Gość: FERDEK Re: Lekarze rodzinni NIE SA GAMONIAMI IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 05.01.04, 02:02 ALESTA SE POLOKI RZUND WYBRALI.TAKI MONDRY JAK TE CO SE POZWALAJA PO RYJU SKAKAC. SMIAC SIE Z WAS CHCE, HA ! HA! HA!. ALE MATA DEMOKRACJE. HA! HA! HA! CHCIALY KAPITALIZMU TO MAJOM HA! HA! HA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Lekarze rodzinni nie otworzą w poniedziałek g IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 05.01.04, 07:43 Dziennikarstwo Pani Lampy jest na poziomie bruku. Niech poczyta sobie tekst Pani Małgorzaty Sołeckiej z RZECZPOSPOLITEJ i niech się uczy. W artykule P. Lampy brak wyjaśnienie podstawowej kwestii - dlaczego lekarze nie chca otworzyć gabinetów. Niech przeczyta RZECZPOSPOLITĄ, Gazetę Poznańską, niech posłucha Pana Twardowskiego, a może się dowie. Za młoda, na pewno nie pamięta "warchołów", "elementów antsocjalistycznych" - ale jest tak samo manipulowwana lub manipuluje jak tamci sprzed dziesięcioleci. WSTYD PANIE MICHNIK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blase CZY KTOS STOI ZA STEREM? IP: sopot:* / 192.168.0.* 05.01.04, 07:46 Miller schowal sie pod koldre. Sikorski dostal teczke zamiast tornistra. Panas gdzies siedzi w szczurzej norze. ??? Co to jest ??? Ta administracja, ten sejm, to panstwo to jeden wielka kompromitacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryk To są rzady fachowców milera z SLD IP: 194.146.248.* 05.01.04, 09:16 Gość portalu: blase napisał(a): > Miller schowal sie pod koldre. > Sikorski dostal teczke zamiast tornistra. > Panas gdzies siedzi w szczurzej norze. > ??? Co to jest ??? > Ta administracja, ten sejm, to panstwo to jeden wielka > kompromitacja Takie są rządy SLD. Polacy płacą za swoją głupotę. Wybraliscie debili i złodzieji więc czego od nich oczekujecie. To jest n -te potewierdzenie niekompetencji tego rzadu i co jest gorsze - złej woli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: socjolog Re: Lekarze rodzinni nie otworzą w poniedziałek g IP: *.debacom.pl / 192.168.90.* / *.za.digi.pl 05.01.04, 08:47 Przychodnia, w ktorej leczę moje dziecko jest zamknięta. Numery podane przez UM i na drzwiach zamkniętej poradni nie odpowiadają. Nikt nie odbiera telefonów albo są zajęte. Przy pierwszym spotkaniu z pediatrą lub internistą powiem co o nich myślę. To tylko nieodpowiedzialni rzemielśnicy. Pora na emigrację. Rząd, który nie zapewnia opieki lekarskiej swoim obywatelom produkuje takich właśnie lekarzy. Pora na emigrację!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kruk Re: Lekarze rodzinni nie otworzą w poniedziałek g IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.01.04, 09:05 Nie możesz winić swojego pediatry. On nie ma teraz prawa przyjmować. Jeśli by to zrobił, nie może napisać Ci recepty, o ile nie ma prywatnej umowy z NFZ - pewnie jej nie ma. Nie może też dać Ci skierowania na badania, bo sam za nie musi zapłacić, podczas, gdy jemu pieniędzy nie da nikt. A może Ty mu je dasz? W wolnej chwili wejdź na stronę www.poz.republika.pl - tam wszsytko jest bardzo przystępnie wyjaśnione. Może Ci się rozjaśni. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andre_ BAJKA O JASIU MURARZU IP: *.acn.waw.pl 05.01.04, 09:15 www.poz.republika.pl/murarz/ pozdrawiam andre_ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rose LEKARZE TO JEDYNA GRUPA ZAWODOWA IP: *.du.se 05.01.04, 09:51 lekarze to jedyna grupa zawodowa ktora moze zlikwidowac millerowsko-kwasniewski komunizm w biednej polsce TRZYMAM Z WAMI wszyscy powinni przestac przyjmowac (nie tylko porozumienie zielonogorskie)i przyjac stanowisko: 1. wszystkie warunki jakie stawiaja dotychczas + 2. delegalizacja komunistycznego SLD, miller i kwasniewski ustepuja dodatkowo zostaje zabrane im obywatelstwo polskie wowczas przyjmujemy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rak Re: Szkoda gadać IP: 157.25.139.* 05.01.04, 10:01 Jedno małe pytanko lekarze którzy leczą w gabinetach państwowych nie prywatnych (swoich własnych), który z nich lecząc prywatnie za pieniądze, odlicza z pieniędzy prywatnych wodę, energię, dzierżawę pomieszczeń, pralnia, zużycie narzędzi publicznych . Bardzo w to wątpię aby który pokrył koszty z własnych pieniędzy tylko wlicza to w koszt jaki dostaje z funduszu. Dlaczego nie zrobić ścisłej rejestracji według ilości pacjentów, czasu ich obsługi oraz numeru choroby. Obecnie moje pieniądze gdzieś ulatują zjadane przez złodziejską administrację. Dlaczego nie odkładać pełnej gotówki na konto osobiste, z możliwością opłacania tylko mojej choroby. Ustawowo kosztowne choroby powinny być dotowane z mojego podatku zgodnie z gwarancją Konstytucji. Podejrzewam że gdy ja się rozchoruje to zdechnę, a nikt mi nie pomoże, bo moje pieniądze dawno ktoś inny przeje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacjent Re: Lekarze rodzinni nie otworzą w poniedziałek g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.04, 15:26 Ile konkretnie dostaje lekarz , który ma 3000 pacjentów Odpowiedz Link Zgłoś
bugaga skąd ta propaganda sukcesu??? 05.01.04, 16:36 w tytule artykułu? "Jest porozumienie lekarzy z ministerstwem " hehehehe no i GDZIE Ono jest? podobnei jak takie, że lekarze w poniedziałek otworzą gabinety - a po przeczytaniu artykułu wychodzi na jaw, że otworzą jak podpiszą a jeszcze nie podpisali i nie wiadomo kiedy to nastąpi... WSTYD o Wyborczo ;p do Przedmówcy - nie wiem ile - o ile się orientuję (było gdzieś na forum) jest górny maksymalny limit na jednego lekarza - jakieś 2500 albo 2750 pacjentów nie wiem dokładnie... pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
bugaga Re: skąd ta propaganda sukcesu??? 05.01.04, 16:39 aby nie było wątpliwości chodzi mi o to: "Poniedziałek przyniósł nadzieje na pomyślne rozwiązanie sporu: "Otworzymy gabinety niezwłocznie po wyczerpaniuuzgodnionej we wstępnym porozumieniu procedury" - zapewnił w poniedziałek szef negocjatorów "Porozumienia Zielonogórskiego" Marek Twardowski. W myśl porozumienia lekarze przystąpią do rokowań z NFZ. Zawrą z funduszem kontrakty, które będą miały inną formę niż zawierane dotychczas - jednak będą one zgodne z obowiązującymi obecnie przepisami. Szczegóły porozumienia doprecyzowane zostaną jeszcze dziś w zespołach problemowych. "Po uzgodnieniu szczegółów prześlę dokument do akceptacji prezesowi Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Prezesowi Rady Ministrów i poźniej mam nadzieję pacjenci będą mogli korzystać z usług swoich lekarzy" - powiedział minister Zdrowia Leszek Sikorski." czyli poniedziałek przynosi nadzieje, a nie otwarte gabinety, wbrew temu co widniało tutaj i co ochoczo raczyła sugerować wczorajsza Prowadząca Wiadomości TVP1... ot, "wolne" media ;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kruk Re: skąd ta propaganda sukcesu??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.01.04, 00:30 Jeden lekarz może mieć max 2750 pacjentów zadeklarowanych. Czyli dostaje na miesiąc 2750 razy 3.70 (było 4.90, ale teraz aby mieć tą pełną sumę, trzeba mieć od jednego pacjenta aż 3 deklaracje: na lekarza, na położną i na pielęgniarkę środowiskową). Z tej kwoty taki lekarz niepubliczny musi zapłacić za czynsz, wszelkie opłaty, pencje dla recepcjonistek i pielęgniarek. no i jeszcze dla siebie. To jak wychodzą rachunki? .. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
rolotomasi To jest początek końca Mylera 06.01.04, 03:21 było>Rose: "lekarze to jedyna grupa zawodowa ktora moze zlikwidowac millerowsko- kwasniewski komunizm w biednej polsce TRZYMAM Z WAMI wszyscy powinni przestac przyjmowac (nie tylko porozumienie zielonogorskie)" Ja : Nic do dodać nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wałbrzyski złamać ministrowi ręce i nogi,potem negocjować IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 06.01.04, 05:33 rząd króry jest reprezentowany przez min.sikorskiego olewa pacjętów.rząd udowadnia kolejny raz iz sprawowana władza przez obecną ekipe to wielkie nieporozumienie.przenieść premiera na oddział patologi społecznej i już Odpowiedz Link Zgłoś