Dodaj do ulubionych

Do operatorow czata !

16.07.06, 00:11
Czyli do M4vericka, Himery, Jozka i Seriala:
- Od dzisiaj w sprawach czata spotykamy sie w tym oto ukrytym miejscu.

PS. Link do tej naszej pralni brudow
umiescilem rowniez w opisie naszego forum.
Obserwuj wątek
    • jozek_cork cuski 16.07.06, 13:37
      przyjete do wiadomosci i stosowania, pozdrawiam
      • cuski Jozek 16.07.06, 13:48
        Mysle, ze w tamtym miejscu mozemy sobie nakreslic jakis plan dzialania
        i jakies zasady smile
    • cuski Moi Drodzy ! 17.07.06, 05:02
      Zajrzyjcie na nasze ukryte forum operatorow,
      bo mamy powazny problem do omowienia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka