mysza_81 31.12.05, 22:04 Cholera Tomek,faktycznie nie mozna odpisac na watki Magdy:/Przed chwila umiescila post i nie da rady sie wpisac...co jest grane??? PS.Ratuj Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cuski A co ja moge zrobic ??? 31.12.05, 22:29 A co ja moge zrobic ??? NIC, he he he... PS. Ale Magda nas zalatwila )) Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 31.12.05, 22:31 Tomek,to jest w Twoim interesie i teraz chyba tez w moim,by te watki byly odblokowane.Z tego co pamietam odkad tu jestem na Forum,to nie bylo takiej sytuacji. PS.Przekonaj Ja,jesli cos tam wlaczyla,a jak nie to mi podaj Jej numer gg(na maila),moze mi sie uda to wyjasnic Odpowiedz Link
magdeczka27 Re: Tomek 31.12.05, 22:59 mysza_81 napisała: chcialas moje gg wiec prosze 4061456 chcesz mnie skrzyczec prosze > Tomek,to jest w Twoim interesie i teraz chyba tez w moim,by te watki byly > odblokowane.Z tego co pamietam odkad tu jestem na Forum,to nie bylo takiej > sytuacji. > > PS.Przekonaj Ja,jesli cos tam wlaczyla,a jak nie to mi podaj Jej numer gg(na > maila),moze mi sie uda to wyjasnic Odpowiedz Link
mysza_81 Magda 31.12.05, 23:02 Niechce Cie skrzyczec,chce poprostu,najnormalniej w swiecie pogadac PS.Czy mozesz byc teraz na gg?? Odpowiedz Link
cuski Madziu ! 01.01.06, 00:04 Madziu, Mysza nie jest z tych co krzycza PS. Nie martw sie Odpowiedz Link
cuski Bogusia 01.01.06, 00:03 Bogusia, nie moge Ci podac zadnych danych Magdy bez jej zgody )) PS. Jesli to rzeczywiscie sprawka Magdy, to musi miec jakis powod )) Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 01.01.06, 00:04 Tomek,juz mam Madzi daneRozmawialam z Nia i mysle,ze wygram te bitwe Odpowiedz Link
cuski Bogusia 01.01.06, 00:06 Bogusia, to pogadaj z Madzia... ja niestety teraz nie mam czasu, bo lada moment wychodze PS. Mam nadzieje, ze sie obie dogadacie Odpowiedz Link
mysza_81 Cuski napisal 01.01.06, 00:09 Cuski napisal: "PS. Mam nadzieje, ze sie obie dogadacie " Ja tez mam taka nadzieje,choc ciezko bedzie,ale ja sie nie poddamNiech sobie nikt nie mysl,ze ustapie w tej kwestii.Wszystko ma byc tak jak jest,poza jednym,ze mamy byc zyczliwi i wyrozumiali dla WSZYSTKICH!!! Odpowiedz Link
cuski A to Magda jest dla kogos niezyczliwa ??? 01.01.06, 00:12 A to Magda jest dla kogos niezyczliwa ??? PS. Sorki, ale nie bylo mnie chwilke i nie wiem, co w trawie piszczy. Odpowiedz Link
mysza_81 Re: A to Magda jest dla kogos niezyczliwa ??? 01.01.06, 00:14 Tomek,ja nic takiego nie napisalam!!!Mowilam ogolnie,zebysmy wszyscy byli wyrozumiali dla wszystkich i Magdy tez Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 01.01.06, 00:15 Tomek,zle mnie zrozumiales PS.Sorry,jezeli cos nie bardzo napisalam Odpowiedz Link
mysza_81 No urzadzila nas i to jak....:) 31.12.05, 22:34 No urzadzila nas i to jak,niczym jak w prima aprilis PS.Tomek,a jest taka funkcja,ze sobie mozna zablokowac post???Bo z tego co wiem to chyba nie....wiec,bo strace cierpliwosc zaraz Odpowiedz Link
magdeczka27 Re: No urzadzila nas i to jak....:) 31.12.05, 22:55 mysza_81 napisała: > No urzadzila nas i to jak,niczym jak w prima aprilis > > PS.Tomek,a jest taka funkcja,ze sobie mozna zablokowac post???Bo z tego co wiem > > to chyba nie....wiec,bo strace cierpliwosc zaraz nie wkurzaj sie sorki za wszystko pewnie cuski zaluje,ze podal mi to forum trudno bawcie sie swietnie pozdrawiam Odpowiedz Link
mysza_81 Re: No urzadzila nas i to jak....:) 31.12.05, 23:01 Magda litosciProsze nie rezygnuj z pisania tutaj,prosze.Staram sie...bys zmienial zdanie,bos jest fajna i Tomek Cie lubi...i przede wszystkim zes jest fajna PS.Czy to proba,zebym miala co robic pelniac te funkcje???Ratunku)) Odpowiedz Link
cuski Bogusia 01.01.06, 00:15 Bogusia, w zwiazku z tym, ze teraz naprawde nie mam czasu, zlecam Ci wyjasnienie sprawy z Magda )) PS. Dziewczyny, pozdrawiam Was obie )) Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 01.01.06, 00:17 Okey PS.Ale porozmawiasz z Magda,jak bedziesz miec czas??Zaznaczam,Magda jest okey,i nic obrzliwego nie napisalaWszystko jest okey.Przeczytasz wszystkie watki starannie,to zrozumiesz,dziekuje Odpowiedz Link
cuski Przeczytam, przeczytam... 01.01.06, 00:18 Przeczytam, przeczytam... ale napewno nie dzisiaj )) Odpowiedz Link
cuski Magda 01.01.06, 00:11 Magda, ja zaluje bardzo niewielu rzeczy, a juz napewno nie zaluje tego, ze Cie tutaj zaprosilem PS. Pisz dalej, ja napewno nie jestem Ci wrogiem, tylko jesli mozesz, to powiedz mi czemu, nie moge odpowiadac na Twoje watki. Odpowiedz Link
cuski Bogusia 01.01.06, 00:07 Bogusia, szczerze mowiac, nie wiem czy jest taka funkcja, ale w wolnym czasie napewno to sprawdze Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 01.01.06, 00:11 Tomek,dzieki PS.Magda nie blokowala watkow.Wiec nie ma takiej mozliwosci,by kazdy z Nas mogl to robic. Odpowiedz Link
cuski Zapytam administracje !!! 01.01.06, 00:22 W wolnej chwili zapytam o ten problem administracje. Albo wiesz co, jak masz czas, to mozesz sama o to zapytac na "Forum o Forum" (w koncu jestes moderatorka) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Zapytam administracje !!! 01.01.06, 00:23 Niech bedzie,ale to musi byc wyjasnione Odpowiedz Link
mysza_81 Re: No pewnie :))) 01.01.06, 00:29 Ciekawe,co ja mam im napisac,chyba to nie dla mnie Odpowiedz Link
cuski Nie taki diabel straszny, jak go maluja :) 02.01.06, 06:00 Nie taki diabel straszny, jak go maluja Odpowiedz Link
mysza_81 Juz bylo pierwsze... 02.01.06, 08:53 Juz bylo pierwsze starcie z diablem,hehehe PS.Teraz kolej na drugie Odpowiedz Link
cuski :))) 02.01.06, 08:56 )) PS. Bogusia, ja pomalutku bede sie zwijal, bo jest pozna godzina... jutro mam wolne (a wlasciwie dzisiaj) wiec pogadamy i napewno znowu radyjko odpale )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: :))) 02.01.06, 11:51 Tomek,oczywiscie wyspij siePogadamy pozniej PS.Napisala jeszcze raz do nich i okazuje sie,ze nie tylko my mamy taki problem.Na Forum Lista zajrzalam i tam tez nie mozna odpisac na ich watki.Na jakim forum tez,bo jakis Gosc-T800 zapodal link na Forum o Forum. Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Tomek 01.01.06, 21:34 Z tego co napisali,to byla to chwilowa awaria-sila wyzszaA i nie ma mozliwosci,by ktokolwiek blokowal sobie watki i posty PS.Kolor czerwony to odpowiedz eksperta,czy cus takiego,a niebieski...nie moge sobie przypomniec??? Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Teraz dopiero przeczytalem :) 02.01.06, 08:54 PS.Ale dalej nie dziala i juz nie wiem co oni tam wykombinowali,ale wszystko wyjdzie w swoim czasie. Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 02.01.06, 08:56 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link