dj_sly
03.05.06, 08:44
Siedzialem sam na czacie prawie cala noc grajac sam dla siebie kawalki Johnny-
go Cash-a nikt na czat nien zawital, nikt znajomy radia nie sluchal.....
a szkoda.....
No coz ... moze nastepnym razem sie lepiej postaracie....
SLY