02.01.06, 19:29
Czy jest mozliwosc,by Forum nie czytali inni z zewnatrz???
Obserwuj wątek
    • cuski Owszem jest taka mozliwosc ! 02.01.06, 19:34
      Owszem jest taka mozliwosc !
      • mysza_81 Re: Owszem jest taka mozliwosc ! 02.01.06, 19:37
        Dziekuje za odpowiedzsmile
        • cuski Bogusia 02.01.06, 19:40
          Bogusia, czyzby cos chodzilo Ci po glowie ??? smile))
          • mysza_81 Tomek 02.01.06, 19:43
            Tomek,nie bede ukrywac....chodzi mi poglowie jedna mysl.


            PS.Ale jak narazie to bylo,to tylko pytaniesmile
            • cuski Rozumiem :) 02.01.06, 19:47
              Rozumiem smile
            • mysza_81 A jesli bym taka... 02.01.06, 19:53
              A jesli bym taka mysl zaproponowala(oczywiscie mysl tyczy sie mojego pytnia)
              Tobie,to co o niej sadzisz??
              • cuski Bogusia 02.01.06, 19:58
                Bogusia, moja decyzja w tej sprawie musialaby zostac poprzedzona
                ogolna dyskusja uzytkownikow w tym temacie.

                PS. Chce aby kazdy z uzytkownikow tego forum wiedzial o tym,
                ze nadanie forum statusu "UKRYTE" jest czynnoscia nieodwracalna !!!
                • mysza_81 Rozumiem:) 02.01.06, 20:02
                  Rozumiemsmile

                  PS.To bylo teoretyczne rozwarzanie i niech tak zostaniesmile
                  • cuski Okey ! 02.01.06, 20:06
                    Okey !
    • cuski Jedno, co moge obiecac uzytkownikom tego forum... 02.01.06, 19:49
      Jedno, co moge obiecac uzytkownikom tego forum,
      to parasol ochronny nad kazdym Was !!!

      PS. Jak to mowia: W jednosci, a nie w jednomyslnosci sila !!!
      • mysza_81 Re: Jedno, co moge obiecac uzytkownikom tego foru 02.01.06, 19:51
        Piszac:"parasol ochronny nad kazdym z Was",miales na mysli jakis szczegolny
        parasol???
        • cuski Piszac "parasol ochronny"... 02.01.06, 19:54
          Piszac "parasol ochronny" mialem na mysli OPIEKE i PRZYJAZNY KLIMAT
          na naszym forum.
          • mysza_81 Re: Piszac "parasol ochronny"... 02.01.06, 19:56
            Ten parasol bedzie nie przemakalny i dobrzesmile))
            • cuski Moja i Twoja w tym glowa :) 02.01.06, 19:59
              Moja i Twoja w tym glowa smile
              • mysza_81 Re: Moja i Twoja w tym glowa :) 02.01.06, 20:00
                A co dwie glowy,to nie jednasmile
                • cuski Zgadza sie :) 02.01.06, 20:06
                  Zgadza sie smile
                  • mysza_81 Re: Zgadza sie :) 02.01.06, 20:11
                    Wiec niech bedzie w dwoch glowach sila,hehehe
                    • mateuszwierzbicki Re: Zgadza sie :) 02.01.06, 20:16
                      dbajcie, dbajcie, bo to rzecz wazna i kto wie, czy nie najważniejsza smile
                      • mysza_81 Re: Zgadza sie :) 02.01.06, 20:17
                        Tu zes dobrze powiedzialsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka