Dodaj do ulubionych

fizymatynta II

    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 27.12.10, 21:12
      Kurdebele - "wyborowo"!
      Toż se idzie chlapnońć zdrowo.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 27.12.10, 22:02
      Lepi bydzie
      Niychej przidzie.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 16:58
      Niy ma sie co dziwać
      Kej ślonske - pokiwać.
      • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 17:01
        Kej ktoś głosuje
        Szpaska raduje.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 17:05
      I w Dortmundzie ło niym wiedzom
      Choć to wcale niy za miedzom.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 18:15
      Dyć Antonikowi
      Kożdy tako powiy.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 18:41
      Z Hameryki, ze Francyji
      Tu szukajom komedyji.
      • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 18:41
        I w Dortmundzie ło niym wiedzom
        Choć to wcale niy za miedzom.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 18:45
      Ano - lecom we świat "wici"
      Co echt-ślonske tu se klyci!
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 19:00
      Niyjedyn ciekawie kuko
      Nawet wyny tukej szuko.
      • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 19:03
        Mustrym nasze forum
        Ślonskego humoru
        • broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 19:35
          Kunszt ze knifym - z fraszkom link
          Czasym zochwyt, czasym jynk.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 30.12.10, 20:38
      Kej smakuje
      To raduje.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 30.12.10, 22:06
      Ludzie - idzie Nowy Rok
      Jutro stary kończy krok
      Chnetko bydzie! Co przikludzi
      tym co niy chcom sie łobudzić?
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 30.12.10, 23:10
      Kusi je rym
      Łod downa wiym.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 31.12.10, 17:28
      Przi Sylwestrze
      W ty "łorkestrze".
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 01.01.11, 20:49
      Chlapoł drinki
      Po szampanie
      Z rana jynki
      Niy jest w Kanie
      A dyć wiedzioł - durś ta biyda
      Kac na drugi dziyń - łobrzida.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 02.01.11, 11:02
      Kej pomarudzisz
      Wszyskich łobudzisz.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 02.01.11, 21:02
      Wartko se rym kleci
      Wartko forum leci
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 03.01.11, 16:04
      Setka pewno bydzie
      Dyć czy wiyncyj przidzie?
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 03.01.11, 18:23
      Niy przidom drap
      Jo pryndzy - klap.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 03.01.11, 19:10
      A jo klyca tam
      forum.gazeta.pl/forum/f,28940,Ruda_Slaska_stolica_fraszki.html
      To tyż rudzki kram.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 03.01.11, 19:46
      Konkurs szpaski
      Wigilijny
      Kajsik blaski
      A mie z myjny
      Kudły downo sie straciyły
      Włos janielski? - Tym niy były!
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 03.01.11, 20:43
      Możno jeszcze cosik bydzie
      Możno tyn czas w końcu przidzie.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 04.01.11, 20:02
      A dyć fioła mom
      Zowdy cosik dom.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 04.01.11, 20:41
      Ech - spauzować musza
      Choć rymym rwie dusza.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 05.01.11, 21:32
      Kurde bele - w tym radocha
      Kej tyż szpany jest niytrocha.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 07.01.11, 17:56
      Po Trzech Krolach prziszło
      Ano - tako wyszło.
    • broneknotgeld Re: fizymatynta II 07.01.11, 19:40
      Kuruj sie - na zdrowie
      Lekci żyje czowiek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka