Dodaj do ulubionych

Cholera Tomek....

31.12.05, 22:04
Cholera Tomek,faktycznie nie mozna odpisac na watki Magdy:/Przed chwila
umiescila post i nie da rady sie wpisac...co jest grane???

PS.Ratujuncertain
Obserwuj wątek
    • cuski A co ja moge zrobic ??? 31.12.05, 22:29
      A co ja moge zrobic ???
      NIC, he he he...

      PS. Ale Magda nas zalatwila smile))
      • mysza_81 Tomek 31.12.05, 22:31
        Tomek,to jest w Twoim interesie i teraz chyba tez w moim,by te watki byly
        odblokowane.Z tego co pamietam odkad tu jestem na Forum,to nie bylo takiej
        sytuacji.

        PS.Przekonaj Ja,jesli cos tam wlaczyla,a jak nie to mi podaj Jej numer gg(na
        maila),moze mi sie uda to wyjasnicsmile
        • magdeczka27 Re: Tomek 31.12.05, 22:59
          mysza_81 napisała:
          chcialas moje gg wiec prosze 4061456 chcesz mnie skrzyczec prosze
          > Tomek,to jest w Twoim interesie i teraz chyba tez w moim,by te watki byly
          > odblokowane.Z tego co pamietam odkad tu jestem na Forum,to nie bylo takiej
          > sytuacji.
          >
          > PS.Przekonaj Ja,jesli cos tam wlaczyla,a jak nie to mi podaj Jej numer gg(na
          > maila),moze mi sie uda to wyjasnicsmile
          • mysza_81 Magda 31.12.05, 23:02
            Niechce Cie skrzyczec,chce poprostu,najnormalniej w swiecie pogadacsmile

            PS.Czy mozesz byc teraz na gg??
          • cuski Madziu ! 01.01.06, 00:04
            Madziu, Mysza nie jest z tych co krzycza smile

            PS. Nie martw sie smile
        • cuski Bogusia 01.01.06, 00:03
          Bogusia, nie moge Ci podac zadnych danych Magdy bez jej zgody smile))

          PS. Jesli to rzeczywiscie sprawka Magdy, to musi miec jakis powod smile))
          • mysza_81 Tomek 01.01.06, 00:04
            Tomek,juz mam Madzi danesmileRozmawialam z Nia i mysle,ze wygram te bitwesmile
            • cuski Bogusia 01.01.06, 00:06
              Bogusia, to pogadaj z Madzia... ja niestety teraz nie mam czasu,
              bo lada moment wychodze smile

              PS. Mam nadzieje, ze sie obie dogadacie smile
              • mysza_81 Cuski napisal 01.01.06, 00:09
                Cuski napisal:
                "PS. Mam nadzieje, ze sie obie dogadacie smile"

                Ja tez mam taka nadzieje,choc ciezko bedzie,ale ja sie nie poddamsmileNiech sobie
                nikt nie mysl,ze ustapie w tej kwestii.Wszystko ma byc tak jak jest,poza
                jednym,ze mamy byc zyczliwi i wyrozumiali dla WSZYSTKICH!!!
                • cuski A to Magda jest dla kogos niezyczliwa ??? 01.01.06, 00:12
                  A to Magda jest dla kogos niezyczliwa ???

                  PS. Sorki, ale nie bylo mnie chwilke i nie wiem, co w trawie piszczy.
                  • mysza_81 Re: A to Magda jest dla kogos niezyczliwa ??? 01.01.06, 00:14
                    Tomek,ja nic takiego nie napisalam!!!Mowilam ogolnie,zebysmy wszyscy byli
                    wyrozumiali dla wszystkich i Magdy tezsmile
                    • cuski Okey, zrozumialem !!! 01.01.06, 00:16
                      Okey, zrozumialem !!!
                  • mysza_81 Tomek 01.01.06, 00:15
                    Tomek,zle mnie zrozumialessmile

                    PS.Sorry,jezeli cos nie bardzo napisalamsmile
                    • cuski Bogusia 01.01.06, 00:17
                      Bogusia, pozdrow Magde ode mnie smile
                      • mysza_81 :)) 01.01.06, 00:18
                        Oki
      • mysza_81 No urzadzila nas i to jak....:) 31.12.05, 22:34
        No urzadzila nas i to jak,niczym jak w prima aprilissmile

        PS.Tomek,a jest taka funkcja,ze sobie mozna zablokowac post???Bo z tego co wiem
        to chyba nie....wiec,bo strace cierpliwosc zarazsmile
        • magdeczka27 Re: No urzadzila nas i to jak....:) 31.12.05, 22:55
          mysza_81 napisała:

          > No urzadzila nas i to jak,niczym jak w prima aprilissmile
          >
          > PS.Tomek,a jest taka funkcja,ze sobie mozna zablokowac post???Bo z tego co wiem
          >
          > to chyba nie....wiec,bo strace cierpliwosc zarazsmile
          nie wkurzaj sie sorki za wszystko pewnie cuski zaluje,ze podal mi to forum
          trudno bawcie sie swietnie pozdrawiam
          • mysza_81 Re: No urzadzila nas i to jak....:) 31.12.05, 23:01
            Magda litoscismileProsze nie rezygnuj z pisania tutaj,prosze.Staram sie...bys
            zmienial zdanie,bos jest fajna i Tomek Cie lubi...i przede wszystkim zes jest
            fajnasmile


            PS.Czy to proba,zebym miala co robic pelniac te funkcje???Ratunkusmile))
            • cuski Bogusia 01.01.06, 00:15
              Bogusia, w zwiazku z tym, ze teraz naprawde nie mam czasu,
              zlecam Ci wyjasnienie sprawy z Magda smile))

              PS. Dziewczyny, pozdrawiam Was obie smile))
              • mysza_81 Tomek 01.01.06, 00:17
                Okey


                PS.Ale porozmawiasz z Magda,jak bedziesz miec czas??Zaznaczam,Magda jest okey,i
                nic obrzliwego nie napisalasmileWszystko jest okey.Przeczytasz wszystkie watki
                starannie,to zrozumiesz,dziekujesmile
                • cuski Przeczytam, przeczytam... 01.01.06, 00:18
                  Przeczytam, przeczytam... ale napewno nie dzisiaj smile))
              • mysza_81 Pozdrowienia 01.01.06, 00:54
                Pozdrowienia zostaly przekazanesmile
                • cuski Serdeczne dzieki :) 02.01.06, 05:59
                  Serdeczne dzieki smile
          • cuski Magda 01.01.06, 00:11
            Magda, ja zaluje bardzo niewielu rzeczy,
            a juz napewno nie zaluje tego, ze Cie tutaj zaprosilem smile

            PS. Pisz dalej, ja napewno nie jestem Ci wrogiem, tylko jesli mozesz,
            to powiedz mi czemu, nie moge odpowiadac na Twoje watki.
        • cuski Bogusia 01.01.06, 00:07
          Bogusia, szczerze mowiac, nie wiem czy jest taka funkcja,
          ale w wolnym czasie napewno to sprawdze smile
          • mysza_81 Tomek 01.01.06, 00:11
            Tomek,dziekismile

            PS.Magda nie blokowala watkow.Wiec nie ma takiej mozliwosci,by kazdy z Nas mogl
            to robic.
            • cuski Zapytam administracje !!! 01.01.06, 00:22
              W wolnej chwili zapytam o ten problem administracje.

              Albo wiesz co, jak masz czas, to mozesz sama o to zapytac na "Forum o Forum"
              (w koncu jestes moderatorka) smile
              • mysza_81 Re: Zapytam administracje !!! 01.01.06, 00:23
                Niech bedzie,ale to musi byc wyjasnionesmile
                • cuski No pewnie :))) 01.01.06, 00:26
                  No pewnie smile))
                  • mysza_81 Re: No pewnie :))) 01.01.06, 00:29
                    Ciekawe,co ja mam im napisac,chyba to nie dla mniesmile
                    • cuski Nie taki diabel straszny, jak go maluja :) 02.01.06, 06:00
                      Nie taki diabel straszny, jak go maluja smile
                      • mysza_81 Juz bylo pierwsze... 02.01.06, 08:53
                        Juz bylo pierwsze starcie z diablem,hehehe


                        PS.Teraz kolej na drugiesmile
                        • cuski :))) 02.01.06, 08:56
                          smile))

                          PS. Bogusia, ja pomalutku bede sie zwijal, bo jest pozna godzina... jutro mam
                          wolne (a wlasciwie dzisiaj) wiec pogadamy i napewno znowu radyjko odpale smile))
                          • mysza_81 Re: :))) 02.01.06, 11:51
                            Tomek,oczywiscie wyspij siesmilePogadamy pozniejsmile

                            PS.Napisala jeszcze raz do nich i okazuje sie,ze nie tylko my mamy taki
                            problem.Na Forum Lista zajrzalam i tam tez nie mozna odpisac na ich watki.Na
                            jakim forum tez,bo jakis Gosc-T800 zapodal link na Forum o Forum.
              • mysza_81 Tomek 01.01.06, 02:20
                Tomek,juz napisalam do Nichsmile

                PS.Teraz czekac,az odpiszauncertain
                • mysza_81 Re: Tomek 01.01.06, 21:34
                  Z tego co napisali,to byla to chwilowa awaria-sila wyzszasmileA i nie ma
                  mozliwosci,by ktokolwiek blokowal sobie watki i postysmile

                  PS.Kolor czerwony to odpowiedz eksperta,czy cus takiego,a niebieski...nie moge
                  sobie przypomniec???
    • mysza_81 Tomek 01.01.06, 23:03
      Tomek,czytaj dwa posty wyzejsmile
      • cuski Teraz dopiero przeczytalem :) 02.01.06, 06:01
        Teraz dopiero przeczytalem smile
        • mysza_81 Re: Teraz dopiero przeczytalem :) 02.01.06, 08:54
          smile

          PS.Ale dalej nie dziala i juz nie wiem co oni tam wykombinowali,ale wszystko
          wyjdzie w swoim czasie.
          • cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 02.01.06, 08:56
            smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka