koperczak5
28.02.09, 08:18
...okazał się godnym następców ministrów Pola i Polaczka. Chociaż z
tej trójki Pol okazał się najlepszy: połączył Poznań z Łodzią i
połatał odcinki A4 na Górnym Śląsku. Teraz już wiemy: w roku 2012
NIE będzie autostrady A2 między Łodzią i Warszawą, nie będzie
autostrady A1 między Łodzią i Toruniem oraz między Częstochową a
Gliwicami. I nie będzie A4 między Tarnowem a granicą z Ukrainą.
Czy Tusk nie widzi, że ministrem infrastruktury mianował zupełnego
nieudacznika?