Gość: anka IP: *.acn.pl 06.11.03, 12:08 Pani poseł szanowna, maturę ma? To dlaczego mówi,co 5 minut, CHRONOLGIA CZASOWA? No chyba,że to chronolgia pabianicka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bratek Odp. na pytanie o Robocopa IP: *.biaman.pl 06.11.03, 12:11 On tak mówi, iż ponieważ chce postawić wszystko czarne na białym, czy białe na czarnym, dlatego iż powzięła słuszną myśl, że nie każdy wie, co to chronologia, a "chronologia czasowa" będzie się już jakoś kojarzyła. On przemawia przecież do swoich wyborców, więc dobrze wie, co robi. Odpowiedz Link Zgłoś
robert.locksley Re: Chronolgia Błochowiakowa 06.11.03, 12:12 Mnie urzekły wczorajsze "trzy kwadranse" śledczej Beger. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szteliga Re: Chronolgia Błochowiakowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.03, 12:34 Bo Chronos - buk czasu zajmował się nie tylko czasem ale też innymi kwestiami mertorycznymi, dlatego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: züberman Re: Chronolgia Błochowiakowa IP: *.biaman.pl 06.11.03, 15:31 "ale też innymi kwestiami mertorycznymi, " chyba meteorytycznmi, kolego Szteliga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lew Andowski Re: Chronolgia Błochowiakowa IP: 217.98.232.* 06.11.03, 15:44 Dobrze powiedziane, Jurek. Wyłożyłeś expressis verbis w czym rzecz. A tak w ogóle to chciałem tylko powiedzieć, że widziałem cię wczoraj w TVN24. Widzę, że media, będące na pasku Dennisa Berry, w końcu zaczęły i ciebie dostrzegać. To dobrze, bo bez ciebie ta cała komisja nie miałaby w ogóle sensu. Mówię to ja - Andowski-expressis verbis-Lew. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szteliga Re: Chronolgia Błochowiakowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.03, 15:49 Gość portalu: Lew Andowski napisał(a): > Dobrze powiedziane, Jurek. Wyłożyłeś expressis verbis w czym rzecz. A tak w > ogóle to chciałem tylko powiedzieć, że widziałem cię wczoraj w TVN24. Widzę, że > > media, będące na pasku Dennisa Berry, w końcu zaczęły i ciebie dostrzegać. To > dobrze, bo bez ciebie ta cała komisja nie miałaby w ogóle sensu. Mówię to ja - > Andowski-expressis verbis-Lew. Wiesz jak jest, stary, komisja się kończy, wkrótce schodzimy z ekranów i trzeba rzutem na taśmę coś ugrać bo przyznaję, że trochę przespałem sprawę. Wszystkich wszędzie pełno, tylko mnie nigdzie nie zapraszają, o wywiady nie proszą, sesji w Playboyu nie proponują. Wyjdzie, że za bezdurno się hemoroidów przez ten rok nabawiłem. A widziałeś jak zagrałem prezydencką kartą? www1.gazeta.pl/wyborcza/1,34438,1762906.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lew Andowski Re: Chronolgia Błochowiakowa IP: 217.98.232.* 06.11.03, 15:59 Zagranie było świetne, tylko nie poruszajmy tego tematu publicznie, bo nas Leszek skarci. A my przecież w SLD jesteśmy w sumie jeszcze młodzi i mamy całą karierę jeszcze przed sobą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robocop Koleżeński apel IP: *.biaman.pl 06.11.03, 15:59 Jurek! Nie tak ci klarowaliśmy sprawę! Ty za grosz pomyślunku nie masz, iż przecież tłumaczyłam ci, razem z Włodkiem, że Olka ruszać nie wolno. Oni niech to z Leszkiem między sobą aczkolwiek rozgrywają, nie nasza to sprawa. Już zapomniałeś, jak w sprawie przesłuchania Olka głosowałeś poprzednio? Juek, Partia czuwa, więc i Ty nie śpij. Odpowiedz Link Zgłoś