Dodaj do ulubionych

rusofob Lech K

08.01.09, 18:16
wystarczy,że usłyszy słowo -Rosja - zaraz chwyta za "szablę ..
To objaw chronicznej obsesji i paranoi.
J
Obserwuj wątek
    • ossey Re:sadzisz ze kacapy 08.01.09, 18:18
      " naszym przyjacielem sa "?
    • pietrek32 zdrowy odruch 08.01.09, 18:20
      mówi Ci to potomek kresowiaków
      • pies_na_czarnych Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:24
        Tylko dlaczego jego wszystkie dzialania koncza sie zawsze korzyscia
        Ruskich?
        • ossey Re: jakie? 08.01.09, 18:25
          • tensamjest Re: jakie? 08.01.09, 18:26
            w pewnym wieku takie reakcje zasługują jedynie na politowanie
          • pies_na_czarnych Re: jakie? 08.01.09, 18:38
            Przeciez napisalem wyzej. "Wszystkie". :o)
        • pietrek32 Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:28
          bo miękki jest!
          poczytałby pisma Marszałka, to wiedziałby, że z moskalem to "trzeba krótko przy
          pysku"
          • tensamjest Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:30
            a jakże - szablę w dłoń i bolszewika goń ?
            a potem ratujcie bo zły Ruski chce krzywdę zrobić ..
            • ossey Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:32
              To chyba Pilsudski kacapom ostro nakopal...ucz sie facio histori.
              • tensamjest Re: zdrowy odruch 08.01.09, 18:35
                zanim doszło do bitwy warszawskiej , Polacy zrobili sobie wycieczkę na Moskwę ,
                ale zostali pobici i pogonieni aż pod Wisłę .
                Nie wiem, kto tu ma luki historyczne..
                • ossey Re:popatrz az pd Moskwe poszli? 08.01.09, 18:38
                  naprawde zostali pobici? To kto walczyl pod Warszawa?
            • pietrek32 wróg albo wasal 08.01.09, 18:35
              tylko na takich zasadach można po sąsiedzku egzystować z Rosją.
              trzeciej drogi nie ma.
              i nie znajdziesz przykładu na partnerskie sąsiedztwo z Rosją.
              nigdy nie zgodzę się na bycie rosyjskim pachołkiem!
              • tensamjest Re: wróg albo wasal 08.01.09, 18:36
                każdy rodzi się i żyje wolnym .
                Skoro czujesz się wasalem lub pachołkiem -Twój wybór.
                • pietrek32 Re: wróg albo wasal 08.01.09, 18:42
                  nie poznałeś "wolności" jaką nam przynieśli nasi "bracia wyzwoliciele" albo się
                  tak nią zachłysnąłeś, że chciałbyś tkwić w niej nadal.
                  powodzenia!
                  beze mnie
              • pies_na_czarnych Re: wróg albo wasal 08.01.09, 18:42
                pietrek32 napisał:

                > nigdy nie zgodzę się na bycie rosyjskim pachołkiem!

                Dlaczego nie wybrales odwrotnej sytuacji? Ja bym wolal, aby Ruscy
                byli moimi pacholkami.
                Masz krew urodzonego niewolnika, ktoremu chwilowo obroze zdjeli i
                moze troche poszczekac.
                • pietrek32 Re: wróg albo wasal 08.01.09, 18:44
                  czytaj całość
                  • pies_na_czarnych Re: wróg albo wasal 08.01.09, 18:52
                    pietrek32 napisał:

                    > czytaj całość

                    Czytalem i wskazalem ci, niech zacytuje z twojego postu,"trzecia
                    droge".
    • dewot007 Głupek kopie się z koniem ! 08.01.09, 19:01
      Podnieśli Ukrainie cenę z 179,50 $/1000 m3 na 450 $/1000 m3.
      Niemcy plącą 500, tak jak myśmy płacili, lecz po pyskowanie naszego
      Prezydenta podnieśli nam do 550$/1000 m3.
      Prezydent po raz kolejny udowodnił, że nie reprezentuje interesów
      Polaków - jego działania przynoszą zyski Rosji, a nam straty i
      koszty !

      www.tvn24.pl/-1,1580369,0,1,prezydent-utrudnia-negocjacje-
      pgnig_gazprom,wiadomosc.html

      . . .

      "Czasem zdarzają się takie sytuacje, że trzeba powiedzieć prawdę i
      prezydent bierze to na siebie. Sądzę, że historia oceni to dobrze" –
      Jarosław Kaczyński do dziennikarzy w Sejmie – 8.09.06

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka