pietro62 24.07.09, 10:59 Jakoś ten pan nie wzbudza mojego zaufania! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mitochondrium Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 11:17 to tez pan wpuscil "kupcow" w maliny (przepraszam, do blaszaka) a teraz rznie glupa i krytykuje dla mnie ten pan jest nie do przyjecia, niech wraca do lasu Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Ten facet nigdy nie pracował 24.07.09, 11:21 Wszystko co posiada, "zarobił" w polityce. Nawet te 2% to albo naiwniacy, albo kumple od interesów. M. Odpowiedz Link Zgłoś
stuartmill Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 11:45 Zważywszy jak zabetonowana jest nasza scena polityczna te 2% to sukces:P Odpowiedz Link Zgłoś
iak84 Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 11:49 Słaby wynik jak na te nazwiska i ''promocję''medialną.A jak w tvp Libertas promowali to się wszyscy trzęśli.Ale przecież partię salonową to można. Los i tak będzie podobny.Nie ma popytu,nie ma podazy. Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 12:07 Powtórka z Ganleya. Czyli wywalanie kasy w błoto, bo politycznym trupom nic nie pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
smutas13 Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 12:51 Jacy działacze, takie poparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
eulalia11 Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 13:05 W normalnym świecie ten co kwitów na zarobione miliony nie może pokazać i właściciele kasyna, gdzie rzekomo wygrał kasę mówią, że takiego faktu nie pamięta, to by nawet nie miał prawa i odwagi cokolwiek robić, a naiwni Polacy zawsze popierają złodziei i oszustów. Odpowiedz Link Zgłoś
etwas-geheimnis Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 13:42 Do Piskorskiego widocznie nie dociera że w polityce to on skończony.Ale przy sprzedazy tego majatku SD moze uda się znów ukroić jakiś ochłap.:-) Odpowiedz Link Zgłoś
sokol47 Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 17:47 a ja właśnie rozglądam się za czymś nowym . Być może zagłosuję na SD, a już na pewno na Olechowskiego w wyborach prezydenckich bo wybór między Tuskiem, a Kaczyńskim to żaden wybór Odpowiedz Link Zgłoś
jack_sparrow_pl Re: Dwa procent Piskorskiego 27.07.09, 12:11 sokol47 napisała: > a ja właśnie rozglądam się za czymś nowym . Być może zagłosuję na SD, a już na > pewno na Olechowskiego w wyborach prezydenckich bo wybór między Tuskiem, a Kacz > yńskim to żaden wybór nareszcie alternatywa dla POPiSu Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 17:55 "twarzami nowej partii mogą zostać byli działacze Partii Demokratycznej: Bogdan Lis, Marian Filar, a może nawet Władysław Frasyniuk. Niewątpliwie to oni mogliby przyciągnąć do siebie kilka procent wyborców." To żart, tak? Czy politbiuro to konkurent Faktu, bo jak się patrzy na "bujną" twórczość można takie wrażenie odnieść. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 18:06 1%, 2%, 5% czy to ważne?? Ważne że SKOK NA KASĘ SD SIE UDAŁ. a NIE JEST TO MAŁA KASA Odpowiedz Link Zgłoś
pozarski Re: Dwa procent Piskorskiego 24.07.09, 18:11 Wlasnie! Te nieruchomosci,to nie byle co, jak by co.;) Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Re: Dwa procent Piskorskiego 27.07.09, 11:08 I dobrze,że 2%, bo rozpraszanie głosów antykaczystów jest tylko wodą na kaczy młyn. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Niech zrobi te wyprzedaz w SD i zaszyje sie 27.07.09, 13:14 w Las Wygasł. Odpowiedz Link Zgłoś