Dodaj do ulubionych

Pan Minister Grabarczyk...

28.02.09, 08:18
...okazał się godnym następców ministrów Pola i Polaczka. Chociaż z
tej trójki Pol okazał się najlepszy: połączył Poznań z Łodzią i
połatał odcinki A4 na Górnym Śląsku. Teraz już wiemy: w roku 2012
NIE będzie autostrady A2 między Łodzią i Warszawą, nie będzie
autostrady A1 między Łodzią i Toruniem oraz między Częstochową a
Gliwicami. I nie będzie A4 między Tarnowem a granicą z Ukrainą.

Czy Tusk nie widzi, że ministrem infrastruktury mianował zupełnego
nieudacznika?
Obserwuj wątek
    • jrjrjr Re: Pan Minister Grabarczyk... 28.02.09, 10:33
      Okazuje się, że jedynym skutecznym budowniczym autostrad był Gierek.
      W trzy lata zbudował Gierkówkę. Na pewno nie doskonała, ale służy od
      35 lat!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka