mysza_81 02.01.06, 19:29 Czy jest mozliwosc,by Forum nie czytali inni z zewnatrz??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Tomek 02.01.06, 19:43 Tomek,nie bede ukrywac....chodzi mi poglowie jedna mysl. PS.Ale jak narazie to bylo,to tylko pytanie Odpowiedz Link
mysza_81 A jesli bym taka... 02.01.06, 19:53 A jesli bym taka mysl zaproponowala(oczywiscie mysl tyczy sie mojego pytnia) Tobie,to co o niej sadzisz?? Odpowiedz Link
cuski Bogusia 02.01.06, 19:58 Bogusia, moja decyzja w tej sprawie musialaby zostac poprzedzona ogolna dyskusja uzytkownikow w tym temacie. PS. Chce aby kazdy z uzytkownikow tego forum wiedzial o tym, ze nadanie forum statusu "UKRYTE" jest czynnoscia nieodwracalna !!! Odpowiedz Link
mysza_81 Rozumiem:) 02.01.06, 20:02 Rozumiem PS.To bylo teoretyczne rozwarzanie i niech tak zostanie Odpowiedz Link
cuski Jedno, co moge obiecac uzytkownikom tego forum... 02.01.06, 19:49 Jedno, co moge obiecac uzytkownikom tego forum, to parasol ochronny nad kazdym Was !!! PS. Jak to mowia: W jednosci, a nie w jednomyslnosci sila !!! Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Jedno, co moge obiecac uzytkownikom tego foru 02.01.06, 19:51 Piszac:"parasol ochronny nad kazdym z Was",miales na mysli jakis szczegolny parasol??? Odpowiedz Link
cuski Piszac "parasol ochronny"... 02.01.06, 19:54 Piszac "parasol ochronny" mialem na mysli OPIEKE i PRZYJAZNY KLIMAT na naszym forum. Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Piszac "parasol ochronny"... 02.01.06, 19:56 Ten parasol bedzie nie przemakalny i dobrze)) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Zgadza sie :) 02.01.06, 20:11 Wiec niech bedzie w dwoch glowach sila,hehehe Odpowiedz Link
mateuszwierzbicki Re: Zgadza sie :) 02.01.06, 20:16 dbajcie, dbajcie, bo to rzecz wazna i kto wie, czy nie najważniejsza Odpowiedz Link