broneknotgeld Re: fizymatynta II 27.12.10, 21:12 Kurdebele - "wyborowo"! Toż se idzie chlapnońć zdrowo. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 16:58 Niy ma sie co dziwać Kej ślonske - pokiwać. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 17:05 I w Dortmundzie ło niym wiedzom Choć to wcale niy za miedzom. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 18:41 Z Hameryki, ze Francyji Tu szukajom komedyji. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 18:41 I w Dortmundzie ło niym wiedzom Choć to wcale niy za miedzom. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 18:45 Ano - lecom we świat "wici" Co echt-ślonske tu se klyci! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 19:00 Niyjedyn ciekawie kuko Nawet wyny tukej szuko. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 28.12.10, 19:35 Kunszt ze knifym - z fraszkom link Czasym zochwyt, czasym jynk. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 30.12.10, 22:06 Ludzie - idzie Nowy Rok Jutro stary kończy krok Chnetko bydzie! Co przikludzi tym co niy chcom sie łobudzić? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 01.01.11, 20:49 Chlapoł drinki Po szampanie Z rana jynki Niy jest w Kanie A dyć wiedzioł - durś ta biyda Kac na drugi dziyń - łobrzida. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 02.01.11, 21:02 Wartko se rym kleci Wartko forum leci Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 03.01.11, 16:04 Setka pewno bydzie Dyć czy wiyncyj przidzie? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 03.01.11, 19:10 A jo klyca tam forum.gazeta.pl/forum/f,28940,Ruda_Slaska_stolica_fraszki.html To tyż rudzki kram. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 03.01.11, 19:46 Konkurs szpaski Wigilijny Kajsik blaski A mie z myjny Kudły downo sie straciyły Włos janielski? - Tym niy były! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 03.01.11, 20:43 Możno jeszcze cosik bydzie Możno tyn czas w końcu przidzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 04.01.11, 20:41 Ech - spauzować musza Choć rymym rwie dusza. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 05.01.11, 21:32 Kurde bele - w tym radocha Kej tyż szpany jest niytrocha. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 07.01.11, 17:56 Po Trzech Krolach prziszło Ano - tako wyszło. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: fizymatynta II 07.01.11, 19:40 Kuruj sie - na zdrowie Lekci żyje czowiek. Odpowiedz Link