okragły Stół zawdzięczamy Jaruzelskiemu. Z wielu 02.12.08, 15:18
        ust to słyszałem.
      • homosovieticus Okrągły Stół zawdzięczamy Jaruzelskiemu.Czy 02.12.08, 15:27
        to nieprawda?
        • logo.vlad "W tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz" 02.12.08, 15:49
          n/t
          • homosovieticus To dotyczy woli stosunków płciowych. Czy i przy OS 02.12.08, 16:06
            o to biegało i kto kogo wychędożył ?
    • douglasmclloyd Tak jakoś wyszło 02.12.08, 15:20
      Stał na czele, a reszta leciała do niego, jak ćmy do ognia.
      • homosovieticus Sam tak stał czy ktoś Go podtrzymywał? 02.12.08, 15:40
      • jack20 Re: Tak jakoś wyszło 02.12.08, 15:57
        Raczej postawiono na bolka i nie pozwolono go z tej pozycji usunac.
        mit zas tworzono na uzytek ciemnych mas.
    • zoil44elwer Re: Dlaczego bronimy mitu Wałesy"niepodległościow 02.12.08, 15:35
      Jaki tam z Wałęsy niepodległościowiec?Nie odzyskał Kresów wschodnich z Wilnem i
      Lwowem.
      • homosovieticus Ale uzyskał dom a jakim nawet nie marzył! 02.12.08, 15:39
    • jack20 Re: Dlaczego bronimy mitu Wałesy"niepodległościow 02.12.08, 15:54
      KTO broni tego "mitu"?
      Ci co ten mit stworzyli dla wlasnych celow i ambicji. Nie
      wykluczajac zagranicy
      • zoil44elwer Re: Dlaczego bronimy mitu Wałesy"niepodległościow 02.12.08, 16:02
        Tego mitu Wałęsy bronią tylko ci intelektualiści i politycy którzy dzięki
        sfotografowaniu się z Wałęsą,znależli się na szczytach polskiej polityki.Było by
        im łyso gdyby dobitnie okazało się że Walesa to TW Bolek.
      • homosovieticus Bingo! 02.12.08, 16:03
        Ale musisz przyznać,że w mediach pełno tych obrońców!
        • zoil44elwer Re: Bingo! 02.12.08, 16:07
          Im więcej narobią dymu kadzideł ci tzw medialni obrońcy(IV władza),tym trudniej
          zobaczyć prawdę.I o to biega.
          • homosovieticus Re: Bingo! 02.12.08, 16:09
            A czemu sam Wałesa uważa sibie za niepodległościowca?
            • zoil44elwer Re: Bingo! 02.12.08, 16:13
              Chce być jak Piłsudski który wysiadł z tramwaju i przesiadł się do
              limuzyny.Tylko w tej materii dorównał Piłsudskiemu,no może jeszcze z tymi
              wąsami.Ale reszta jest milczeniem(wstydliwym).
            • jack20 Re: Bingo! 02.12.08, 16:23
              Wszystko temu pajacowi wmowiono i powtarzano naokolo, lizano d...
              tak dlugo, ze uwierzyl.
              A wiec wie juz ze jest:
              naj, naj, naj i SAM pokonal komunizm a gdyby mu nie przeszkadzano
              poprawilby nawet dzielo boga bez watpienia
        • jack20 Re: Bingo! 02.12.08, 16:13
          Wiekszosc to ci dla ktorych bolek byl zawsze obiektem szyderstw i
          traktowali go jak przyglupa (co daleko z prawda sie nie mijalo), a
          bylo ich wieeelu.
          teraz bolek potrzebny jest im jako NIEPODWAZALNY autorytet i cytuja
          go jak chinole mao. Z racji niezrozumienia jego jezyka dorabiaja
          swoja teorie do tego co wlasciwie bolek chcial powiedziec
          • zoil44elwer Re: Bingo! 02.12.08, 16:16
            Myśli Wałęsy są co najwyżej tylko w jego książeczce czekowej.
          • homosovieticus Podzielam Twoją opinie, jack20! 02.12.08, 16:20
    • damakier1 Re: Dlaczego bronimy mitu Wałesy"niepodległościow 02.12.08, 15:59
      Dlaczego bronimy? Bo jesteśmy przyzwoici.
      • homosovieticus Przyzwoitość brzydzi się fałszem! 02.12.08, 16:21
      • ajron1960 Wałęso wróć!!! 02.12.08, 16:23
        Skoro dla wielu ludzi jest autorytetem i mędrcem to może będą mieli
        okazję zagłosować na niego w najbliższych wyborach prezydenckich bo
        z tym niedouczonym tłukiem wszystko możliwe i jeszcze zgłosi swoją
        kandydaturę. Ja na Niego nie zagłosuję.
    • homosovieticus Czy ktokolwiek z forowiczów zmienił swoje zdanie 03.12.08, 13:47
      lub przynajmniej poważniej się zastanowił nad jego słusznością po przeczytaniu
      postów w tym wątku?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka