Dodaj do ulubionych

Dwa procent Piskorskiego

24.07.09, 10:59
Jakoś ten pan nie wzbudza mojego zaufania!
Obserwuj wątek
    • mitochondrium Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 11:17
      to tez pan wpuscil "kupcow" w maliny (przepraszam, do blaszaka) a teraz rznie glupa i krytykuje

      dla mnie ten pan jest nie do przyjecia, niech wraca do lasu
    • mariner4 Ten facet nigdy nie pracował 24.07.09, 11:21
      Wszystko co posiada, "zarobił" w polityce. Nawet te 2% to albo naiwniacy, albo
      kumple od interesów.
      M.
    • stuartmill Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 11:45
      Zważywszy jak zabetonowana jest nasza scena polityczna te 2% to sukces:P
    • iak84 Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 11:49
      Słaby wynik jak na te nazwiska i ''promocję''medialną.A jak w tvp Libertas promowali to się wszyscy trzęśli.Ale przecież partię salonową to można. Los i tak będzie podobny.Nie ma popytu,nie ma podazy.
    • remeq Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 12:07
      Powtórka z Ganleya. Czyli wywalanie kasy w błoto, bo politycznym trupom nic nie pomoże.
      • smutas13 Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 12:51
        Jacy działacze, takie poparcie.
    • eulalia11 Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 13:05
      W normalnym świecie ten co kwitów na zarobione miliony nie może pokazać i właściciele kasyna, gdzie rzekomo wygrał kasę mówią, że takiego faktu nie pamięta, to by nawet nie miał prawa i odwagi cokolwiek robić, a naiwni Polacy zawsze popierają złodziei i oszustów.
    • etwas-geheimnis Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 13:42
      Do Piskorskiego widocznie nie dociera że w polityce to on skończony.Ale przy
      sprzedazy tego majatku SD moze uda się znów ukroić jakiś ochłap.:-)
    • sokol47 Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 17:47
      a ja właśnie rozglądam się za czymś nowym . Być może zagłosuję na SD, a już na pewno na Olechowskiego w wyborach prezydenckich bo wybór między Tuskiem, a Kaczyńskim to żaden wybór
      • jack_sparrow_pl Re: Dwa procent Piskorskiego 27.07.09, 12:11
        sokol47 napisała:

        > a ja właśnie rozglądam się za czymś nowym . Być może zagłosuję na SD, a już na
        > pewno na Olechowskiego w wyborach prezydenckich bo wybór między Tuskiem, a Kacz
        > yńskim to żaden wybór

        nareszcie alternatywa dla POPiSu
    • elfhelm Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 17:55
      "twarzami nowej partii mogą zostać byli działacze Partii Demokratycznej: Bogdan Lis, Marian Filar, a może nawet Władysław Frasyniuk. Niewątpliwie to oni mogliby przyciągnąć do siebie kilka procent wyborców."

      To żart, tak? Czy politbiuro to konkurent Faktu, bo jak się patrzy na "bujną" twórczość można takie wrażenie odnieść.
    • pan.nikt Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 18:06
      1%, 2%, 5% czy to ważne??
      Ważne że SKOK NA KASĘ SD SIE UDAŁ.

      a NIE JEST TO MAŁA KASA
      • pozarski Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 18:11
        Wlasnie! Te nieruchomosci,to nie byle co, jak by co.;)
    • majajekukubzdziongvamajaje Re: Dwa procent Piskorskiego 27.07.09, 11:08
      I dobrze,że 2%, bo rozpraszanie głosów antykaczystów jest tylko wodą na kaczy młyn.
    • prawieemeryt Niech zrobi te wyprzedaz w SD i zaszyje sie 27.07.09, 13:14
      w Las Wygasł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka