tensamjest 08.01.09, 18:16 wystarczy,że usłyszy słowo -Rosja - zaraz chwyta za "szablę .. To objaw chronicznej obsesji i paranoi. J Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pies_na_czarnych Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:24 Tylko dlaczego jego wszystkie dzialania koncza sie zawsze korzyscia Ruskich? Odpowiedz Link Zgłoś
tensamjest Re: jakie? 08.01.09, 18:26 w pewnym wieku takie reakcje zasługują jedynie na politowanie Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: jakie? 08.01.09, 18:38 Przeciez napisalem wyzej. "Wszystkie". :o) Odpowiedz Link Zgłoś
pietrek32 Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:28 bo miękki jest! poczytałby pisma Marszałka, to wiedziałby, że z moskalem to "trzeba krótko przy pysku" Odpowiedz Link Zgłoś
tensamjest Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:30 a jakże - szablę w dłoń i bolszewika goń ? a potem ratujcie bo zły Ruski chce krzywdę zrobić .. Odpowiedz Link Zgłoś
ossey Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:32 To chyba Pilsudski kacapom ostro nakopal...ucz sie facio histori. Odpowiedz Link Zgłoś
tensamjest Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:35 zanim doszło do bitwy warszawskiej , Polacy zrobili sobie wycieczkę na Moskwę , ale zostali pobici i pogonieni aż pod Wisłę . Nie wiem, kto tu ma luki historyczne.. Odpowiedz Link Zgłoś
ossey Re:popatrz az pd Moskwe poszli? 08.01.09, 18:38 naprawde zostali pobici? To kto walczyl pod Warszawa? Odpowiedz Link Zgłoś
pietrek32 wróg albo wasal 08.01.09, 18:35 tylko na takich zasadach można po sąsiedzku egzystować z Rosją. trzeciej drogi nie ma. i nie znajdziesz przykładu na partnerskie sąsiedztwo z Rosją. nigdy nie zgodzę się na bycie rosyjskim pachołkiem! Odpowiedz Link Zgłoś
tensamjest Re: wróg albo wasal 08.01.09, 18:36 każdy rodzi się i żyje wolnym . Skoro czujesz się wasalem lub pachołkiem -Twój wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
pietrek32 Re: wróg albo wasal 08.01.09, 18:42 nie poznałeś "wolności" jaką nam przynieśli nasi "bracia wyzwoliciele" albo się tak nią zachłysnąłeś, że chciałbyś tkwić w niej nadal. powodzenia! beze mnie Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: wróg albo wasal 08.01.09, 18:42 pietrek32 napisał: > nigdy nie zgodzę się na bycie rosyjskim pachołkiem! Dlaczego nie wybrales odwrotnej sytuacji? Ja bym wolal, aby Ruscy byli moimi pacholkami. Masz krew urodzonego niewolnika, ktoremu chwilowo obroze zdjeli i moze troche poszczekac. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: wróg albo wasal 08.01.09, 18:52 pietrek32 napisał: > czytaj całość Czytalem i wskazalem ci, niech zacytuje z twojego postu,"trzecia droge". Odpowiedz Link Zgłoś
dewot007 Głupek kopie się z koniem ! 08.01.09, 19:01 Podnieśli Ukrainie cenę z 179,50 $/1000 m3 na 450 $/1000 m3. Niemcy plącą 500, tak jak myśmy płacili, lecz po pyskowanie naszego Prezydenta podnieśli nam do 550$/1000 m3. Prezydent po raz kolejny udowodnił, że nie reprezentuje interesów Polaków - jego działania przynoszą zyski Rosji, a nam straty i koszty ! www.tvn24.pl/-1,1580369,0,1,prezydent-utrudnia-negocjacje- pgnig_gazprom,wiadomosc.html . . . "Czasem zdarzają się takie sytuacje, że trzeba powiedzieć prawdę i prezydent bierze to na siebie. Sądzę, że historia oceni to dobrze" – Jarosław Kaczyński do dziennikarzy w Sejmie – 8.09.06 Odpowiedz Link Zgłoś